Nagų lakai manikiūrui

Kiek nagų lako džiūsta ir kaip pagreitinti jos džiovinimą?

Kiek nagų lako džiūsta ir kaip pagreitinti jos džiovinimą?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Standartinis laikas
 2. Ilgos džiovinimo priežastys
 3. Profesionalūs patarimai
 4. Kaip išdžiūti greičiau?
 5. Dvigubo sluoksnio taikymo ypatybės

Privalomas kiekvienos sąžiningos lyties atvaizdo atributas yra gerai prižiūrimi nagai. Norėdami sukurti stilingą ir madingą dizainą, nagų serviso meistrai naudoja įvairius dažus.

Merginos ir moterys, gyvenančios dinamiškame gyvenimo ritme, yra susijusios su klausimu, kiek laiko džiūsta nagų lakas. Išsamiau suprasime šią temą ir apsvarstysime būdus, kurie padės pagreitinti džiovinimą. Laikykimės tiek vidaus, tiek profesionalių metodų.

Standartinis laikas

Bet koks lakas yra specialus emaljas su dažymo pigmentu kompozicijoje. Vidutinis laikas, reikalingas kietam ir patvariam sluoksniui gauti, yra apie 20–25 min. Reguliarūs lakai išdžiovinami greičiau nei blizgantys variantai.

Lako džiovinimo laikas priklauso nuo įvairių veiksnių. Dažniausiai iš šių yra:

 • lako markė ir kokybė;
 • išankstinis nagų plokštės paruošimas;
 • kambario temperatūros sąlygos ir drėgmės lygis.

Apsvarstykite galimas priežastis. Mes gyvename pagrindiniuose taškuose, taip pat ant papildomų.

Ilgos džiovinimo priežastys

Deja, net aukščiausios kokybės ir brangūs produktai nėra sėkmės garantija. Pažeidimai darbo metu arba naudojant žemos kokybės žaliavas lemia tai, kad lakas ne tik džiūsta ilgą laiką, bet ir patenka į nagų plokštelę maždaug ir netolygiai. Dėl to atsiranda burbuliukų, įtrūkimų ir kitų defektų.

Seni produktai

Nepaisant didžiulės spalvų įvairovės, kartais sunku rasti geriausią atspalvį tam tikram vaizdui ar stiliui. Dėl to, ką mergaitės naudoja savo mėgstamus lakus, kurių galiojimo laikas pasibaigęs. Ši praktika turi būti atsisakyta. Sugedę produktai neduos teigiamų rezultatų. Darbas su tokiomis medžiagomis yra nepageidautinas.

Aliejus paviršius

Kai kurios moterys daro tą pačią klaidą - po to, kai naudojate kremą, jos naudoja emalį. Riebalinė plėvelė, sudaryta iš kosmetikos, neleidžia lakui greitai ir tolygiai išdžiūti nagų plokštelėje. Prieš pradėdami darbą, reikia kruopščiai nuplauti rankas ir būtinai naudoti kosmetikos riebalų šalinimo priemonę.

Sluoksniai

Kad spalva būtų ryškesnė ir labiau prisotinta, kai kurie lakai yra padengti dviem sluoksniais. Tai yra įprasta technika, tačiau svarbu, kad ji nebūtų pernelyg didelė. Per ilgą džiovinimą pernelyg didelis emalio kiekis atrodys grubus. Idealus sprendimas yra du ploni ir vienodi sluoksniai.

Antrą kartą nagai turi būti padengti tik po to, kai pirmasis sluoksnis išdžiūvo. Patikrinkite, ar tai lengva, reikia švelniai paliesti nago paviršių. Paviršius neturėtų būti lipnus.

Taip pat galite paliesti savo lūpas arba priklijuoti nagą po būtino laiko.

Profesionalūs patarimai

Kad neuždirbtų daug laiko džiovinant, turėtumėte laikytis kelių taisyklių.

 • Pigūs lakai pritraukia pirkėjus už prieinamą kainą, tačiau jų kokybė palieka daug pageidavimų. Tokių produktų gamintojai sutaupo fiksatorių, todėl emalė ilgiau džiūsta, palyginti su brangiais preparatais.
 • Patartina laikyti laką vėsioje vietoje nuo saulės spindulių.
 • Po kiekvieno naudojimo įsitikinkite, kad dangtelis yra sandariai uždarytas. Priešingu atveju medžiaga greitai išgaruos ir neteks elastingumo. Norėdami grąžinti laką į ankstesnę struktūrą, į buteliuką galite pridėti keletą lašų tirpiklio, tačiau šis metodas ne visada veikia.
 • Taip pat paveikia spalvų ryškumą. Dažymo kompozicijoms reikia daugiau laiko džiovinimui.

Kaip išdžiūti greičiau?

Yra keli būdai, kaip sumažinti lako džiovinimo laiką namuose. Verta paminėti, kad jei nenaudingai naudojate šiuos metodus, galite sugadinti dangą. Darbas turėtų būti atliekamas kuo atidžiau ir skubiau.

Paprasčiausias būdas

Yra daug populiarių būdų pagreitinti nagų plokščių džiovinimą po lako.

 • Šiek tiek sumažinkite džiovinimo laiką, jei įdėsite rankas į šaltą vandenį. Šis metodas yra labai paprastas ir veiksmingas, tačiau yra galimybė emaliu atskirti. Prieš naudodamiesi šiuo metodu prieš išeinant, patikrinkite jo veiksmingumą kartu su naudojamais lakais.
 • Daugelis sąžiningos lyties naudoja plaukų džiovintuvą su „šalto oro“ funkcija. Remiantis įvertinimais atvirose tinklo vietose, šis metodas rodo puikius rezultatus. Sunkiausias dalykas darbe yra gauti ir įjungti plaukų džiovintuvą, nepažeisdamas emalio sluoksnio, kuris dar nėra stipresnis. Prieš dengimą patartina paruošti techniką. Jei plaukų džiovintuvas nėra prieinamas, galite naudoti oro kondicionierių arba paprastą ventiliatorių.
 • Paskutinis populiarus ir efektyvus būdas yra šaldiklis. Norėdami lakuoti greitai įsišaknijusius ant nagų, turite įdėti rankas į kelias minutes.

Ir dar prieš keletą minučių dirbdami šaldiklyje galite įdėti butelio laką.

Specialūs preparatai

Nagų asortimentas pasižymi įvairove ir įvairove. Lentynose galite rasti ne tik emalį plačioje spalvų paletėje, bet ir profesionalias kompozicijas, naudojamas lako džiovinimui pagreitinti ir dažų sluoksnio tvirtinimui ant nagų.

  Virvelės (spaustuvai ir fiksatoriai)

  Populiariausias ir plačiausiai naudojamas produktas cheminės džiovyklos, kurios vadinamos viršūnėmis ar fiksatoriais. Išvaizda jie panašūs į įprastą skaidrų laką. Kompozicijos naudojimas yra labai paprastas. Pakanka jį uždėti ant dažų sluoksnio ir palaukti, kol kompozicija džiūsta.

  Naudojimo privalumas yra tas, kad Fiksavimo įtaisas ne tik pagreitina džiovinimą, bet ir suteikia emalio stiprumo ir išraiškingo blizgesio. Tonas reikalingas plonu sluoksniu, kitaip galima pažeisti spalvotą emalį.

  Purškimas

  Purškimo forma parduodamas specialus ekspresinis džiovinimas. Patogu juos naudoti net pradedantiesiems. Baigus dizainą, pakanka apipurkšti ranka ir laukti. Kaip įrankio dalis yra komponentų, kurie prižiūri rankų ir odelių odą.

   Naftos pagrindu pagaminti produktai

   Verta atkreipti dėmesį į įvairias kosmetinio aliejaus kompozicijas. Tokie vaistai yra ne tik veiksmingi, bet ir naudingi. Teigiamas alyvų poveikis periungualinei odai jau seniai žinomas ir reguliariai naudojant galima išspręsti sausumo ir įtrūkimų šioje srityje problemą.

   Pastaba: visi išvardyti profesionalūs įrankiai, naudojami grožio salonuose, gali būti naudojami namuose. Būtina tik perskaityti naudojimo instrukcijas ir sekti jį proceso metu. Tokių narkotikų kaina yra gana prieinama.

   Dvigubo sluoksnio taikymo ypatybės

   Standartinis nagų lakas, padengtas dviem sluoksniais, džiūsta mažiausiai 30 minučių. Greitai džiūstantam produktui reikia mažiau laiko. Kartais pakaks 15 minučių, neatsižvelgiant į specialių įrankių ir metodų naudojimą. Profesionalūs meistrai pataria laką padengti dviem plonais sluoksniais. Be to, danga bus ilgesnė, o spalva gaus norimą sodrumą. Šis nagų plokštelių registravimo metodas naudojamas tiek dirbant su paprastais emaliais, tiek naudojant šelaką.

   Galite pabandyti taikyti ryškius lakus dviem sluoksniais arba pradėti nagų padengimą baltu laku ir tada taikyti antrą, galutinę spalvą.

   Antrasis variantas puikiai tinka kompozicijoms su mažais blizgesiais.

   Kaip greitai išdžiūti nagų laką, žr. Šį vaizdo įrašą.

   Parašykite komentarą
   Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

   Mada

   Grožis

   Ryšys