Nagų lakai manikiūrui

Viskas apie nagų lako fiksatorius

Viskas apie nagų lako fiksatorius

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kada jis taikomas?
 2. Lėšų sudėtis
 3. Fiksatorių tipai
 4. Taikymo metodai
 5. Aprėpties pasirinkimas
 6. Teigiamos ir neigiamos fiksatorių savybės
 7. „Smart emalis“
 8. Apžvalgos

Sukurti gražią manikiūrą nėra taip sunku. Sunkiau tai padaryti ilgiau. Gebėjimas jį ilgai išsaugoti ir nagų plokštės išvaizdai padaryti puikiai suteikia nagų lako fiksatorių.

Kada jis taikomas?

Nagų dizaino išsaugojimas priklauso ne tik nuo dirbtinės dangos savybių, bet ir nuo fizinio bei cheminio poveikio. Yra atvejų, kai netgi šelakas išlieka ilgai. Siekiant sukurti patikimą manikiūrą, naudojama apdailos danga, kurios cheminė struktūra sukelia ploną plėvelę ant nago, kuris sutvirtina laką ir suteikia gražų blizgesį. Užraktas gali būti naudojamas kartu su apdaila tuo atveju, kai jums reikia pritvirtinti nuotraukas ar rhinestones su specialia klijų sluoksniu.

Įvairių prekių ženklų produktai turi savo savybes. Šiuo metu populiarūs prekės ženklai gamina fiksatorius, atliekančius daug funkcijų. Šių įrankių naudojimas leidžia išlyginti visas manikiūro klaidas.

Lėšų sudėtis

Manikiūro fiksatorių struktūra paprastai yra apima šias medžiagas.

 1. Nitroceliuliozė, kuri sukuria patvarią dangą ir apsaugo nuo nagų susiskaldymo ir sužalojimo.
 2. Elastinis elementas Tai paprastai yra gumos arba silikono junginys, kuris yra tirštiklis. Jis yra tas, kuris suteikia storio fiksatoriui ir formuoja plėvelę ant nagų plokštės.
 3. Sintetinių medžiagų sudedamosios dalys, leidžiančios sukurti puikią dangą: puikus, satinas, matinis.
 4. Biologinių komponentų buvimas prisideda prie to, kad įrankis pritvirtintas ant nagų plokštės.
 5. Vitaminų ir mineralų kompleksas nagų gijimui.

Fiksatorių tipai

Pagal struktūrą ir funkcionalumą yra dviejų tipų spaustuvai. Atsparių fiksatorių poveikis yra sukurti patvarią plėvelę, kad apsaugotų nagus nuo įvairių neigiamų padarinių. Šie įrankiai suteikia ryškesnę nagų dizainą ir prideda blizgesį. Kitas fiksatoriaus tipas apima džiovinimo savybes, kurios sumažina manikiūro laiką.

Pagal lako tipą fiksatoriai yra skirstomi į:

 • įprastinių nagų lako turinčių klijų agentų dangų ir apsaugo manikiūrą;
 • fiksatoriai gelio lako fiksavimui, kurie džiovinami UV lempoje, kuri leidžia jums išsaugoti manikiūrą per mėnesį.

Išskiriama išleidimo forma:

 • stiklo burbulas su šepečiu;
 • purškimo skardinė;
 • buteliukas su pipete.

Taikymo metodai

Norint gerai išlaikyti manikiūrą, reikia teisingai uždengti nagų fiksatorių. Pirmiausia, naudodami įrankį, reikia naudoti ant indo nurodytas instrukcijas. Jei rekomenduojama ten pritvirtinti tik sausą paviršių, reikia palaukti, kol lakas visiškai išdžiūsta. Jei fiksatorius skirtas šlapiam paviršiui, jį galima uždėti iškart po nagų dažymo.

Viršutinės dangos panaudojimo metodas priklausys nuo išleidimo formos. Purškimas ar pipetė greičiausiai nesukels sunkumų. Bet šepetys turi veikti atsargiai. Pirma, išleiskite jį nagų plokštelės centre, o po to - šonuose, būtina uždengti visą nagą.

Greitesniam džiovinimui reikia taikyti ploną lėšų sluoksnį. Priešingu atveju, lakas gali būti išteptas, o manikiūras reikės iš naujo pakeisti.

Laikotarpis, per kurį fiksatorius išdžiūsta, yra skirtingas skirtingų markių. Naudojant gelio lako apdailos sluoksnį, turite keletą minučių džiovinti UV lempoje. Čia laikiklis naudojamas ant džiovintų nagų.

Aprėpties pasirinkimas

Perkant produktą turite atkreipti dėmesį į jo vienodumą, spalvą ir tekstūrą, kai jie naudojami.

Geras laikiklis turėtų:

 • saugoti brėžinių spalvas ir ribas;
 • sudėtyje yra vitaminų papildų.

  Tokių produktų pirkimas turėtų bandyti įvairiose kosmetikos parduotuvėse palyginti kelių prekių ženklų produktus. Jei tokia galimybė atsiranda, išbandykite fiksatorių, padėkite jį lakui. Kai įrankis greitai džiūsta, tai rodo, kad jis turi būtinas savybes. Apdailos dangos apima pagrindines medžiagas, kurios prisideda prie greito drėgmės išgarinimo, ir dėl to sausos be specialių įrankių.

  Aukštos kokybės danga ant savaitės yra ant natūralių nagų, sąskaitose - iki mėnesio. Jei jis negali trukti dieną, verta pakeisti produktą.

  Teigiamos ir neigiamos fiksatorių savybės

  Teigiamos viršutinių dangų savybės:

  • tarnauti kaip nagų apsauga nuo bet kokių sužalojimų;
  • nustatyti visus paprasto lako ir gelio lako sluoksnius;
  • gali veikti kartu su apdailos elementais;
  • uždenkite nagus specialia plėvele, ilgą laiką laikykite manikiūrą;
  • neturi stipraus kvapo, greitai išdžiūsta ir lengvai paskirstomi ant nagų.

   Trūkumai:

   • kai kurie žemos kokybės produktai greitai tampa bevertis, jei nuolat paliekate butelį;
   • jei nagų plokštelė yra netinkamai paruošta naudojimui, ji nuleis ją;
   • Yra fiksatorių, kuriems reikalingas UV lempos naudojimas.

   Pažymėtina, kad išvardytų problemų galima išvengti, jei tvirtinimo įtaisai yra kruopščiai parinkti ir naudojami teisingai.

   „Smart emalis“

   Viena iš priemonių manikiūrui užtikrinti yra „protingas emalis“. Šis produktas turi gydomųjų savybių, maitina nagus ir daro juos stiprus, be to, regeneruoja net trapią ir sergančią. „Smart emalis“ džiūsta laką ir suteikia jai blizgesį. Šis fiksatorius gali būti naudojamas kaip pagrindas manikiūrui ir viršutiniam sluoksniui.

   Apžvalgos

   Dauguma moterų naudoja nagų fiksatorių. Atsiliepimai apie šį produktą dažniausiai yra teigiami. Naudojant šį įrankį pastebimos jo palankios savybės, pvz., Dangos gerinimo gerinimas ir manikiūro išlaikymas pradinėje formoje ilgą laiką. Kai kurie mano, kad fiksatorius yra geras salono manikiūro ir pigesnio kolektyvo pakaitalas.

   Ekspertai rekomenduoja atnaujinti viršūnę du kartus per savaitę, kuri ilgą laiką išlaikys nagų dizainą. Bet čia svarbu ne pernelyg apsvaiginti, nes pats storas sluoksnis pradės krekingą ir nulupti. Jums tiesiog reikia nusipirkti geros kokybės viršutinį sluoksnį ir jį pritaikyti ant nagų lako iškart po nagų dizaino.

   Apie kokias savybes turi TNL Viscouse gelio lako fiksatorius, žr. Kitame vaizdo įraše.

   Parašykite komentarą
   Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti.Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

   Mada

   Grožis

   Ryšys