Nagų lakai manikiūrui

Nagų lako tinkamumo laikas ir sandėliavimo savybės

Nagų lako tinkamumo laikas ir sandėliavimo savybės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Saugojimo rekomendacijos
 2. Teisingos vietos
 3. Profesionalūs patarimai
 4. Pagrindinės sąlygos

Iki šiol vienas svarbiausių kosmetologų problemų yra nagų lako galiojimo laikas. Kaip ir bet kuri kita kosmetika, tokie produktai turi būti tinkamai laikomi, atsižvelgiant į tam tikrą temperatūros režimą. Be to, išsamiau susipažinsime su visais šios temos niuansais, sužinosime ekspertų patarimus ir apsvarstysime pagrindinius nagų lako laikymo laikotarpius.

Saugojimo rekomendacijos

Apsvarstykite pagrindines rekomendacijas kuris žymiai pailgins nagų lako naudojimo laiką.

 • Jie visada turi būti laikomi optimalioje temperatūroje. Ji neturėtų būti per karšta, šaldiklis taip pat netinka, bet vėsioje tamsioje vietoje yra teisinga.
 • Saugojimas šalia šilumos šaltinių yra visiškai netinkamas.
 • Taip pat draudžiama laikyti lakus toje vietoje, kur UV spinduliai tiesiogiai patenka. Saulės šviesa prisideda prie spalvoto pigmento degimo produktuose.
 • Nepageidautina laikyti nagų lakus vonioje, nes yra didelė drėgmė.
 • Labai svarbu, kad šios priemonės būtų laikomos tik vertikalioje padėtyje, kad jos nepatektų po dangčiu.
 • Lucky negalima laikyti šaldytuve, nors kai kurie šaltiniai pateikia tam tikrų rekomendacijų. Faktas yra tai, kad lako šaldytuve tirpiklio kiekis sumažėja, o tai sukelia pernelyg didelį produkto sutirštėjimą.

Tinkamas lakų laikymas ne tik žymiai sumažins jų nuolatinį pirkimą, bet ir padės išsaugoti jų originalią sudėtį.

Teisingos vietos

Siekiant, kad lakai tarnautų jiems skirtu laiku, juos patogu naudoti, jų saugojimui geriausia pasirinkti tinkamas vietas.

 • Paruoštas gaminys nagų gaminiams. Tokios lentynos yra populiarios ne tik grožio salonuose, bet ir namuose. Jie yra kompaktiški, juose esantys lakai yra vertikaliai ir tokiu laikymu labai patogu rasti norimą atspalvį.
 • Mažo stovo įrengimas spintoje. Ši parinktis ypač tinka tiems, kurie turi didelių lakų kolekcijų. Lentynos labai gerai išskiria produktus nuo tiesioginių saulės spindulių, todėl atitinka visus saugojimo reikalavimus.
 • Dėžutė, kuri taip pat tinka daugeliui nagų dizaino produktų. Dėžės yra labai kompaktiškos ir lengvai gabenamos.

Namuose lakai dažnai laikomi stikliniuose stiklainiuose, kurie ne tik atlieka saugojimo funkciją, bet ir interjere gerai atrodo. Arba galite naudoti tuščią plastikinį saldainį.

Puikiai tinka ir stiklo dėklai atrodo labai estetiškai. Tačiau jie gali kainuoti gerą sumą. Jei yra noras kažką diversifikuoti, lakus galite įdėti į dekoratyvinį rėmą arba įdėti į magnetinę plokštę. Atrodo labai originalus. Labai gražūs lakai atrodo stiklo saldainių patiekaluose - jie gali būti vienviečiai ir dviaukščiai. Idealiai tinka laikyti nagų dizainą ir reguliarias lentynas prieskoniams ir prieskoniams, kurie susidoroja su šia užduotimi „su sprogimu“. Paprastai jie yra pritvirtinti prie sienos arba pritvirtinti prie stalo.

„Glamour“ mėgėjai gali įdėti lakus į specialų puodelio stendą. Ir jei jūs vis dar norite juos įdėti į vonios kambarį, tai geriausia tai padaryti specialiose lentynose, todėl jūsų mėgstamos spalvos visada bus jūsų rankose. Galiausiai kabantis organizatorius gali būti puikus saugojimo sprendimas.Arba bet kuri kita, kuri gali būti sulankstyta ir išdėstyta.

Profesionalūs patarimai

Kad lakai neišdžiūtų ir tarnautų kuo ilgiau, ne tik pasirinkdami tinkamą sandėliavimo vietą, labai svarbu rūpintis buteliuko sandarumu. Tai lemiamas veiksnys, nes jei butelis nėra sandariai uždarytas, nesvarbu, kur jis yra, jis sutirks arba išdžiūsta.

Jei produktas pablogėjo, jis neturėtų būti praskiestas paprastu nagų lako valikliu ir, be to, acetonu: dažai iš šio geresnio produkto nebus, o priešingai. Be to, tokia aprėptis truks geriausia vieną dieną. Prieš naudodami butelį, labai svarbu keletą kartų purtyti. Ypač gerai yra tie buteliai, kuriuose yra metaliniai rutuliai: jie leidžia jums kuo geriau maišyti laką.

Jei norima atkurti trūkstamą ar netinkamai laikomą laką, tam reikia naudoti specialų skiediklį, kurį galima įsigyti bet kurioje parduotuvėje su nagų gaminiais. Tačiau nepažįstamų firmų skiedikliai neturėtų būti perkami, geriausia teikti pirmenybę įrodytiems to paties prekės ženklo gamintojams, kaip ir jūsų lakas.

Jūs neturėtumėte atskiesti džiovintų lakų blizgesiu ar blizgesiu, nes po to jie tiesiog nukris nuo nagų. Norėdami atkurti šiek tiek džiovintą laką namuose, galite jį laikyti po tekančiu karštu vandeniu. Tai mažai tikėtina, kad visiškai išspręstų problemą, tačiau vienkartinis tapyba bus teisinga.

Pagrindinės sąlygos

Vidutiniškai lakas iš geros prekės ženklo, atidarius butelį su tinkamu laikymu, gali trukti iki 2 metų. Siekiant išvengti dangčio išdžiūvimo, po kiekvieno naudojimo buteliuko kaklelis turi būti nuvalytas nagų lako nuėmikliu ir medvilniniu tamponu.

Pigių ir nebrangių įmonių lakai vidutiniškai saugomi ne ilgiau kaip 6–12 mėnesių. Tačiau, norint pratęsti šį laikotarpį, labai svarbu laikytis visų laikymo rekomendacijų. Produktai, kurių galiojimo laikas pasibaigė ir kurių galiojimo laikas baigėsi, yra nepageidaujami.

Kitame vaizdo įraše rasite nagų lako laikymo ir organizavimo pavyzdį.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys