Nagų lakai manikiūrui

Kodėl nagų lako pūslė ir kaip ją išvengti?

Kodėl nagų lako pūslė ir kaip ją išvengti?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Priežastys
 2. Ką daryti, jei lakas plysta?
 3. Kaip išvengti burbulų?

Gražus manikiūras yra esminis stilingos, gerai prižiūrimos moters bruožas. Tačiau atsitinka, kad, nuvalę nagus dekoratyviniu laku, staiga pamatysite, kad jis pradeda burbuliuoti. Tada vėl reikia atnaujinti manikiūrą. Leiskite mums išsiaiškinti priežastis, kodėl taip atsitinka.

Priežastys

Nagų dekoro specialistai teigia, kad net ir nebrangus gerai žinomas prekės lakas bet kuriuo metu gali pradėti burbuliuoti, Tam yra keletas priežasčių.

 • Buteliuko purtymas. Daugelis moterų vertikaliai pakrato butelį su laku, todėl oras patenka į jį, o tai veda prie bjaurių burbuliukų.
 • Vanduo Jei drėgmė patenka į pakuotę su dekoratyvine danga, ji dažnai tampa priežastimi, dėl kurios ant paviršiaus susidaro burbulai.
 • Beje, šlapios rankos taip pat gali būti dažnai burbulų priežastis. Jei nuplaunate rankas netrukus prieš manikiūrą, tuomet turėtumėte jas išdžiūti kuo kruopščiau - oda pasižymi savotiškumu, kad sugeria vandenį, o po kurio laiko jis pradeda jį grąžinti. Tas pats atsitinka su nagų plokštelėmis, pernelyg didelis drėgmės kiekis sukelia gausius oro burbuliukus ir žymiai pablogina dangos išvaizdą.
 • Riebalai Jei jūsų nagai buvo riebūs, tuomet jūs negalite gauti geros manikiūro, nes tik kruopščiai nuvalyti nagai gali būti bet kokios patvarios dangos pagrindas. Jei to nepadarysite, tikėtina, kad lakas labai smarkiai kris ir džiūsta.
 • Papildomi sluoksniai. Kai kurios moterys bando gauti norimą lako atspalvį per daug sluoksnių, tai prieštarauja rekomenduojamai technologijai. Idealiu atveju, bet kokiame manikiūre turėtų būti vienas bazinis sluoksnis, pora spalvų atspalvio sluoksnių ir fiksatorius. Jei dekoratyvinių dangų skaičius yra didesnis, ypač jei jos nėra pakankamai išdžiovintos, burbuliukų išvaizda bus neišvengiama.
 • Neteisinga technika. Neraštingas dengimo technologija taip pat gali sukelti neapykantos burbuliukus. Turėkite omenyje, kad dažymo metu šepetys turi būti tvirtai prigludusios prie medetkų, jis turėtų būti laikomas beveik lygiagrečiai plokštelei, kad lakas būtų padengtas šviesos smūgiais nuo pat pagrindo iki galo.
 • Nagų plokštės defektai. Bet kokie pažeidimai, įtrūkimai, iškilimai ir pleiskanojimas neigiamai veikia manikiūro kokybę. Užpildydami šiuos pažeidimus laku, šepetys dažnai palieka gana daug oro ir dėl to tie patys burbuliukai.
 • Žemos kokybės medžiagos. Jūs neturėtumėte naudoti senojo lako - tai vieta jūsų dėžėje, o ne nagai. Ilgalaikio sandėliavimo metu skystis sutirštėja ir praranda visas originalias savybes, todėl jis labai blogai. Jei lakas sutirštėjo, tikslinga jį atskiesti specialiais skysčiais, tačiau, pasibaigus galiojimo laikui, visiškai pasibaigęs dengimo rezultatas, netgi praskiestas, bus labai abejotinas.

Ką daryti, jei lakas plysta?

Taigi, mes išsprendėme priežastis. Bet kas, jei padengėte nagus ir nagų lakas pradėjo burbuliuoti? Vienintelė galimybė yra nuplauti panašią dangą ir pritaikyti naują. Gali būti, kad taikydami jus praleidote vieną iš aspektų ir kartodami manikiūrą, jis bus tobulas. Pvz., Negalite gerai išdžiūti ir nuvalyti medetkų arba taikyti per daug sluoksnių.

Tačiau yra alternatyva, gerai, jei neturite laiko atnaujinti dangą arba lakas baigėsi. Tada lipdukai išgelbės situaciją - jie visada gali būti tiksliai nustatyti tose vietose, kur lakas burbuliuoja per intensyviai. Jei neturite tokių lipdukų, tuomet kontrastingos spalvos kompozicija gali pavaizduoti modelį, pavyzdžiui, chaotišką abstrakčius raštus su mediniu dantų krapštuku arba plonu šepečiu.

Netgi mėgėjas gali susidoroti su šia užduotimi, o manikiūras pasirodys neįprastas, originalus ir stilingas.

Kaip išvengti burbulų?

Kad nereikėtų suformuoti galimybių, kaip užmaskuoti neestezinius burbulus, jums tereikia sekti kelias paprastas gaires.

 • Niekada nekratykite lako. Jei norite šiek tiek sušilti, tiesiog šiek tiek pasukite į rankas arba įdėkite į indą su šiltu vandeniu.
 • Po naudojimo šepetėlio nuplauti vandeniu. Tai beprasmiška, jūs negalite pašalinti likusių lakų vandeniu, bet drėgmė išliks, pateks į butelį - tokio taikymo rezultatas bus labiausiai apgailėtinas.
 • Manikiūro pagrindą ir pagrindinį toną geriau įsigyti iš vieno gamintojo. Profesionalai nurodo, kad daug skirtingų prekių ženklų kompozicijų yra nesuderinamos, o tai lemia lako atskyrimą, skilinėjimą, pūslių atsiradimą ir kitas nemalonias pasekmes. Jei neturite reikiamo pagrindo, vietoj to naudokite aiškų norimo prekės ženklo laką.
 • Negalima įsitraukti į lako plaukų džiovintuvo džiovinimą, kaip ir daugelį sąžiningos lyties. Tai gana greitai sunaikina visą kompozicijos struktūrą ir sukelia paviršių burbuliuoti. Jei neturite galimybės praleisti laiką natūraliam paviršiaus džiovinimui - geriausia pirkti specialų ekspresinį džiovinimą, jame danga užšąla vos per kelias sekundes.
  • Jei vienu metu užpildysite kelis pagrindinio tono sluoksnius, tada kiekvienas iš jų išdžiovinkite prieš naudodami kitą, tik šiuo atveju manikiūras taps estetišku ir patvariu.
  • Nepamirškite poliruoti nagų prieš naudodami laką, ypač jei turite netolygią plokštelę su ryškiomis dėmėmis ir grioveliais. Paprastai šiam naudojimui naudokite buferinį ar minkštą nagų failą.
  • Atkreipkite dėmesį į kompozicijos galiojimo laiką, net jei ką tik nusipirkau parduotuvėje, nėra jokių garantijų, kad jis nebegalioja ant kelių mėnesių. Sena kompozicija praranda savo savybes, todėl neįmanoma gauti aukštos kokybės dangos.
  • Negalima daryti manikiūro iš karto po dušo ar vonios, tada drėgmė tiesiog neturi laiko visiškai išeiti iš nagų, todėl atsiranda oro burbuliukai, o ne iš karto, bet po kelių valandų po džiovinimo, kai negalite ištaisyti situacijos.

   Pažiūrėkite, kodėl lakas burbuliuoja ant nagų ir kaip jį išvengti kitame vaizdo įraše.

   Parašykite komentarą
   Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

   Mada

   Grožis

   Ryšys