Nagų lakai manikiūrui

Pagrindas nagams: tipai, pasirinkimo ir naudojimo patarimai

Pagrindas nagams: tipai, pasirinkimo ir naudojimo patarimai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas tai?
 2. Rūšis
 3. Kaip pasirinkti?
 4. Kaip naudotis?
 5. Įvertinimas ir atsiliepimai

Kiekviena moteris, kuri stebi savo išvaizdą ir reguliariai lanko nagų saloną, žino, kad kapitonas nagų dizainui taiko tris etapus: pagrindą, spalvą, viršų. Svarbiausia danga yra pagrindas, nes tai priklauso nuo to, kaip formuos kitą sluoksnį, ir kaip ilgai baigsis manikiūras. Koks yra pagrindas ir kokia yra jo reikšmė nagams gaminti?

Kas tai?

Pagrindinis įrankis yra monochromatinė danga, kuri yra gelio arba lako pagrindas. Paprastai tai reiškia skaidrią spalvą. Jis yra lygus sluoksnis ant nagų plokštės, išlygina visus netikslumus ir defektus, sukuria lygų paviršių nagų dengimui spalvotu geliu. Be to, kad pagrindu išlygintas paviršius leidžia puikiai imituoti nagą, šis įrankis turi kitas funkcijas. Dėl to nagų plokštelė tampa patvaresnė ir apsaugo gyvas ląsteles nuo kenksmingų cheminių elementų, kurie yra įtraukti į laką.

Be to, pagrindas stiprina nagų sukibimą su dizainerio danga.

Bazė yra privalomas žingsnis naguose. Jis stiprina ryšį tarp nagų plokštės ir dekoratyvinių komponentų.

Paprastai rekomenduojama įsigyti pagrindą, spalvą ir viršų iš vieno prekės ženklo. Kvapo pagrindas dažniausiai neturi.

Paprastai būtinybė naudoti bazę atsiranda moterims, kurių nagai yra susilpnėję, šis gelis apsaugo nagų plokštę nuo smulkinimo, krekingo ir kitų pažeidimų.

Kai kurios moterys paprastai renkasi tik bazę be spalvų aprėpties ir viršaus. Šie nagai atrodo gana natūralūs ir natūralūs.

Ši procedūra yra naudinga stiprinant trapias nagų plokšteles.

Kartais basecoat tampa veiksminga nuo baltų dėmių. Taigi, ji turi keletą funkcijų ir visada naudojama atliekant profesionalų manikiūrą.

Rūšis

Dažniausiai įrankis yra bespalvė medžiaga, tačiau yra veislės, kurios yra nude arba šviesiai rožinės. Paprastai gelis susideda iš polimero arba silikagelio - šie komponentai yra natūralios kilmės ir nėra pavojingi žmonių sveikatai. Skirtingi bazinio aprėpties tipai klasifikuojami pagal jų turinį ir funkcijas. Yra keletas veislių.

 • Guma Populiariausias tipas. Jo pagrindinė funkcija yra tvirtinti. Dėl gumos turinio įrankio tekstūra tampa tankesnė ir storesnė, todėl atliekant nagų plokštelės suderinimą ir nagų uždengimą spalvos geliu tampa daug lengviau. Jis naudojamas prieš nagų dengimo gelį arba prieš pastatant.
 • Silikonas. Dažniausiai produktas yra nagų formos lipdukas, kuris yra ant nagų plokštės. Dėl tokio pagrindo, nagas tampa stiprus, sunkus, be to, atnaujinant manikiūrą, tokio pagrindo pašalinimas yra daug lengviau ir mažiau traumuotas.
 • Akrilas. Šio įrankio turinys apjungia klasikinio pagrindo ir akrilo miltelių komponentus. Pagrindinė paraiška buvo nustatyta kuriant ir taisant nagus. Parduotuvėse siūlomos bespalvės, baltos arba spalvos. Ši rūšis atlieka stiprinimo funkciją.
 • Gelis. Paprastai ši parinktis yra universalus įrankis, kuriame yra pagrindas, spalva ir viršuje. Danga padaryta gelio pagrindu. Tai lengva pritaikyti, užmaskuoti nagų plokštės defektus, tačiau negalima teigti, kad poveikis trunka ilgai. Tai vienfazis produktas.
 • Terapinis. Jis naudojamas nagų gydymui. Dauguma visų gyvų ląstelių yra pažeistos po akrilo. Todėl likusių nagų plokštelių, gautų iš akrilo dangos, metu naudojama speciali bazė su vitaminais E ir D, dėl kurių nagai tampa trapūs, skatina ląstelių regeneraciją ir viso nago gijimą.
 • Vandens pagrindu. Jis naudojamas pigmentuotam lakui, negali būti naudojamas lakui lakuoti. Puiki galimybė nėščioms moterims, alergijoms ir vaikams, kaip kenksmingi elementai, kuriuose yra mažiausiai.
 • Lateksas. Šį įrankį sunku pavadinti baze, tačiau ji atlieka vieną iš klasikinės bazės funkcijų - leidžia jums taikyti spalvotą sluoksnį, neviršijant nago. Skystas lateksas naudojamas namuose, atliekant profesionalų manikiūrą tai nėra būtina.

Kaip pasirinkti?

Renkantis įrankį, eikite į parduotuvę dėl pagrindinio manikiūro pagrindo Laikykitės profesionalių nagų pramonės meistrų rekomendacijų.

 • Paimkite to paties prekės ženklo pagrindą, spalvą ir viršų. Integruotai naudojant vieną gamybos priemonę būdingas didesnis efektyvumas.
 • Atkreipkite dėmesį į gelius, kuriuose yra vitaminų, baltymų, šilko ir kitų gydomųjų preparatų. Jie ne tik apsaugo gyvus audinius nuo cheminių medžiagų, bet ir turi gydomąjį poveikį.
 • Jokiu būdu neimkite medžiagos ant atsargų, kurios galiojimo laikas yra. Pavėluotas produktas praranda visas savo savybes ir gali turėti neigiamos įtakos nagų būklei.
 • Jei nagams būdingi netikslumai, tai geriau teikti pirmenybę storiems geliams, jie gerai paslėpia visus nagų plokštės defektus. Gumos veislė pasižymi išlyginamosiomis savybėmis.
 • Negalima eiti per „du viename“, derindami pagrindą ir viršutinę dalį. Tai labai patogu, ekonomiškas, o manikiūro kokybė tuo pačiu metu nekenkia.
 • Išnagrinėkite savo kūną, galbūt kai kurie komponentai gali sukelti alerginę reakciją, o tada įrankių pasirinkimas turėtų būti atliekamas atsižvelgiant į individualias savybes. Dažnai tokiais atvejais rekomenduojama pasirinkti antialerginio poveikio pagrindą.
 • Labiausiai teisingas sprendimas yra patikėti pagrindinio aprėpties pasirinkimą profesionalui.

Kaip naudotis?

Net pasirenkant kokybišką bazinį sluoksnį, be patirties ir įgūdžių, geras manikiūras neveiks, todėl daugelis meistrų pradės kelionę į profesionalaus manikiūrininko karjerą su treniruotės modeliais. Pirmieji žingsniai sėkmingam darbui pradedami taikant pagrindinę sistemą. Tai priklauso nuo kito spalvinio sluoksnio kokybės, stiprumo ir dizaino. Klausykitės specialistų patarimų taikydami bazę.

 • Mes pradedame manikiūrą, paruošdami nagų plokštelę. Mes pašaliname seną dangą, apdorojame paviršių, kruopščiai supjaustome odeles su specialiomis žirklėmis arba žnyplėmis.
 • Nagus apdorojame buferiu. Ypač kruopščiai išlyginkite paviršių odelės ir kraštų srityje.
 • Mes sukuriame nagų formą per failą, pašaliname visus nagus ir odą aplink nagą.
 • Kiekvienas nagas apdorojamas nagų lako valikliu. Šis įrankis padeda pašalinti riebalų perteklių iš nagų plokštės.
 • Toliau uždenkite nagus be rūgšties gruntu ir pusę minutės išdžiovinkite kiekvieną nagą UV lempoje. Ši danga turės teigiamą poveikį nagų paviršiaus sukibimui su pagrindu.
 • Užtepkite ant nagų plokštės pagrindo. Tai turėtų būti padaryta taip, kad neliktų odos ar odelių srities. Nuvalykite nagus maždaug tris minutes.
 • Tęsiame tolesnius profesionalaus manikiūro etapus.

Įgiję nuoseklią bazės taikymo techniką, galite susipažinti su kitais šio dangos naudojimo niuansais.

 • Pagrindas gali būti padengiamas dviem arba trimis sluoksniais, ypač produktams su skysta tekstūra.
 • Kuo daugiau sluoksnių yra, tuo ilgiau reikia džiovinti nagus UV lempoje.
 • Kad įsitikintumėte, jog pagrindinė danga yra tinkamai panaudota, reikia kruopščiai išnagrinėti nago formą.Lygiai ir teisingai padengtas pagrindu, džiovinti nagai turės blizgus vienodą blizgesį.
 • Jei produktas sutirštėja, jis neturėtų būti atskiestas acetonu ar alkoholiu. Išvykus iš situacijos, butelis gali būti praskiestas panašios sudėties to paties gamintojo.
 • Tvirtas pagrindas turi būti naudojamas ant švaraus nago be riebalų šalinimo, nes ši procedūra džiūsta ir pažeidžia nagų plokštelę. Tas pats pasakytina ir apie teisių gynimo priemones. Tai geriau padaryti druskos vonios ar žolelių nuoviru. Riebalavimas reikalingas tik tuo atveju, jei pagrindas naudojamas gelio lako arba gumos pagrindui.

Įvertinimas ir atsiliepimai

Aukštos profesionalų apžvalgos gavo produktus iš kelių gamintojų.

 • Chanel. Bazinė danga „Beaute des ongles“ apsauginė bazinė danga turi tvirtą alyvą, dėl kurios emalio stiprios, stiprios, gyvos medžiagos nėra padengtos gelsvu atspalviu, neigiamai paveikus laką. Naudojimo patogumas pasiekiamas minkštu plačiu šepečiu.
 • Essie. Universalus įrankis Vienoje bazėje yra pagrindo ir viršaus savybės. Plius produktus galima pastebėti gelio vitaminuose ir argano aliejuje, dėl to nagai stiprinami ir prisotinami naudingais komponentais.
 • Orly. Guminis Bon Bonder gydymo pagrindas turi savybes, apsaugančias nagų plokštę nuo mechaninio streso, jį suderinant ir stiprinant. Tarp pranašumų yra pažymėti greito džiovinimo ypatumai ir tai, kad nereikia naudoti UV lempos.
 • Kapous Lagel. Sprendžiant iš ekspertų apžvalgos, šis produktas labai gerai patenka į nago paviršių, nesiskleidžia, butelis turi patogų šepetį. Be to, į pliusus yra vitaminų B5 ir E turinys.
 • BS Gellac. Puiki galimybė moterims, turinčioms plonus ir silpnus nagus. Specialios savybės gerokai sumažina nagų trapumą, juos lygina, stiprina. Vienas iš populiariausių vietinių gamintojų.
 • Rio Profi. „Rio Profi“ gumos pagrindo guminė bazė tinka naudoti kartu su kitų gamintojų įrankiais, nes jos komponentai yra gerai derinami su užsienio intarpais. Ekspertai išskiria paprastą taikymą ir storą tekstūrą. Kitas kokybiškas produktas, pagamintas Rusijoje.
 • Vogue. Pagrindo „Vogue“ nagai turi lipnią sluoksnį ir pasižymi vidutine tekstūra. Profesionalai rekomenduoja jį naudoti be rūgščių grunto, taip pat padengti nagus su šiuo įrankiu dviem sluoksniais. Gamyba Rusija.
 • CND. „CND Shellac Base Coat“ pagrindas yra antialerginės savybės, nes jame nėra tolueno ir dibutilftalato, kuris leidžia naudoti alergiškus ir nėščias moteris. Nagai gerai valgo pagal šį pagrindinį sluoksnį ir sukietėja. Be to, ši produkto kokybė jungia nagų plokštelę ir spalvinį sluoksnį.
 • Irisk. Kinijos gamybos guminis pagrindas Irisk Rubber Base. Padaro nagus lygius, suteikia paviršiui tinkamą struktūrą, skirtą priklijuoti prie lako. Pats produktas yra gana elastingas.
 • „Bluesky Shellac Base“. Tai lengva taikyti ant nagų plokštės, suderina defektus, neišsklaido. Iš privalumų paminėtas patogus šepetys, minusai, vitaminų nebuvimas kompozicijoje ir sudėtingas pašalinimas korekcijos metu.
 • Kodi. Gumos gaminys, pasižymintis stora konsistencija. Vertinant ekspertų atsiliepimus, labai patogu taikyti, išlygina nagų plokštelės pažeidimus.
 • TNL. Gumos pagrindas Guma TNL yra storas skaidrus įrankis, kuris gerai tinka nagams ir suteikia plokštelei plokščią paviršių.

Dauguma vartotojų atsiliepimų sutelkti į „Kodi“ prekės ženklo bazę. Ši parinktis yra lengviausia užsisakyti. Produktas siūlomas už vidutinę kainą. Iš naudos išsiskiria lengvas gelio pritaikymas, ant paviršiaus praktiškai nesiskirsto. Geras rezultatas leidžia pasiekti labai patogų šepetį. Konsistencija yra stora dėl šio pagrindo ir nepatenka po nagų pagalvėlėmis. Yra puiki Kodi apsaugos bazė nuo skaldymo ir įtrūkimų.Iš minusų išsiskiria specifinis kvapas ir skausmas džiovinant UV lempoje.

Daugiau informacijos apie nagų pagrindus rasite toliau pateiktame vaizdo įraše.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys