Nagų lakai manikiūrui

Viskas apie nagus

Viskas apie nagus

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas tai?
 2. Stiprybės ir trūkumai
 3. Manikiūro dizaino parinktys
 4. Naudojimo instrukcijos
 5. Patarimai

Daugelis gražių manikiūrų leidžia jums padaryti vaizdą užbaigtą. Šiuolaikinė pramonė suteikia platų įrankių asortimentą: lakus, skirtingus spalvas, atspalvius, tekstūrą, didžiulį dizaino variantų skaičių. Vis dėlto kiekvieną dieną dažyti nagai yra gana sudėtingi. Norima įvairovė leis jums gauti termolaką.

Kas tai?

Nagų nagų lakas pasirodė ne taip seniai. Jis pradėjo gaminti 2011 m. Dėl savo ypatumų priemonės gavo pavadinimą, kad spalva priklausytų nuo temperatūros. Lako sudėtis įvedė specialias medžiagas, kurios yra jautrios aplinkos temperatūrai. Dėl to ant nagų dengta danga gali pakeisti spalvą, jei tiesiog išeisite iš kambario vėsioje aplinkoje. Kuo žemesnė temperatūra, tuo tamsesnis lakas. Todėl tokia danga ypač pageidautina rudenį-žiemą ir ankstyvą pavasarį, kai kiekvienas išėjimas į gatvę suteiks manikiūro spalvos pasikeitimą. Be to, lako atspalvis priklausys nuo nagų ir jų pagrindo.

Kuo ilgiau bus nagai, tuo žemesnė temperatūra bus jų viršūnėse, ir tamsiau jie bus, o nagai turės gražią gradiento efektą.

Dėl savo gebėjimo keisti spalvą termolaksai kartais klaidingai vadinami chameleonais. Tačiau chameleonai yra lakai, kurie keičia spalvą, priklausomai nuo šviesos kampo, aplinkos temperatūra neturi jų poveikio.

Gamintojai siūlo daugybę termolakų. Jie gali būti blizgūs, matiniai, perlai. Jie gali turėti blizgesį ar matinį dėmę, kad būtų sukurtas skirtingas efektas. Jų spalvų paletė yra plati. Tačiau, pasirinkdami spalvą, įrankis gali sukelti tam tikrų sunkumų: spalva, kurią matote permatomame butelyje, nebūtinai atitinka spalvą, kurią gaunate, kai įdedama į nagus.

Ramunė, rodanti produkto spalvų paletę, taip pat bus nenaudinga. Todėl gamintojai įdėjo į pakuotės lapelį, nurodydami tam tikro produkto atspalvių asortimentą, ir šis įdėklas turi atkreipti dėmesį.

Spalvų atspalviai, kurie atsiranda, kai temperatūros pokyčiai gali būti labai skirtingi. Dažnai lakas keičia atspalvį spalvų diapazone: nuo šviesiai mėlynos iki tamsiai mėlynos arba violetinės spalvos, nuo šviesiai geltonos iki šviesiai oranžinės spalvos, nuo rožinės iki raudonos spalvos. Tačiau yra ir kitų variantų, kai lakas gali pakeisti spalvas į kontrastą: nuo geltonos iki violetinės arba šokolado, nuo baltos arba raudonos iki juodos.

Lako poveikis pradeda atsirasti tik po to, kai jis visiškai išdžiovinamas ant nagų.

Stiprybės ir trūkumai

Kaip ir bet kuris kitas įrankis, termolakas turi savo privalumų ir trūkumų. Kai kuriais atvejais jie turės pranašumų, palyginti su kitų tipų nagų dangomis.

 • Visų pirma tai greitas neįprastas manikiūras. Jums nereikia apsilankyti salone ar įsigyti specialių įrankių ar lempos, o visos išlaidos perkamos lakui.
 • Jo naudojimui nereikia specialių įgūdžių. Skysta konsistencija užtikrina paprastą ir tolygų naudojimą.
 • Greitai džiūsta.
 • Aukštos kokybės termolaki, paprastai, gerai saugo ant nagų, lustai nerodomi kelias dienas.
 • Juos galite pritaikyti tiek natūraliems, tiek dirbtiniams - apipavidalintiems arba viršutiniams nagams. Bet kuriame paviršiuje produktas išlaiko savo savybes.
 • Lengvai pašalinamas be nagų lako nuėmikliu be acetono.
 • Platus spalvų paletė leidžia jums sukurti šventinio manikiūro dizainą ir pasiimti biuro variantą.

Deja, įdomus produktas turi tam tikrų trūkumų.

 • Visų pirma, jis susijęs su spalvų pasirinkimu perkant: gali skirtis nuo nagų dėl skirtingų temperatūros sąlygų. Be to, kartais sunku numatyti lako intensyvumą ir spalvą.
 • Yra problema, susijusi su pačiu pirkimu: nepaisant didėjančio populiarumo, produktas gali būti ne visose specializuotose parduotuvėse.
 • Gana didelis, palyginti su įprastais lakais, kainuoja.
 • Lakai gali skirtingai keisti spalvą.
 • Pradėjus naudoti 4-5 mėnesius, produktas pradeda prarasti savo pradines savybes ir virsta paprastu laku.
 • Bet koks džiovintas lakas gali būti atgaivintas naudojant specialų lako skiediklį. Thermolac taip pat gali būti atgaivintas, bet jis nebebus terminis, bet paprastas lakas.
 • Retais atvejais dėl savo specifinės sudėties produktas gali sukelti alerginę reakciją.

Manikiūro dizaino parinktys

Kadangi pats gaminys sugeba sukurti originalų efektą, nereikia naudoti jokių specialių metodų, kad būtų sukurtas gražus dizainas. Jums tereikia pasirinkti tinkamą spalvų gradientą. Ir čia mes turime vadovautis dviem veiksniais: situacija, kai jūs darote manikiūrą ir nagų ilgį. Ilgi nagai ryškūs atspalviai atrodys gerai.

Tačiau neturėtumėte rinktis kontrastingų perėjimų, nebent jūs einate į karnavalą: kyla pavojus, kad atrodys vulgarūs.

Jei nagai yra trumpi, pageidautina sustabdyti pasirinkimą ant šviesių perlų ar blizgančių pastelinių spalvų.tai leidžia vizualiai pailginti nagų plokštelę. Taip pat galite naudoti tamsius tonus, bet juos reikia teisingai pritaikyti: jei nagas yra platus, nepaliekite dėmių, palikite 1 mm tarpą į šoninius odos volus.

Thermolac padeda įvairinti prancūzų kalbą. Jūs gausite kažką naujo ir unikalaus, jei naudosite gaminį nagų patarimams. Tuo pačiu metu nebus aiškios sienos - jis bus šiek tiek tepamas.

Įdomus efektas gali būti pasiektas, jei įprasto to paties atspalvio laką pasieksite su terminiu poliru ir naudosite kaip pirmąjį sluoksnį po terminiu laku. Be to, patraukli bus sprendimas naudoti gaminį brėžiniams ir piešiniams pritaikyti ant paprasto lako.

Naudojimo instrukcijos

Labai paprasta ir patogi naudoti termolaks. Manikiūro kūrimas su juo nėra labai skirtingas nuo kitų tipų lakų metodų, todėl lengva patys būti namuose. Visų pirma jums reikia pateikti nagus su nagų žirklėmis ir nagų failą norimu ilgiu ir forma. Manikiūras atrodė tvarkingas, turėtumėte pašalinti odeles. Ji turi būti sušvelninta naudojant vonią, tada supjaustoma specialiu įrankiu: replėmis. Taip pat galite naudoti specialų įrankį odelių pašalinimui. Šiuo atveju vonia nereikalinga. Išsamios vaisto vartojimo instrukcijos paprastai yra pakuotėje arba pakuotės lapelyje.

Dabar galite pradėti dažyti nagus. Ant riebalų pašalinto nago paviršiaus turi būti padengtas pagrindinių priemonių sluoksnis. Tai padės sustiprinti nagų plokštelę, užkirsti kelią jo geltonumui po lako pašalinimo, taip pat išlyginti esamus pažeidimus: natūralūs nagai retai tobuli. Be to, ant pagrindo dengiamos spalvos lakas tolygiai paskirstomas ir trunka ilgiau. Thermolac dengiamas ant išdžiovinto pagrindo sluoksnio ir taip pat leidžia išdžiūti. Išdžius, uždėkite antrą sluoksnį.

Apdailos manikiūras rekomenduojama naudoti viršutiniu sluoksniu. Tai suteiks papildomos stiprumo spalvos dangos. Be to, šiuolaikinis įrankių arsenalas leidžia jums gauti papildomą efektą: holografinę, blizgančią ar matinę apdailą, papildomą blizgesį, aukso ar deimantų blizgesį.Daugelis viršutinių dangų taip pat džiovina laką.

Patarimai

  Manikiūras buvo patvarus ir ilgą laiką malonus šeimininkui su savo pradine išvaizda, nepažeidžiant nagų, turėtų laikytis kai kurių ekspertų patarimų.

  • Naudojant nagus, produktas džiūsta greičiau nei įprasti lakai, todėl nedvejodami, reikia pabandyti greitai ir atsargiai padaryti smūgius.
  • Kad nereikėtų nuvalyti odos šalia nagų nuo netyčinio lako pėdsakų, nuvalykite jį kremu arba vazelinu.
  • Dėl skysčių tekstūros ne visada galima iš karto gauti vienodą, tankią spalvą. Dėl šios priežasties rekomenduojama naudoti dvigubus sluoksnius.
  • Nereikia dažyti nagų labai storu sluoksniu: lako poveikis susilpnės.
  • Jei nagų antgaliams taikomas papildomas produkto sluoksnis, gradientas bus efektyvesnis.
  • Kad lakas taptų įdomesnis, naudokite jį vėsiuose sezonuose. Vasarą oro temperatūra lauke ir viduje paprastai yra tokia pati, o poveikis nėra matomas.
  • Pirkimas produktas yra iš patikimų pardavėjų: pigūs žemos kokybės lakai iš nežinomo gamintojo gali apgauti lūkesčius ne tik renkantis spalvą, bet ir apskritai nekeičia spalvos.
  • Norėdami nagai nepradėjo šveisti, padėkite juos tik sausai.
  • Priešingai, odelė negali būti pašalinta sausoje formoje: per dieną pamatysite daug burrs ir, galbūt, uždegimo vietų.
  • Kad lakas būtų ilgesnis, naudokite jį be riebalų. Tai galima padaryti naudojant nagų lako valiklį.
  • Kad būtų užtikrintas kvėpavimas nagų pagalba, laką nelaikykite arti nupjautos odelės.

  Video apžvalga thermolaka El Corazon, žr. Vaizdo įrašą žemiau.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys