Nagų lakai manikiūrui

Kaip pašalinti nagų laką iš kilimo?

Kaip pašalinti nagų laką iš kilimo?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Šviežios dėmės
  2. Seni pėdsakai

Kuriant manikiūrą, kartais nutinka, kad lakas išsiliejo, o jo lašai patenka ant aplinkinių paviršių, įskaitant kilimą. Situacija yra nemaloni, tačiau ją galima ištaisyti įvairiomis valymo priemonėmis.

Šviežios dėmės

Jei kilimas yra brangus ir dėmių yra didelis, tai geriau ne rizikuoti ir eiti į cheminį valymą. Tačiau kilimas gali būti didelis arba neįmanomas, nes juda sunkūs baldai. Šiuo atveju turite veikti pats. Pašalinkite nagų laką iš kilimo, jei dėmės yra šviežios. Jei lakas išsiliejo, pirmiausia turite pašalinti jo perteklių metaliniu arba plastikiniu plokščiu objektu. Šiuo tikslu galite naudoti įprastą šaukštą. Tik prieš kiekvieną prisilietimą prie kilimo turi būti kruopščiai išvalytas lakas, kad būtų išvengta dėmės dydžio padidėjimo.

Nedvejokite, nes kilimo krūva pradeda aktyviai įsisavinti išsiliejusius lašus. Be to, kai kurie lakų tipai gana greitai sutirštėja.

Norėdami pašalinti likusią dėmę, naudokite įrankį, kuris gerai ištirpina laką. Paprastai ši užduotis puikiai susidoroja su tradiciniu nagų lako valikliu. Skystis be acetono yra geresnis, bet ne visada veiksmingas. Šiuolaikinėse nagų lako šalinimo priemonėse dažnai yra priedų, kurie keičia kompozicijos spalvą ir gali būti gana prisotinti. Negalima naudoti spalvotų skysčių lengviems kilimams. Acetonas duoda geriausius rezultatus, tačiau jis gali būti pernelyg agresyvus tiek spalva, tiek paties kilimo krūva.

Bet kokiu atveju, nepriklausomai nuo naudojamų priemonių, būtina atlikti bandymus su vos pastebima grindų dangos dalimi.

Jei bandymas neatskleidžia jokių problemų, produktas yra dedamas ant švaraus skudurėlio arba medvilnės gabalo ir švelniai nuvalomas suteptas uogienė. Nerekomenduojama trinti nešvarios vietos, kad nebūtų padidintas jos plotas. Procesas yra gana ilgas, ypač jei ryškus lakas palieka ženklą ant šviesaus kilimo. Gaminio įdėjimas į kilimą neturėtų būti: tai padės išplėsti taršos sritį. Be to, skystis gali sugadinti kilimo pagrindą. Siekiant palengvinti darbą, rekomenduojama periodiškai sudrėkinti dėmę vandeniu: jis neleidžia užteršti. Valymą galite užbaigti muiluotu vandeniu arba specialia kilimų valikliu.

Baltų kilimų atveju galima naudoti vandenilio peroksidą. Jis sumaišomas su vandeniu santykiu 1/1 ir sudrėkinkite valomą plotą gautu tirpalu. Tada kilimas turi būti išdžiovintas ir pūkuotas. Turėtumėte žinoti, kad vandenilio peroksidas negali būti naudojamas spalvotiems kilimams dėl kompozicijos balinimo. Galite pabandyti valyti tamsų kilimą su plaukų laku. Jis turėtų būti purškiamas ant dėmės, iš anksto gausiai sudrėkintas vandeniu, ir palaukite 0,5-1 min., Tada nuvalykite vilneles servetėlėmis. Taip pat galite naudoti alkoholį prie medvilnės pagalvėlės ir nuvalyti dėmę.

Kadangi servetėlės ​​ir diskai tampa purvini, juos reikia pakeisti švariais.

Seni pėdsakai

Senoms dėmėms reikės daugiau pastangų. Tačiau šiuo atveju yra gana veiksmingų būdų. Dėl tam tikrų medžiagų rūšių lakas gali tiesiog nuvilkti vilnius. Jei lakas nėra pernelyg giliai įsisavinamas, o kailis yra ilgas ir storas, galite pabandyti kruopščiai nutraukti taršą. Tai neturėtų būti padaryta dideliu tašku: tai bus labai pastebima.

Seną spalvą dėmę taip pat galima nuvalyti nagų lako valikliu. Į jį, jei yra, pridėkite alkoholio.Gausiai sudrėkinta vieta su vandeniu tepama mažu kiekiu nagų lako valikliu (su alkoholiu). Po kurio laiko lakas pradeda atsipalaiduoti, ir jį reikia atsargiai nuimti storu šepečiu. Šiuo tikslu tinkamas senas dantų šepetėlis. Šepečiai neturi šluoti virš dėmės paviršiaus. Norėdami išvalyti laką, turėtų būti judėjimas iš apačios, nuo kilimo pagrindo. Šepetys turi būti valomi po kiekvieno kontakto su kilimu.

Atliktos manipuliacijos ne visada leidžia visiškai išspręsti šią problemą. Acetonas arba rafinuotas benzinas galiausiai padės nuplauti labai užsispyrusią dėmę. Prieš juos naudojant, būtina atlikti bandymą: jie gali nuplauti dažus nuo kilimo. Reikėtų pažymėti, kad valymo procedūra turėtų būti atliekama gera šviežio oro srauto, nes ilgaamžė acetono turinčių skysčių garų inhaliacija negali būti laikoma naudinga.

Jūs galite pabandyti pašalinti dėmę naudodami specialius valymo produktus, kurių platų asortimentą siūlo techninės įrangos parduotuvėse. Tačiau reikia atidžiai perskaityti jų paskirtį ir savybes. Ši informacija paprastai yra ant pakuotės.

Naudojant šias chemines medžiagas, griežtai laikykitės nurodymų.

Iš improvizuotų priemonių galite pabandyti naudoti valytuvą. Stiklo valymo skysčiai paprastai yra neutralūs su kilimo spalva ir nepažeis saulės. Produktas naudojamas užteršimui ir paliekamas 2-3 minutes. Tada reikia nuvalyti dėmę skudurėliu arba medvilnės tamponu. Procedūrą užbaigite skalavę šaltu vandeniu, sudrėkintu švariu skudurėliu.

Kaip pašalinti laką iš kilimo, žr. Toliau pateiktą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys