Nagų lakai manikiūrui

Kaip atskiesti nagų laką?

Kaip atskiesti nagų laką?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Sukelia tirštėjimą
 2. Liaudies būdai
 3. Specialios priemonės
 4. Sunkesnė prevencija

Kiekviena mergina, kurdama namuose manikiūrą, susiduria su tuo, kad lako danga laikui bėgant tampa per stora. Dauguma moterų išmeta tokias specialias dangas, nes sudėtingesnių gaminių naudojimas sukelia gražų manikiūrą.

Bet jūs galite jį išsaugoti taikydami patvirtintus lako tirpinimo būdus namuose.

Sukelia tirštėjimą

Prieš pradėdami išspręsti šią problemą, turėtumėte susipažinti su galimomis storinimo produktų priežastimis.

Pagrindinė lako džiovinimo priežastis ir jos storis yra jame esantis formaldehidas. Jis pridedamas be žlugimo, nes būtina, kad lakas, naudojamas ant nagų plokštės, greičiau išdžiūsta. Brangios lako dangos turi mažesnį šio fiksatoriaus kiekį.

Yra ir kitų priežasčių, dėl kurių lakas gali greitai sutirpti.

 • Dažnas naudojimas. Sukuriant manikiūrą, butelis su dekoratyviniais produktais ilgą laiką atidarytas, todėl tirpiklio komponentas išgaruoja, dėl to lakas dengiamas.
 • Retas lako naudojimas. Retais atvejais sudedamosios dalys yra nuluptos, todėl specialios dangos konsistencija tampa stora. Tuo pačiu metu prastos kokybės produktai tokiomis sąlygomis gali sutirpti per 30-60 dienų.
 • Netinkamas saugojimas. Viduje, kur jis yra labai šiltas, ir daug saulės spindulių lako gali sutirpti. Todėl būtina pasirinkti tinkamą laikymo vietą.

Liaudies būdai

Kad susidorotų su nagų lako sutirštinimo problema, merginos naudojasi liaudies metodais. Yra didžiulis gyvenimas įsilaužimo, sugebantis atkurti sutirštintą namo dangą. Apsvarstykite populiarias priemones, kurios gali būti praskiestos dekoratyviniais produktais per kelias minutes.

Skaidrus lakas

Norint atskleisti džiovintus produktus, manikiūrininkai pataria švelniausiu būdu. Kaip tirpiklio elementas, galite naudoti įprastą skaidrų laką. Sumaišius, bespalvė speciali danga padengia spalvotus dekoratyvinio lako komponentus, o nubraižius juos pritvirtina prie nagų plokštės.

Šis lako tirpinimo metodas yra pakankamas tik kelioms dėmėms, todėl ateityje jį reikės nuolat kartoti. Trūkumas, kai bespalvės specialios dangos panaudojimas atskiestiems džiovintiems produktams yra tai, kad sumaišius ingredientus, prarandama spalvų sodrumas.

Acetonas

Populiariausias lako skiedimo metodas yra specialių įrankių, kurių sudėtyje yra acetono, naudojimas. Tai apima nagų lako valiklis, kurį galima įsigyti bet kurioje specializuotoje parduotuvėje. Pakanka supilti šiek tiek šio produkto į produktų mėgintuvėlį ir gerai suplakti.

Kai kurios moterys veža dekoratyvinę danga, padengdamos acetoną savo grynąja forma, tačiau šiuo atveju būtina griežtai laikytis šio ingrediento pridėjimo. Yra pavojus, kad bus pažeista oda ir nagų plokštelė, taip pat gali atsirasti organizmo apsvaigimas nuo cheminių garų poveikio. Ilgai naudojant tokią dangą, nagai gali gauti geltoną spalvą, taip pat nulupti ir pertraukti.

½ butelyje su dekoratyvine danga turi būti pridėta dalis acetono.Tas pats santykis bus naudojamas naudojant nagų lako nuėmiklį, kuriame nėra acetono.

Prieš naudojant pirmiau minėtus lako tirpinimo metodus, reikia atsižvelgti į keletą veiksnių. Pridedant lėšų su acetonu, produktai bus ištrinti gana trumpą laiką, o džiovinimo laikas didės. Be to, esant netinkamam specialios dangos ir tirpiklio santykiui, kyla pavojus, kad produktas bus sugadintas, nes, kai bus naudojamas, bus spragų.

Kiti būdai

Pirmiau minėti specialiųjų dangų tirpinimo metodai nėra labai praktiški, nes naudojant juos reikia laikytis tam tikrų proporcijų. Taip pat yra ir kitų lako skiedimo variantų.

 • Mikelio vanduo. Storą dekoratyvinių nagų lako konsistenciją galima atskiesti su miceliniu vandeniu. Tokiu atveju 1 buteliuko dangteliui reikia 1 arbatinio šaukštelio vandens. Maišymas reikalingas šepečiu. Gerai sumaišius buteliuką reikia uždaryti ir palikti 8-10 minučių, kad vanduo galų gale veiktų produkto konsistenciją. Tokio vandens naudojimo privalumas yra nekenksmingas ir taip pat neturi įtakos dekoratyvinės dangos spalvos prisotinimui.
 • Karštas skystis. Džiovintoms dekoratyvinėms priemonėms, kurios įgavo skystą konsistenciją, ją galima šildyti. Norėdami tai padaryti, supilkite vandenį į talpyklą ir nuleiskite buteliuką 1-2 minutes, po to nedelsdami pradėkite taikyti specialias dangas ant nagų. Kai lakas atvės, jį reikės vėl šildyti. Griežtai draudžiama nuleisti butelį į verdantį vandenį, jis gali sprogti esant aukštam laipsniui.
 • Metalo rutuliai. Kai kurie gamintojai į butelį įdeda specialius kamuoliukus su dekoratyviniu įrankiu, kuris, maišant, leidžia gerai sumaišyti turinį. Turi būti atliekamas tik toks veikimas, kad danga nebūtų sustingusi.

Specialios priemonės

Geriausias variantas skiedžiant dekoratyvines dangas yra specializuotų formulių, kurias gamina gamintojai, naudojimas. Iš esmės kiekvienas konkretaus lako modelio gamintojas gamina ir restauruoja šią dangą.

Tokie sprendimai yra labai patogūs naudoti, o rezultatas gali būti tikimasi per kelias minutes.be to, šis įrankis nekeičia spalvų sodrumo. Todėl, perkant laką, daugelis ekspertų rekomenduoja nedelsiant įsigyti regeneruojančio agento, kad ateityje nebūtų imtasi radikalių priemonių. Beje, skiediklis gali būti naudojamas ir gelio produktams, ir dekoratyvinėms dangoms, kurių pagrindas yra akrilas.

Specialūs mišiniai dekoratyvinių gaminių skiedimui yra aprūpinti dozatoriais, o komplektas turi išsamias naudojimo instrukcijas. Iš esmės vienam butelio lakui reikės kelių lašų tirpiklio.

Jei, kruopščiai sumaišius, produktas nesudaro reikiamo konsistencijos, galite pridėti dar keletą lašų skiediklio. Pernelyg didelis skiediklio kiekis nesukels lako ištirpinimo, bet, priešingai, sugadins lako dangą, nes jis bus pernelyg skystas.

Laikyti specializuotus skiediklius turėtų būti tose vietose, kur nėra tiesioginių saulės spindulių ir nėra gaisro poveikio, nes sudedamoji įrankio dalis yra alkoholis. Produkto nebūtina laikyti šaldytuve, kitaip sprendimas praranda galimybę vėl atkurti lako dangą.

Sunkesnė prevencija

   Todėl gana sunku grąžinti pirminę lako būklę, kad būtų išvengta šios problemos. Būtina laikytis tam tikrų taisyklių ir rekomendacijų.

   • Tinkamos laikymo sąlygos. Dėl ultravioletinės spinduliuotės ir aukštos temperatūros dekoratyvinio nagų dangos nuoseklumas taps storas.Todėl jis turėtų būti saugomas tose vietose, kuriose tokių sąlygų nėra.
   • Prieš uždarydami vamzdelį Jis turėtų būti pripildytas deguonimi, tai yra, užpūsti butelyje. Taigi jūs pratęsiate lako gyvenimą.
   • Dangtelio valymas. Po ilgalaikio naudojimo ant dangčio kaupiasi didelis dangos kiekis, kuris galiausiai džiūsta. Dėl to susidaro tarpas, leidžiantis orui prasiskverbti į butelio vidų, todėl greitai džiūsta turinys. Todėl po kiekvieno naudojimo reikia valyti dangtelį ir šepetėlį specializuotomis priemonėmis arba acetonu.
   • Kad dekoratyvinė danga nesusausino, ji turi būti reguliariai kratoma dvi ar tris minutes. Ši procedūra turi būti atliekama prieš kiekvieną naudojimą.
   • Įsigykite aukštos kokybės produktusKadangi jame yra mažiau formaldehido, tai reiškia, kad jis truks ilgai. Jūs neturėtumėte pirkti didelių butelių, jei nenaudojate nuolat. Geriau nusipirkti nedidelį lako vamzdelį, kuris naudojamas per trumpą laiką, o tai reiškia, kad neturės laiko išdžiūti.
   • Produkto saugojimas turėtų būti atliekamas tik vertikalioje padėtyje.

   Jei laikotės visų pirmiau minėtų taisyklių ir ekspertų rekomendacijų, galite išvengti kai kurių lako problemų, dėl kurių jums nereikės pasinaudoti populiariais dekoratyvinių įrankių atskiedimo metodais.

   Daugiau informacijos apie lako sutirštėjimo priežastis ir būdus, kaip grąžinti norimą nuoseklumą, rasite toliau pateiktame vaizdo įraše.

   Parašykite komentarą
   Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

   Mada

   Grožis

   Ryšys