Manikiūras trumpiems nagams

Manikiūro idėjos trumpais plačiais nagais

Manikiūro idėjos trumpais plačiais nagais

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Rekomendacijos
 2. Dizaino parinktys

Merginos, turinčios trumpus plačius nagus, nebegali gėda dėl savo pirštų, nes per pastaruosius kelerius metus yra trumpi natūralūs nagai. Ypač gražūs šie nagai atrodo apvaliomis arba ovaliomis formomis.

Manikiūras ant trumpų nagų plokštelių galima atlikti ne tik salone, bet ir namuose.

Rekomendacijos

Prieš pradėdami kurti trumpus plačius nagus, perskaitykite profesionalius ekspertų patarimus. Pirmiausia jie susiję su trumpo ilgio forma. Geriau vengti stiprių apvalių antgalių, nes šis metodas vizualiai sutrumpins nagus dar labiau. Pirmenybė teikiama migdolų ir minkštųjų kvadratų formoms. Ir dar keletas profesionalų rekomendacijų.

 • Geriausia iš visų šių rankų atrodo monofoninis manikiūras. Jis atrodo tvarkingas ir moteriškas, ypač jei pastelė yra pastelinė, rožinė, nuogas. Venkite daug rhinestones, fliterių ir kitų dekoratyvinių daiktų.
 • Pasirinkę savo dizainą prancūzišką manikiūrą, uždenkite nagus panašiu odos pagrindu ir ištraukite kraštą labai ploną baltą liniją. Tai vizualiai pailgins pirštus ir suteiks rankoms puikią išvaizdą.
 • Jei lipdukai ir štampavimas tikrai nori būti įtraukti į dizainą, tada kiekvienam nagui apribokite vieną modelį. Pernelyg ryškus manikiūras yra ne geriau atlikti, jis gali pridėti vaikiškumą nagams.
 • Renkantis modelį pirmenybė teikiama vertikalioms ir įstrižinėms linijoms, kurios sukels ilgų gražių pirštų poveikį.
 • Paprastas ir tinkamas trumpiems pločio nagams manikiūras gali būti atliekamas namuose, ir atrodo taip: nuo odelių iki krašto per centrą traukite juostelę, o po to dar du - pagrindinės linijos šonuose.

Dizaino parinktys

Padaryti trumpus nagus gali būti skirtingi.

 • Nespalvotas rožinis dangtelis - puiki galimybė! Šis manikiūras atrodo gražus, švelnus, natūralus. Vienu pirštu, pavyzdžiui, galite pabrėžti, kad jis padengtas balta spalva ir naudokite tvarkingą modelį penkių smailių žvaigždės pavidalu.
 • Visiškai leidžiama įvairių spalvų lako nagai, bet svarbu ne pernelyg didinti. Taigi, viena vertus, galite pasirinkti du pirštus, kita - vieną. Gražūs deriniai gali būti rožinės ir pilkos, baltos ir mėlynos spalvos.
 • Vizualiai pailginti nagus padės raudonai. Dėl vieno iš lakuotų nagų apdailos galite piešti baltas arba rožines monogramas ir pritaikyti rhinestones porą.
 • Nebijokite juodos, su juo drąsiai uždenkite visus nagus, papuošdami kiekvieną nagą su kalnų krištolu.
 • Jei manikiūras yra pasirinktas prancūzų kalba, leidžiama piešti pirštu vaizdą. Galite naudoti tvarkingą lipduką. Jei tradicinis prancūziškas manikiūras atrodo nuobodu, klasikinį baltą galima pakeisti rožine.
 • Geometrija - puiki galimybė moterims su plačiomis nagų plokštelėmis. Geriau naudoti įstrižaines ir vertikalius smūgius. Šio manikiūro privalumas yra elegancija ir paprastas jų įgyvendinimas - tai galite patys patys.
 • Vizualiai pailginti pirštus padės taškas. Visus nagus galite uždengti bet kokiu laku ir surinkti taškus palei plokštes nuo šaknies nuo mėsiausio iki krašto ir linkę susiaurinti. Geriau, kad taškai turi kontrastingą spalvą, palyginti su pagrindiniu fonu.
 • Metalinis dizainas taip pat tinka trumpoms nagų plokštelėms. Tokiu ilgiu jis atrodo dar geriau. Veidrodis, plienas, sidabro variantai.
 • Atliekant gradientą Jis atrodys labai gražus perėjimas nuo nykščio iki mažo piršto.

Manikiūro pavyzdys plačiuose naguose, žiūrėkite šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys