Slidinėjimo batai

SNS slidinėjimo batai

SNS slidinėjimo batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės ir privalumai
  2. Modeliai
  3. Valdovai
  4. Medžiaga
  5. Kaip pasirinkti?

Savybės ir privalumai

Modernūs slidinėjimo batų modeliai, tokie kaip „SNS“, skirti klasikiniam ar čiuožimui pėsčiomis, pasižymi sudėtingu prietaisu, kuris gali suteikti nuostabų komfortą bet kokiu oru. Šiuolaikinės technologijos leidžia pasiekti ir užtikrinti savo klientams aukštą apsaugą nuo drėgmės ir šalčio, taip pat sumažinti apkrovą, darančią įtaką pėdoms intensyvaus sporto rengimo metu, taikant tolygų svorio paskirstymą.

Didelės markės garantuoja aukštą saugumo lygį. Tokie slidinėjimo batai yra tinkami daugiausia pradedantiesiems sportininkams, nes jų pagalba lengviau ir greičiau valdyti slidinėjimo įgūdžius.

"SNS" - tai sportinių slidžių batų tvirtinimo sistema, kurią sukūrė Prancūzijos kompanija "Salomon". Pagrindinis skirtumas tarp dizaino gali būti laikomas centriniu iškyšuliu, kuris stumdamas užsikabina prie bagažinės.

Komplekte taip pat yra dvi virvelės, skirtos batų tvirtinimui, o viena iš jų yra priešais pirštą (tai yra praktiškesnis sprendimas, kuris apsaugo nuo nusidėvėjimo). Jie leidžia kuo patogiau įveikti slidinėjimą dėl gebėjimo kuo tiksliau reaguoti į visus sportininko judesius.

Modeliai

Didžioji slidinėjimo batų gamintojų dalis sukuria „unisex“ modelius, kurie tinka abiem lytims, tačiau specializuoti moterų modeliai tebėra prioritetiniai.

Jie yra sukurti atsižvelgiant į moters figūros savybes ir kojų struktūrą. Moterų skrandžio raumens raumenų plotas dažnai yra daug platesnis, todėl vadinamieji rankogaliai moterų modeliuose yra mažesni nei vyrams arba „unisex“.

Be to, moterų modeliai batai, skirti slidinėjimui, yra lengvesni, siekiant sumažinti sąnarių apkrovą. Kad būtų išvengta sniego patekimo, moteriški modeliai tiekiami su įtemptu liežuviu arba centriniu užtrauktuku.

Vaikiški batai slidinėjimui yra švelnesni nei suaugusiųjų modeliai. Be to, jie papildomai pašildomi dirbtiniais arba natūraliais kailiais ir aprūpinami specialiu greito įdėklu bei kilpa ant kulno, kuris užtikrina greitą ir patogų prikabinimą.

Valdovai

  • SNS: „Piot“ linija turi specialius laikiklius lenktynėms. Jie dažniausiai naudojami varžybose ir yra specialiai skirti čiuožimui. Šį dizainą sudaro dvi ašys. Jų pagrindinis tikslas yra suteikti savo savininkui reikiamą patikimumą montuojant slidinėjimo įrangą su bagažu, taip pat užtikrinti judumą ir patogią įrangos valdymą.
  • SNS: Profil linija, skirtingai nuo ankstesnių modelių, gali būti laisvai naudojama tiek profesionalams, tiek varžyboms, ir mėgėjams, dirbantiems paprastais slidėmis.

Abi linijos yra tiek rankinio, tiek automatinio tipo tvirtinimo detalės. Tačiau reikia nepamiršti, kad automatinis vaizdas yra labiau skirtas pėsčiųjų ir vaikščiojimo tikslams, nes šiuose modeliuose reikia tik įkišti batų. Jų trūkumas yra tai, kad jie sveria daugiau ir gali užšalti per žemoje temperatūroje.

Medžiaga

Profesionalūs slidinėjimo batų sporto modeliai yra aukščiausios technologijos. Štai kodėl jie gaminami iš aukštos kokybės sintetinių medžiagų, kurios nėra prastesnės nei natūrali oda. Visų pirma, jie skirti sunkiems kroviniams, todėl yra itin patvarūs.

Pėsčiųjų ir sporto turizmo batai yra pagaminti iš tos pačios medžiagos kaip ir sporto modeliai, tačiau naudojami odos ar tekstilės įdėklai, taip pat nuimamas rankogaliai.

Kaip pasirinkti?

Galimybė pasirinkti tinkamus slidinėjimo batus yra labai svarbus. Netinkamai parinktos net brangiausios ir kokybiškos slidinėjimo batai nėra smagu ir gali būti kenksmingi. Štai kodėl pirmiausia turėtumėte nuspręsti, kaip dažnai jie bus naudojami ir kokių rūšių žirginiai slidinėjimo batai yra reikalingi.

Norint reguliariai slidinėti, turėtumėte pasirinkti profesionalius sporto modelius. Jie atlaiko daug intensyvesnius krūvius nei mėgėjai, taip pat patvariausi.

Sporto turizmo batai turėtų būti įsigyti, jei planai apima laipiojimą ar aktyvų turizmą. Šiuolaikinės technologijos dėka tokie modeliai yra patikimi ir yra atsparūs smūgiams. Jie taip pat puikiai tinka slidinėti ir ilgai pasivaikščioti.

Tuo atveju, kai vaikui reikalingi batai, reikia atsakyti į pasirinktą klausimą atsakingiau. Privalomi reikalavimai vaikų modeliams yra tokie: būtina, kad jie gerai išlaikytų šilumą, taip pat juos būtų lengva dėvėti ir pašalinti. Vienintelė liemenė jokiu būdu neturėtų slinkti, kad būtų užtikrintas vaikų slidinėjimo batų ir be slidžių judėjimo saugumas ir patikimumas.

Kalbant apie dydį, turėtumėte žinoti, kad jums reikia matuoti batus įtemptų kojinių, panašių į tuos, kuriuose norėtumėte eiti į sportą. Dėl šios priežasties ateityje nebus jokių problemų, kai batai jau nusipirkti ir pririšti, tačiau kojos jausmas bus diskomfortas. Paprastai turite nusipirkti slidinėjimo batus pusę arba vieną dydį.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys