Slidinėjimo batai

„Nordway“ slidinėjimo batai

„Nordway“ slidinėjimo batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės
  2. Modeliai
  3. Apžvalgos
  4. Kaip pasirinkti dydį?

Savybės

Norvegijos prekės ženklas „Nordway“ yra gerai žinomas drabužių ir avalynės gamintojas lauko veiklai ir turizmui. Įmonė siūlo slidinėjimo batus, kurie harmoningai derina klasikinį dizainą, modernias technologijas ir prieinamą kainą.

Gamintojų kūrėjai atkreipia dėmesį į kiekvieną detalę. Slidinėjimo batai pasižymi patogumu, funkcionalumu ir patikimumu. Jie pagaminti iš kokybiškų medžiagų. Sudėtingas batų dizainas leidžia sumažinti slidinėjimo kojų apkrovą.

„Nordway“ slidinėjimo batai gaminami naudojant šiuolaikines technologijas:

  • Thinsulate izoliacija;
  • Froztex medžiaga;
  • Biometrinis anatominis blokas;
  • Shin Lock Ergonomiškas kulnas;
  • Terminis vožtuvas „Snow Guard“;
  • Reguliuojamas rankogalių manžetė.

Modeliai

„Nordway“ prekės ženklas siūlo platų slidinėjimo batų pasirinkimą suaugusiems ir vaikams. Įvairios spalvos, stilingi užrašai ir unikalus dizainas pritraukia pirkėjus.

Avalynės kūrėjai daug dėmesio skiria vaikų modeliams, nes vaiko kojos visada turi būti šiltos. Dizaineriai atsižvelgia į vaikų kojų struktūrą, taip pat naudoja modernias technologijas, kad slidinėjimo ar čiuožimo metu sumažėtų kojų apkrova.

Norvegijos linijos

„Nordway RS“ skate

„Nordway RS Skate“ batų serija, sukurta šios sporto šakos ekspertams, puikiai tinka žirgams sportuoti. Juose yra patogus batų ir reguliuojamas rankogaliai, leidžiantys patogiai ir greitai judėti ir sumažinti kojų apkrovą.

Nordway Skei

Šie batai yra įsigyti daugeliui tėvų vaikams, nes šis modelis tinka klasikiniam jojimo stiliui. Jis yra pagamintas iš patvarios ir aukštos kokybės medžiagos, patikimai laikančios šilumą viduje. Stilingi dizainai ir skirtingos spalvos leidžia jums pasirinkti mados modelį.

Nordway Skei JR

Slidinėjimo batai puikiai tinka pradedantiesiems. Naudodamiesi šiuolaikinėmis technologijomis jie patikimai apsaugo koją nuo šalčio ir įvairių traumų. Stilingas dizainas, malonūs atspalviai, kaip klientai.

„Nordway Vega“

Modeliai iš šios linijos pasižymi patogiu anatominiu bloku Biometric. Jis sumažina kojų apkrovą. „Nordway Vega“ batai yra pagaminti iš aukštos kokybės, tvirtos ir atsparios dėvėjimui atsparios „Froztex“ medžiagos, kuri sėkmingai išlaikė visus bandymų etapus. Kaip šildytuvas naudoja Thinsulate.

„Nordway Race Combi“

Batų linija pagaminta iš atsparios šalčiui medžiagos Froztex. Norint patikimai pritvirtinti batus slidinėjimo kalne, „Nordway Race Combi“ modelis turi tarpinę vidinę vidinę dalį. Šis modelis yra aprūpintas patogiu prisegimu, Thinsulate izoliacija, anatominiu biometriniu bloku ir vandeniui atspariu „Snow Guard“ terminiu vožtuvu.

„Nordway Tromse“

Modelis yra universalus batas pradedantiesiems sportininkams. Jie puikiai tinka klasikiniam jojimo stiliui. Šis modelis turi „Thinsulate“ izoliaciją, aprūpintą biometriniu anatominiu padėklu ir „Snow Guard“ neopreniniu vožtuvu.

„Nordway Bergen“

Batai yra puikus pasirinkimas pradedantiesiems, kurie mėgsta klasikinį slidinėjimo stilių. Modelis pagamintas iš patvarios ir patikimos medžiagos „Froztex“. „Sport Cuff“ technologija užtikrina aukštą saugumo lygį, nes ji yra atsakinga už fiksavimą.

„Nordway Bergen“

Avalynė tinka pradedantiesiems, nes ji yra aprūpinta naujausiomis technologijomis - biometrine, Froztex, Thinsulate. Anatominis blokas Biometrija sumažina kojų apkrovą ir sukuria komfortą bei patogumą.Froztex medžiaga pasižymi ilgaamžiškumu, patikimumu ir atsparumu dilimui. Ir, žinoma, „Thinsulate“ technologija išlaiko jūsų kojas net ir esant labai žemai temperatūrai.

Nordway Narvik

Batai tinka tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams. Jie skirti kombinuotam smūgiui. Stilingas dizainas ir patogūs įtvarai bus patrauklūs daugeliui pirkėjų. „Nordway Bliss“ moterų batai skirti klasikiniam judėjimui.

Asker

Batų linija yra geras pasirinkimas kombinuotam judėjimui. Jis tinka pradedantiesiems sportininkams. Aukštos kokybės medžiagos ir naujausios technologijos yra neabejotini šio modelio privalumai.

„Nordway Alta“

Batai turi originalų dizainą ir tvirtą padą. Ši serija puikiai tinka klasikiniam slidinėjimo stiliui. Gamintojas naudoja specialų bloką Biometrinis, drėgmei atspari medžiaga „Froztex“ ir aukštos kokybės izoliaciją, kad būtų sukurta patogi temperatūra batų viduje, net ir esant labai šalčiui.

„Nordway Race Skate“

Šio serijos modeliai yra atrinkti profesionalams, norintiems čiuožti. Jie turi unikalų dizainą, patogumą ir patogumą. Šiuolaikinės technologijos leidžia jums sukurti aukštos kokybės ir patikimus batus, kuriuos pasirenka nugalėtojai.

„Nordway Pro Skate“

Slidinėjimo batai pasižymi patogumu, patikima apsauga nuo šalčio ir sniego. Greitai suklijuota sistema, reguliuojama „Race Cuff“ rankogalių rankena ir „Ergonomic Heel“ tvirtas veršelių užraktas suteikia judėjimo ir patogumo važiuojant.

Snieglenčių sportui

Batai pateikiami pagal platų modelių asortimentą. Jie yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, skiriasi pagal gerai apgalvotą konstrukciją ir tvarkingą pjaustymą.

Spalvų įvairovė leis parodyti savo individualumą.

Apžvalgos

„Nordway“ slidinėjimo batai yra populiarūs daugeliui pirkėjų. Jie pagaminti iš kokybiškų medžiagų, aptarnauja daugiau nei vieną sezoną, turi stilingą išvaizdą ir patrauklų dizainą. Pirmas yra patogumas ir komfortas.

„Nordway“ batai nededa drėgmės ir šalčio, taip pat apsaugo kojas nuo visų rūšių sužalojimų, naudojant šiuolaikines technologijas. Gamintojas siūlo tinkamus modelius už priimtiną kainą.

Kaip pasirinkti dydį?

Labai svarbu pasirinkti tinkamą dydį, nes batai turi būti tvirtai prigludę prie kojų. Kadangi visi modeliai turi vidinį izoliacijos sluoksnį, reikia išbandyti šviesią kojinę.

Dydis

34,5

35,5

36

36,5

37

38

38,5

39

40

40,5

41

42

43

43,5

44

Ilgis cm

23

23-23,5

23,5

24

24,5

25

25,5

25,5-26

26

26,5

27

27,5

28

28-28,5

28,5-29

Dydis

44,5

45

46

46,5

47

48

Ilgis cm

29

29,5

30

30,5

31

31,5

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys