Slidinėjimo batai

Slidinėjimo batai Head

Slidinėjimo batai Head

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Valdovai

Kas tik pradeda prisijungti prie slidinėjimo šlaituose, kuris pirmą kartą lankysis slidinėjimo kurorte ir galvoja apie tai, kuriai įmonei jis turėtų nusipirkti batus, kartais patiria sunkumų. Yra tiek daug bendrovių. Kuris pasirinkimas?

Apie tai mūsų straipsnis. Mes kalbėsime apie garsaus prekės ženklo, kuris turi daugiau nei pusę amžiaus turi gryną reputaciją. Tai yra Vadovas.

Gamintojo privalumai

Bendrovė pradėjo savo istoriją Jungtinėse Amerikos Valstijose, tada persikėlė į Europą. O dabar jos gamyba yra Austrijoje, Vokietijoje ir Čekijoje. Prekės ženklas specializuojasi žiemos sporto įrangos ir drabužių gamyboje, teniso, nardymo. Prekės ženklas turi keletą milijonų gerbėjų.

Bendrovė nesibaigia vietoje ir ne tik didina pardavimų skaičių kiekvienais metais, didina gamybą, bet ir atlieka tyrimus, siekdama pagerinti kokybę ir diegti šiuolaikinius pokyčius.

Gamintojas "Head" - naujos ir aukštos kokybės, patikimos įrangos žiemai sinonimas. Beje, visai neseniai bendrovė pradėjo gaminti slides GRAFENA. GRAFENAS - tai yra dirbtinė medžiaga, kuri yra sunkesnė už deimantą, bet tuo pačiu metu lengvesnė už lengviausią. Ir tai sukūrė mūsų tautiečiai, kurie persikėlė į Angliją, buvę rusai ir fiziniai-techniniai darbuotojai, kurie 2010 m. Gavo Nobelio premiją.

Modeliai

Žinoma, prekės ženklas rūpinosi visų sportininkų ir žiemos slidinėjimo mėgėjų - jis turi moterų, vaikų modelius ir tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams.

Verta paminėti, kad, pavyzdžiui, 2010 m. Vankuverio olimpinėse žaidynėse „Head“ įrangos slidininkai vienu metu laimėjo vienuolika medalių.

Vaikų modelis JR BOA

Vaikų modelis pradedantiesiems. Jis visada yra šiltas ir patogus. Yra vidinė įkrova, paprasčiausias įdėklas, kuriam nereikia laiko.

Turėkite šilumos izoliacinę padą. Viduje yra papildomas vidpadis, dėl kurio lengva reguliuoti dydį. Tai reiškia, kad šiuos batus galima tiesiog pirkti už augimą.

Moterų modelis ONE WMN BOA

Šie batai gali būti įsigyti kaip tie, kurie tiesiog prijungti prie kalnų slidinėjimo, ir tie, kurie jau slidinėjo keletą sezonų.

Batai yra labai lengvi, patogūs, greitai pritvirtinami. Sukurta tik moteriškos anatomijos pagrindu.

Valdovai

Prekinis ženklas pasižymi įvairiu batų pasirinkimu. Mes jums pristatysime kai kuriuos.

„Adapt Edge“ Ltd.

Patogiausias modelis, kuris pelnė didelį populiarumą tarp profesionalų.

Sukurta visoms oro sąlygoms ir reljefui. Patogumas numatytas bet kuriai kojai. Batus galima lengvai nuimti ir dėvėti. Jie turi patogų batų, kurių plotį galima reguliuoti. Tai laiko patikrintas modelis.

Raptor

Šios linijos slidinėjimo batai pasižymi nuostabiu bloku, bet griežtesniu nei kitose eilutėse. Kojos yra patogios šiuose batuose, jie labai tvirtai sėdi aplink kulkšnį, o tai leidžia valdyti judesius ir nustatyti norimą slidžių trajektoriją. Nereikalauti įkrovos. Skirta profesionalams.

Kitas projektas HF

Slidinėjimo modelis, skirtas profesionaliems profesionalams.

Svajonė

Ši eilutė skirta profesionaliems sportininkams. Atvirkščiai, sportininkai, specialiai skirti moterims. Žinoma, jame nėra vyrų. Suderina kokybę ir grožį.

Džiaugiasi moterimis. Kiekviena šių batų detalė yra apgalvota atsižvelgiant į moters anatomiją.

„Head Galore Pro“ snieglenčių batai

Šių metų moterų modelis skirtas pradedantiesiems snieglentininkams.Suprojektuoti taip, kad atspindėtų moterišką pėdos savybę.

Snieglentės batai puikiai tinka visam kalnui visą dieną.

Papildomi priedai

Gamintojas diversifikuotas. Jis taip pat gamina priedus, kurie, kaip žiemos apranga sportininkams ir mėgėjams, yra populiarūs. Pavyzdžiui, bendrovė gamina raketus, kuriuos reikalauja tiek profesionalai, tiek mėgėjai.

Bendrovė taip pat siuvinėja kuprines ir krepšius su „Head“ logotipu, slidžių užvalkalais. Jie mielai perka visus, kurie žino apie šio prekės ženklo dalykų kokybę ir ilgaamžiškumą.

„Head Bag“

Tai moterų krepšys ant ratų. Jame yra teleskopinė rankena, daugelis skyrių, taip pat ritininiai ratai ant guolių. Labai patogus ir stilingas.

Kuprinės galva

Kuprinės 22 litrai. Sukurta slidinėjimo įrangai. Jis turi slidinėjimo ir snieglenčių laikiklius, taip pat minkštą ir patogų nugarą su dirželiais, daug skyrių mažiems daiktams, vandeniui atsparią dugną, neoninį tampavimą.

Kaip pasirinkti dydį?

Merginos, jei jūs pirmą kartą važiuojate kalnų šlaituose, nusipirkite savo batus, neimkite jų iš draugų ir pažįstamų. Atminkite, kad netinkamai pasirinkus dydį ir standumą, tai gali lemti ne tik skambesius (tai yra mažiausias blogis), bet ir kūgių formavimąsi, kojų deformaciją.

Taigi batai turėtų būti parinkti iš dviejų parametrų: standumo ir dydžio. Tvirtumas gali būti nuo 15 iki 160 vienetų. Kieti batai, skirti tik profesionalams, neatsižvelgia į juos pradedantiesiems. Pradedantiesiems reikia pasirinkti 15–60 vienetų batus. Jie puikiai tinka pėsčiomis, turi gerą amortizaciją.

Kieti batai tinka tik profesionalams, nes juose netgi mažiausias judesys nedelsiant perkeliamas į slidės. Iš tiesų, batai skirti vairuoti slides. Todėl, jei jūs vis dar esate pradedantysis, jūs tiesiog negalite susidoroti su kietaisiais batais.

Moterų slidinėjimo batai turi paslėptą kulną. Taip, taip. Važiuodama moteris prispaudžia ant kojų pirštus. Lengviau reguliuoti slides tik mergaitėms, nes jos yra naudojamos aukštiems kulniukams, ar jie būtų aukšti ar vidutiniai.

Atkreipkite dėmesį, kai pasirenkate batus, kad juos pritvirtintumėte. Geriau paimti su metalinėmis sagtimis, nes plastikas gali įtrūkti šalčio ar smūgio metu.

Svarbi taisyklė: batai turi būti laikomi dydžio - ne daugiau, ne mažiau. Sporto parduotuvėse yra specialus matuoklis, skirtas teisingai nustatyti dydį. Būtinai naudokite jį.

Bandydami batus, vaikščioti aplink juos, sėdėti, lankas. Ir padarykite tai keletą minučių. Jei jaučiatės mažiausio diskomforto, nevartokite jų.

Apžvalgos

Klientai sako, kad jiems pasisekė, kad pasirinko šį prekės ženklą. Batai yra itin patogūs ir patvarūs. Nėra skundų. Gamintojai atsižvelgė į visas moters pėdos savybes ir išsivysčiusius batus, kurie tapo pėdos tęsiniu. Rašykite apie šią merginą.

Kūdikių mama švenčia kūdikių modelį Važiuokite CARVE X2. Jie yra šviesūs. Ir vaikams tai svarbu, nes jie bus mažiau pavargę. Jie turi vaikščiojimo / čiuožimo koregavimą. Juose viskas yra apgalvota iki mažiausios detalės. Pavyzdžiui, sniegas nesiliečia su dugnu. Metalinės sagtys, labai patogios. Net vaikas gali juos užtraukti. Juos lengva įdėti. Jų kojos neužšąla.

Tikimės, kad mūsų apžvalga padės jums pasirinkti batų pasirinkimą. Linkime Jums geros apsipirkimo, džiaugsmo. Sėkmės!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys