Slidinėjimo batai

„Nordica“ slidinėjimo batai

„Nordica“ slidinėjimo batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Yra „Nordica“ slidinėjimo batų
  2. Populiariausi modeliai
  3. Patarimai, kaip pasirinkti
  4. Kūdikių batai

Jei ankstesni slidininkai patyrė didelių nepatogumų, susijusių su jų pomėgiu, šiandien padėtis radikaliai pasikeitė. Slidinėjimo batai dabar yra stilingi ir patogūs.

Yra „Nordica“ slidinėjimo batų

  • Jie susideda iš to, kad šaltoje aplinkoje jūsų kojos išliks šiltos, nes batai yra su šildomais pirštais ir šilumos izoliacija. Vidinė bagažinė puikiai tinka ir pėsčiomis, geras oro mainai, pirštų komfortas.
  • Paleidžiant, neužsikimšta kulno srityje. Šios įmonės batus pasižymi greitas jėgos perkėlimas iš kojų į slidinėjimo trasą.
  • Patyrę slidininkai pasirenka siauresnius batus, o pradedantiesiems - platesnius.

Populiariausi modeliai

Pragaras ir atgal

Bato plotis 100 mm. Kietumas nuo 110 iki 120 vienetų gali būti sukonfigūruotas slidinėti ant laisvo sniego ar ledo šlaito. Vieno gabalo dizainas leidžia lengvai įdėti ir pakilti. Pirštai yra laisvi, o rankogalį apgaubia apatinė kojelė.

NXT

Sporto spektaklių serijoje yra modeliai, kuriais galima važiuoti keliu, kuris tinka tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems slidininkams. Jie yra patogūs ir turi puikias valdymo savybes.

CRUISE

„COMFORT“ serijos batai taip pat tinka pradedantiesiems slidininkams, nes jie derina komfortą ir patrauklumą.

N-MOVE

Naujas „Sport“ spektaklių serijoje. Paleiskite kelią slidinėjimui ant kelio ir iš jo. Modelis pasižymi technologijų rinkiniu, kuris apima pėsčiųjų / čiuožimo jungiklį, kuris leis pasilikti ant šlaito patogiai ir ilgai.

SPEEDMACHINE

„High Performance“ serijos modeliai jau seniai žinomi rinkoje, tačiau jie vis dar derina valdymą, komfortą ir naujoves. Su tokiais batus bet kokie sunkūs takai bus patiriami sunkiai.

DOBERMANN

Lenktynių lenktyniniai batai iš aukštos kokybės kontrolės. Jų pagrindinis bruožas buvo „Full Motion Pivot“ technologija, su kuria galėsite puikiai reguliuoti viršutinės bagažinės dalies kampą po kojomis.

Patarimai, kaip pasirinkti

Išmatuokite pėdos ilgį pagal dydžio tinklelį, apskaičiuokite bato dydį. Dėvėję batus pirštai nelieskite nosies, kai kojos sulenktos kelio. Kulnas beveik neturėtų pakilti nuo vidpadžio, kai jis sulenkiamas ant kelio. Nesijaučia skausmas, tirpimas.

Kūdikių batai

Vaikai turi savo dydžio tinklelį. Vaikiškų slidinėjimo batų modeliuose tik vienas klipas.

Norint palengvinti batų įleidimą ir kilimą, jie atsidaro aukštyn ir žemyn, jie yra minkšti ir patogūs dėvėti. Su ryškiomis spalvomis galima pasižymėti patraukliais duomenimis, kad pritrauktų vaikus į slidinėjimą.

Apžvalgose apie „Nordica“ slidinėjimo batus pastebima, kad jie puikiai tinka kojoms. Tvirtinimo detalės kruopščiai sureguliuotos. Kojos sėdi tvirtai, niekas nenusilenkia. Šio prekės ženklo batų pakanka dviem sezonams, net ir kasdieniam naudojimui.

Jie gaminami skirtingomis spalvomis: juoda, balta, raudona, juoda ir balta, raudona, juoda, raudona, mėlyna, pilka-juoda, pilka, pilka, tamsiai mėlyna ir kiti variantai.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti.Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys