Slidinėjimo batai

Slidinėjimo batai NNN

Slidinėjimo batai NNN

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas yra ir kaip ji skiriasi nuo SNS?
 2. Tipai ir modeliai
 3. Prekiniai ženklai
 4. Medžiaga

Kas yra ir kaip ji skiriasi nuo SNS?

Populiariausias sportas žiemą yra slidinėjimas. Ne paskutinį vaidmenį atlieka patikimumas ir saugumas. Ilgą laiką diskusijos apie tai, kokio tipo tvirtinimas yra geresnis - NNN arba SNS, nesumažėja.

NNN yra slidinėjimo batų tvirtinimo sistema. Šį priedą siūlo „Rottefella“. Laikiklis laikomas universaliu ir tinka bet kuriam batui, išskyrus batus vaikams ir paaugliams.

Skirtingas bruožas yra dvi lygiagrečios sustojimai. Antgalis turi keturias standumo parinktis ir dvi išpjovas. Batai su šiuo laikikliu geriau tinka čiuožimui dėl to, kad laikiklis yra perkeliamas atgal.

SNS yra prancūzų kompanijos „Salomon“ sukurtas profilio tipo priedas. Jame yra trys standumo parinktys, vienas rutulys ant batų ir laikiklis prie krašto.

Pagrindiniai skirtumai tarp NNN ir SNS yra:

 • Spaustuvai. NNN jis yra po pirštais. Tai pagerina valdymą. Ir SNS - priešais kojų.
 • Gidai. NNN turi dvi lygiagrečias iškyšas, o SNS - vienas centrinis.
 • Valdymas. „NNN“ laikiklis turi geriausią valdymo kontrolę, ypač čiuožimo metu, o tai ne apie SNS.
 • Stingumo parinkčių skaičius.

Tipai ir modeliai

Slidinėjimo batai skirstomi į dvi kategorijas:

Į slidinėjimo stilių

 • Aukšti batai naudojami čiuožimui. Jie tvirtai pritvirtina koją, kad būtų išvengta žalos slidinėjimo metu. Svarbu renkantis čiuožimo batus pasirinkti tinkamą dydį, kad išvengtumėte sužalojimų.
 • Žemas batai suteikia komfortą važiuojant klasikiniu stiliumi. Jie turi minkštą viršūnę ir padą.
 • Universali arba kombinuota - tinka tiek pirmajam, tiek antrajam vairavimo stiliui ir turi vidutinį ilgį.

Į paskirties vietą

 • Profesionalus - atlaikyti sunkius krovinius ir tarnauja ilgą laiką.
 • Turistiniai batai yra pagaminti taip, kad patogu ne tik važiuoti, bet ir vaikščioti. Jie yra pagaminti iš odos ir sintetikos derinio, atlaikyti sunkius krovinius ir neleidžia drėgmei.
 • Mėgėjiški modeliai - skiriasi ryškiu dizainu ir neturi jokių pagrindinių reikalavimų ir yra sukurti pasivaikščiojimams.
 • Kūdikis - turėtų būti lengva suknelė ir kilimas, patogus ir šilta. Kai kurie vaikų slidinėjimo batų pardavimo gamintojai įdėti papildomą vidpadį, kad galėtumėte reguliuoti dydį ir batai ilgiau.

Prekiniai ženklai

Yra šimtai prekių ženklų, gaminančių slidinėjimo batus. Kaip ne prarasti vardus? Ir kuris prekės ženklas pasirinkti sau?

Salomonas. Visa ta pati Prancūzijos bendrovė, gaminanti montavimo SNS. Ne tik didelis, bet ir didžiulis pasirinkimas bet kokiam mokymo lygiui. Nuolatinis batų tobulinimas yra naujo modelio išleidimas.

Lange. Vienas iš geriausių gamintojų. Nenuostabu, kad jų šūkis - Nr.1 ​​pasaulinėje rinkoje. Geriausi šio prekės ženklo modeliai, suprojektuoti dizainerių „Ferrari“.

Pagrindinis italų prekės ženklo „Tecnica“ bruožas yra rankogalių vartai. Jis skirtas ne tik geriausiems modeliams, bet ir kitiems, žemesniems lygiams. Kitas skirtumas yra minimalus slidžių vibravimas, tai leidžia kojoms pavargti ilgalaikio slidinėjimo metu. Šios įmonės batai puikiai šilta net ir esant žemai temperatūrai.

Rossignol. Galbūt viena iš pirmųjų įmonių, kurios atkreipė dėmesį į moterų slidžių dizainą. Prekės ženklas yra svarbus prekiaujamumo produktas, todėl jis naudoja skirtingus rinkodaros veiksmus, pvz., Slidės „mirtinų moterų“.

Nordica. Didžiausias gamintojas. Kasmet gaminama daugiau nei 700 000 porų batų. Praėjusio amžiaus viduryje prekės ženklas nupirko Kastle slidinėjimo gamyklą.

Fischer gamina savo koncepcijos batus. Šio prekės ženklo produktai laikomi palyginti nebrangiais ir labai populiariais tarp jaunų slidininkų.

Medžiaga

Renkantis slidinėjimo batus, medžiaga, iš kurios jie pagaminti, atlieka svarbų vaidmenį. Oda, drobė, sintetinė - viskas priklauso nuo asmeninio komforto. Bet jums reikia suprasti, kad tankesnė ir sunkesnė medžiaga, tuo sunkiau bus pašalinti batus po naudojimo. Kai kuriems kietiems modeliams užtrukti reikia apie 20 minučių.

Kitas kietojo kaučiuko trūkumas yra tai, kad skylės, padarytos po tvirtinimo elementais, yra ištraukiamos labai greitai. Nors tokių modelių kaina yra daug mažesnė už likusią kainą. Bet mes visi prisimename sakymą: „Kankina du kartus sumoka“.

Dirbtinė oda. Dažniausia medžiaga slidinėjimo batų gamybai. Gera batų, pagamintų iš sintetinių medžiagų ir dirbtinės odos, gamintojai nėra įtrūkę šalta ir tarnauja labai ilgai. Tokie modeliai turi aukštos kokybės izoliaciją. Žinoma, yra batai, pagaminti iš natūralios odos, tačiau jie yra labai nedaug ir juos įsigyja tik tie, kuriems šis momentas yra esminis. Žinoma, neabejotinas sintetinių ir dirbtinių medžiagų privalumas yra formos išsaugojimas. Ką negalima pasakyti apie natūralių medžiagų batus.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys