Slidinėjimo batai

Lenktynių slidinėjimo batai

Lenktynių slidinėjimo batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Puikus batų dizainas
 2. Kaip pasirinkti dydį ir standumą?
 3. Įžymūs gamintojai
 4. Geriausių modelių įvertinimas

Keteros yra slidinėjimo stilius, primenantis slidininko judėjimą. Tokiu būdu ne kiekvienas batas yra patogus judėti. Todėl slidinėjimo batai turėtų būti atrenkami atsižvelgiant į daugelį niuansų - patogumas priklauso nuo slidinėjimo.

Puikus batų dizainas

Bėgimo slidinėjimo avalynė turėtų užtikrinti gerą kojų pritvirtinimą, taip išvengiant įvairių lūžių ir sužalojimų. Būtina pašalinti kojos viduje esančias kojas, nes judesio metu jis sukels diskomfortą.

Visuose bėgimo bateliuose yra specialus anglies rankogalis, jungiantis prie pado. Kojų stabilizatorius yra pagamintas iš anglies pluošto, yra vidinė vėdinimo sistema. Viršutinis metodas gaminamas besiūlių metodų pagalba arba jis turi hermetišką užtrauktuką - tai dėka patogu dėvėti batus.

Dėl izoliacijos viduje yra šiltas, anatominis vidpadis yra raktas į patogų judėjimą. Slidinėjimo batai, skirti važiuoti, sveria šiek tiek, jie yra labai lengvi.

Vaikiški ir moteriški modeliai skiriasi nuo vyrų, nes jie yra šiek tiek mažesni gastrocnemius ir turi mažiau standumo. Avalynė pagaminta iš minkštos odos ir dirbtinių medžiagų, atsparių šalčiui.

Kaip pasirinkti dydį ir standumą?

Batai gali tarnauti savo savininkui 10–15 metų, jei jie tinkamai prižiūrimi. Pavarų dėžė parenkama taip:

 • Dydis turi būti pasirinktas griežtai laikantis kojų parametrų, kad būtų kuo geriau tinka. Jei dydis yra didesnis ar mažesnis nei dabartinis, tai nebus labai geras poveikis sporto rezultatams - padidės sužeidimų rizika ir atsiras sėklų.
 • Modeliuose yra vidinis izoliacijos sluoksnis, todėl nereikia naudoti storų kojinių. Norėdami pasiimti batus, reikia dėvėti plonas kojines. Teisė parduotuvėje turėtų vaikščioti truputį - jei nėra diskomforto, galima įsigyti batus.
 • Daugelis batų variantų turi papildomų spynų - tvirtinimo, velcro. Geriausia rinktis modelius su šiais elementais.
 • Priedo tipas. NNN yra populiariausias tipas. SNS yra skirtas tiek klasikiniam judėjimui, tiek keteriui. NN75 tinka vaikams ir jaunimui. Jūs turite nusipirkti batus su montavimo tipu NNN arba SNS.

Pasirinkę profesionalius batus, turite atkreipti ypatingą dėmesį į jų standumą. Pirkdami reikia atlikti eksperimentą - stipriai išlenkti batų viršutinę dalį. Jei tai sunku, modelis yra gana sunkus. Priešingu atveju verta rasti kitą porą.

Įžymūs gamintojai

Geriausi batai turi viską, ko reikia patogiam slidinėjimui, apsaugai nuo lūžių ir mėlynės. Puikus batus gamina Salomonas (Prancūzija) ir Alpina (Slovėnija). Modeliai yra lengvi, labai standūs ir tinka profesionaliems konkursams.

Austrijos kompanija „Atomic“ kuria aukštos kokybės batus, kurių gamybai naudojama naujausia technologija. Kitas prekės ženklas yra Ukrainos prekinis ženklas „Tisa“, kuris siūlo nebrangius, bet labai patogius slidinėjimo batus.

Geriausių modelių įvertinimas

Sėkmingų parinkčių batai apima:

 • „Salomon S-Lab Skate Pro“ - profesionalūs sportininkai. Tai lengvas svoris, gana kietas anglies pluošto padas - dėl to slidininkas judesiuose nepatirs diskomforto.
 • „Alpina ESP Pro“ - įrengtas anglies manžetė ir tvirtas užtrauktukas, apsaugantis nuo drėgmės bagažinėje.Asimetriškas įtvaras yra tvirtas.
 • „Atomic Redster Worldcup Skate“ - modelis yra labai standus ir specialus tvirtinimo sistema, užtikrinanti saugų pėdų tvirtinimą.
 • „Tisa Skate“ - aukšti rankogaliai veikia kaip fiksatoriai, mažinantys sužeidimo riziką. Padidinto standumo padas leidžia sumažinti pėdų slėgį valcavimo metu.

Pateikta slidinėjimo batų apžvalga padės jums priimti pagrįstą pasirinkimą, naudodamiesi patogiais batais, kurie sukurs visas sąlygas pasitikėti savimi. Modelių asortimentas yra milžiniškas - tarp šios veislės turite atidžiai pasirinkti reikiamus batus, kitaip neišvengiamos sporto traumos.

Vartotojai gauna teigiamą atsiliepimą apie slidinėjimo batus. Tisa batai yra labai nebrangūs ir puikiai tinka pradedantiesiems sportininkams. Modeliai „Atomic“, „Alpina“ ir „Salomon“ turi aukštesnes kainas, tačiau jie taip pat skirti profesionalams. Patyrę slidininkai pastebi savo patogumą ir patogumą, maksimalų standumą ir galimybę tinkamai pritvirtinti kojas.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys