Slidinėjimo batai

Slidinėjimo batai Tecnica

Slidinėjimo batai Tecnica

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės
  2. Modeliai
  3. Patarimai, kaip pasirinkti

Alpių slidinėjimas yra labai įdomus ir įdomus. Kadangi šis tipas yra laikomas kraštutiniu, reikia atidžiai pasirinkti mokymo ir konkurencijos įrangą ir įrangą.

Tecnica buvo įkurta 1960 m. Ir specializuojasi gaminant avalynę darbuotojams. Po 13 metų kompanija pradėjo kurti batus šiuolaikiniam slidinėjimui, kuris vis labiau populiarėjo ir buvo labai sėkmingas. Naudodamasi šiuolaikinėmis technologijomis ir nuolat atnaujindama produktų asortimentą, bendrovė įgijo vis daugiau gerbėjų ir gerokai padidino pagamintų porų skaičių.

Neseniai bendrovė „Technique“ yra Europos batų slidinėjimo gaminių rinkos lyderė. Tai buvo pasiekta įsigijus įmonių „Dolomite“ ir „Nordica“ kontrolę, kuri iki šiol buvo pagrindiniai šio segmento rinkos dalyviai.

Savybės

Bendrovė „Tecnica“, kuri specializuojasi slidžių batų gamyboje, gali pasiūlyti savo klientams aukščiausios kokybės produktą. Nepriklausomai nuo jūsų mokymo lygio, prekės ženklo asortimente galite pasirinkti sau patogius ir patikimus batus, nes „Tecnica“ gamina batus pradedantiesiems kalnų slidinėjimui ir guru užkariauti sniego šlaitus.

Tiems, kurie tik pradeda eiti į viršų, gera žinia yra ta, kad prekės ženklas pirmiausia orientuotas į šią savo klientų kategoriją, todėl stengiasi, kad kiekviena pora būtų kuo patogesnė ir saugesnė.

Ir patyrusiems sportininkams didžiulis privalumas - moderniausių technologijų naudojimas avalyne, kurios dėka galima atlikti pačius sudėtingiausius gudrybės ir ilgą buvimą ant šlaito.

Po daugelio tyrimų ir eksperimentų „Technique“ sukūrė unikalų batų, kuris leidžia jums kuo patogiau važiuoti. Pagrindiniai jo punktai yra:

  • Anatominiu būdu pagamintas kūnas, atkartojantis kulno ir kulkšnies formą, taip pašalinant nereikalingą kojos „užsikabinimą“;

  • Padidėjusi erdvė viduje, todėl kojos lankstymasis sąnaryje yra patogus ir nešlifuoja kaulų;

  • Patogūs lankai ir nosis, kurie netrukdo normaliam kraujo srautui ir iš esmės pašalina kojų nuovargį po ilgo treniruotės.

Modeliai

Kompanijos įrangos asortimentas leidžia jums pasirinkti sportininkų pora, nepriklausomai nuo mokymo lygio ir madingų pasirinkimų. Visus juos jungia patogi anatominė forma, kuri atkartoja kojos formą, patogias sąvaržas klipų pavidalu ir unikalią batų režimo keitimo sistemą nuo „čiuožimo“ iki „hotba“.

Kūdikis

„Bodacious 65“ yra populiariausias prekės ženklo modelis, skirtas vaikams. Jis pateikiamas ryškiomis ir turtingomis spalvomis, kurios pritrauks dėmesį kalnų šlaituose. Šio modelio bruožas yra jo minkštumas, kuris savaime suprantamas, nes modelis yra skirtas vaikams. Dydžio diapazonas yra gana platus, todėl galite pasirinkti porą paaugliui. ir mažiausiam slidininkui.

Suaugusieji

Tarp suaugusiųjų asortimento populiariausi modeliai yra tie, kurie naudoja „Air Shell“ technologiją - tokios savybės, pavyzdžiui, yra „Phoenix“ poros. Ši įranga skirta sportininkams, kurie tvirtai stovi ant slidžių ir važinėja daugiau nei vieną sezoną. Jei pageidaujate maksimalaus komforto, kuris yra tarpusavyje susijęs su patogumu ir saugumu, tai yra jūsų pavyzdys.

Patarimai, kaip pasirinkti

Kadangi slidinėjimas yra susijęs su dideliu greičiu ir ekstremaliomis sporto šakomis, svarbiausia apsvarstyti renkantis įrangą yra saugumas. Todėl, pasirinkdami slidinėjimo batus, nusipirkite batus tik iš tų gamintojų, kurie garantuoja kokybę ir saugumą, pavyzdžiui, kompaniją „Tecnica“.

Taip pat svarbu yra komforto klausimas. Jei jūsų kojos negali laisvai judėti batuose arba, priešingai, yra pernelyg laisvos batų, tai yra kupina sužalojimų ant šlaito.

Batai turi būti griežtai sutvarkyti ir atitikti anatominę pėdos formą. Šiuo metu ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas tiems, kurie turi nestandartinį kojų keltuvą. Bet svarbiausia, žinoma, yra grožis. Jūsų nauja pora turėtų duoti jums estetinį malonumą, o tada slidinėjimas bus daug šviesesnis ir malonesnis.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys