Slidinėjimo batai

Vaikiški slidinėjimo batai

Vaikiški slidinėjimo batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės
  2. Statyba
  3. Kaip pasiimti?
  4. Prekiniai ženklai

Jūs nueisite slidinėti ir nusprendėte šį kartą priimti vaiką su jumis. Jis pirmą kartą atsistoja ant slidžių. Kaip pasiimti savo slidinėjimo batus?

Tikriausiai daugelis tėvų susidūrė su tokia problema. Ar galima pasiimti batus augimui, ar verta juos pirkti, ar geriau juos paimti iš kažkieno?

Mes jums pasakysime, kas ypatinga apie vaikiškus batus, kaip pasirinkti tinkamą dydį, kokie ženklai siuvami tokius batus.

Savybės

Vaikų kojos formuojamos tik todėl, kad jums reikia nusipirkti geros kokybės batus, kad vėliau su kojomis nebebūtų problemų. Dabar daugelis suaugusiųjų sporto įrangos gamintojų ir gamina vaikų kolekciją. Paprastai, slidės ir batai. Bet kadangi kokybiškas produktas nėra lengvas uždavinys, o prekės ženklai vertina jų reputaciją, kai kurios įmonės gamina slidinėjimo batus, neatleidžiant slidžių.

Europoje vaikai dažnai dengiami slidėmis nuo dviejų metų amžiaus. Paprastai nuo vyresnio amžiaus - nuo 5-7 metų. Mažam slidininkui reikia paprastiausių batų. Jie yra minkšti, šilti kaip batai, pritvirtinti vienu klipu. Kai vaikas yra vyresnis ir jau stovi tvirtai prie slidžių, jau galite užimti sunkesnius batus. Tai reiškia, kad mes turime pradėti nuo 10 standumo, o tada, kai mes senėjame, paauglystėje pereiti prie standumo nuo 70 iki 100

Jei nuspręsite pasivaikščioti paauglį, kuris niekada nesikėlė ant jų, nupirkite jam naujus batus. Gali pasirodyti, kad turite senus batus - suaugusius ir nusidėvėjusius batus. Ne, tai nėra galimybė paauglui, net jei jūs turite tokį patį dydį, pavyzdžiui, su mano motinos kojomis. Paauglių kojos jau yra moterys, o moteriškos pėdos savybės turi savo savybes, o gamintojai į tai atsižvelgia gamindami. Pavyzdžiui, moterų avalynės užpakalis yra platesnis, užsegimai yra kitose vietose nei vyrų batai.

Štai kodėl visi batai yra suskirstyti į moterų, vyrų, vaikų ir jaunuolių, t. paaugliams.

Statyba

Vaikams jie gamina paprastiausius slidinėjimo batus, tačiau jie atrodo kaip suaugusieji. Jie turi išorinį ir vidinį įkrovą. Vidinis yra minkštas, išimamas. Lauke yra vienas užsegimas, vadinamas klipu.

Kodėl vienas klipas? Galų gale, suaugusieji turi daugiau klipų ant kojų. Mažas vaikas turi vis dar silpnus kaulus, raiščius, kad dar kartą neužtemptų kojos, naudojamas vienas klipas. Ji saugiai laiko batų ant kojų, nekenkdama jai.

Užraktas turi skląstį. Būtina, kad perkeliant klipą atsitiktinai neatsegtų. Galų gale, vaiko kojos judėjimo metu tiesiog nukrenta iš bagažinės. Tai pavojinga.

Vaikų slidinėjimo batų padas skirtas vaikščioti per sniegą ir čiuožti. Tai yra vaikų batų bruožas. Profesionaliems sportininkams, pavyzdžiui, jie atleidžia tik slidinėjimo batus, jie negali vaikščioti sniege.

Kūdikių batai visada yra labai šilti. Ir jie yra lengvi ir stiprūs tuo pačiu metu. Mažai žmogui sunku nešioti sunkius batus. Todėl gamintojai bandė ir išrado patvarius ir lengvus modelius tuo pačiu metu.

Kaip pasiimti?

Taigi, tikimės, kad įtikinsime jus, kad vaikams ir paaugliams turėtumėte nedelsiant nusipirkti aukštos kokybės batus.

Dabar svarbu nustatyti kūdikio kojų dydį. Tai daroma paprasčiausiai. Galite paimti popieriaus gabalėlį namuose, įdėti vaikišką koją ir piešti pieštuką aplink jį. Arba jau parduotuvėje. Taigi, paprastai yra specialūs matavimo modeliai. Tačiau, mūsų nuomone, geriau pasiruošti iš anksto ir be skubėjimo namuose.Ilgis nuo nykščio iki kulno yra kūdikio kojų dydis. Tačiau batai turėtų būti daugiau 1,5-2 cm.

Priemonės batai parduotuvėje turėtų būti ant plonos kojinės. Nenaudokite kūdikio ant jo ir vis dar šilta vilna, ji yra nenaudinga. Kodėl Vilna sugeria drėgmę. Šlapioje kojoje vaikas greičiau užšaldys. Tai gana pakankamai kai kurių plonų kojinių batai. Batai patys yra šilti.

Įdėję batus kūdikiui, paklauskite, ar yra jokio sandarumo. Kartais vaikai negali suprasti, kaip jie jaučiasi bate, todėl yra būdas jį suprasti.

Būtina pašalinti vidinį batų ir uždėti jį ant vaiko. Dabar pažiūrėkite, ar jame yra atsargų iš kulno ir kojų. Abiejose pusėse turėtų būti maždaug centimetro paraštė. Tai yra centimetras kojų pusėje ir centimetras kulno pusėje.

Atkreipkite dėmesį, kad tarp vidinės ir išorinės bagažinės yra vidpadis (tarp šilto ir išorinio plastiko). Ji yra išimta. Jei batas yra šiek tiek per didelis, su šia vidine dalimi galite nustatyti dydį. Pavyzdžiui, galite įdėti ne vieną, bet du vidpadžius. Padidėjus pėdai, pašalinate antrą vidpadį.

Slidinėjimo batų kojinės turėtų būti aukštos, aukštesnės nei batai. Pirkite specialias kūdikių kojines. Jie yra sintetiniai, bet labai patikimi. Vaikas neištrins apatinės kojos, nes jie yra aukšti. Ir jie puikiai pašalina drėgmę, o ne medvilnę ir vilną. Pamirškite apie juos, kai įkeliate savo vaiko slidinėjimo batus.

Prekiniai ženklai

Rossignol R-18 modelis. Pasak tėvų, tai yra geriausi batai mažiesiems. Jie turi metalinį klipą su užraktu nuo atidarymo, šiltą vidinį batų. Jie lengvai nuimami ir dėvimi. Puikiai nustatykite kūdikio koja Beveik nesugriaunamas. Labai lengvas ir šiltas. Iš tiesų šis modelis turi visus slidinėjimo batų vaikams privalumus.

„Roces“ modelis. Turėkite patikimą metalinį spaustuką. Galite reguliuoti dydį, sureguliuoti vieną svirtį. Yra vidinis šiltas bagažinė, kuri taip pat yra reguliuojama. Batai yra lengvai batų su specialiu įdėklu.

Atominis modelis. Pasverkite 823 gramus. Skirta tiek paaugliams, tiek jaunesniems vaikams. Vidinėje bagažinėje yra nauja izoliacija. Batai turi dydžio reguliavimo sistemą. Švelnus, bet patogus stumti. Rekomenduojama.

CARVE X2 modelis. Šviesus ir patogus, kaip beveik visi vaikai. Lengvas Tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms. Pritaikykite vaikščiojimui ir slidinėjimui. Vienintelis mąstymas buvo atliktas iki mažiausios detalės. Saugu vaikščioti sniege, o sniegas nelanko, tai labai patogu. Metalinis klipas, patikimas ir patogus. Jis gali pritvirtinti vaiką be tėvų pagalbos. Batai tinka vaikui, turinčiam bet kokio pėdos pločio - nuo siauros iki pločio, nes galite reguliuoti plotį, naudodami apačią.

Jie labai šilta. Net ir šaltu oru, kai termo kojinės jose neužšaldomos. Vaikas pats gali dėvėti ir išimti juos, o tai labai svarbu.

Sėkmės jums!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys