Drabužiai nutukusioms moterims

Žalia vakarinė suknelė pilnai

Žalia vakarinė suknelė pilnai

prisijungti prie diskusijos

 

Žalia vakarinė suknelė nutukusioms moterims turi specialius reikalavimus elegancijai ir siuvimui. Tik tai, ideali visais atžvilgiais, suknelė sugeba ištaisyti figūrą, paslėpti jo elementų trūkumus ir parodyti nuopelnus. O jei žalios spalvos tonas pasirenkamas teisingai, šios suknelės kaina nebus.

Pagrindiniai žalios spalvos atspalviai:

  • smaragdas,
  • mėtos,
  • šviesiai žalia
  • tamsiai žalia.

Svarbiausia - teisingai pasirinkti atspalvį ir stilių.

Kai kurie modeliai suteiks stilių, kiti - elegancija ir kiti - neįprasti. Paprasta spalvų ir stilingų apdailų baimė yra tiesiog netinkama.

Gilus skilimas būtinai ir neabejotinai turėtų būti pilnos moters vakarinę suknelę. O jei ji taip pat šiek tiek padengta elegantiška tinkleliu, jūs ryte visą vakarą ir išgirsite komplimentus iš visų pusių. Ir be jos prabangios aukštos krūtys gali būti dar labiau išskiriamos, jei pridedate plataus diržo, pavyzdžiui, aukso. Jūs nesate patenkintas pernelyg plačiais klubais? Tada leiskite suknelės apačioje užsidegti. Audinys? Tik oras ir šviesa.

Yra ir kita galimybė, kurią turėtų apsvarstyti ir antsvorio turinčios moterys. Šviesūs atspalviai, atviros pečių dalys, iškirpti sijonai, gabalai ir aukštas juosmuo, midi ilgis. Visi šie komplekso elementai leidžia pasiekti nuostabių rezultatų: paryškinkite krūtinę, slėpkite skrandį ir ištempkite siluetą.

Puikios formos niekada nebuvo priežastis, dėl kurios atsisakėte sau ekstravagancijos. Atėjo laikas iš naujo nustatyti draudimus, kurie neleido jums spindėti. Galiausiai leiskite sau būti gražus.

Komentarai
  1. Valentino
    30.07.2015

    Žalia spalva pilna yra graži. Jis nėra labai ryškus, bet tuo pačiu metu nėra niūrus. Jei pasirenkate tinkamą atspalvį, žalia bus tinkama beveik visiems. Mano garderoboje jau yra 3 žalios suknelės, bet man reikia daugiau)

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys