Drabužiai nutukusioms moterims

Elegantiškos didelių dydžių vakarinės suknelės

Elegantiškos didelių dydžių vakarinės suknelės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Ilgas
  2. Trumpas
  3. Elegantiški vakariniai drabužiai
  4. Stilingos elegantiškos suknelės dizainerių kolekcijose

Kas sakė, kad pilnos mergaitės privalo dėvėti beprasmiškus drabužius, didžiulius sijonus, ne tik apimančius jų formas, bet ir suteikti papildomą tūrį? Dabar sodrus grožis gali būti ne blogesnis už liesus modelius. Ir dažnai jie atrodo daug patrauklesni, nes jie turi ką parodyti. Čia pagrindinis dalykas yra sumaniai parodyti savo žavesį, nežengti vulgarumo linijos ir parodyti pasitikėjimą savimi. Galų gale, daugelis skaito veidą. Jei manote, kad bjaurus, net ir pačios sudėtingiausios ir tinkamai parinktos suknelės jo nepašalins. Pasitikėkite ir tuomet jūs suprasite, kaip gražiai tu esi.

Ilgas

Dabartinis ilgų suknelių asortimentas prie grindų, specialiai pritaikytas pilno figūros savybėms, stebina jo įvairovę ir patrauklumą. Šie drabužiai bus puikus pasirinkimas vakarienei, baigimo vakarėliui, vestuvių šventei ir daugeliui kitų renginių.

Modeliai siuvami taip, kad atvaizdas būtų elegantiškas, kad pasiektumėte vizualinę harmoniją. Tai yra atitinkamo pjaustymo korsetas ir korsetas. Be to, suknelė sėkmingai baigta akmenimis, kurie atrodo nuostabioje nuostabioje ponia.

Jei norite vizualiai ištiesti siluetą, pirmenybė teikiama užsidegusiems sijonams.

Didelių krūtų savininkai turėtų atkreipti dėmesį į modelį, kuris orientuojasi į juosmenį, pečius, sijoną, kuris leidžia per daug nukreipti dėmesį nuo krūtinės. Tuo pačiu metu jūs išlaikote puikų vaizdą į krūtinės zoną.

Be to, mados tendencija - tai suknelė grindyse su dirželiais, papuošta dekoru. Tas pats apranga yra pagaminta iš tekančių audinių, suteikiant papildomą plonumo efektą. Dėl plataus spalvų skirtumo galite rasti puikią suknelę. Forma gali būti montuojama, sijonas - iškilęs, po bodice dekoruotu diržu.

Jei jūsų pečiai nėra per plati, galite atsisakyti suknelės diržų. Toks modelis teisingai išdėstys akcentus ant pečių ir rankų.

Drąsios moterys kūnuose tikrai turėtų pažvelgti į vasaros komplektus, kurių pagrindinis elementas yra atvira nugara arba iškirpti ant sijono. Atminkite, pasirinkite vieną dalyką. Bet kuri iš šių suknelių akcentuos jūsų ryžtą, suteiks seksualumo įvaizdį, padarys jus pageidautiną kitiems vyrams.

Trumpas

Trumpos merginos suknelės su pilnu skaičiumi yra gana priimtinos. Be to, su savo pagalba galite sukurti moterišką, švelnų vaizdą. Jei tai viena gabalo suknelė, geriau atidaryti pečius, o plotas krūtinėje yra plonas. Dėl šio aprangos bus apibūdintas jūsų kūnas, bus dedami būtini akcentai.

Šiek tiek pūkuotas sijonas ant trumpos suknelės - išlieka aktualus iki šios dienos. Nuimamas karkasas ir iš esmės standi sijono forma suteikia plonumą ir slėpia kreivą formą.

Tie, kurie nori sukurti elegantišką vaizdą, turėtų dėvėti trumpus modelius, pagamintus iš nėrinių. Idealiu atveju jie papildytų skaidrų įdėklą kėbulo ar pečių srityje. Bet tvarkingas ir švelnus, o ne nestandartinis variantas - tai suknelė su kvapu. Visoms mergaitėms ji dažnai tinka puikiai.

Kalbant apie spalvų sprendimus, įvairovė yra nuostabi. Galite eksperimentuoti, pabandyti, derinti. Kaip rodo dizaineriai, šį sezoną galite sujungti skirtingų spalvų viršų ir apačią. Ir dugnas turi būti tamsus, o viršutinis - šviesa.

Atsižvelgiant į didelės apimties apvalkalo sukneles, verta paminėti suknelę su baskais. Jis atrodo neįtikėtinai įdomus, šviežias ir malonus. Paltų pakaba gali būti atvira arba uždaryta, spalva priklauso nuo pageidavimų, o stilingi furnitūra papildys dekorą. Dėl to praktiškai bet koks didelių uniformų savininkas gali jį dėvėti. Kalbant apie mažą baską, jis padeda pabrėžti juosmenį, vizualiai leidžia jums išplėsti klubus. Vaizdas yra moteriškas, pageidautinas.

Vasarą stilistai rekomenduoja nešioti trumpus komplektus, kuriuos papildo gėlių atspaudai ir raštai. Jie puikiai atspindi metų laiką ir leidžia jums paslėpti pilnos merginos figūros trūkumus.

Atkreipkite dėmesį, kad jei turite per daug kojų, dėvėkite trumpą aprangą, ko verta. Na, jei noras išbandyti tokią suknelę yra nenugalimas, naudokite šviesius audinius, dėvėkite aukštą kulną, kuris kompensuos kojų pilnumą, ištempti siluetą.

Elegantiški vakariniai drabužiai

Dėl tam tikrų priežasčių daugelis mano, kad pilnos ponios gali dėvėti tik tamsias sukneles. Manoma, kad jie yra ploni, o šviesios spalvos suteikia dar didesnį tūrį. Tai klaidingas dalykas, kurį reikia suprasti.

Kaip parodė neseniai pristatytos 48–50 dydžio kostiumų kolekcijos, šviesūs atspalviai yra puikus pasirinkimas pyshechek. Įspūdingas pavyzdys buvo lengvas perlų kostiumas. Jo sijonas yra tiesus, ilgis yra midi, raukšlės susikerta originaliu būdu, striukė sutrumpinama, rankovės yra trys ketvirčiai. Kaip rezultatas, vaizdas yra elegantiškas, daugiau nei stilingas ir neįtikėtinai patrauklus.

Apranga, sudaryta iš tiesios sijono ir viršaus, gali būti vadinama universalia, nes ji tinka įvairiems renginiams. Bet svarbiausia, kad vizualiai atrodys kompaktiškas, daro pilną ponia ją subtilesnę ir elegantišką.

Žinoma, „pyshechkam“ jokiu būdu neturėtų pamiršti kontrastingų spalvų derinio. Tai yra amžina tendencija, kuri vargu ar kada nors išeis iš stiliaus. Reikalingas efektas atsiranda dėl sutrumpinto sudėtingo švarko su kvapu, siaura skara apykakle ir suapvalintais lentynų kampais. Modelis yra neįtikėtinai moteriškas.

Visose grožėse turėtų būti atsižvelgiama į tai, kad jie yra puikūs trumpi švarkai. Jie neįkelia skaičiaus, neužbaigia. Tačiau yra viena išimtis - jei dėvite kelnes, o ne sijonus, tada striukė turi būti tokio ilgio, kad būtų visiškai uždarytos problemiškiausios klubų sritys.

Nepriklausomai nuo ilgo šifono sijono stiliaus, geriausias jos partneris yra šviesus pieniškas atspalvis. Kvapas ir striukė leidžia sėkmingai naudoti bet kokią pilną panele rinkinį, nepriklausomai nuo figūros tipo.

Jei ieškote švenčių elegantiško kostiumo, kuris sukurs iškilmingumo efektą, bet tuo pačiu metu suteiks reikiamą praktiškumą, pasirinkite midi apvalkalo suknelę, kurios siluetas yra kūgiškas arba tiesus. Striukė atliekama bolero stiliumi, sutrumpinta. Jis gali būti pakeistas ilgą gaubtą, pagamintą iš įdomios medžiagos šifono ar kailio liemenės ar kailio.

Šiame ansamblyje atrodys puikiai. Apranga gali būti pelnytai vadinama visuotine, nes ji tinka ypatingoms progoms ir kelionėms į darbą. Žinoma, antrajame atveju rinkinys yra geriausias dėvėti, jei tikimasi, kad darbe yra svarbus šventinis renginys. Pavyzdžiui, naujo biuro atidarymas, svarbios sutarties pasirašymas, vadovų gimtadienis ir pan.

Stilingos elegantiškos suknelės dizainerių kolekcijose

Deja, elegantiškų suknelių podiumo kolekcijos, skirtos 50-52 dydžių savininkams, ne tiek daug. Mums pavyko rasti įdomiausių. Ji yra viena iš jų - dizaineris Marina Rinaldi, o antrasis - italų prekės ženklas, kuris specializuojasi gaminant moterų didelio dydžio moteriškus drabužius - Elena Miro.

Marina Rinaldi

Kaip parodė šou, populiariausias sprendimas kolekcijoje yra vidutinė ilgio suknelių su tvirtomis siluetais trukmė. Stiliai ir akcentai yra visiškai įvairūs. Tačiau juos vienija tai, kad pagrindinis dėmesys skiriamas juosmens linijai, klubams ir krūtims. Taip pat turėtume pagirti Marina Rinaldi už sugebėjimą puikiai išryškinti pilno skaičiaus nuopelnus, daug dėmesio skirti pyshechka žavesiui ir tuo pačiu paslėpti akivaizdžius trūkumus.

Elena Miro

Elena Miro nuolat įrodo, kad net pilnos mergaitės turi visas teises atrodyti puikiai, jos gali būti moteriškos ir seksualios.

Tai gali būti klasikinė apvalkalo apranga arba modelis su plataus viršaus, kuris yra sujungtas su gana laisvu sijonu. Tai leidžia subalansuoti figūros proporcijas, pabrėžti moteriškumą, sutelkti dėmesį į apetitines formas.

„Fashionistas Elena Miro“ rekomenduoja išbandyti šviesią, erdvią suknelę su grindų ilgiu kaip alternatyvą sukurtoms ir nemokamoms midi suknelėms. Daugiasluoksniai modeliai, papildyti lengvu ir dideliu masteliu. Nepamirškite, kad jei nuspręsite dėvėti tokią šifono suknelę, turite ją papildyti plonu tamsiu, pageidautina juoda juosta.

Vasarą dizaineris taip pat parengė keletą originalių naujų produktų. Įspūdingas pavyzdys yra ilga suknelė, kurios spalva yra rami mėlyna arba alyvinė. Dėl spintelės pagal karštą sezoną jie tinka geriausiai.

Elena Miro naudojo įvairias paletes Ir dažnai yra žaidimas, puikus jų derinys. Be to, naudojami brangūs, elegantiški audiniai, leidžiantys akcentuoti krūtinę, juosmens linijas, klubus ir kitas pilno figūros stiprybes, taip pat uždaryti tai, ką mergina nenori rodyti kitiems. Specialūs pjūviai, įvairūs stiliai, ilgio ir spalvų eksperimentai leis pasiekti geriausią vaizdą ir pasirodyti visuomenei palankiausioje šviesoje.

Žinoma, daug kas priklauso nuo kompetentingo požiūrio į suknelės pasirinkimą. Nepamirškite, kad tai, kas atrodo puikiai ant manekeno ar paveikslėlio, nebūtinai atitinka jūsų figūrą lygiai taip pat puikiai. Apranga turi išbandyti save, prireikus pritaikyti. Idealus - siūti suknelę pagal užsakymą. Taigi galite atkreipti dėmesį į savo stipriąsias puses, iškirpti, įterpti, dekoruoti, paslėpti trūkumus, sutelkti dėmesį į savo figūros stipriąsias puses.

Pasirenkant suknelę neturėtų būti darbas, bet malonus nuotykis. Nenutraukite pirmojo dydžio. Dabar visame pasaulyje žinomi dizaineriai yra naujos ir naujos kolekcijos, specialiai sukurtos moterims organizme. Tai reiškia, kad parduotuvių asortimentas auga, didėja pasirinkimų įvairovė, pasirinkimas tampa vis platesnis. Taigi, jūs tikrai galėsite rasti savo idealų kostiumą arba pilnavertę vakarinę suknelę, kurioje žvilgsnis į žvilgsnį atrodys iškilmingame renginyje.

Komentarai
  1. Aleksandra
    24.08.2015

    Nebijokite eksperimentuoti, mielos mergaitės. Kilogramai nėra kliūtis. Sakau jums kaip stilistas. Naudodamiesi reikiamais užuolaidomis audinio storis gali padaryti jūsų figūrą labai patrauklus ir proporcingas.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys