Drabužiai nutukusioms moterims

Mados vakarinės suknelės dideliais dydžiais

Mados vakarinės suknelės dideliais dydžiais

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Igigi
 2. Kyionna
 3. Eva kolekcija
 4. Tadashi shoji
 5. Jenny packham
 6. Badgley mischka
 7. Jovani plius dydis

Kas sako, kad pilnoji ponia negali dėvėti gražios, elegantiškos vakarinės suknelės? Daugiau nei gali. Kartais sodrus grožis atrodo daug patrauklesnis nei plokščias ir liesas nendriukas. Galų gale, jie turi ką parodyti, o gerai žinomi mados dizaineriai prisideda prie to. Be to, jie nusprendžia, kas šiais metais yra madinga jiems, ką jie turėtų atkreipti dėmesį ir ką atsisakyti. Atėjo laikas, kai mergaitė su garbanotais vaikais gali sau leisti įrengti siluetus, ryškias spalvas, rhinestones, siuvinėjimus, kitaip matyti, ką siūlo mados dizaineriai.

Igigi

Šis prekės ženklas įgijo didžiulį populiarumą tarp puikių formų savininkų. Kolekcijoms kurti naudojamos modernios technologijos, naudojamas unikalus pjūvis, leidžiantis siūti suknelę pagal individualias figūros savybes. Dėl to vaizdas tampa unikalus ir prabangus.

Siuvant kolekcijas, naudojami tik aukštos kokybės audiniai, o vaizdus kuria pagrindiniai dizaineriai. Nenuostabu, kad mados parodose šios suknelės gauna aukščiausius įvertinimus.

Kitas įdomus faktas. Dauguma modelių yra sukurti griežtai ribotais kiekiais. Taigi Igigi bando pabrėžti savo drabužių išskirtinumą. Nes vargu ar galite rasti antrą tokį vakarinį tualetą. Verta paminėti įvairių stilių, spalvų.

Kyionna

Šis populiarus amerikietiškas prekės ženklas leido sukurti mados pasaulio pojūtį nutukusioms moterims. Prekinis ženklas aiškiai parodė, kad, nepaisant jų dydžio, patrauklios ir pageidautinos moterys gali būti gausios.

Kiekvieną sezoną bendrovė gamina vis daugiau naujų kolekcijų, jaudulys aplink juos yra neįtikėtinas. Ir tai nenuostabu, nes „Kyionna“ daugiausia dėmesio skiria moteriškumui, akcentuoja išskirtines formas, orientuojasi į linijas ir lenkia kontrastingų intarpų, ažūrinių, ruffų ir flokšų pagalba. Dėl šios priežasties puikiai atrodo blizgantis grožis, parodo jos žavesį, tačiau tuo pačiu metu slepia viską, kas yra nereikalinga.

Eva kolekcija

Jau daugiau nei 20 metų šis prekės ženklas sukuria mados grožį. Kai įmonė pradėjo savo veiklą ir sutelkė dėmesį į pilnavertes ponias, pasaulinė mados pramonė kalbėjo tik apie čiulpia džiovintus lazdas.

Dabar Eva yra pelnytai populiarus. Nuolat jų parduotuvės yra kupinos madingų, šviežių kolekcijų. Produktų kokybė nėra kritikuojama, tačiau kainos tuo pačiu metu maloniai nustebina nuostabias mados moteris.

Kuriant komplektus, naudojami kruopščiai atrinkti audiniai, ypatingos spalvos ir atspalviai, kurie sukuria plonumo efektą, pašalina papildomus kilogramus, akcentuoja sodrią krūtinę, elegantišką juosmenį arba puikias knibždės kojeles.

Svarbiausia, kad „Eva Collection“ yra rusiškas prekės ženklas. Jis daugiau nei kas nors kitas žino apie mūsų blizgančių grožio figūrų savybes, atsižvelgia į gyvenimo būdą, net ir į klimato sąlygas. Rezultatas viršija lūkesčius, ką paslėpti.

Tadashi shoji

Amerikos dizaineris, turintis japonų kilmės, įgijo didžiulį populiarumą aukštosios mados pasaulyje. Šiandien jis sukuria unikalių vakarinių suknelių rinkinius nutukusioms moterims. Tarp jo gerbėjų yra daug pasaulinio dydžio žvaigždžių, kurios skiriasi nuostabiomis formomis.

Naujausioje parodoje Niujorke Tadashi parodė naują kolekciją, kurios pagrindinė grandis buvo nėriniai. Jis paėmė jį kaip dizainerio pagrindą. Suknelės pateikiamos įvairiomis spalvomis, su išskirtiniais piešiniais ir iliustracijomis. Kokteilių modeliuose, juosmens akcentuoja diržai ir juostelės, o ilgos suknelės puošia blizgesio.

Štai kaip tinkamai naudoti nėrinių audinį, jei esate toli gražu ne plonas, ir jūs turite kažką girti krūtinės ir sėdmenų srityje.

Jenny packham

Šis dizaineris yra pelnytai vertinamas kaip vienas iš geriausių mados suknelių suknelėms kurti. Suknelės yra taip puikiai „dirbančios“ mergaičių labui, kad sunku rasti kažką tinkamesnio.

Suknelių grožis yra gebėjimas pabrėžti akivaizdžius paveikslo pranašumus, teisingai parodyti žalią krūtinę, neperžengiant leistinos ribos, sutelkti dėmesį į apetitines formas, paslėpti problemines sritis.

Puiki medžiagų kokybė, idealiai parinktas dekoras, tinkamas spalvų diapazonas. Visa tai leidžia skambinti Jenny Packham kolekcijai tarp geriausių tiems, kurie ieško vestuvių ir vakarinių suknelių didelių dydžių.

Badgley mischka

Iš tiesų, prekės ženklas yra kilęs iš dviejų bendrovės steigėjų pavadinimų - Marko Badgley ir James Mischka. Kartu dizaineriai sukūrė tikrai tai, ką jie nori matyti savo spintose.

Žinoma, pagrindinė šališkumas standartinės mados kryptimi, tačiau dizaineriai moka nusipelniusį dėmesį į pyshechkas. Amerikos kompanija yra geriausių mados prekių ženklų sąraše ir yra populiarus tarp pasaulio žvaigždžių.

Atskirai noriu pagirti Badgley Mischka už tai, kad jie siūlo įdomiausius sprendimus grožiu turinčioms moterims ir bet kokio amžiaus moterims. Jie aiškiai parodo, kad ne tik jaunoji karta nori madingai apsirengti. Nenuostabu, kad jie yra tokie populiarūs ir paklausūs.

Kolekcijose, skirtoose gausiai moterims, prekės ženklas stengiasi pabrėžti savo žavesį, o ne peržengti vulgarumo ribas, tiksliai atrasti, ką galima parodyti kitiems, ir paslėpti trūkumus, kuriuos mergaitė ar moteris gali gėda.

Jovani plius dydis

Ne taip seniai mados namai Jovani visuomenei pristatė savo naują kolekciją, skirtą nuostabioms mergaitėms. Labai vertėtų tikėtis, kad įverčiai bus nepatenkinami.

Priešingai, suknelės sukėlė didžiulį maišymą. Suknelių ypatybė yra tai, kad jie leidžia pabrėžti kreivines formas, parodyti, kaip patrauklios gali būti, sukurti tam tikrą karališką vakaro išvaizdą. Diržai, supjaustyti karkasai, tekantys sijonai papildo ponios harmoniją.

Be to, modeliuose yra dar vienas akivaizdus „apgauti“ - jie yra šviesūs ir gausiai dekoruoti sijonai apatinėse jo dalyse, kurie sukuria unikalius kontrastus dažnai kartu su sniego baltu viršuje.

Kaip matote, mados ženklai daug dėmesio skiria mergaitėms ir moterims, kurios toli gražu nėra idealios, kaip sako šiuolaikinės mados formos. Bet niekas sako, kad, turint papildomų svarų, mergina negraži ar visiškai nepageidaujama.

Tinkamai parinktas apranga, įdomūs priedai sukurs vaizdą, kuris gali būti tik svajonių.

Žinoma, svarbiausias dalykas yra pasitikėjimas savimi. Be jo nė viena suknelė nepadės jums atrodyti kaip patraukli, kaip jūs galite.

Komentarai
 1. Tikėjimas
  27.07.2015

  Labai gražūs modeliai su perforacija, kaip ir juodoje suknelėje. Aš ieškosiu to. Nuostabiai ir tuo pačiu metu papildomi svarai „slepia“.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys