Drabužiai nutukusioms moterims

Juoda suknelė nutukusioms moterims

Juoda suknelė nutukusioms moterims

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kodėl maža juoda suknelė yra tokia didelė kaip moterys?
 2. Stiliai
 3. Stilingi modeliai
 4. Audiniai
 5. Juoda ir balta suknelė
 6. Patarimai, kaip pasirinkti
 7. Ką dėvėti?

Juoda yra viena iš mylimiausių moterų spalvų, kuri yra kiekvienos merginos praktinėje spintoje, neatsižvelgiant į jos amžių ir kūno dydį. Juoda spalva yra suvaržyta, griežta, bet kartu ir paslaptinga bei viliojanti - ji sukelia daugybę prieštaringų emocijų. Bent viena juoda suknelė greičiausiai yra daugelyje moterų planetoje, nes tai yra klasikinė išėjimo suknelės versija, kuri visada būna madinga.

Ypatingą meilę juodoms suknelėms maitina apkūnusios merginos ir moterys. Keletas šimtmečių mados istorija parodė, kad juoda yra geriausiai tinka šio statinio ponios, nes ji gali vizualiai sumažinti garsą. Štai kodėl, vykstant į šventę, pyshechki visada dėvi juodą suknelę.

Šiame straipsnyje mes norime kalbėti apie tai, kaip tinkamai elgtis su juoda spalva, kad nebūtų atrodoma nuobodu ir nuobodu, taip pat apie tai, kurie juodų suknelių modeliai turėtų atkreipti dėmesį į merginas su visu kūnu.

Kodėl maža juoda suknelė yra tokia didelė kaip moterys?

Klasikinė maža juoda suknelė, pristatyta į Coco Chanel madą, labai skyrėsi nuo tos, kurią šiuolaikinės merginos dėvėjo kokteilių vakarėliuose. Tuo metu, kai prancūzų dizaineris dirbo, juoda buvo laikoma graudi, bet „la petite robe noire“ (maža juoda suknelė) padarė tikrą revoliuciją mados pasaulyje. Tai buvo labai paprasta: pusiau montuojamas siluetas, kelio danga, ilga, susiaurėjusi rankovė. Ir ne dekoracijos - viskas yra labai glausta. Bet kuri moteris galėtų sau leisti tokį aprangą, nes jis buvo labai nebrangus - galbūt tai yra mažos juodos suknelės populiarumo paslaptis visame pasaulyje.

Merginos, turinčios prabangių formų, yra vieni iš lojaliausių šio paprasto, bet elegantiško suknelės gerbėjų. Juoda suknelė, kurią sukūrė „Coco Chanel“, tinka visoms figūroms, įskaitant visas. Jis gali vizualiai ištiesti ir susiaurinti siluetą, taip ištaisydamas trūkumus, nuo kurių kenčia nuostabūs grožiai.

Stiliai

Suknelė su aukštu juosmens

Aukštos juosmens suknelė beveik visada yra šimtas procentų, nes šis stilius idealiai tinka jaunoms ponios. Rekomenduojame atitraukti nuo graikų kalbos ir pažvelgti į šiuolaikiškesnius vidutinio ilgio modelius su giliu trikampiu iškirpte ir siauromis rankovėmis.

Apvalkalo suknelė

„Sheath“ suknelė yra arčiausiai Coco Chanel mažai juodos suknelės. Šiandien mergaitėms nereikia slėpti savo kojų, kaip buvo daroma praėjusio amžiaus pradžioje. Todėl, jei nemanote, kad ši kūno dalis yra problema, galite pasirinkti sutrumpintus modelius.

Vakarinė suknelė

Vakarinė suknelė juodos spalvos su retomis išimtimis yra naudinga. Gražus iškirpimas išryškins nuostabų krūtinę, įrengtas siluetas sukurs reikiamą proporciją. Jei esate laimingas savininkas plonomis kojomis, parodyti jį aukštai nupjaukite ant sijono.

Tunika

Tunikasuknelė, kuri mėgsta karštą meilę tarp merginų. Laisvas „balaclava“ stilius puikiai slepia visus figūros trūkumus. Tačiau, su tokia suknelė, jums reikia būti atsargiems, kitaip kyla pavojus, kad taps tamsus, juodas debesis. Naudokite ryškius priedus, kurie atnaujina vaizdą. Pavyzdžiui, juosmenį galima pabrėžti spalvotu diržu.

Stilingi modeliai

Juoda yra viena iš pagrindinių verslo stiliaus spalvų, todėl juoda suknelė gali būti puiki galimybė biurui.

Mados dizaineriai siūlo keletą stilingų ir elegantiškų sprendimų:

 • Suknelė su kvapu: V-iškirptė, įvorė ¾, plona juosmens juosmens, pailgos sijonas;
 • Suknelė su apykakle: neįprastos formos apykaklė (pvz., jungas arba rokeris), tiesus arba sumontuotas siluetas, sijonas iki kelio vidurio;
 • Suknelė pamainomis: sekli apvali iškirptė, be rankovių, tiesi, midi sijonas.

Oficialiais atvejais juoda suknelė taip pat bus puikus sprendimas.

Be klasikinio modelio su įmontuotu korpusu ir sijonu prie grindų, galite pasiūlyti daugiau originalių idėjų:

 • Kojinės suknelė, pritvirtintas figūra, siuvama iš elastingo audinio. Čia yra dvi svarbios sąlygos: pirmoji yra privalomas korekcinių apatinių drabužių naudojimas, antra, kad visos probleminės kūno dalys turėtų būti uždengtos (pvz., Pilnos rankos, pasirinkti suknelę su rankovėmis).
 • Suknelė su asimetrine sijone Atrodo labai gražus ir neįprastas. Kintamo ilgio sijonas yra puikus būdas pritraukti dėmesį, nepateikiant nieko papildomo. Suknelė gali visiškai padengti kojas nuo nugaros, tačiau atidaryti juos priekyje - tai bus pusiausvyra tarp suvaržymo ir košetijos.
 • Suknelė su basky, nepaisant populiarių įsitikinimų, eina ne tik siauras mergaites. Jei baskų vieta yra tinkama vieta, tai nukreipia dėmesį nuo probleminių sričių ir pažymės juosmenį.

Audiniai

Audinio pasirinkimas suknelei yra gana sudėtingas uždavinys, ypač todėl, kad šiandien mados parduotuvės turi prieigą prie šimtų įvairių natūralių ir dirbtinių medžiagų. Juodą suknelę galima siūti iš bet kokio audinio, reikia atsižvelgti tik į metų laiką ir renginio formatą.

Žinoma, yra audinių, kad mergaičių, turinčių tam tikros formos, turėtų vengti. Puikių formų savininkams jis bus satinas, smulkūs trikotažas, nėriniai ir aliejus. Visa kita yra tik skonio klausimas.

Vakarinės suknelės, pagamintos iš juodojo šilko ar aksomo, atrodo prabangios. Labai populiarūs yra modeliai, jungiantys įvairių rūšių audinius, pavyzdžiui, odą ir storas trikotažas, šilkas ir nėriniai.

Juoda ir balta suknelė

Tamsių ir šviesių spalvų derinys turi nuostabų gebėjimą vizualiai keisti objekto proporcijas. Šis metodas yra aktyviai naudojamas interjero dizaineriams - žaisti su kambario matmenimis - ir drabužiais - ištaisyti figūrų trūkumus.

Juodosios ir baltos spalvos derinys yra amžina klasika, kurią daugelis nesimato nuo mokyklos laikų. Tačiau verta persvarstyti šią spalvų porą nauju būdu: kaip ištikimas asistentas, galintis paslėpti kai kuriuos figūrų trūkumus. Pailsėkite nuo klasikinės „baltos spalvos viršaus, juodos dugno“ versijos, nes šiandien dizaineriai siūlo daug kitų būdų sujungti šias spalvas. Kontrastinės šoninės plokštės, vertikalios juostelės - tai padės jums vizualiai tapti plonesni ir aukštesni.

Patarimai, kaip pasirinkti

 • Ketinate į parduotuvę suknelę, būtinai dėvėkite batus su kulnais ir drabužius, kuriuos dėvėsite su nauja apranga. Tai padės išvengti nemalonių siurprizų absurdo ilgio apačioje arba išsikišusių apatinių elementų.
 • Atkreipkite dėmesį į neįprastus suknelių modelius, tačiau įsitikinkite, kad nėra per daug ryškių elementų. Pavyzdžiui, šikšnosparnių tipo rankovės ir asimetriškos apatinės dalies, esančios toje pačioje suknelėje, akivaizdžiai viršija.

Ką dėvėti?

Neabejotinas juodos spalvos pranašumas yra tas, kad jis puikiai dera su visais spalvų spektro atspalviais. Todėl kartu su juoda suknelė galite dėvėti bet kokios spalvos aksesuarus. Su šia suknelė atrodys lygiai taip pat geri papuošalai, pagaminti iš aukso ir sidabro su daugiaspalviais ar skaidriais akmenimis.

Batai ir rankinės gali būti derinamos su spalvinga suknelė ir gali būti ryškios dėmės, skiedžiančios vaizdą.

Komentarai
 1. Meilė
  13.02.2016

  Jei juoda suknelė praskiedžiama ryškiais priedais, ji visiškai neatsitiks. Man patinka juoda derinys su turkiu arba raudonu.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys