Drabužiai nutukusioms moterims

Vasaros vakarinė suknelė pilnai

Vasaros vakarinė suknelė pilnai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Modeliai
 2. Trumpi modeliai
 3. Spalva
 4. Audiniai

Taip, ne kiekviena mergaitė turi idealų figūrą ir modelio proporcijas. Tačiau tai nepadeda jiems bjaurių, nepageidaujamų ir nepatrauklių. Net pyshechki gali spinduliuoti tokį seksualumą ir moteriškumą, kuris liesas gali tik svajoti. Tai reiškia tik vieną dalyką - atėjo laikas nuplėšti beprasmiškus drabužius, išeiti iš džinsų ir megztinių, kurie dengia visus, ir pirkti gražią, elegantišką suknelę. Patikėkite, gerai parinkta vasaros vakarinė suknelė užpildytai gali paversti pilką pelę į tikrą vakaro karalienę. Ir tai nėra rantas, bet tik laiko klausimas.

Pagal statistiką moterys daugiau dėmesio skiria madai vasarą, kad sukurtų patraukliausią vaizdą. Riebalinės merginos dažniausiai pasirenka tokias sukneles, kurios išryškina jų figūros stipriąsias puses, taip pat slėpia trūkumus.

Modeliai

Pasirenkant vasarą suknelę, visa moteris turėtų atkreipti dėmesį į daugybę funkcijų ir niuansų. Be to, daugelis žmonių nori sekti laikus, laikytis modernios mados.

Dabartinė vasaros vakarinių suknelių serija, sukurta specialiai moterims, yra neįtikėtinai plati. Įvairovė kartais yra nuostabi. Ir tai yra gera, nes jūs negalėsite apsiriboti vienu ar dviem modeliais.

Neseniai mados dizaineriai neseniai mėgsta eksperimentuoti su spalvų deriniu, žaisti su stiliais, o kai kurie netgi specialiai didina aprangos dydį, kuris buvo sukurtas miniatiūrinėms, liesoms merginoms.

Jei jūsų dydis yra nuo 46 iki 50, šią vasarą rekomenduojame atkreipti ypatingą dėmesį į sukneles, pagamintas iš minkšto audinio, kurį papildo dideli atspaudai.

Kita dabartinė tendencija yra graikų stiliaus apranga. Kaip originalių mados šou dalis, dėl kurių plonasis modelis buvo pakeistas pyshechki, buvo galima vizualiai įsitikinti, kad tokie modeliai tinka moterims, turinčioms antsvorio.

Kokius kitus stilius žiūrėti? Dabartinė mada sako, kad vasarą verta dėvėti klasikines sukneles, aprangos sukneles, sundresses ir apvynioti drabužius.

Suknelė

Daugelis dėl kokių nors priežasčių tiki, kad sundress'e visa mergina atrodys kaip pjedestalas. Iš tiesų, šis efektas gali būti išvengtas, jei teisingai artėsite prie šios rūšies suknelės pasirinkimo.

Pirmiausia, pažvelkite į ilgį. Suknelė grindyse padarys figūrą pailgesnę ir todėl plonesnę. Prie to pridėkite vertikalias linijas, lygias vertikalias mygtukų eilutes, užtrauktuką, o tada formos taps labiau patrauklios, proporcingesnės.

Jei turite gražių, apvalių kelių, tai verta žaisti. Tačiau tokiais atvejais ilgis turėtų būti šiek tiek didesnis už kelio lygį. Šis metodas nukreipia dėmesį nuo per didelio pilnumo, tačiau dėmesys sutelkiamas į krūtinę. Todėl yra sveikintinas gilaus skilimo ir aukšto juosmens buvimas. Pasirinkite geriausius plonus diržus.

Nuo montavimo sundresses geriau atsisakyti. Bet netgi nešiokite gaubtą. Suknelė turėtų būti laisva, patogi jums. Stenkitės vadovautis savo jausmais, o ne aklai sekti mada.

Nustačius norimą aukso vidurkį, paspaudus, paslėpsite papildomą svorį, maskuosite raukšles, bet nepridėkite dar didesnio tūrio. Šį aprangą papildys išskirtinės užuolaidos ir drapuotos raukšlės, kurios paslėps plačius klubus, bet pabrėžs jūsų moteriškumą ir grožį.

Laimėję siluetų tipai

Pyshechekam reikia prisiminti, kad jiems pelningiausias ir teisingiausias siluetas yra A siluetas arba trapecija.

Trapezas padaro paveikslą vizualiai plonesnį, traukia jus, tai yra, leidžia jums atrodyti aukštesne, nei jūs iš tikrųjų.

Kaip rodo praktika, „apmir“ stilius beveik visada yra puikus sprendimas brangiems grožiams. Jis neišeina iš mados, turi pelnytą populiarumą.

Jei, nepaisant papildomų svarų, galite pasigirti turinčia aiškią juosmens liniją, tada jums tinka aprangos apranga. Jis švelniai prisitaiko prie kūno, pabrėžs reikiamus lenkimus, parodys juosmens, bet tuo pačiu metu užmaskuoja pilnumą.

Prabangus apkūnus moteris turi turėti savo drabužių spinta vakarinę suknelę, kurią papildo šiek tiek užsidegęs sijonas. Čia taip pat bus tikslinga pateikti įdėtus ir gofruotus griovelius.

Pažvelkite į vakaro vasaros komplektus, kuriuos neseniai parodė Elena Miro. Kolekcijoje buvo neįtikėtinai įdomus graikų stiliaus šifono apranga, taip pat „gyvūno“ pobūdžio spaudiniai. Sėkmingai papildo ansamblio pūkuotas sijonas ir sumontuotas kėbulas. Tokioje suknelėje išnyks papildomas pilnumas, sukuriantis lieknesnį kūną.

Nepamirškite, kad ponios ponios labai susiduria su dvigubo sluoksnio apranga. Ir apatinis sluoksnis būtinai yra iš atlaso. Viršutinė dalis turi būti tamsesnė, kontrastingesnė. Kalbant apie medžiagą, rekomenduojama teikti pirmenybę nėriniams ar guipure.

Jei jums nepatinka pilnos rankos, perkate vasaros vakarines sukneles pilnoms ilgoms rankovėms. Paprastai šie drabužiai yra siuvami naudojant viskozę ar trikotažą. Didžioji dalis rankovių - trys ketvirčiai arba alkūnė. Pasirenkant modelį su trumpomis rankovėmis, drabužių medžiaga neturi didelio vaidmens.

Suknelės be diržo

Chubby beauties turi prisiminti vieną svarbią taisyklę - renkantis vasaros vakarinę suknelę jokiu būdu nesirūpinkite tik viena kūno dalimi. Ypač, jei ši kūno dalis nėra jūsų forte.

Moterys, turinčios antsvorį, turėtų stengtis, kad sau taptų geriausia figūra - smėlio laikrodis. Pavyzdžiui, jei pečiai yra pilnas ir platus, jie gali būti vizualiai susiaurinti plonomis juostomis ir lengvu audiniu. Taigi kaklas atrodys ilgiau ir gražiau. Tai reiškia, kad viršutinė dalis taps švelnesnė ir lengvesnė.

Suknelės su v-kaklu ir kvapu

Šio sezono mados tendencija yra imperijos stiliaus įvyniojimo suknelės, kurias papildo ryškus V-kaklas. Šis stilius maskuoja platų juosmenį, didelį pilvą, tuo pačiu parodydamas krūties grožį.

Iškirpimas leis jau sukurti pečius, o kvapo pagalba paslėpsite pernelyg plačius klubus. Pilnos rankenos taip pat nėra problemos, nes laisvosios varpinės rankovės jį užima.

Svarbu pažymėti, kad suknelė su kvapu bus puikus sprendimas ieškant kokteilių vakarėlio, švenčių, reikšmingo įvykio jūsų gyvenime ar draugų gyvenimo. Net jei šis skaičius toli gražu nėra idealus dėl papildomų svarų, tulpės tipo apranga padės išryškinti jūsų moteriškumą.

Gera alternatyva yra pusiau saulės suknelė su sijonu. Šių metų pleišto formos dugnas vėl yra mados, o tai reiškia, kad jis taip pat turėtų būti laikomas pasirinkimu. Bet kuris iš šių ansamblių taps įdomesnė, patrauklesnė, o taip pat suteiks pasitikėjimą savo grožiu.

Trumpi modeliai

Pernelyg didelis pilnumas nėra priežastis paslėpti kojas. Be to, daugelis pyshechek kojų lieka plonos ir patrauklios. Nebijokite parodyti jiems, pasirinkite vasaros trumpas sukneles.

Geriausias ilgis yra kelio ilgis. Nors kai kuriais atvejais verta šiek tiek sumažinti. Tai jums nereiškia pernelyg apvalios.

Madingi ir tinkami pilnam moteriškam sprendimui - tai trumpas suknelė su plonu dirželiu arba net be jų. V formos iškirptė arba Carmen stiliaus iškirptė padės pabrėžti jūsų išvaizdą. Kvadratiniai gabalai tabu, nes jie daro pečius dar platesnius.

Jei ieškote vakaro vasaros suknelės paplūdimio versijos, tai padarys graikų stilių, pagamintą iš lengvos medžiagos.

Nelygios pėdos ir asimetrinės suknelės padės pabrėžti gražias kojas ir vizualiai ištiesti siluetą. Netgi paprasčiausias iš suknelės pjovimo požiūriu, bet su tokiais elementais sukursite elegantišką ir šventinį vaizdą.

Malonė ir moteriškumas sukels apvalkalo sukneles. Jie gali pažvelgti į daugelį pyshechkah kaip plonas mergina niekada svajojo ieškoti panašaus stiliaus suknelę. Dėl įtraukimo į specialius apatinius drabužius probleminės sritys yra paslėptos, o pagrindiniai mergaičių privalumai atskleidžiami kitų akyse.

Spalva

Diskusijai reikalingas vasaros vakarinės suknelės spalvoto dizaino klausimas. Šis sezonas turi daug galimybių.

Tačiau pagrindinis pasirinkimas yra tarp ryškių, sočiųjų spalvų, garsiai skelbiančių vasaros atėjimą. Tokiuose komplektuose jūs tikrai spindėsite pasitikėjimą ir teigiamą nuotaiką.

Atkreipkite ypatingą dėmesį į violetines, geltonas, raudonas ir žalias sukneles, nes dabar mados dizaineriai sutelkė dėmesį į juos. Jei norite, pasirinkite vieną spalvą, nors vasarą modeliai yra atviresni.

Čia reikia sutelkti dėmesį į savo poreikius, požiūrį ir skonį. Negalima aklai sekti mados. Tai labiausiai paplitusi klaida renkantis vakarinę suknelę. Suknelė turėtų būti jūsų, sukurta jums.

Audiniai

Nuo vasaros yra šiltas sezonas, sunkių, tankių audinių naudojimas nerekomenduojamas. Jie yra ne tik karšti, bet ir nepatogūs. Lengvas vasaros vėjas turėtų pakenkti audiniui, todėl optimalus sprendimas - linai, šilkas ir medvilnė.

Šios medžiagos puikiai kvėpuoja, beveik nepriima prakaito, o tai reiškia, kad jie atrodo švieži ir vėsūs. Po kiekvieno apsilankymo restorane ar vakarėlyje jūs neturite iš karto važiuoti į dušą, nes lengvas suknelė jūsų kūnas gali kvėpuoti normaliai.

Kaip matote, dėl blizgančių grožių yra didžiulis pasirinkimas gražių, elegantiškų vasaros vakarinių suknelių atžvilgiu. Jums tereikia pasirinkti geriausią stilių, nuspręsti dėl spalvos, taip pat originalą papildyti savo vaizdą su būtinais priedais.

Nepamirškite, kad vasara nėra laikas dideliems ir dideliems papuošalams. Pasirinkite kažką šviesaus, elegantiško, pabrėždami savo akių spalvą, gražų įdegį, arba tas kūno dalis, kurias pelnytai galite didžiuotis.

Atminkite, kad išsamumas nėra moteriškas, pageidautinas ir patrauklus sakinys. Jums tereikia išmokti save pritaikyti, parodyti savo geriausias savybes ir niekada nepamirškite, kad esate moteris. Pasitikėjimas savimi atspindi jūsų išvaizdą. Daugelis, deja, praleidžia šį momentą.

Komentarai
 1. Tikiuosi
  28.07.2015

  Turiu pilną skaičių, bet aš myliu ryškias spalvas ir įspūdingus atspaudus. Suknelė ne visada puikiai dera prie figūros, bet aš negaliu atsisakyti tokių suknelių. Gyvenimas yra tik vienas, ar verta patys atsisakyti tokių „triukų“?

 2. Olya
  22.07.2015

  Aš turiu vasaros sukneles ir sundresses su bolero. Tinkamu laiku galiu jį išjungti ir tinkamu laiku taikyti ir paslėpti trūkumus. Tačiau pagrindinis vaidmuo tenka kaip suknelė „sėdi“. Spausdinti ir kitus šviesius dalykus man fone. Straipsnyje rasti daug įdomių modelių, kurie tinka man. Aš nuėjau ieškoti tokių.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys