Drabužiai nutukusioms moterims

Maudymosi kostiumėliai nutukusioms moterims

Maudymosi kostiumėliai nutukusioms moterims

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Mados modeliai
 2. Medžiaga
 3. Spalva ir spausdinimas
 4. Kaip pasiimti?
 5. Gražūs vaizdai

Su paplūdimio sezono metu įsigyti gražų maudymosi kostiumą tampa vis svarbesnis.

Puikių formų savininkai stilingai ir efektyviai žiūri į paplūdimį arba prie baseino. Jie turi visas galimybes. 2017 m. Dizaino pokyčiai leido sukurti kelis maudymosi kostiumėlių stilius visiškiems, kurie, būdami madingi, leidžia vizualiai pagerinti siluetą ir paslėpti figūrų trūkumus.

Mados modeliai

Naujas maudymosi kostiumėlių rinkinys buvo pristatytas paplūdimio mados savaitėje, kasmet vyksta Majamyje.

Paplūdimio mada šiais metais:

 • maudymosi kostiumėliai su vienu peties diržu;

 • maudymosi kostiumėliai, juodos, mėsos, raudonos ir mėlynos spalvos;

 • maudymosi kostiumėliai su lydiniais, dekoruotais šoniniais lynais;

 • maudymosi kostiumėliai su dideliais išpjovomis ant klubų;

 • pomėgiai ir kutai kaip maudymosi kostiumėlį.

Be abejo, vešlių kostiumas pagal tam tikras taisykles lemia sodrus klubus, krūtis ir juosmenį. Mados dizaineriai pataria:

 • spausdinti maudymosi kostiumai, kurie vizualiai sumažina tūrį;

 • senoviniai plaukiojimo kaminai, turintys didelę juosmens liniją, taip pat 50-ųjų ir 60-ųjų amžiaus retro stilius;
 • Tankini - maudymosi kostiumėliai, kurie yra maža palaidinė ir plaukimo kaminai;
 • maudymosi kostiumėliai, kurie atrodo kaip maža suknelė;
 • Lieknėjimo maudymosi kostiumai;

Skirtingi modeliai skiria savo vardus ir pavardes pagal kūno formą.

Vienmetis (uždaras) plaukimo kostiumėlių modelis šiais metais tapo elegantiškas ir prabangus ne tik dėl gausaus dekoro, bet ir dėl turtingo spalvų asortimento.

Vienkartinio maudymosi kostiumėlį, skirtą atostogoms, visada atsimoka. Šioje maudymosi kostiumėlėje galite degintis, vaikščioti palei paplūdimį, eiti į paplūdimio vakarėlį. Vienos dalies maudymosi kostiumėlių pasirinkimas yra puikus, ir jūs turėtumėte atidžiai apsvarstyti savo pasirinkimą. Uždarytų maudymosi kostiumėlių universalumas yra tai, kad jie padaro paveikslą vizualiai plonesnę, nes jie slėpia šonus ir skrandį.

Didelės krūtys ir stačios šlaunys - priežastis atkreipti dėmesį į atskirus maudymosi kostiumus.

„Bando“ maudymosi kostiumėliai, pasižymintys drapuotais karkasais, padeda ne tik pabrėžti krūtinės grožį, bet ir vizualiai padidinti jo dydį. Juostelė be pertraukos yra gana elegantiška, tuo pačiu metu plonas diržas, einantis nuo kėbulo centro ir susietas aplink kaklą, suteikia eleganciją visam rinkiniui.

„Bando“ taip pat naudingai žiūri ir uždaruose maudymosi kostiumėlių modeliuose.

Palaidos kėbulo forma su puodeliais uždarose ir atvirose maudymosi kostiumėlėse yra universalus ir palankiai pabrėžia didelio arba vidutinio dydžio krūtinę. Šis modelis turi platus diržus ant pečių arba vieną dirželį per kaklą.

Paprastas maudymosi kostiumėlis puikiai tinka plaukimo ir lauko užsiėmimams: jums nereikės nerimauti dėl slydimo. Be to, jis vizualiai sugriežtina figūrą.

Tuo pačiu principu pasirinktas baseino maudymosi kostiumėlis. Tinkamas plaukimo ar vandens aerobikos rinkinys, glaudžiai atitinkantis figūrą, neribojant judesių, nėra laisvas, nespaudžia ir nešlifuoja. Dėl plataus diržo krūtinė gerai saugo krūtinę. Dažnai, siuvant maudymosi kostiumus prie baseino, naudojami įdėklai su užtrauktukais, arba rinkinys yra pritvirtintas užtrauktuku priekyje esančiame centre, kuris vizualiai sumažina figūrą.

Baseinų rinkinys, skirtas patogumui ir patogumui užtikrinti, kad per pamokas nebūtų nieko blaškoma.Maudymosi kostiumėliai su stygomis yra netinkami fiziniam aktyvumui, nes jie gali būti nesusiję netinkamiausiu momentu.

Šiandienos mados tendencija leidžia rinkti rinkinius, sumaniai derinant įvairių tipų maudymosi kostiumėlį ir dugną. Palankiai žiūrėkite įvairių spaudinių ir monofoninių tekstūrų derinius. Taigi, keli maudymosi kostiumėlių modeliai sukuria išskirtinę paplūdimio spintą.

Ypatinga probleminė sritis puikių formų savininkams yra pilvo sritis. Jie gali būti suinteresuoti pirkti korekcinę ir lieknėjimo figūrą. Medžiaga, iš kurios gaminamas rinkinys, ne tik vizualiai nupjauna figūrą, bet iš tikrųjų ją nuleidžia. Papildomi svarai pilvo srityje pašalinami, o pilvas gauna papildomą paramą per specialų skydelį, esantį priešais.

Renkantis korekcinį maudymosi kostiumėlį neturėtumėte išsaugoti: medžiagos, skirtos kojinių procesui, neturėtų ištiesti ir neprarasti savo savybių.

Stereotipas, kad korekcinis maudymosi kostiumėlis turi turėti tamsią vienodą spalvą, praeina. Žinoma, galite saugiai pasirinkti įvairius atspaudus ir spalvas, atsižvelgiant į individualias figūros savybes.

Labai moteriškas dėl nuostabių figūrų savininkų atrodo maudymosi kostiumėliai su sijonu. Šis rinkinys padės sėkmingai paslėpti klubų perteklių. Jei skrandyje yra papildomų svarų, verta rinktis vieną gabaliuką maudymosi kostiumėlį su sijonu.

Optimalus sijono ilgis yra tas, kuris apima plačiausią klubų dalį: trumpesnis sijonas parodys pernelyg didelį skaičių. Nepageidaujamas blizgučių, rhinestones ar ruches perteklių. Tokiu atveju šaudyklė laimės lakonišką be jokio malonumo.

Sultingas grožis ir maudymosi rinkinys su šortais nėra ignoruojami. Šiuo atveju tinkamesnis uždaras maudymosi kostiumėlis.

Pernelyg plačių klubų savininkai turėtų įsitikinti, kad šortų ilgis nesutampa su plačiausiomis jų dalimis, nes vizualiai šis skaičius taps pritūpęs ir kojos trumpesnės. Jei figūros viršus yra masyvesnis, šortai, kurie surenkami ant šonų plonų ryšių pagalba, padės subalansuoti.

Vėlgi, retrostyle yra tendencija, tai yra, didelio pririšimo maudymosi kostiumėliai. Šie maudymosi kostiumai yra populiarūs tarp moterų, norinčių paslėpti pilvo ir šlaunų pilnumą, vizualiai pailginti kojas ir padaryti juosmens plonesnę. Be to, aukštas lydymas leidžia paslėpti bet kokius kosmetikos trūkumus, strijų, randus.

Visų rūšių spaudiniai ir modeliai, ypatingi dizainai, ryškios spalvos daro šį modelį dar patrauklesnį rinkimų madoms.

Be to, šiandien populiarus maudymosi kostiumėlis yra mini suknelė. Moterims, turinčioms neproporcingai didelį skaičių, jis padeda subalansuoti viršutinį ir apatinį kūną. Svarbu žinoti, kad apatinė dalis padidėja vizualiai, jei sijonas plečiasi žemyn. Tinkamai derinant šviesias ir tamsias spalvas, galite suderinti figūros proporcijas. Pageidautina naudoti tamsų viršų ir šviesią apačią.

Medžiaga

Renkantis maudymosi kostiumėlį ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas medžiagai, iš kurios jis yra siuvamas. Žinoma, kad kuo pigesnis produktas, tuo mažesnė naudojama audinio kokybė. Savo ruožtu, tai sukelia maudymosi kostiumėlį, spalvų blukimą ir poreikį atsikratyti tokio dalyko. Medžiagos „Lycra“, turinčios didelę jo turinio dalį, sudėtis suteikia patogų kūno maudymosi kostiumėlį. Tai tiesiogiai taikoma plaukimo rinkiniams.

Kokybiška medžiaga sudaro tinkamą liemenėlės formą, taigi ir gerą atraminį efektą. Tuo pačiu metu nėra krūties suspaudimo ir sutrikusi kraujotaka. Aukštos kokybės audinys baigėsi ir netgi siūlės, siūlai supjaustyti, bendra išvaizda yra tvarkinga ir baigta.

Megztos maudymosi kostiumėliai suteikia unikalią tendenciją, akcentuoja individualumą.Jų sudėtyje yra lino arba natūralios medvilnės, pridedant elastano, kuris apsaugo nuo deformacijos produkto džiovinimo metu.

Šie maudymosi kostiumai yra gražūs, moteriški ir erotiniai. Jie yra hipoalergiški dėl natūralių ingredientų. Tačiau tokie modeliai nėra skirti didelėms krūtims ir nepamirškite, kad po to, kai sudrėksta, megzti maudymosi kostiumėlį.

Bet kokiu atveju, megztinis maudymosi kostiumas apima rankinį darbą, kuris negali būti pigus. Jei atsižvelgsite į visas individualias figūros savybes, tada baigtas dalykas bus išskirtinis ir pritraukia kitų dėmesį.

Spalva ir spausdinimas

Spalvos ir stiliai pateikiami plačiu pasirinkimu. Tendencija - spalvų kontrastų derinys: turtingas ir šviesus, tamsus ir ryškus. Tai gali būti gretimi atspalviai.

Kietosios spalvos šiuo sezonu nepraranda aktualumo. Dėl šio maudymosi kostiumėlį galima naudoti įvairius dekoro elementus, tokius kaip akmenys, lynai, draperija, metaliniai įdėklai.

Motley spalvos kalba už save. Įvairūs papuošalai, abstrakčiai piešiniai, maži žirniai ir gėlės. Maudymosi kostiumėliai vešlioms figūroms su spalvomis didelių spalvų pavidalu ar kitais dideliais modeliais netinka, nes jie vizualiai padidina figūrą.

Kaip pasiimti?

Renkantis maudymosi kostiumėlį, žinoma, turime atsižvelgti į mados mados tendencijas, bet ne aklai jų laikytis. Čia labai svarbūs figūros pliusai ir minusai, jo individualios savybės. Tinkamai parinktas maudymosi kostiumėlis paslėps figūrų trūkumus, sutelkdamas dėmesį į nuopelnus.

Plaukimo komplektas pilnai mergaitei turėtų būti siuvamas iš storo lieknėjimo audinio su įdėklais juosmens ir klubo. Įrenginyje yra atraminių elementų. Dėl probleminio netiesioginio skaičiaus pageidautina pasirinkti uždarą maudymosi kostiumėlį.

Būtų klaida pirkti mažesnio dydžio maudymosi kostiumėlį, nes jis sulūžtų į kūną, jis aiškiai išryškins raukšles. Idealiu atveju maudymosi kostiumėlis turėtų tvirtai apsupti kūną, bet tuo pačiu metu nekliudytų judėti ir niekada nebereikia.

Merginos, turinčios kreivų formų, turėtų geriau vengti ryškių spalvų, didžiulio apdailos kiekio rhinestones ir fliteriais. Spalvose pirmenybė teikiama vertikaliems raštams, kurie vizualiai susiaurina figūrą, mažų gėlių atspaudų, monochromatinių tekstūrų. Sijonas arba pareo padės paslėpti per plačius klubus.

Ryškus kontrastingas gėlių atspaudas, platus pakabukas, lengvas paprikas sukuria romantišką išvaizdą.

Idealiu atveju, stovint montuojamoje patalpoje, gerai manyti, kad tai yra būtent tai ir ko nebereikia ieškoti nieko kito. Šiuo atveju pirkimas suteiks tikrą malonumą.

Gražūs vaizdai

Didelio lenkimo plaukimo kamienai su lieknėjimo elementais ir subtiliais, drapuotais apatiniais kepurėliais.

„Swimsuit“ suknelė yra abipusiai naudinga galimybė, vizualiai sumažina klubų tūrį, platus diržo diržas suteikia patikimą palaikymo efektą.

Šviesus ir drąsus spausdinimas, aiški iškirpimo linija dėka prisiūtų puodelių ir plačių diržų, išryškina prabangias formas.

Lieknėjimas, uždaras maudymosi kostiumėlis turi krūtinę, sukuria aiškų figūros kontūrą, puikiai tinka maudytis ir vandens aerobikai.

„Leopard“ spausdinimas arba monochromatinė konservatyvi versija kartu su plataus apvalkalo dirželiu ir lengvu papuošalu sukuria romantišką išvaizdą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys