Drabužiai nutukusioms moterims

Ilgos vakarinės suknelės dideliais dydžiais

Ilgos vakarinės suknelės dideliais dydžiais

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Imperija
 2. Byla
 3. Suknelė
 4. A-siluetas
 5. Su kvapu
 6. Undinė

Chubby ponios geriausiai pasirinkti ilgas suknelės. Tai kompensuoja pernelyg didelį išsamumą, leidžia ištempti siluetą, suteikti moteriškumo įvaizdį. Žinoma, yra tam tikrų išimčių. Tačiau šiandien norime pasikalbėti su jumis apie tai, kokių ilgų vakaro suknelių, turinčių didelių dydžių, bus naudingiausios pažvelgti į moteris, turinčias kreivų formų.

Nemanykite, kad papildomų svarų buvimas neleidžia jums pasirinkti gražios suknelės. Tai ne. Viskas priklauso nuo to, kaip elgiatės su savimi.

Pasitikėjimas savimi vaidina svarbų vaidmenį vaizde, jis gali būti matomas akyse, einant. Taigi pasirinkite geriausią vakarinę suknelę, kurioje jūs pajusite žavingą!

Imperija

Empire stiliaus suknelės gali būti saugiai vadinamos puikiu sprendimu renkantis vakarinę suknelę. Ypač jei naudojate šviesias, matines medžiagas, tokias kaip satinas ir šilkas.

Savybės:

 1. Tokie drabužiai gali būti gana siauri arba, atvirkščiai, gali būti pratęstas. Dažnai juos papildo diržas po krūtimi. Dėl to vizualiai didėja skaičius ir aukštis.
 2. Modelio struktūra suteikia ypatingą dėmesį patrauklioms kruvinoms krūtinės formoms, ją paverčiant nuo apsaugos priemonės objekto į tikrąjį jų savininko pasididžiavimą. Taigi, jūs taip pat slėpiate kitas kūno dalis, kurių tikrai nenorite rodyti.

Stilius rekomenduoja visiškai moterims atkreipti dėmesį į šį stilių. Taip, ir daugybė šou verslo žvaigždžių, su dideliais dydžiais, reguliariai viešai pasirodo suknelėse „Empire“.

Verta pažymėti, kad pasirinkimas yra geresnis nei paprastų modelių, o ne tų, kuriuos papildo spaudiniai. Taigi vaizdas atrodo išsamesnis, įspūdingesnis. Be to, būtinai venkite didelio kontrastingo modelio ant audinio. Akivaizdu, kad jie nebus jums papuošti, o aplinkiniai žmonės manys, kad priešais yra kažkokia čigonų moteris, kuri dabar pradės rinkti pinigus.

Byla

Drabužių istorija bylos stiliuje prasidėjo praėjusio amžiaus 20-ojo dešimtmečio. Nuo tada jie išeina iš mados, nuolat atnaujinami ir tobulinami. Tai paprasta suknelė, trūkstami horizontalūs skyriai.

Jei esate klasikinio mados mylėtojas, tada jums bus sukurta apranga. Tik jūs turėtumėte skirti ypatingą dėmesį šiam stiliui, kad sėkmingai paslėptumėte trūkumus ir tada tapsite unikalus ir neįtikėtinai patrauklus.

Trumpos spalvos mergaičių riebalai yra labiau tinkami trumpoms aprangos suknelėms, tačiau neturėtumėte atsisakyti nuo ilgio iki grindų arba pasiekti vidurį. Čia, kulno buvimas yra būtina sąlyga, neatsižvelgiant į tai, kokio tipo batų pasirinkote.

Priklausomai nuo sezono ir nuotaikos, galite pasirinkti aprangą su rankovėmis arba be jų. Patartina jį papildyti „V“ kaklu, mes gauname puikų vakarinį tualetą mergaitėms su garbanotais. Esant ryškiai vyraujančiai juosmens daliai, įsitikinkite, kad jį pabrėžsite plačiu diržu.

Jei mes kalbame apie spalvą, tuomet čia blizgantys grožiai turėtų atkreipti dėmesį į turtingąsias spalvas ar tamsus tonus, pvz violetinė, žalia, mėlyna, mėlyna, raudona. Tamsos spalvos taps švelnesnės.

Juoda bus paslėpti kai kurias formas, tačiau nerekomenduojama prisotinti vaizdo su šia spalva. Pasirinkite kontrastingus priedus.

Geras sprendimas yra žaisti ant juodo kontrasto su kita įdomia spalva, bent jau su tuo pačiu baltu. Tai atkreipia dėmesį į ryškias suknelės sritis, tačiau tuo pat metu atitraukia nuo juodos spalvos probleminių sričių.

Suknelė

Stilingas sundressas būtinai turi eiti į pilnos mergaitės garderobą. Stilius yra neįtikėtinai pelningas gali sėdėti ant apkūnus grožio. Funkcijos supjaustymas leidžia puikiai paslėpti šiuos papildomus svarus, suteikti jums reikiamą ryškumą, originalumą.

Tačiau čia svarbu atsižvelgti į kai kuriuos pasirinkimo niuansus:

 • Siluetas turėtų būti paprastas, laisvas, be skersinių siūlių ir pėdų. Visa tai nereikalinga. Pažvelkite į Sarong paplūdimio sundresses ar modelius su nedideliu draperija. Jei yra asimetriškas apvalkalas, jis užims papildomą išvaizdą nuo jūsų pilnatvės;
 • Jei turite kriaušių ar obuolių figūrą, tada išsirinkite a-siluetą, kuriame yra pripūstos juosmens. Jei jūsų užbaigtumo tipas yra stačiakampis arba smėlio laikrodis, geriausias sprendimas būtų įrengti sundresses;
 • Pečių juostos pasirinkti plačią arba vidutinę. Siauras kontraindikuotinas, nes jie susitraukia į odą ir prideda papildomų raukšlių. Būtent, mes stengiamės atsikratyti raukšlių;
 • Pjovimas turi būti V formos arba kvadrato. Nėra alternatyvos. Tie, kurie turi gražią krūtinę, puikiai atrodys bustier stiliaus, kuris neturi diržų ir rankovių;
 • Suknelė grindyse ištrauks figūrą, kad jūs vizualiai taptumėte plonesni;
 • Kaip spalvą, pasikliaukite tik savo spalvų tipu. Pavyzdžiui, jei jūsų plaukai yra šviesūs ir jūsų odos tonas yra šiltas, idealiai sėdėsite pastelinėmis spalvomis;
 • Stenkitės vengti horizontalių juostų. Geriau juos pakeisti ryškiais atspaudais, polka taškais, siūlais ar vertikaliomis juostelėmis. Ir, kai yra liemenė, pabrėžkite ją be žlugimo, naudodami juostą, kuri yra kontrastinga arba papildo sundreso spalvą.

A-siluetas

Šis apranga, kuri idealiai tinka pilnoms mergaitėms, yra būdingas pūkuotas sijonas, kuris slepia platų dugną ir sumontuotą viršūnę, puikiai pabrėžiantį kūną.

Stilistai rekomenduoja naudoti A-silueto galią, kad apipavidalintų grožį, kurį gamta apdovanojo viena iš trijų tipų - kriaušės, apverstas trikampis arba smėlio laikrodis. Tačiau kitų tipų formų savininkai turėtų būti atsargesni. Vienas neteisingas sprendimas, ir jūs dar labiau pabrėžsite savo trūkumus, ir nuopelnai išliks žinomi tik jums.

Su kvapu

Tokie drabužiai pirmą kartą pasirodė maždaug XX a. Viduryje. Įdomu tai, kad iš pradžių jie buvo pastatyti tik kaip namų drabužiai. Bet laikui bėgant viskas pasikeitė. Dabar moterys naudojasi verslo susitikimais, vyksta į vakarėlius, pasivaikščiojimus ir pan. Stilius yra tikrai universalus ir idealiai tinka puikių formų savininkams.

Įrenginių supjaustymas leidžia jums padaryti plonesnę figūrą, ištraukti jį. Užpildykite aprangą su V-kaklu, o tada visas dėmesys bus sutelktas į apetitines krūtis, pailgins kaklą. Ištiesinkite suknelės, kaip jūs norite, raukšles, kurios paslėps pilnatvę.

Svarbus suknelės su kvapu bruožas yra tai, kad jis yra griežtas tik ten, kur galima. Taip pasiekiama praktiškumo ir patrauklumo pusiausvyra. Jūsų judesiai nebus laikomi, galėsite jaustis laisvi ir pasitikintys.

Saugokitės suknelių aprangos. Šis audinys puikiai pabrėžia visus jūsų pilno figūros privalumus, tačiau tuo pačiu metu užklupia trūkumus. Nepamirškite, pasirinkite mažas nuotraukas, kad vizualiai nepadidintumėte savo apimčių dar daugiau.

Daugelis mano, kad šie drabužiai yra pernelyg paprasti. Tai ne. Jie puikiai atrodo bet kuriuo atveju ir bet kokioje situacijoje. Tai tikrai universalus suknelė, kuri turi būti sodrios grožio spinta. Papildyti jį gražia, tvarkinga makiažas, stilingi šukuosena, aksesuarai ir papuošalai.

Undinė

Kai kurie tokį stilių visiškai nepriimtina pilnoms moterims.Čia yra tiesos grūdas, nes pagrindinis suknelės bruožas yra viršutinių šlaunų susiaurėjimas ir išsiplėtimas žemyn. Tai reiškia, kad sukurtas undinė efektas, kuris suteikė stiliui atitinkamą pavadinimą.

Kalbant apie visas mergaites, tai yra labai pilnatvė yra vidutinio sunkumo, o juosmens yra ryški ir netgi papildyta elegancijomis krūtimis, tuomet jie yra labai patartina nueiti pro mermaidę. Tuo pačiu metu apsvarstykite dar vieną dalyką - apatinis suknelės šortas turi prasidėti nuo klubų vidurio, bet ne nuo kelio linijos. Ir tada vaizdas bus tikrai pilnas ir neįtikėtinai patrauklus.

Kaip matote, pilnos ponios gali tilpti įvairius ilgų suknelių stilius. Čia svarbiausia yra teisingai įvertinti savo figūros galimybes, atsižvelgti į pagrindinius privalumus, atsižvelgti į akivaizdžius trūkumus.

Dėl to galite sukurti unikalų, pageidautiną ir patrauklų vaizdą. Būkite tikri savo grožiu, kitaip be jo net gražiausias paveikslas ir sudėtingiausia suknelė neleis pasiekti gerų rezultatų.

Atminkite, kad išsamumas nėra sakinys. Jūs galite ieškoti neįtikėtinų net ir esant papildomiems svarams, lygiai taip pat konkuruodami dėl vyrų, turinčių liesų modelių, dėmesį. Daugiau pasitikėjimo!

Komentarai
 1. Dinah
  13.08.2015

  Aš sutinku, kad ilgos suknelės su kvapu bus puikios. Man atrodo, kad netgi šis paveikslas nėra ypatingas vaidmuo.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys