Drabužiai nutukusioms moterims

Megztos suknelės nutukusioms moterims

Megztos suknelės nutukusioms moterims

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Stiliai
 2. Top modeliai
 3. Spalvos pasirinkimas
 4. Ką dėvėti?
 5. Patarimai

Trikotažas yra viena iš populiariausių medžiagų šiandien. Iš jos siuvami treniruokliai, namų apranga, atsitiktiniai drabužiai ir, žinoma, elegantiškos suknelės. Megztas audinys gali kisti priklausomai nuo sintetinių medžiagų, vilnos, šilko, medvilnės ir kitų priedų sudėties. Ši medžiaga turi daug privalumų: ji paprastai yra nebrangi, maloni liesti, be to, trikotažiniai dalykai nėra ypatingai geidulingi. Tačiau šio audinio trūkumai nėra atimti. Taigi, iš plonų trikotažo dalykų yra nemalonus tempimas ir susitraukimas į raukšles. Tai bus ypač pastebima ant riebalų skaičiaus, todėl mergaitėms, turinčioms kreivų formų, perkant megztą suknelę, reikia atsižvelgti į tai.

Šiame straipsnyje norime papasakoti jaunoms moterims, turinčioms prabangią, pūkuotą figūrą apie tai, kaip pasirinkti tinkamą aprangą iš trikotažo: kokius modelius reikėtų atkreipti, ir kuriuos reikėtų vengti.

Stiliai

Trapezium

Paprasta supjaustyti suknelė su trumpu sijonu, apačioje. Šio tipo kūnui sijono ilgis turi būti iki kelio vidurio, šiek tiek didesnis ar mažesnis. A-linijos suknelė paprastai turi seklią, apvalią iškirptę, kartais papildytą mažu, tvarkingu apykakle.

A formos siluetas

Suknelės su ryškia, bet šiek tiek pervertinta juosmens linija. Šios suknelės yra ilgos ir midi arba mini. Dėl mažo augimo patartina rinktis sukneles su trikampiu iškirpte. Jei kalbame apie vakaro versiją, iškirptė gali būti gana gili - vizualiai pridės keletą centimetrų augimo.

Aukšta juosmens

Modeliai su juosmens linija, nukreipta po krūtine, tradiciškai rekomenduojami mergaitėms. Ji neturi būti klasikinė imperijos suknelė su grioveliais ir žibintuvėliais. Iš šių duomenų, priešingai, geriau atsisakyti, kad nebūtų sukurta pernelyg didelė apimtis. Gražus iškirptė, kuri atkreipia dėmesį į krūtinę, laisvas sijonas su mažiausiu raukšlių skaičiumi, yra geriausias variantas, skirtas mergaitėms.

Top modeliai

Suknelė tunika

Vasara, lengva suknelė, tinkanti beveik visoms figūroms. Tunika dažniausiai yra siuvama iš erdvių, plaukiojančių audinių, tačiau taip pat randami trikotažiniai modeliai parduotuvių lentynose. Merginos, turinčios pūkuotą figūrą, geriau pasirinkti pailgos modelius į kelio vidurį.

Apvalkalo suknelė

Modelis beveik tiesus, šiek tiek nurodantis juosmens kraštą. Šios suknelės yra maždaug iki kelio vidurio. Byla - stilius yra gana griežtas, todėl šią suknelę galima įdėti į biurą arba verslo susitikimą.

Graikų

Trikotažo apmušalai lengvai ir gražiai, todėl gražiai graikiškos suknelės iš jos gaunamos ypač gerai. Aukšta juosmens linija palankiai pabrėžia krūtinę, o pailgos sijonas vizualiai traukia figūrą.

Spalvos pasirinkimas

Megzti audiniai yra gerai dažyti, todėl įvairių spalvų ir skirtingų atspaudų modeliai yra komerciškai prieinami. Jei norite nusipirkti suknelę su modeliu, pasirinkite horizontalaus orientavimo modelius, o ne horizontalias linijas, jie padeda vizualiai padaryti figūrą plonesnę.

Yra žinoma, kad tamsios spalvos atspalviai sumažina tūrį, tačiau tai nereiškia, kad jums reikia įsiskverbti į juodos pilkos spalvos schemą. Geriau derinti tamsias spalvas su ryškiomis arba šviesiomis spalvomis - taip vaizdas bus įdomesnis. Be to, kontrastingų spalvų derinys padeda vizualiai koreguoti skaičiaus trūkumus.

Pasirinkus šiltus ir šaltus atspalvius, geriau rinktis pastaruosius. Šalti tonai slepia tūrį, o šiltieji daro objektą didesnį nei iš tikrųjų.

Ką dėvėti?

Tas pats megztos suknelės modelis gali būti tiek elegantiškas, tiek atsitiktinis - viskas priklauso nuo teisingo lydinio. Paprasta monofoninė suknelė suteikia mums daug galimybių - jums reikia tik pakeisti reikmenis, sukurti visiškai priešingus vaizdus.

Pridėję tokią suknelę su vyrišku kaklaraiščiu su dideliu mazgu, gausime verslo išvaizdą - griežtą, bet tuo pat metu šiek tiek flirtuojantį. Matinis odos diržas, aukštakulniai batai, ilgi, dideli auskarai padės sukurti šventinį, elegantišką vaizdą.

Su megztomis suknelėmis galite dėvėti beveik viską, svarbiausia yra vengti detalių, kurios sukels medžiagą į raukšles, pvz., Neturėtumėte dėvėti viršaus ar marškinių pagal suknelę, pagamintą iš trikotažo.

Patarimai

 • Chubby merginos geriau pasirinkti sukneles iš storų trikotažo, nes šis audinys bus mažiau raukšlių. Nepamirškite apie korekcinius apatinius drabužius - tai padės sumažinti matomų figūrų trūkumus.
 • Trikotažinę suknelę galima nusipirkti tik po montavimo, todėl geriau nepirkti tokių parduotuvių internetinėse parduotuvėse. Nedelsdami pabandykite suknelę su drabužiais, kuriais ketinate jį dėvėti, kitaip jums gali būti nemalonių siurprizų. Išlipkite iš įrengimo kambario ir judėkite - atkreipkite dėmesį, ar raukšlės vyksta vaikščiojant ar kitaip.
 • Megztas audinys yra labai elastingas, todėl jis linkęs tempti dėvėjęs arba po plovimo. Todėl visada apsirenkite suknelę griežtai pagal dydį: jei suknelė dabar yra šiek tiek laisva, tai greičiausiai po kurio laiko jis bus bjaurus, kad atkreiptų dėmesį į figūros trūkumus.
Komentarai
 1. Arina
  10.02.2016

  Galiu eiti apsipirkti per kelias savaites ir pasirinkti nieko (dabar aš žinau, kuriuos modelius ieškoti pirmiausia!)

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys