Vakarinės suknelės

Vakaro suknelės stiliai

Vakaro suknelės stiliai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Ilgi stiliai
 2. Trumpas

Kvietimas į vestuves, šventinis vakaras su draugais, savo gimtadienis, susitikimas su klasiokais ... Galima neribotai išvardyti veiklą, skirtą mergaičių dėvėti vakarinę suknelę. Aprangą taip pat galite pasirinkti ilgai. Deja, ne visi žino, kaip pasirinkti tinkamą vakarinę suknelę.

Kai kurie tiesiog žiūri į madingus žurnalo viršelius ir nori gauti tą patį ansamblį, kiti pervertina savo figūros galimybes. Labai verta paminėti pavyzdžių, kai graži suknelė puikiai atrodo vienoje mergaitėje, bet atrodo kitai nepatraukli.

Daugeliu atvejų pasirinkimo problema yra žinių apie pagrindinius dalykus, pvz., Stilius, stoka. Tarp įvairių modelių turite pasirinkti tą, kuris idealiai tinka jūsų figūrai, jis atitiks jūsų išorinius duomenis, pabrėžs visus privalumus ir slopins trūkumus. Tai ne paslaptis, kad dažnai paaiškėja visiškai priešingai.

Ilgi stiliai

Šiandien grindų suknelės yra nepaprastai populiarios. Jie yra pagaminti iš permatomų audinių, sumontuoti, su trumpais kamščiais, viršutiniais sijonų sluoksniais, gabalais, asimetriniais pakabos ir pan.

Be to, dabartinis sprendimas yra ilga vakarinė suknelė su akmenimis ir kristalais. Jo pagrindinis privalumas yra tas, kad jis tinka bet kokio amžiaus moterims, taip pat gali būti tinkamas įvairiems renginiams, nuo vestuvėms (žinoma, kaip svečiui) iki paprastos korporacijos.

A-siluetas

Galbūt niekada anksčiau tokio stiliaus nebeliko. Tai vienas iš populiariausių modelių iki šios dienos. Krikščionių Dioro dėka šis siluetas daugeliu atvejų gaus pasaulinį šlovę, nes garsus dizaineris pristatė platų suknelių, atstovaujančių šiam stiliaus variantui, kolekciją.

Viršutinė dalis atliekama korseto pavidalu, uždarant pečių liniją. Specialus ir gerai suprojektuotas pjaustymas apima pilvą, kaukės plonais klubais, taip pat sukuria juosmens efektą, net jei jis praktiškai nėra.

Įvairios vakarinės suknelės, pagamintos iš A-siluetų, pasiekiamos naudojant įvairius audinius, apdailas ir aksesuarus.

Jei reikia, galite reguliuoti peties liniją, priklausomai nuo to, ar jie yra plati ar siauri. Norėdami tai padaryti, turėsite eksperimentuoti su iškirpimais ant kaklo ir su iškirpte.

Undinė

Mermaid siluetas puikiai tinka mergaitėms, norinčioms sutelkti dėmesį į gražius klubus. Šiais tikslais šis stilius yra geriausias. Į kelio lygį, o kai kuriuose modeliuose yra šiek tiek didesnis, kūnas yra sandariame audinyje.

Taip pat svarbu pažymėti, kad apatinė sijono dalis yra traukinio forma. Stiliai gali būti skirtingi - su atvira nugara, dalinai uždaryta ir panašiu juosmens dizainu. Kalbant apie medžiagas, satinas ir šilkas yra pelnytai populiarūs.

Tiesioginis

Kaip mados šou dalis, dizaineriai sugebėjo parodyti, kad net tiesūs stiliai gali atrodyti įspūdingi ir puikiai tinka vakarinei suknelei. Tokiose suknelėse yra daug svarbiausių akcentų ir „žetonų“. Pavyzdžiui, dizaineriai dažnai naudoja:

 • turtingi atspalviai, kurie pritraukia dėmesį;
 • originalus pjovimas;
 • diržų deriniai;
 • plačios rankovės;
 • neįprastos išpjovos;
 • Svarbus vaidmuo tenka dekoravimui, pagamintam iš aplikacijų, karoliukų siuvinėjimo, modelių ant tankaus pagrindo.

Nepamirškite, kad dėl horizontalios ilgosios drabužių linijos savininkas tampa vizualiai aukštesnis ir plonesnis.

Salė

Daugelis mados namų turi parodų, kuriose pristatomi sultingi rutuliukai, kurie yra tikras kolekcijų apdaila. Turėtų būti suprantama, kad šis apranga turėtų būti perkama ypatingoms progoms, vakariniams vakarams, vakarienėms, kuriose yra griežtas ir privalomas aprangos kodas.

Didžiausi šio stiliaus mėgėjai yra jaunos merginos, kurios renkasi įdomias ir ryškias puošmenas ar nuotaką. Ji atrodo palankiausia moterims, turinčioms gana aukštą. Į pradinį siluetą pridėkite atvirą nugarą arba gražią iškirptę, ir jūs tapsite tikru šio vakaro apdaila.

Norėdami pabrėžti moterišką, gražią figūrą, ekspertai pataria pasirinkti korsetą, atvirus pečius, gilų iškirptę ir maksimalų ilgį. Jei esate apkūnus arba mažas, neturėtumėte atsisakyti rutulio. Tiesiog pasirinkite tinkamus modelius.

Kalbant apie ploną ir aukštą grožį, jie galės iki galo įvertinti grindų stiliaus žavesį su daugiasluoksniais sijonais.

Jei kalbame apie audinį, dabar storas šilkas ir žakardas yra mados. Norint pasiekti atvaizdo lengvumą ir lengvumą, pirmenybę teikite guipurui, šifonui ir muslinui.

Imperija

Šio vakaro suknelės stiliaus ypatumas yra tai, kad jo juosmuo yra pervertintas, o sijonas yra plonas, tekantis, puoštas traukiniu.

Tokios suknelės gamybai skirtos medžiagos yra daugiausia permatomos medžiagos, nors niekas draudžia naudoti tankesnes alternatyvas ir susiaurėjusius sijonus. Pastarasis variantas, beje, tinka pasaulietinei šaliai. Pagal jį tinka beveik bet kokie brangūs papuošalai.

Jei norite pasirinkti imperijos stiliaus aprangą, atkreipkite ypatingą dėmesį į bodice. Aukšta juosmens linija bus sutelkta į krūtinę, nes žaisdami su dirželiais turėsite būti atsargūs. Jie gali atlikti svarbų vaidmenį pasirenkant suknelę. Taigi, plonos juostos tinka ploniems ir subtiliems jauniems moterims, neturinčioms didelio krūtų dydžio. Jei krūtys yra didelės, dirželiai turi būti plati.

Surinkimo ir nėrinių apdailos pagalba bodice gali vizualiai padidinti krūtinę. Todėl sodrių krūtų savininkams nerekomenduojama pasverti viršutinės figūros dalies. Priešingu atveju, išvaizda bus juokinga.

Imperija puikiai tarnaus nėščioms moterims, norinčioms dalyvauti kai kuriuose renginiuose. Naudodamiesi originaliu stiliumi, nėščios ir pilnos moterys paslėps savo pilvą, ypatingą dėmesį skiriant krūtinei.

Graikų stilius

Labai tikėtina, kad kas nors bus labai nustebintas tuo, kad graikų stilius yra mėgstamiausias daugelio mergaičių ir moterų stilius. Faktas yra tai, kad su tokiomis suknelėmis galima kuo geriau pabrėžti moteriškumą ir seksualumą.

Tai puikus, tačiau daugelis mano, kad išskirtinai gerai apgalvotos raukšlės ir užuolaidos, kurios sukuria senovės efektą, yra pagrindinė graikų stiliaus paslaptis.

Šios suknelės gali sėkmingai nuslėpti mažą pilvą, kad neužtektų visiškai tobulo juosmens. Kartu su šiuo stiliumi dėmesys sutelkiamas į gundančią iškirptę, pečius.

Ekspertai rekomenduoja pasirinkti tam tikras suknelės spalvas graikišku stiliumi, priklausomai nuo jūsų tikslo. Pvz., Jei einate į kamuolį, socialinis renginys, norintis, kad jūsų vaizdas būtų subtilus ir pažeidžiamas, tik tinka tik baltos suknelės su rhinestones ir gėlėmis. Jų pagalba jūs pabrėžsite pečių ir kaklo rafinavimą. Bet jei norite laimėti žmogaus širdį, tada suknelė turi būti ryški, prisotinta. Atsispirti, jis tiesiog negali.

Beje, svarbus veiksnys, leidžiantis pasirinkti graikų stiliaus vakarinę suknelę, yra tai, kad jis beveik bet kokio tipo figūroms.Nors naudingiausias išvaizda yra plonas ir aukštas grožis.

Trumpas

Visuomenėje egzistuoja tam tikros aprangos taisyklės ir reikalavimai, jei esate įvairiuose renginiuose. Taigi vakare turėtų būti dėvimi ilgos suknelės, kurios prasideda ne anksčiau kaip 19.00 val. Jei esate pakviestas į ankstesnį laiką, tuomet turite visas teises teikti pirmenybę trumpam pjūviui.

Dress balloon

Vasarą reikia atkreipti dėmesį į suknelę, kurią papildo baliono sijonas. Nors apatinė dalis yra sodrus, vaizdas vis dar susidaro lengvas ir šviežias. Toks pjovimas tinka ilgoms ir aukštai moterims. Priklausomai nuo iškilmingumo, pasirinkite norimą šviesumo atspalvio laipsnį. Taigi, jei tai paprastas korporatyvinis vakarėlis, tada dėvėkite neutralaus atspalvio suknelę. Jei tai vestuvių, gimtadienio, tada ryškios suknelės bus gana tinkamos.

Kūdikių doleris

Viena iš moderniausių tendencijų tarp trumpų stilių yra imperijos stilius ir vadinamosios kūdikių dolerių suknelės.

Kūdikių dolerius renkasi jauni, pasitikintys savimi. Jų sijonas yra labai trumpas, o viršutinėje dalyje yra giliai iškirpti. Nėra jokių rankovių. Audiniai pageidautina lengvi, permatomi. Pasirinkite vieną iš dviejų spalvų - ramus pastelis arba šviesus, ryškus.

Imperialinis stilius

Imperialinis stilius reiškia visiškai uždarytus pečius, kurie vis dėlto sukuria elegantišką ir unikalų vaizdą. Šis komplektas bet kuriuo atveju bus sveikintinas. Taigi jis gali būti vadinamas universaliu.

Ilgis, priklausomai nuo įvykio, amžiaus ir formos - nuo midi iki maxi. Karkasą daugiausia papildo rankovėmis ir kvadratine forma, o ant krūtinės - V formos iškirptė. Puikiai tinka pūkoms, kurios nori paslėpti savo klubus ir suteikti juosmeniui aiškesnę liniją.

Byla

Nemanykite, kad tik suknelės ant grindų daro merginos įvaizdį elegantišką ir subtilų. Norėdami pasiekti vizualiai labiau ploną formą, o siluetą padaryti ilgesnį, galite naudoti suknelę.

Nepamirškite, kad po jais turėtumėte dėvėti apatinius be siūlių, ir jei norite koreguoti figūrą, pasirinkite besiūlių apatinių apatinių drabužių.

Kaip matote, yra daug stilių. Taip pat yra daug medžiagų, iš kurių gali būti siuvamos jūsų vakarinės suknelės.

Renkantis sau sau, nesikliaukite vien tik žurnalų ar interneto nuotraukomis. Pirmiausia reikia nustatyti figūros stipriąsias ir silpnąsias puses, kad suprastumėte, kurias sritis geriau uždaryti, ir ką sutelkti. Tik tokiu būdu galėsite rasti savo tobulą stilių. Būtent šioje suknelėje jūs spindėsite, spindėsite pasitikėjimą, moteriškumą ir galbūt net seksualumą.

Žinoma, kiekvienas renginys turi savo ypatybes, susijusias su suknelės pasirinkimu. Taigi pernelyg formaliais vakarais vargu ar verta pasirodyti atvirame atvirame drabužyje. Tuo pačiu metu jūs tikrai neturėtumėte prarasti minios.

Komentarai
 1. Olya
  16.07.2015

  Man atrodo, kad nebuvo sukurta nieko gražesnė nei „mažoji undinė“. Taigi moteriškas ir grakštus atrodo tokios suknelės!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys