Vakarinės suknelės

Kaip siūti vakarinę suknelę su savo rankomis

Kaip siūti vakarinę suknelę su savo rankomis

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Modelis ir modelis
 2. Matavimai
 3. Audinio pasirinkimas
 4. Graikų stiliaus suknelių modeliavimas
 5. Pjovimas
 6. Siuvimas

Tai yra labai dažna problema tarp mergaičių, neturinčių patirties, kuri nori patirti mados dizainerius ir sukurti gražią unikalią vakarinę suknelę su savo rankomis. Jei ši profesija atrodo sudėtinga, tai tikrai nėra nuobodu, nes kalbame apie kūrybiškumą.

Tačiau tam, kad neprarastume laiko, pereikime prie praktikos, apsvarstykime pagrindinius vakarinės suknelės kūrimo etapus ir, vadovaudamiesi patyrusių meistrų instrukcijomis ir patarimais, modeliuokite paprastą graikų stiliaus suknelę.

Modelis ir modelis

Bendrosios taisyklės nurodo, kad suknelės stilius pasirenkamas atsižvelgiant į figūros šventę ir savybes. Tas pats pasakytina ir apie jos versiją.

Jei kalbame apie graikų vakarinę suknelę, tada jam būdingas dizaino paprastumas, užuolaidos ar raukšlės. Ir kaip jie bus išspręsti už jus.

Taigi, priėmus sprendimą dėl modelio, eikite į kūrimo ar paieškos modelį - tai yra antras žingsnis. Ją galite rasti internete arba žurnaluose.

Atkreipkite dėmesį, kad vakarinės suknelės modelis nebus labai skirtingas nuo atsitiktinio drabužio modelio. Skirtumas yra iškirptės gylyje, pjūvio, drąsių užuolaidų parinkčių buvime. Modeliavimas vyksta pagrindiniame ruošinyje, kurį aptarsime vėliau.

Būtinai mąstykite apie savo aprangos detales ir atkreipkite jas į popieriaus lapą.

Matavimai

Kiekviena mergaitė turi savo ypatingą formą, į kurią reikia atsižvelgti modeliuojant modelį arba jį kuriant. Net jei turite tinkamo dydžio modelį, tai nereikės dvigubai patikrinti ir sureguliuoti, kad atitiktų jūsų kūną.. Tai yra trečias žingsnis kuriant vakarinę suknelę su savo rankomis.

Pagrindiniai centimetro matavimai yra krūtinės apykaita ir aukštis, juosmens ir klubo briaunos, nugaros plotis, suknelės ilgis. Šie duomenys turi būti padalyti į pusę. Nuo suknelės priekio turėtų būti paimta 2 centimetrai užpakalinio modelio pusėje.

Kad matavimai būtų atliekami teisingai, paprašykite pagalbos savo artimiesiems ar draugei, taip pat galite atlikti matavimus atelje.

Audinio pasirinkimas

Audinio pasirinkimui priklauso įvairūs aspektai:

 • modelis;
 • metų laiku;
 • mados namų rekomendacijos jums patinka;
 • įgūdžių pritaikymas.

Jūs galite greitai siūti suknelę, jei pasirinksite paprastą modelį ir lengvai apdorojamą audinį. Taupykite laiką padės jums, pavyzdžiui, sudėtingo audinio su paprastu stiliumi ir atvirkščiai derinys.

Žinoma, nėra sunku išvardyti drabužių audinių asortimentą, tačiau tai nėra būtina. Sėkmingai pasiimti medžiagą galima lyginti pasirinkto audinio savybes ir rekomenduoti jums reikalingo modelio siuvimą. Taip pat atkreipkite dėmesį į savo drabužių spintą ir ištarkite gatavus drabužius parduotuvių lentynose.

Graikų stiliaus suknelių modeliavimas

Pradėkime patį modeliavimą. Paimkite suknelės pagrindo modelį ir įdėkite jį į modeliavimo modelį arba perkelkite pagrindinius taškus linijomis į sekimo popierių.

Nuspręskite apie suknelės ilgį ir pažymėkite jį ant segmento BF, padidindami segmentą arba sumažindami.

Brėžinyje pieškite įdėklą po krūtinės linija. Norėdami tai padaryti, iš taškų С ir С1 nustatykite 4-5 cm ir prijunkite naujus linijos taškus. Iš šios linijos įdėkite dar 8 arba 9 cm (įterpti plotį) ir prijunkite taškus linija.

Uždarykite smiginį. Įdėklas bus tvirtas ir be siūlių. Padarykite abu intarpus lygias linijas.

Pažymėkite piešinį, atsižvelgiant į modelio ypatybes, gerklę (paveiksle pažymėtas rausvos spalvos). Jo plotis yra 1,5-2 cm.Kiekvienos pečių siūlės kaklelis plečiamas 2,5-3 cm nuo m. G.

Perkelkite krūtinės griovelio G2-N1-G3 tirpalą į suknelės kaklą. Arba jį išversti į pjovimo liniją po krūtimi. Norėdami tai padaryti, pieškite liniją, statmeną iškirptei. (Jis rodomas raudonai). Išstumtos kaklo dalys pažymėtos skaičiais 1 ir 2.

Uždarykite dartą G2-N1-G3 judindami gabalėlį N1-G2-1-2 (prijunkite taškus G2 ir G3).

Lygi linija puošia suknelės ranką, kaip parodyta diagramoje.

Norėdami papuošti bodice lentyną, išplėsti jį gabalais, jie yra paryškinti mėlynos spalvos vaizde. Iškirpkite ir perkelkite modelį atskirai, kad kiekvienas pjovimas būtų padidintas 3-4 cm. Papuoškite netaisyklingą kaklo liniją lygia linija.

Norėdami suformuoti minkštas raukšles, 15-20 cm prailginkite suknelės nugaros ir lentynų apačią.

Pjovimas

Parengiamasis etapas baigtas. Išvaizdos graikų stiliaus suknelės detalės atrodo. Dabar juos reikia išversti į audinį. Įdėkite popieriaus detales prie audinio su smeigtukais. Apvažiuokite juos su kreida ar likučiu, atsižvelgiant į siūlės leidimus ir juos supjaustykite. Prireikus apdorokite kraštus.

Siuvimas

Informacija apie suknelę taip pat renkama pakaitomis:

 1. Užlenkite raukšles ant kūno detalių.
 2. Pritvirtinkite diržo detales prie priekinės ir nugaros dalies.
 3. Sureguliuokite rankos angą ir valdykite įstrižo įdėklo kaklą.
 4. Paleiskite kairiąją siūlę ant suknelės.
 5. Uždėkite raukšles ant sijono, sekite šoninę siūlę ir uždenkite sijoną su kėbulu.
 6. Siuvami užtrauktuką dešinėje pusėje.
 7. Padarykite suknelės apačią.

Patartina išbandyti suknelę po šlifavimo, kad būtų nedelsiant ištaisyti trūkumai. Baigta suknelė graikų stiliaus turėtų būti dekoruota pagal idėją.

Mes peržiūrėjome pagrindinius žingsnius, kad sukurtume vakarinę suknelę su savo rankomis. Galite juos papildyti niuansais ir, žinoma, pasirinkti savo darbo schemą.

Ir net jei darbas nepavyksta, nepamirškite, net ir profesionalai klysta. Sėkmingi suknelių modeliai - tik keletas jų sukurtų suknelių.

Komentarai
 1. Šviesa
  19.11.2015

  Vakarinė suknelė graikišku stiliumi tinka bet kokiam figūrui dėl aukšto juosmens. Merginos, paimkite modelį!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys