Vakarinės suknelės

Vakarinės žvaigždės: geriausi, įspūdingi ir netgi atviri vaizdai

Vakarinės žvaigždės: geriausi, įspūdingi ir netgi atviri vaizdai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Brangiausios vakarinės suknelės žvaigždės
 2. Ekstremalios išpjovos
 3. Kandidatai
 4. Sėkmingiausios vakarinės suknelės

Kur dar galėtumėte įkvėpti kurdami savo įvaizdį, jei ne apie įžymybes ir žvaigždes televizijos ar žurnalų viršeliuose? Galų gale, šios garsiosios moterys ant kilimo, įvairios prezentacijos, taip pat jų vakarinės suknelės. Verta pažymėti, kad vakaro suknelės žvaigždės yra ne tik iš naujausių mados dizainerių, kartais yra nuostabių derliaus modelių, kurie yra tendencija. Žvaigždės nustoja nustebinti su suknelių spalvų paletė su sudėtinga arba nesudėtinga iškirpte, brangia apdaila ar originalia tekstūra.

Brangiausios vakarinės suknelės žvaigždės

Jei kalbame apie svarbų įvykį, apdovanojimų ceremoniją, tada vakarienė, skirta žvaigždės išleidimui, sukuriama tik užsakymui. Dažnai jų vertė viršija supratimą „brangus“. Tačiau žvaigždės negailestauja. Tai nuostabi, nes su vienos vakarinės suknelės pagalba jūs galite likti amžinai mados istorijoje.

Marilyn Monroe

Galbūt, kaip ir niekas kitas, mados dizaineris Jeanas Louis supranta drabužių individualumą ir didelę kainą. Tai jis sukūrė rankomis pasaulinio garso Marilyn Monroe suknelę, pagamintą iš permatomų audinių. Jame garsus blondinas pasirodė Jungtinių Amerikos Valstijų prezidento Kennedy gimtadienyje.

Norėdami sukurti suknelę, geriausias šilkas buvo naudojamas kūno spalvai suderinti, o šeši tūkstančiai brangiųjų deimantų ją papildė. Kita tokia suknelė neegzistuoja ir niekada nebuvo sukurta. Jo kaina, deja, nėra tiksliai vadinama.

Samantha Mamba

Kitas brangiausias, bet originalesnis buvo pats puošniausias vakaro suknelė, kurią sukūrė „Scott Henschel“ Samantha Mamba. „Henschal“ atliko savo mini stiliaus šedevrą ploniausiu tinklu ir papuošė modelį su deimantais specialiai filmui „Spiderman“. Arba dėl atvirumo, ar dėl didelių suknelės kaštų, tačiau Samantha buvo lydimas saugumas nedideliu skaičiumi.

Ekstremalios išpjovos

Norint atkreipti dėmesį į jo asmenį, kai kurios žvaigždės veikia pagal nuomonę, kad visi metodai yra geri, net jei tai yra labai drąsus suknelė. Ir kaip jūs galite atimti žiūrovą nuo tokio ekstravagantiško spektaklio?

Kendal Jenner

Neseniai tapo labai populiarus, kad modelis Kendal Jenner vis labiau šokiruoja visuomenę su savo pasirodymu.

Iš pradžių viskas prasidėjo gerai, kai ji išėjo iš Chanel ir Olcay Gulsen suknelių. Tačiau Jenner pasirodymas muzikos apdovanojimuose visiems žurnalistams pažodžiui atkreipė dėmesį į savo jaunesnę seserį Kim Kardashian. Galų gale, Fausto Puglisi suknelė buvo labai atvira. Ką galime pasakyti, jei gabalai pasiekė beveik juosmens.

Anna Rubik

Prisiminkime Anna Rubiką, kuris kostiumų instituto kamuolys pasirodė ne mažiau atviroje suknelėje. Žodžiu, jos įvaizdis buvo pripažintas vienu iš labiausiai nelaimingų. Tačiau mergaitė tiesiog norėjo pabrėžti jos kojų ir krūtinės grožį. Akivaizdu, kad jos prasmės jausmas tą dieną paleido ją.

Kate hudson

Be to, Kate Hudsoną kritikavo tendencijai už savo ištikimą ir atvirą suknelę. Nors komentarai būtų nepagrįsti.Mergaitė, dalyvaujant mažai krūtinei, turi puikų figūrą. Kodėl paslėpti tokį grožį? Galų gale, gerai parinktos suknelės užduotis yra parodyti tikrą moters patrauklumą, sutelkti dėmesį į jos stipriąsias puses.

Kandidatai

Norėdami parodyti savo žavesį ir nepalikti žmonių erdvės fantazijai, deja, tai vis dar aktualu. Šią madą palaiko drąsiausios ir šokiruojančios žvaigždės. Mes žiūrime.

Irina Shayk

Matyt, Irina Shayk nusprendė nieko paslėpti, bet parodyti visuomenei visus savo žavesius. Kaip kitaip paaiškinti savo pasirinkimą „Versace“ suknelei, kurioje supermodelis pasirodė „Vanity Fair“ partijoje.

Sąžiningai, rusų grožis per daug atrado. Tačiau tai netrukdė jai užsidirbti nuolatinės ovacijos už drąsą, ryžtą, taip pat gauti daug pagarbos už savo gražią figūrą.

Kanų kino festivalyje Irina taip pat jį nustebino stilingai žaliomis spalvomis.

Rita Ora

Po Oskaro partijos buvo britų dainininkė Rita Ora. Kuris, kaip ir Irina Shayk, parodė savo gražią kūną pagal skaidrią madingo atviro dizainerio suknelę.

Jamie Alexander

Šiandien skaidrūs įdėklai vis dar įtraukti į populiarių vakaro suknelių apdailos sprendimų sąrašą. Todėl neįmanoma nustebinti žvaigždžių su panašiais elementais išvaizda.

Tačiau viskas pasikeitė, kai aktorė Jamie Alexander pasirodė ant raudono kilimo. Kaip antrosios filmo dalies apie Torą premjera, fotografai tiesiog supa jaunuolį. Ir iš pradžių jis buvo pašalintas iš priekio, o tai leido aiškiai atsižvelgti ne tik į nabas esančius tatuiruotes, bet ir į kokybiškai atskirtą bikinio zoną. Ar manote, kad viskas? Ne Kai aktorė atsigręžė į žurnalistus, buvo dar daugiau fotoaparato blyksnių. Čia yra ryškus atviro suknelės pavyzdys.

Beyonce

Dainininkė ne kartą buvo pripažinta gražiausia žvaigždė. Bet jūs turite išlaikyti prekės ženklą. Dėl to Beyonce aktyviai dalyvauja savo kūne.

Parodykite, kad jos forma vis dar gera, dainininkas nusprendė naudoti „Givenchy“ suknelę. Sudėtingas siuvinėjimas, gauruotas šalikas, išskirtiniai skaidrių audinių intarpai. Visa tai leido pabrėžti seksualumą, parodyti gražius grožio klubus.

„Met Gala“, Beyonce buvo matoma permatomoje, akmenų puoštoje nude suknelėje.

Prieš metus, tuo pačiu „Met Gala“, Beyoncé liko ištikimas stiliui ir „Givenchy Couture“. Juodasis permatomas suknelė papuošė traukinį, gilią iškirptę iškirptėje ir ne mažiau giliai iškirpti.

Heidi klum

Nepaisant amžiaus, Klum kasmet tampa gražesnis. Po Oskaro apdovanojimo Siras Eltonas Jonas davė vakarėlį, kuriame pasirodė gražus Heidi.

Jos auksinė suknelė puikiai atitiko gražios moters figūrą, tačiau pagrindinis dėmesys buvo sutelktas į jos krūtinę, kuri buvo rodoma visiems. Drąsiai, bet neįtikėtinai gražus. Štai kaip atrodo moterys, kurių amžius jau viršijo keturiasdešimt.

Jennifer Lopez

Na, kaip tu gali būti be šio Lotynų Amerikos grožio? Kiekvienais metais, tiesiogine prasme kiekviename socialiniame renginyje, J. Law turėtų būti tradicijos, kurios yra nuostabūs, atviri kostiumai. Šiais metais tai nėra išimtis.

Jenniferio padėjėjas tapo „Zuhair Murad“, suknelė, kurią ji galėjo užgožti dar jaunesniems kolegoms parduotuvėje. Suknelė buvo užpildyta gabalais ir išpjovomis, linija tarp moteriškumo ir vulgarumo buvo minimali. Tačiau vis dėlto protinga, išmintinga moteris to neleido, bet ji vis dar tiksliai sutelkė dėmesį į visos žiniasklaidos dėmesį.

Sėkmingiausios vakarinės suknelės

Ant raudono kilimo yra daug žvaigždžių, kurie aiškiai parodė puikų skonį pasirinkdami vakarinę suknelę. Todėl jų vaizdai gali būti vadinami sėkmingiausiais.

Diane kruger

Atidaro šį viršų Diane Kruger. Jos aprangą sukūrė Emilia Wickstead ir pasirodė labai glausta ir tinkama.Suknelė puikiai apibūdino Dianos lenkimus, o nedidelio sidabro spalvos traukinio buvimas tik pridėjo prabangos ir elegancijos vaizdą. Pridėkite šį priedą kaip sankabą ir minimalų papuošalų rinkinį, o „Golden Globe“ pristatyme mes gauname beveik geriausią raudonųjų takelių ansamblį.

Heidi klum

Pakalbėkime apie Heidi Klum ir jos raudoną išskirtinę suknelę. Vaizdas pasirodė viliojantis, moteriškas, lengvas ir erdvus. Žinoma, tai daugiausia dėl idealaus modelio skaičiaus. Bet kokiu atveju, noriu matyti panašias žvaigždes kilimų takuose.

Naujuoju sezonu „Dakota Johnson“ taip pat parėmė raudoną kilimą raudona spalva pasirinkdama suknelę Saint Laurent, Rosamund Pike (Givenchy).

Jenna Duan Tatum

Jenna Duane Tatum dėl savo išskirtinės išvaizdos užgožė daugelį žymiausių šou verslo žvaigždžių. Iš šios šviesiai geltonos spalvos suknelės buvo neįmanoma nuplėšti akių, kurias papildė atviras viršelis. Specialus pjovimas leido pabrėžti 34-erių metų grožio liemenį ir parodyti savo trapius pečius.

Aukso spalva taip pat puikiai tinka Elijos Saabo ir Jennifer Hudsono „Emma Stone“ iš Romonos Kevezos.

Kate beckinsale

„Golden Globe“ Kate Beckinsale pasižymėjo puikiu skoniu. Ji pasirinko spalvingą Elie Saab suknelę su lengvu sijonu ir siuvinėtu sidabru. Įspūdingas ir tuo pačiu metu seksualus suknelė pabrėžė visas aktorės dorybes.

Stilingos juodos žvaigždės

Viena iš gražiausių suknelių - elegantiškas „Givenchy Couture“ nėrinių apranga. Ji pridėjo stilingą iš Bulgari dekoraciją. „Proenza Schouler Beyoncé“ nėrinių juoda suknelė buvo įvertinta kaip geriausias „Grammy“ apranga. Stilingų drabužių kategorijoje amerikiečių mados kritikai sukėlė Christian Dior suknelę, kuri rafinuota pabrėžė Charlize Theron plonumą.

Mėlynos spalvos atspalviuose

Klasikinę Aleksandro McQueeno mėlyną suknelę su neįprasta draperija pasirinko Sandra Balok. Šią spalvą pasirinko Amy Adams ir Rita Ora iš Marchezos.

Penelope Cruz

Graži moteris iš Ispanijos „Penelope Cruz“ įrodė, kad jūs galite ieškoti apsvaiginimo elegantiškoje graikų stiliaus suknelėje „Giambattista Valli“.

Nepaisant įžymybės statuso, ne kiekvienai moteriai yra suteikta galimybė rasti savo idealų vaizdą, pasirinkti tinkamą, tinkamą suknelę.

Žinoma, galite įkvėpti iš raudonųjų takelių, bet niekada nepamirškite apie savo individualumą ir unikalumą. Jūs esate unikalus, todėl pabandykite sukurti savo įvaizdį, o ne kopijuoti jį kartais toli nuo sėkmingiausių pavyzdžių.

Komentarai
 1. Irina
  25.09.2015

  Irina Shayk - graži! Tokios atviros suknelės nematė, bet tik gražios.

 2. Šviesa
  31.08.2015

  Kalbant apie mane, gražiausia suknelė Heidi Klum yra raudona. Rafinuotas, nieko nereikalingas.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys