Vakarinės suknelės

Vakarinė suknelė su ilgomis rankovėmis prie grindų

Vakarinė suknelė su ilgomis rankovėmis prie grindų

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Privalumai
 2. Stiliai ir spalvos
 3. Vasaros modeliai
 4. Rankovių tipai

Kalbant apie suknelės pasirinkimą, turėtumėte atidžiai apsvarstyti, kokį įvykį turite dalyvauti. Galų gale, korporacinėje partijoje negali būti pernelyg atvira ir vulgariška, atvira jo vadovams. Išsaugokite panašią suknelę savo mylimam žmogui. Bet kokiu atveju, vulgarizmas tikros moters pjesėje niekada neturėtų būti.

Suknelė neturi būti trumpa ir atvira, kad parodytų tikrąsias kiekvienos jaunos merginos - jos moteriškumo ir seksualumo - vertybes. Net ir vakarinėje suknelėje su ilgomis rankovėmis ant grindų galite atrodyti nuostabiai. Ir mes tai įrodysime.

Privalumai

Taigi, kokie yra vakarinės suknelės su ilgomis rankovėmis privalumai ant grindų?

 1. Visų pirma, rankovės puikiai pakeis striukę, kurios ne kiekvienas mados gaminys nori dėvėti.
 2. Jei tai atsitiks žiemą, rankovė sušildys jus, neleis jums užšaldyti.
 3. Priešingas poveikis suteikia ilgą rankovę karštos vasaros laikotarpiu. Jis padengs jūsų rašiklius, apsaugo nuo pernelyg didelio saulės poveikio, apsaugo minkštą odą.
 4. Esant tam tikriems rankų defektams, tokiems kaip pernelyg didelis pilnumas, randai, gabalai ir pan., Jų rankovė bus paslėpta.
 5. Dideli pečiai paslėpia rankovių ar vizualiai miniatiūrinių pakabos tinkamumą ir ilgį.
 6. Rankovės taip pat yra jūsų išvaizdos, suknelės apdailos dalis. Galų gale, dažniausiai jie yra pagaminti iš nėrinių, guipure, papuoštų akmenimis, rhinestones. Todėl jūs tapsite dar labiau moteriškas ir elegantiškas.

Stiliai ir spalvos

Vakariniai modeliai šiandien yra pateikiami įvairiuose veikimo variantuose, priklausomai nuo spalvos ir stiliaus. Kaip medžiagą rekomenduojama naudoti šilko, guipure, šifono, satino, organzos ar aksomo. Dabar mados suknelės iš trikotažo, puiki vilna. Jie rengia puikius vakarinius drabužius. Taip pat nepamirškite apie akivaizdžius nėrinių privalumus, nes šis audinys prideda romantiškumo ir švelnumo ilgoms suknelėms.

Modelio dizainas gali būti daugiasluoksnis. Tačiau jie dažnai papildomi rhinestones ir kailiais kaip apdailos elementais. Suknelės dugnas iki grindų gali būti asimetriškas, o apdaila yra įspausta. Dėl nelygumų apačioje, jūs atkreipsite dėmesį į savo kojas. Žinoma, kojas tuo pačiu metu turėtų būti plonas ir gražus. Priešingu atveju tai bus papildomas akcentas. Batai yra svarbus papildomas atributas.

Pasirenkant ilgą suknelę prie grindų, pažiūrėkite į iškirptės iškirptę. Pavyzdžiui, nėrinių apdaila idealiai tinka V-kaklui. Kaklo iškirpimo išpjovos gylis tiesiogiai priklauso nuo įvykio, kurį turite dalyvauti, pobūdžio. Prisiminkite vieną svarbų dalyką - jūs pamatysite tangierį, tuo giliau jūsų iškirpte.

Dabar nusipelno populiarios suknelės grindyse su užuolaidomis. Tokia apdaila gali būti vienodai naudinga krūtinės, diržo arba ant rankovių.

Svarbiausia, kad ilgos suknelės ant grindų, papildytos rankovėmis, gali būti vienodai naudingos, kad būtų sukurtos visiškai priešingos nuotraukos - subtilus ir moteriškas ar elegantiškas ir prabangus. Viskas priklauso nuo to, ką norite pasiekti.

Chubby ponios turėtų atsižvelgti į tai, kad ilgos suknelės pagalba galite vizualiai pailginti savo figūrą, suteikti norimą malonę ir harmoniją. Nepamirškite, kad dėl aukšto liemens pilvas yra paslėptas ir klubai yra užmaskuoti.

Ypatingas nugaros moteriškumas ir seksualumas ilgoje suknelėje ant grindų su rankovėmis suteikia atvirą atgal. Šis modelis bus puikus šventės vakaras, svarbus šventė.

Kaip rodo praktika, dauguma modelių yra pagaminti tiesiai. Kartais sijonas yra išsipūtęs arba pilnas. Jei pageidaujate trumpų modelių, atkreipkite dėmesį į suknelę, puoštą atvira nugara ir tiesia apykakle.

Kad pasiektumėte pageidaujamą stilingą ir madingą vaizdą, rekomenduojamą guipure rankovėmis. Jie papildys jūsų išvaizdą, paslėps tam tikrus figūrų trūkumus, suteiks kuklumui suknelę. Svarbiausia, kad vaizdas vis dar išliks moteriškas ir konkurencingas.

Dabar spalvą. Spalvų paletėje nėra jokių griežtų apribojimų.

Tačiau vakare ilgą suknelę, pageidautina pasirinkti tamsą. Tradicinė juoda suknelė neteko mados, kurių rankovės yra geriausiai dekoruotos nėriniais.

Be to, daug merginų suknelės mėlyną, žalią, raudoną, rožinę, persikų ir, žinoma, baltą.

Apsvarstykite savo meilę tam tikram atspalviui, atkreipkite dėmesį į spalvų derinio su oda, akimis ypatumus, pasirinkite reikiamus priedus.

Neskubėkite pirkti pirmos patiko ilgą suknelę. Suteikite sau šiek tiek dėmesio, pabandykite keletą skirtingų stilių, eksperimentuokite su spalvomis. Taigi, jūs rasite tiksliai parinktį, kuri puikiai sumažės jūsų figūroje ir bus puikiai derinama su jūsų oda.

Vasaros modeliai

Kai kurie mano, kad vasaros sezono metu ilgos suknelės ir netgi ilgesnės rankovės yra neprotingos. Jie yra karšti, jie yra nepraktiški ir pan. Tiesą sakant, viskas visiškai kitokia. Yra daug įvairių vasaros modelių, kuriuose netgi ilgos rankovės bus sveikintinos.

Atkreipkite dėmesį į graikų ar viduramžių stilių. Paprasta supjaustymas ir rankovės, kaip ir daugelis vasarą, išlaikys reikiamą komfortą. Nors kūnas iš tikrųjų bus visiškai uždarytas, jis vis tiek nebus karštas. Be to, tekantys šviesūs audiniai gali nuleisti vėją, duoti reikiamą vėsumą, apsaugoti nuo karštos saulės. Žinoma, turite rasti tinkamą medžiagą. Geriausias variantas yra šifonas. Fabric oras, vasarą tokioje suknelėje, jausitės puikiai.

Paveikslėlis pasirenka paprastą ir dar geriau - paprastą pastelinį toną. Tai gražus ir praktiškas tuo pačiu metu. Kaip ir rankovėmis, tada sutelkkite dėmesį į savo skonį, figūros bruožus. Pagal šį aprangą įrengti laisvi, ilgaamžiai, ilgos rankovės arba trys ketvirčiai.

Būtinai užpildykite suknelę su gabalais. Ir ne tik vienas. Tai priklausys nuo pasirinktos sijono. Jei pasirinkote vakarinę suknelę, pagamintą iš šilko ir planuojate apsilankyti restorane, vasaros kavinėje, tada venkite montavimo dugno.

Suknelė turi būti drėgna, nekliudanti judėti. Formos - išskirtinai lengvos, tekančios. Tai puiki vakaro išvaizda.

Priedai bus tinkami, bet tik tam tikru kiekiu. Jokiu būdu nešiokite sunkiųjų papuošalų, venkite siuvinėjimo, akmenų, rhinestones, ryškių diržų. Kažkas paprastas, lengvas, tiesiog akcentuoja jūsų akių grožį. Masyvūs papuošalai gali smarkiai pažeisti švelnios vasaros išvaizdos vientisumą.

Su viena mova

Jei planuojate dalyvauti renginiuose, pabandykite dėvėti ilgą vakarinę suknelę su viena rankovė. Jie puikiai atrodo. Daugelis viešųjų veikėjų dabar ir tada pasirodo ant tokių suknelių ir vakarėlių. Rankovė yra ilgai.

„Versace“ mados kolekcija neseniai ištiko visus, turinčius originalias netradicines vakarines sukneles, kurių pagrindinis atributas buvo viena ilgoji rankovė. Puikiai pasirodė dekoras, kuris leido sukurti „Amazonas“, primityvių moterų įvaizdį.Bet jei atkreipiate dėmesį į šių laikų „madą“, paaiškėja, kad asimetrija buvo tendencija. Iš ten buvo išsaugota meilė vienai rankovei. Žinoma, dabar jie yra kur kas elegantiškesni.

Tačiau, nepaisant nusipelno pagarbos „Versace“, „Vionnet“ prekės ženklas tapo tikru meistru kuriant modelius su viena rankovė. Iškilęs pjūvis yra geriausias, ką pastaruoju metu matėme. Įdomu tai, kad vienintelė rankovė, esanti vakaro suknelių kolekcijoje, turi optimalų ilgį šiek tiek virš alkūnės. Vasaros sezonui tai puikus sprendimas.

Nemanykite, kad tik jauna ir plona mergina gali sau leisti dėvėti ilgą vakarinę suknelę ant grindų su viena rankovė. Tas pats Lawrence Olivier, 56 metų, įrodė, kad šis apranga gali puikiai susėsti net ir su brandia moterimi.

Apribojimai yra tik odoje. Jei jis yra suglebęs, pernelyg didelis ir krūtinė yra pernelyg didelė, tada turėtų būti pasakyta suknelė su viena rankovė. Na, arba, pirmiausia, turite įdėti save į tvarką, eikite į sportą, po kurio jau galite išbandyti naują vaizdą.

Rankovių tipai

Mes jau sakėme, kad ilgos suknelės puikiai tinka su rankovėmis. Bet kurie? Pakalbėkime apie jų veisles.

Išsipūsti

Vėlgi išnyksta per šokinėjimus ir grįžta į mados pasaulį. Kadangi dizaineriai pateikia naujų ir naujų būdų jį naudoti. Rankovė, kurios apačia yra lygi, puikiai sujungia su sukneliu iki grindų. Jis sukuria tam tikrą siluetą, plaukiantį ore, paveikslas tampa šviesus, erdvus.

Medžiaga yra geriau leisti guipure, šifono ar šilko. Ir jei jūs visiškai sujungsite vieną aprangą, skirtingą audinio tekstūrai, rezultatas viršys visus jūsų lūkesčius. Jei norite paslėpti pernelyg pilnas rankenas, jūsų pasirinkimas yra lengvas permatomas guipure.

Blizganti geriau pradėti nuo pečių, alkūnės ar riešo lygio. Paskutinis variantas yra pilnavertis manžetė.

Švelnus

Plokštelė ant rankovės gali prasidėti nuo viršaus, o po to - nuo alkūnės. Kaip žinote, kalbame apie žibintuvėlių rankoves. Tačiau atminkite, kad ši parinktis tinka jaunoms, jaunoms moterims.

Tačiau yra dar vienas sodrus rankovės, tinkamos ir brandesnės moterys - poetas. Šiuo atveju išsiplėtimas prasideda nuo peties, o rankovė susiaurinama tik rieše. Jei turite per plonas rankas, tai jums tinka.

Trys ketvirtadaliai

Galite pasakyti klasikinę rankovių versiją. Rankovės ilgis baigsis šiek tiek žemiau alkūnių.

Modelio grožis yra tas, kad ji tinka bet kuriai mergaitei, nuo liesos iki riebalų. Geriausia tai, kad trijų ketvirtadalių rankovėmis su ilgomis kokteilių suknelėmis, pagamintomis iš smulkios megztos medžiagos arba satino.

Raglan

Nenuostabu, kad rankovės tipo pavadinimas kilęs iš pavardės. Ir Viešpaties vardai. Šis anglas turėjo kilmingo aukso dėklo šlovę, todėl jis stebėjo madą netikėtai. Be to, Viešpats Raglanas vis dar buvo reikšmingas karys.

Per garsiojo karo Kryme laikotarpį jis pasiūlė specialią rankovių pjaustymą, ypač karinei uniformai. Apatinė linija yra ta, kad vieno pjūvio elementas buvo sulankstytas per pusę, todėl buvo galima atsikratyti perteklių. Dėl to drabužiai tampa vandeniui atsparesni. Naujovę pasveikino aukštesnės valdžios institucijos, todėl tokių rankovių mados buvo išsaugotos iki šios dienos.

Bat

Na, tokio tipo rankovių pavadinimas nebuvo kilęs iš kilmingo valdovo vardo, bet iš gana nemalonaus gyvo būtybės. Nepaisant to, pati rankovė atrodo daug patrauklesnė.

Tai iš tikrųjų yra vienas iš vieno gabalo rankovių interpretacijų. Tačiau „šikšnosparnio“ rankos anga nepakankamai įvertinta, prasideda juosmens lygiu. Rankovė sukurta su suknelės priekine ir galine dalimi, sumažinimas prasideda nuo peties iki riešo. Dėl to gauname šikšnosparnių sparnų panašumą. Taigi pavadinimas.

Jo žavesys yra tai, kad rankovė slepia papildomą pilnumą, taip pat užmaskuoja riebalų raukšles ant rankų ir juosmens.Su juo galite pabrėžti juosmens, taip pat vizualiai pasiekti gražios moters siluetą.

Siauras

Tai klasika, kuri idealiai tinka ilgam suknelės grindims montavimui. Paprastai siauros rankovės yra derinamos su didelio našumo kaklu. Dėl šios technikos sukuriamas puikus kontrastas, viena vertus, plonas ir grakštus rankenos, o kita vertus, pažymėtos nuolaužos kėbulo srityje.

Taigi nedvejodami dėvėkite ilgas sukneles, eikite į svarbias ir linksmas šventes. Net vasarą ilgoje suknelėje ir su rankovėmis galite būti neįtikėtinai gražus, patrauklus ir žavingas. Tiesiog kompetentingai kreipkitės į pasirinktą klausimą, apsvarstykite savo figūros ypatumus, sutelkkite dėmesį į nuopelnus ir atidžiai slėpkite esamus trūkumus. Palaikykite pasitikėjimą savimi, spinduliuokite teigiamą ir niekada nepamirškite, kad esate geriausias.

Komentarai
 1. Anna
  24.07.2015

  Ilgos tinklinės rankovės arba su tinkleliu ir siuvinėjimu - tai puiku! Kokie iškilmingi ir net puikūs vaizdai gaunami! Atsiprašome, šios suknelės nėra pigios. Aš tik žiūriu į jį.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys