Vakarinės suknelės

Suknelės iki grindų - elegancijos ir rafinuotumo įkūnijimas

Suknelės iki grindų - elegancijos ir rafinuotumo įkūnijimas

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Aktualumas
 2. Populiarūs stiliai
 3. Atidaryti ir seksualūs
 4. Atgal atidaryta
 5. Su pjūviu
 6. Uždaryta
 7. Su rankovėmis
 8. Basky
 9. Nėriniai, guipure
 10. Megzti
 11. Iš šifono
 12. Šilti modeliai
 13. 5 populiariausios spalvos
 14. Ką dėvėti?
 15. Šukuosena
 16. Priedai
 17. Patarimai, kaip pasirinkti

Suknelės ilgis maxi gali būti teisingai vadinamas sudėtingiausiu moterų apranga. Šluostės, stilius, stilistinė kryptis, dekoras, spalvos ir kitos detalės skirtingos grindų suknelės. Pažvelkime į šias sukneles išsamiau ir sužinokite, ką juos dėvėti.

Aktualumas

Dėl neįtikėtinai moteriškos išvaizdos, ilgos suknelės niekada nepraranda savo populiarumo. Jie dalyvauja visose garsių dizainerių kolekcijose, atstovaujančių įvairias galimybes nuo paprastų suknelių kiekvieną dieną iki prabangių aprangų ir turtingo apdailos.

Patogus dėvėti ilgą suknelę tiek karštų sezonų metu, tiek žiemą. Šaltuoju metų laiku pasirenkamas tankus tamsios spalvos audinys, o vasarą žmonės dažniau renkasi ryškius atspalvius ir erdvias medžiagas.

Populiarūs stiliai

Populiariausios tokios grindų suknelės:

 1. Uždaryti modeliai su rankovėmis.
 2. Atidaryti sukneles su skirtingomis skilimo galimybėmis.
 3. Asimetriniai modeliai, turintys originalų išpjovą arba nelygius apvadus.
 4. Modeliai su užuolaidomis, pavyzdžiui, graikų stiliaus suknelės.
 5. Suknelės tiesiai siluetas.
 6. Modeliai pagal boho stilių.
 7. Suknelės su kriaukle.
 8. Modeliai su korsetu.
 9. Suknelės, kurių juosmens viršūnė yra per didelė.
 10. Suknelės "metai".

Atidaryti ir seksualūs

Kaklo iškirpimo, nugaros ir didelių pjūvių pjaustymas suteikia seksualumui ir atvirumui ilgą suknelę. Suknelės su skaidriomis įdėklomis atrodo labai įspūdingos.

Drąsūs ilgų suknelių modeliai gali turėti gilų V panašų iškirptę. Išskirtiniausiuose komplektuose toks iškirpimas gali pasiekti juosmens. Be to, seksualios ilgos suknelės dažnai neturi rankovių ir diržų, tačiau taip pat yra modeliai su vienu peties pjovimu.

Atgal atidaryta

Kadangi iškirptė ilgą laiką nenustebino, suknelės populiarėja, o nugarėlė išlieka plika. Prieš tokį aprangą, jūs galite turėti neįtikėtiną ir gana griežtą išvaizdą, bet jei pasukite nugarą, mergina tampa viliojanti ir seksuali.

Supjaustymo dydis priklausys nuo moters drąsos. Jis gali būti nedidelis ir kuklus, atviras ir gilus. Geriausia tai, kad ilga suknelė su atvira nugara žiūri į aukštas mergaites, kurios turi puikią laikyseną ir ploną figūrą.

Tokie suknelių modeliai nepriklauso kasdieniam. Jie dėvimi daugiausia dėl svarbios šventės, pavyzdžiui, vestuvių ar jubiliejaus.

Šilko suknelė prie grindų atrodo kilni ir prabanga. Šiai pusei nereikia jokių papildomų detalių ar dekoracijų.

Patrauklus ieškoti suknelių grindyse, kuriose nugara yra dviguba iškirptė. Jie sutelkia dėmesį į moterų figūros plonumą ir eleganciją.

Jauni ir romantiškos merginos dažnai pasirenka aprangą su plika nugaros šifonu. Jei norite sumažinti tokios suknelės atvirumo laipsnį, pažvelkite į modelį su dekoruotu iškirpte, kuris yra apipjaustytas rhinestones, drapavimo ir įvairių pynimo variantų.

Su pjūviu

Labai populiarūs suknelės modeliai, turintys didelį plyšį. Šis pjovimas gali būti net labai kuklus komplektas, visiškai uždarytas viršuje.

Be to, daugelyje vasaros modelių yra iš karto du gabalai.Jų dėka vaikščioti ilgomis suknelėmis yra daug lengviau, ypač galite laisvai lipti laiptais.

Uždaryta

Uždara suknelė prie grindų reiškia ilgas rankoves, be iškirptės, gabalų ir kitų elementų, kurie sukelia suknelę seksualiai ar atvirai.

Taip pat paklausa suknelės, turinčios nedidelį laivo iškirptę ir ilgas rankoves. Šis stilius dažnai pasirenkamas biurui, kur apranga su plonu dirželiu arba atvira iškirpte būtų netinkama.

Su rankovėmis

Ilgiausių suknelių rankovės yra įvairiausios. Uždaruose modeliuose rankovės dažniausiai yra ilgos, tačiau taip pat yra trijų ketvirčių rankovės ir trumpos rankovės. Jų gamybai skirtas audinys gali būti tas pats, kaip pati suknelė, arba ji gali skirtis, pavyzdžiui, rankovės gali būti nėrinių.

Basky

Tokie ilgų suknelių modeliai pasirodė mados drabužių spinta ne taip seniai, bet sugebėjo sugauti stiliaus ir patrauklumo išgalvotas. Naudodami maxi sukneles su baskomis, galite lengvai sukurti nepriekaištingą vakaro išvaizdą. Toks apranga išryškins figūros eleganciją ir padarys vaikščiojimą grakštus.

Ilgas sukneles su basku, pageidautina oro sijonai, kad vaizdas nebūtų sunkus. Šiuose komplektuose galite pabrėžti iškirptę elegantišku iškirpte arba ryškia apdaila, o juosmens plotą su diržo arba spalvų kontrastu.

Nėriniai, guipure

Guipure ir nėrinių suknelės ant grindų turi nepaprastai gražią ir sudėtingą išvaizdą. Šiuo atveju nėriniai nebūtinai turi būti naudojami visai suknelei. Jis gali būti pateikiamas tik ant suknelės dalies, pavyzdžiui, šifono arba medvilnės suknelė gali turėti nėrinių viršų.

Jei suknelė yra visiškai pagaminta iš nėrinių, ji gali turėti satino pamušalą, kuris slepia visą kūną ar tam tikras sritis (karkasą ar sijoną). Labiausiai pikantiškuose modeliuose trūksta pamušalo arba kūnas, sukuriant plika kūno efektą.

Pigios nėrinių suknelės yra megzti mašinomis, o brangesni ir išskirtiniai modeliai yra pagaminti iš rankų darbo nėrinių. Norėdami nėrinių apranga neatrodė pernelyg vulgari, atsisakykite modelių, turinčių labai atvirą iškirptę.

Megzti

Minkšti trikotažas yra populiariausia atsitiktinių suknelių medžiaga. Tokiame apranga su nedideliu modeliu, polka taškeliais, gėlių ar juostele, galite eiti pasivaikščioti, apsipirkti ar išeiti iš miesto.

Trikotažinės suknelės gali būti šiltos (tokie modeliai yra paklausūs rudeniui ir žiemai) ir šviesa (šios suknelės tinka karštam orui).

Iš šifono

Šifono ilgos suknelės kartu su šilku, satinu ir aksomu yra populiariausios tarp visų grindų modelių.

Pagrindiniai tokių suknelių privalumai yra patogus naudoti ir praktiškumas, nes šifono suknelė yra mažiau užteršta ir ne raukšlėta.

Daugiasluoksnėje suknelėje, pagamintoje iš lengvo šifono, patogu vaikščioti parke ir eiti į datą. Jei modelis pasižymi drąsiu atspalviu ar ryškiu atspalviu, tai puikiai tinka atsipalaiduoti iš miesto ar paplūdimio.

Šilti modeliai

„Maxi“ suknelių modeliai, kurie dėvimi vėsioje aplinkoje, yra pagaminti iš vilnos trikotažo, aksomo ir kito storo audinio. Šios suknelės nebūtinai atstovauja uždariems modeliams su ilgomis rankovėmis. Galite pamatyti daug ilgų šiltų suknelių su trumpomis rankovėmis. Jie dėvimi su švarku ar švarku, taip pat juos papildo batai ar batai.

5 populiariausios spalvos

Raudona

Tokias sukneles pasirenka mirtinos ir aistringos moterys, pripratusios prie komplimentų gausos. Raudona suknelė ant grindų sukurs nepamirštamą vaizdą, todėl šios spalvos modeliai idealiai tinka ypatingoms progoms.

Raudona tinka bet kuriai moteriai, tiesiog reikia rasti tinkamą atspalvį. Ilgos šio spalvos suknelės modeliai dažnai yra uždariausi ir griežti, arba labai drąsūs, su dideliu iškirpimu, iškirpte, asimetriškomis ir didelėmis detalėmis.

Įspūdingos yra raudonos suknelės su traukiniu, permatomi modeliai, suknelės ant vienos peties, gipso ir šifono maxi suknelės. Raudona šifono apranga paprastai pasirenkama vasarą. Tokia suknelė, priklausomai nuo stiliaus ir dekoro, gali būti dedama į datą, vasaros pėsčiomis ar šventę.

Juoda

Šios spalvos suknelės visada yra mėgstamos renkantis vakarinę suknelę. Dėl šių suknelių naudokite brangų ir prabangų audinį, taip pat įspūdingą apdailą.

Juoda apranga prie grindų gali būti pasirenkama bet kokiai formai, sugebėjusi paslėpti trūkumus ir pabrėžti harmoniją. Tiek sidabro, tiek aukso papuošalai, taip pat ryškios spalvos papuošalai puikiai tinka tokioms suknelėms. Juodosios suknelės drąsūs modeliai gali turėti atvirą nugarą arba gilų skilimą.

Yra juodos maxi suknelės su ryškiu atspaudu arba lakštų apdaila. Taip pat galite rasti atsitiktinių juodų ilgų suknelių, sukurtų iš trikotažo, kurie dėvimi su batai ar platforminiai batai, metaliniai ar spalvingi priedai. Biurui galite pasirinkti griežtą juodą maxi suknelę, pagamintą iš storo audinio.

Baltos

Ilga šios spalvos suknelė gali pridėti moteriškumo bet kokios moters vaizdui. Jis atrodo tiek elegantiškas, tiek kuklus.

Baltos maxi suknelės yra daugiafunkcinės. Priklausomai nuo audinio, iš kurio jis yra siuvamas, į restoraną ir vaikščioti galima pastatyti sniego baltą suknelę. Be to, šis komplektas derinamas su įvairiais papuošalais ir aksesuarais. Tuo pat metu mergaitėms su rauginta oda sniego baltos spalvos suknelė prie grindų atrodo ypač patraukli.

Baltos medvilnės suknelės puikiai tinka vasarai. Ne mažiau populiarios yra sniego baltos suknelės ant šilko, dujų, šifono, nėrinių grindų. Tai baltos suknelės, dažniausiai pateikiamos imperijos stiliumi, taip pat vadinamos graikų stiliaus. Šios maksimalios suknelės pasižymi savo lengvumu, moteriškumu, aukštais juosmens ir pečių diržais.

Mėlyna

Tokios ilgos suknelės atrodo paslaptingos ir elegantiškos. Priklausomai nuo atspalvio, grindų mėlynos suknelės savininkas atrodys suvaržytas (turtingo atspalvio atveju) arba flirtas (su ryškiu atspalviu). Nebūtina suknelė su ilga mėlyna suknelė tik mergaitėms, turinčioms šviesius plaukus ir šviesiai odos atspalvį.

Dauguma šio mėlynos aprangos tinka jaunoms moterims, turinčioms tamsią odą arba įdegį. Be to, mėlyna geriausiai derinama su auksu, baltu ir sidabru.

Žalia

Šios ilgos suknelės yra šviežios ir patrauklios. Jie tinka bet kokioms mergaitėms dėl daugybės žalių atspalvių.

Ypač prabangios yra tamsiai žalios suknelės, siuvinėtos su blizgučiais ar akmenimis, pagaminta iš satino, aksomo, nėrinių ar šilko. Megztos arba šifono žalios spalvos suknelės su dideliu modeliu puikiai tinka vaikščioti vasarą.

Ką dėvėti?

 • Ilgos suknelės montavimo modelis sėkmingai derinamas su bolero, nėrinių ar kailio boa, lengva skara arba skara. Norėdami suknelę sukti ant grindų, galite dėvėti džinsinio striukę arba odinę striukę.
 • Jei norite, kad vakarinė suknelė būtų prie grindų be rankovių, rekomenduojama pasirinkti aukštos pirštines, atitinkančias suknelės toną.
 • Batai, skirti kasdieniam ilgos suknelės modeliui, gali būti pateikiami baleto bateliais, užkandžiais, sandalais ar batus. Vakarams jie pasiima elegantiškus batus su kulnais arba ant platformos. Graikų stiliaus suknelė puikiai tinka su odiniais sandalais.

Šukuosena

Jei ilgos suknelės viršuje yra atvira, šukuosena gali būti labai skirtinga. Aukšta šukuosena ir įvairios audimo galimybės tinka šiai suknelei. Plaukus galima palikti tekančius arba surinkti į uodegą.

Klasikiniams suknelių modeliams turėtumėte rinktis klasikinę šukuoseną, o neįprastas komplektas, turintis sudėtingą pjūvį, leidžia suteikti daug kūrybiškumo ir vaizduotės.Taip pat reikėtų pažymėti, kad plaukams sukti plaukai turėtų būti įrengti kuklesni, o santykinai kompaktiškam maxi-suknelės modeliui tinka šukuosena su sudėtinga tekstūra, asimetrinis stilius arba sudėtingas audimas.

Priedai

„Maxi“ suknelė reikalauja nedidelio kiekio papuošalų, todėl pakanka juos papildyti 1-3 priedais. Vakaro suknelėms grindyse paprastai pasirenkamas auksas ir brangakmeniai arba aukštos kokybės papuošalai.

Ilgos suknelės idealiai derinamos su diržu arba diržu. Vakaro suknelėms tokie priedai gali būti dekoruoti blizgučiais ar akmenimis. Jei grindų modelio modelis turi didelę iškirptę, apranga turėtų būti papildyta kaklo papuošalais. O kai dekoleto zonoje yra nėrinių, griovelių ar kito apdailos, aplink kaklą nereikia papildomų priedų.

Renkantis maišelį atsižvelgiama į bendrą drabužių stilių. Maža sankaba geriau tinka vakarinei suknelei ir galite pasirinkti tekstilės, odos ar šiaudų maišą kasdieniam suknelės modeliui ant grindų. Palaidos megztos suknelės vasarą taip pat gali būti papildytos etninio stiliaus krepšiu ar tekstilės maišeliu.

Patarimai, kaip pasirinkti

Netgi madingiausia ilgoji suknelė gali atrodyti nepatraukli, jei ji jums netinka. Dėl daugybės grindų modelių modelių, sunku pasirinkti tinkamą variantą, atsižvelgiant į savo parametrus ir trūkumus. Pavyzdžiui, moterys kūnuose turėtų rinktis nemokamą pjaustytą aprangą, suknelę su aukštu juosmeniu arba megzto tankaus medžiagos modelį.

Plonos mergaitės turėtų pažvelgti į drapuotus modelius ir sukneles, kurių apdaila yra didelių detalių. Stiprios megztos ilgos suknelės turėtų įsigyti tik moterys, turinčios puikų figūrą arba dėvėti su korekciniais apatiniais drabužiais.

Komentarai
 1. Marina
  27.01.2016

  Paskutinį kartą nuvykau į tokią suknelę atostogauti prie grindų: kulnas buvo susivėlęs. Dabar aš būsiu atsargesnis.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys