Vakarinės suknelės

Brangios vakarinės suknelės

Brangios vakarinės suknelės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kokios šios brangios suknelės?
 2. Armani
 3. Roberto cavalli
 4. Zac poz
 5. Naeem Khan
 6. Lanvinas
 7. Aleksandras Mcqueen
 8. Jenny packham
 9. Carolina herrera

Tai ne paslaptis, kad už tikrai gerą, madingą vakarinę suknelę turite sumokėti įspūdingą pinigų sumą. Bet dažnai tai verta. Galų gale, moterys gyvenime neturi daug svarbių įvykių, kad reguliariai įsigytų drabužius iš pirmaujančių mados dizainerių. Todėl ji turi visas teises leisti sau pasirinkti bent vieną brangų ir neįtikėtiną suknelę savo drabužių spinta.

Kokios šios brangios suknelės?

Paprastai tokiems drabužiams pritaikyti jie naudoja brangias medžiagas, išskirtines pjaustymo galimybes ir puikų apdailą. Pakanka, kad mergaitė, dėvėjusi tokią suknelę, jaustųsi neįtikėtina, prabanga ir pageidautina.

Tarp „Couturiers“ populiariausių yra:

 • Ploni nėriniai;
 • Karališkasis brokatas;
 • Organza;
 • Atlas;
 • Natūralus šilkas.

Iš dekoro dizaineriai mėgsta perlus, brangakmenius ir, žinoma, Swarovski kristalus. Dėl brangios suknelės svarbi ypatybė - apdaila visada atliekama rankiniu būdu, o tai tik pabrėžia jo statusą ir prideda žavesio ir žavesio.

Brangių vakarinių suknelių pavyzdžiai gali būti tiriami ant raudono kilimo, ant kurio atsiranda ekrano žvaigždės. Aniston, Hayek, Kidman, Balok, Watts ... Tai tik nedidelė dalis garsių grožybių, kurios neribotai pasirodo blizgančių žurnalų viršeliuose, spaudos ir fotografų dėmesys yra didžiulis.

Svarbiausia, kad kiekviena suknelė yra unikali, individuali, ne kartoja kitų mergaičių komplektus. Įsivaizduokite, jei toje pačioje ceremonijoje toje pačioje aprangoje būtų dvi pasaulio žvaigždės.

Įžymūs dizaineriai ir mados namai kiekvieną sezoną siūlo naujas puikių brangių vakarinių suknelių kolekcijas. Jų kaina yra didžiulė, o kai kurie modeliai yra visiškai neįmanoma gauti „paprastų mirtingųjų“. Nepaisant to, tai ryškus aukšto mados ir išskirtinumo pasireiškimas. Mes nekalbame apie vartojimo prekes, o apie sukneles, kurios gaminamos griežtai ribotais kiekiais arba yra visiškai prisiūtas tik užsakymui.

Armani

Italų dizaineris, sukūręs pasaulinio lygio prekinį ženklą, stiliumi laiko prabangą. Tačiau tuo pačiu metu kiekvienas gali tai sau leisti, nepaisant jų požiūrio į šį ar tą socialinį gyventojų sluoksnį. Armani niekada neduoda pinigų ir stiliaus vienoje eilėje. Tačiau būtent todėl jis turi didžiulę gerbėjų armiją ir pelną iš kiekvieno naujos kolekcijos pardavimo.

Reguliariai sukuria šedevrus, kurie labai skiriasi vienas nuo kito. Atrodo, kad jo vaizduotė yra neribota.

Naujausia vakarinių suknelių kolekcija yra pagaminta iš šilko, tačiau spalvos yra ryškios įvairovės - nuo juodos iki rožinės spalvos. Norint pasiekti didesnį atskirų modelių poveikį, buvo suteiktas perlų efektas. Puikus medžiagų ir dekoro derinys leido pasiekti puikų rezultatą.

Svarbus faktas yra veidų atsiradimas naujiems modeliams. Jau ekspertai prognozuoja grįžimą prie šio elemento. Ir visi ačiū Armani.

Atskirai pastebime Naomi Watts sukurtą aprangą. Jame Holivudo grožis buvo Oskarų ceremonijoje ir iškart atkreipė spaudos dėmesį. Nenuostabu, kad sidabro suknelė iš Armani, puošta deimantais, atrodė nuostabi. Mergina pažymi, kad apranga buvo sukurta maždaug tris mėnesius, ir kiekvienas elementas buvo atliktas rankiniu būdu.

Roberto cavalli

Dėl to Cavalli suknelės sukursite moteriškumo ir romantikos simbolį. Šis prekės ženklas gamina įvairius modelius - nuo neįprastų vakarinių suknelių iki nepakartojamų kokteilių suknelių. Be to, Cavalli atkreipė dėmesį į kelnes, sijonus ir pilnavertius kostiumus.

Naujausiose kolekcijose yra seksualios suknelės, taip pat neįtikėtinai romantiški ir moteriški vaizdai. Norint tai pasiekti, specialistas mėgsta naudoti akmenis, spaudinius, rhinestones ir keletą kitų apdailos elementų. Be to, Roberto nėra abejingas tekantiems audiniams.

Žinoma, „Cavalli“ suknelės yra sukurtos kasdieniam gyvenimui, tačiau jos yra ypač gražios socialiniams renginiams ir išėjimams ant raudono kilimo.

Zac poz

Kaip galite apibūdinti naują išskirtinio dizainerio vakaro išskirtinių suknelių kolekciją? Galbūt tokie žodžiai, kaip išskirtinė, prabanga, susižavėjimas, gerovė ir puiki kokybė, yra tobula.

Modeliai gaminami su didele meile. Kalbant apie moterišką kūną ir Zac Poseno darbą. Kaip kitaip paaiškinti tokius akcentus moteriškomis formomis, neįtikėtino pjaustymo, brangių audinių naudojimą. Šis vaizdas grindžiamas tik natūraliu, natūraliu moters grožiu.

Nešiodami tokį vakarinį aprangą, jūs tikrai rasite saulės šviesą. Žinoma, šis malonumas nėra pigus. Bet ar verta verta išleisti pinigus? Žinoma, taip.

Naeem Khan

Naim Khanas vadinamas vienu geriausių specialistų kuriant šiuolaikinį mados pasaulį vakaro ir kokteilių suknelėms.

Nenuostabu, kad jo kūriniai labai paklausūs tarp Holivudo žvaigždžių. Be to, pirmoji Jungtinių Amerikos Valstijų ponia pakartotinai viešai pasirodė šios ypatingos aprangos suknelėse. Daugeliu atžvilgių jis skolingas dėl savo populiarumo jai, nors iš tiesų Naimo kūriniai nusipelno savęs, nepriklausomai nuo to, kas ir kada jis pasirodė savo suknelėse.

Dizaineris pageidauja dirbti su permatomomis ir plonomis medžiagomis, o kai kurie - kaip papuošalai. Būtent šie elementai išskiria Hiemo Kano sukneles su mados parduotuvės konkurentų fone.

Lanvinas

Tai vienas iš seniausių mados namų. Labiausiai įdomu, kad nėra netgi jo nesvarbumo, skirtumo nuo šiuolaikinių reikalavimų ir standartų. Lanvinas ir toliau diktuoja madą, pasimėgauti savo senais ir naujais fanais, taip pat išlieka prancūzų prabangos pavyzdžiu.

Gamintojas specializuojasi madingų, brangių drabužių, aksesuarų ir išskirtinių kvepalų gamyboje. Bendrovės specialistai teigia, kad tiktai tikrosios asmenybės turėtų dėvėti savo aprangą, moterys, turinčios veidą, kaip norėtų pasakyti. Kitaip tariant, jei manote, kad svarbiausia moters apranga yra jos drabužiai, tada Lanvinas ne jums.

Suknelę iš Lanvino suknelės, jūs ne tik drastiškai pakeisite savo išvaizdą, bet ir pakeisite savo požiūrį, tapsite kitokiu pačiu pasauliu. Lanvinas yra tikra filosofija.

Prekės ženklo komplektuose „couturiers“ sumaniai derina prabangius prancūzų ir modernius avangardo reikalavimus ir tendencijas. Klientai ypatingą dėmesį skiria verslo moterų kostiumams ir vakarinėms suknelėms.

Skirtingai nuo daugelio kitų dizainerių, kurie sukuria pretenzingas, ištikimas modelius, Lanvinas pirmenybę teikia paprastumui ir rafinuotumui. Pagrindiniai akcentai yra būtent mergaitė, o ne tai, ką ji dėvi. Vakaro apranga tik ją papildo, pabrėžia pagrindines stipriąsias puses, suteikia pasitikėjimą.

Aleksandras Mcqueen

Dizaineriai iš šio dizainerio visada sukėlė mišrią reakciją iš kitų, visuomenė madų šou. Iš pradžių ji galėjo pasipiktinti ir pikti apie neteisingą vietą šou, o po kurio laiko ji galėjo pasigėrėti su naujomis kolekcijomis ir dekoracijomis, su kuriomis buvo dekoruota salė.

Nepaisant gana gerbiamo Aleksandro amžiaus, jis vis dar išlieka mėgstamiausių ir gerbiamų mados pasaulio dizainerių sąraše. Couturier beveik visą savo gyvenimą palaiko blogo berniuko įvaizdį, tačiau tai netrukdo jam laimėti daugybę apdovanojimų. Pavyzdžiui, jam buvo suteiktas Garbės legiono ordinas.

Jo ekscentriškumas taip pat pasireiškia suknelėse. Kiekvienas jo naujas apranga yra tikras meno kūrinys, kuriame apjungiami pagrindiniai aukštojo visuomenės ponios bruožai: prabanga, prašmatnumas ir moteriškumas.Nenuostabu, kad tiek daug žvaigždžių dengia jį, kad gautų pageidaujamą suknelę ir kuo geriau pasirodytų raudoname kilime.

Didelis dėmesys skiriamas kiekvienam modeliui, sukuriamas unikalus pjūvis, taikomos aukščiausios kokybės medžiagos ir dekoras.

Jenny packham

Šis mados dizaineris Ansly turi tylų pavadinimą - Holivudo dizainerį. Bet kokiu atveju, vakarienės suknelės yra labai paklausios. Negalima nustebinti, o ypač Holivudo grožis jį myli. Tarp garsiausių klientų mes galime paminėti tokius pavadinimus kaip Middleton, Jolie, Knightley, Parker ir daugelis kitų.

Kas yra ypatinga Jenny suknelėms? Jie individualizuoja moteriškumą, seksualumą, akcentuoja idealius moterų kūnų siluetus, žaisti su gėlėmis, pritraukia blizgesiu. Atrodo, kad mados dizaineris jaučia moterų nuotaikas ir siuvinėja drabužius, kuriuos šie labai jausmingi.

Carolina herrera

Aštuntajame dešimtmetyje Karolina buvo pavadinta stilingiausia moterimi pasaulyje. Tačiau jos idėjų ir aprangos aktualumas buvo išsaugotas iki šios dienos. Tarp savo gerbėjų, yra daug žmonių, turinčių neįtikėtinai gerai žinomų vardų, tačiau jų sąrašas yra per ilgas.

Geriau pasakykite apie naują kolekciją, kuri dar ne taip seniai buvo pristatyta Niujorke. Kaip ir niekas kitas, ji, atrodo, sugeba naudoti šiuolaikines technologijas ir audinius vaizdams kurti ir kurti siluetus.

Kiekvienas apranga pažodžiui šviečia, spalvų blizgesys rodo eleganciją, originalumą ir moteriškumą. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas gėlių motyvams. Kaip medžiagą ji naudojo neopreną, trikotažą ir piką.

Komentarai
 1. Lena
  11.09.2015

  Be suknelių, mūsų pasaulis nebūtų toks gražus ... tikrai!

 2. Aleksandra
  21.08.2015

  Alberto Cavalli, Zach Posen, Armani ... tik iš žodžių, kuriuos pradėsite atstovauti visam šiam didingumui. Puikus pasirinkimas.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys