Vakarinės suknelės

Vakarinės suknelės

Vakarinės suknelės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Pagrindiniai stiliai ir modeliai
 2. Įvykis
 3. Spalva
 4. Dekoras
 5. Apdailos liesti

Vienas iš sudėtingiausių vaizdų formuojant yra vakaras. Tikimės, kad šis straipsnis palengvins šią užduotį jums ir padarys ne vieną, o malonų vakarinę suknelę.

Pagrindiniai stiliai ir modeliai

Visi žinome, kad yra universalių suknelių stilių, kurie tinka beveik visoms mergaitėms. Dažniausiai iš jų - tiesus pjūvis. Su plona figūra, suknelėmis, kuriose sijonas tinka klubams ir kojoms, atrodo labai gerai.

Nutukusioms moterims ir plonoms mergaitėms vienodai gerai tinka suknelė su „dėkle“. Tokia suknelė yra neabejotina, jei tai yra kietas pjūvis, kuris apima viršutinį ir apatinį.

Visada svajojo kaip smėlio laikrodis? Tada dėvėkite suknelę su kvapu - jie tiesiog leidžia sukurti puikiai sulankstytą figūrą, apie kurią daugelis svajoja. Jei suknelė pasirenkama ypatingai progai su iškilmingu prisilietimu, tada galite pasirinkti absoliutų ilgį - tai tikrai bus tinkama.

Graikijos stiliaus ar imperijos vakaro mados visada yra aktualios, ypač su gerai parinktais priedais. Bet koks paveikslas atrodo gražiai tokioje suknelėje. Graikiškos suknelės yra labai patogios nėščioms moterims, nelaikydamos judesių ir nesumažindamos pilvo.

Renkantis vakarinę suknelę visada turėtumėte stengtis gerbti kūno proporcingumą. Lieknoms mergaitėms - tai yra didelis pėdų skaičius, o pilniems - ilgos sijos ar asimetrija apačioje.

Na, lieknas, gražus ir ilgas kojas tiesiog įpareigoja merginas pasirinkti trumpas sukneles ypatingoms progoms.

Įvykis

Suknelės atvirumo laipsnis ir jo apdailos pobūdis priklauso nuo būsimos šventės formato. Kasmet dizaineriai papildo vakaro suknelių pasirinkimą, tarp kurių yra klubo modeliai, kokteilių suknelės, prizai ir daugelis kitų.

Ryški šalis

Jūsų pasirinktas ryškus vaizdas padės tapti visuotinio dėmesio, pavydusių moterų ir džiaugsmo žmonių centru. Ar jūsų planai apima visas šias akimirkas? Tada pasirinkite trumpą jaunimo suknelę, pavyzdžiui, iš Elisabetta Franchi, Rubin Singer, LaFemme ar Jovani kolekcijų.

Šių mados dizainerių kolekcijose yra daug tikrai ryškių ir įsimintinų modelių, kurie tam tikru mastu yra universalūs, nes jie tinka bet kokiai progai.

Daugelis vakarinių suknelių sukurtos „trimis ramsčiais“:

 • stilingas, madingas supjaustymas, kurio dėka bet kuri moteris gali parodyti figūrą;
 • meistriškai sukurtas dekoras, naudojant blizgius elementus ar nėrinius;
 • puikus audinių pasirinkimas pagal tekstūrą ir spalvą.

Siluetas gali būti labai skirtingas, nuo klasikinio, tęsiantis imperijos stilių ir baigiantis retro. Tokia plati ir įvairi pasirinktis kiekviena moteris turi gerą pagrindą ryškiam vaizdui sukurti.

Jūs neturėtumėte apeiti turtingų atspalvių, bijodami, kad vaizdas pasirodys ne visai madingas.

Oficialus renginys

Norėdami dalyvauti oficialiame renginyje, klasika bus geriausias pasirinkimas. Ši vakarinės suknelės tendencija niekada neatsilieka į foną, lieka svarbi ir paklausa. Kiekvienoje vakaro drabužių parduotuvėje ar salone yra keletas vaizdų, kurie atitiks geriausias klasikos tradicijas.

Pavyzdžiui, pasiimkite „Tony Ward“ prekės ženklą, kuris yra stilingi ir išraiškingi modeliai, aprūpinti elegancija.Vakare ir Libano dizainerio kokteilių suknelės puošia žvaigždes ant kilimo.

„Pronovias Fashion Group“ sukurta kolekcija „It's MyParty“ nusipelno ne mažiau dėmesio.

Elegantišką vakarinę suknelę visada gali atpažinti nepakeisti elementai, kurie sudaro klasikos pagrindą. Tai gali būti laivo formos iškirptė, nedidelė dekoratyvinė apdaila, kuriai gali būti naudojamas permatomas audinys. Toks sprendimas dėl vakaro klasikų kūrimo leidžia sukurti skaidrumo iliuziją, kuri nustoja įkvėpti mados dizainerių.

Spalvų pasirinkime nėra vieningos taisyklės, kad sukurtumėte elegantišką suknelę, kuri bus vakarinio išvaizdos pagrindas. Bet pastelinis atspalvis su aukštos kokybės pjūviu atrodys taip pat gražus, kaip ir brangakmenių imituojančios spalvos.

Specialus vakaras

Už tikrai svarbų įvykį, kurį reikia ilgai prisiminti, apranga turėtų būti ne tik graži, bet ir tobula bei kvapą gniaužianti.

Tokias sukneles sukuria prekės ženklas Angela & Alison. Čia galite rasti labiausiai neįprastą apdailą, originalią spalvą ir neįsivaizduojamą pjūvį - ir visa tai vienu modeliu.

Su šia suknelė bus pabrėžta figūra, o vaizdas taps moteriškas. Noras išreikšti individualumą gali būti realizuotas per dekorą, kuris sumaniai derinamas su turtingais tonais.

Vestuvių kvietimas sukelia saldus jaudulį ir tikimybę pirkti naują suknelę. Pažvelkite į Rosa Clara komplektus, kurie pasižymi unikaliu stiliumi, harmonija, derinant madingas tendencijas ir retro stiliaus patarimus. Ir, žinoma, turtingi atspalviai - kur be jų.

Rosa Clara suknelės bus puošnios bet kokioje šventėje, ir jūs pasitikėsite.

Vykdami į vestuves kaip svečias ar pamergė, neturėtumėte pasirinkti ryškių aprangų, kad neužgožtų nuotakos įvaizdžio. Tegul spalva yra ekspresyvi ir supjaustyta stilinga - tai pakankamai tinka jūsų tobulam vaizdui. Kompanija „Rosa Clara“ kiekvienoje savo kolekcijoje siūlo modelius su vienu spalviniu tirpalu, bet skirtingu dekoru. Tai supaprastina suknelių pasirinkimą pamergėms.

Spalva

Spalva gali būti pasirinkta tik pagal jūsų skonį. Bet jei jūsų įvaizdis yra iš anksto nustatytas kaip klasikinis, tada spalva neturėtų prieštarauti bendrajai koncepcijai. Klasikai galite pasirinkti ne tik juodą suknelę, bet ir rudą ir mėlyną atspalvį, garstyčių, alyvuogių, rubinų ir sidabro spalvą.

Kita spalvų pasirinkimo taisyklė - sezoniškumas: šviesūs tonai tinka vasarą, o rudenį ir žiemą - tamsūs. Kalbant apie monotoniją, nėra aiškių taisyklių, tačiau klasikinio vaizdo spalvos nėra labai tinkamos.

Dekoras

Įrenginys jau tapo madingas, kad nėriniai būtų kelis sezonus. Toks audinys gali būti nepriklausomas atvaizdo elementas arba jis gali būti panaudotas.

Tai tapo madinga siuvinėti nėrinius su karoliukais arba papuošti blizgiais elementais. Siuvinėjimas tapo naujausia madinga tendencija, kuri yra tokia artima ir įtempta prie kūno, kad sukuria tatuiruočių efektą.

Apdailos liesti

Jie yra vaidina labai svarbų vaidmenį. Be priedų, vaizdas bus neišsamus, bet tuo pačiu metu netinkamai pasirinkti elementai visiškai sugadins jūsų suknelę, nesvarbu, koks jis yra puikus. Jūs neturėtumėte apsiriboti tik brangakmeniais, kurie puikiai atrodo klasikiniame vaizde. Padėti ateiti bolero, kailių, sankabų, rankinių ir kepurės.

Pasirinkę papuošalus, nedarykite drąsos. Nedidelis kiekis, kuklumas ir neaiškumas yra taisyklės, kurios padės jums pasirinkti reikiamus papuošalus savo vakariniam aprangai. Nerekomenduojama naudoti papuošalų, o kraštutiniais atvejais jis turi būti labai aukštos kokybės.

Sankaba yra naudinga ir Jei pageidaujate rankinės, tada ji turi būti maža ir suderinta su batus.

Ilga vakarinė suknelė tiesiog negali egzistuoti be kulnų, nors ir ne didelių, bet jie vis dar turi būti. Bato spalvą lemia pasirinktas suknelės atspalvis. Čia galite eiti dviem būdais: pasirinkti batus šiek tiek tamsiau nei suknelės spalva arba žaisti ant kontrasto. Na, jei absoliučiai jokios galimybės, tada pasirinkite juodos arba rudos batai - nesuderinamumas jūsų paveiksle nebus.

Batai neturėtų būti spalvoti, turi daug priedų, ypač jei jūsų pasirinkta suknelė jau turi dvi ar daugiau spalvų. Nepamirškite apie pėdkelnės ar kojines - be šio elemento, vakaro įvaizdis paprasčiausiai negali egzistuoti. Galų gale, jūs turite praleisti didžiąją dalį užimtos vakaro ant kojų ir nepatogūs batai kirs visus planus.

Geriau rinktis apatinius drabužius kartu su suknelė, kad pamatytumėte, kaip pastebimas jis bus, ir kokį poveikį jis turės figūrai.

Komentarai
 1. Julija
  13.12.2015

  Vakaro suknelės nėra daug! Man gėda pripažinti, bet pagal mano drabužių spinta daugybę dalykų yra vakarinės suknelės. Aš negaliu jai padėti. Tokio grožio perdavimas parduotuvėje yra nusikaltimas.

 2. Meilė
  27.11.2015

  Vakarinės suknelės su nėriniais yra labai viliojančios. Ypač patinka „dvigubo sluoksnio“ suknelė.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys