Vakarinės suknelės

Ilgos vakarinės suknelės

Ilgos vakarinės suknelės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Metai
 2. Švelnus
 3. Graikų
 4. Tiesioginis
 5. Atidaryti
 6. Su pjūviu
 7. Su asimetrine sijona
 8. Atgal atidaryta
 9. Ilgos rankovės
 10. Su nėriniais
 11. Su traukiniu
 12. Skaidrus
 13. Visoms merginoms
 14. Spalva
 15. Šukuosena

Kiekvienas mados sezonas mėgsta gražią pusę žmonijos su moteriškais ir seksualiais vakarinių suknelių modeliais ant grindų. Ilga suknelė yra universali, ji gali būti lyginama su drąsiausio riterio giria, nes ji padeda mergaitėms pilnai ginkluoti grožiu ir gundymu.

Metai

Vakaro mados pasaulyje yra specialios suknelės, tinkamos išskirtinėms progoms. Jie atrodo taip įspūdingi, kad pakanka suprasti vieną žvilgsnį - tai yra suknelės, sukurtos svarbiems įvykiams. Jų rafinuotumas ir prabanga harmoningai susipynė į vieną tandemą, vadinamą „suknelių metais“.

Dizaino vaizduotės plotas yra viršutinė tokių suknelių dalis, kuri gali turėti asimetrines linijas, plonas dirželius, arba visai nėra.

Skirtumai tarp modelių daugiausia yra krūtinės ar nugaros dalies gabalų forma, apdaila ir gylis. Drąsioms mergaitėms dizaineriai sukuria metų sukneles su išpjovomis juosmens pusėje arba iš karto iš dviejų.

Švelnus

Stilius, kuris atėjo pas mus nuo 50-ųjų, atkakliai nenori pasenti praeityje, nuolat įkūnijant naujas mados tendencijas. Tokiose suknelėse tikrai yra romantika ir moteriškumas, tūrio siluetas ir šviesos linijos.

Neseniai dizaineriai nusprendė pasitraukti iš sodrių suknelių monotonijos. Statymas atliekamas pagal spalvų ir audinių derinį, sudėtingą pjaustymą ir spausdinimą. Gręžimo modeliai tapo originaliais. Jie yra tinkamas makiažas retro stiliaus ir aksesuarų iš šiuolaikinių laikų.

Jei drąsūs ir beviltiški eksperimentai nėra patinka, visuomet išlieka erdvus apranga, kurios viršutinis sijonas yra pagamintas iš šviesaus audinio, kurio permatomas poveikis.

Graikų

Laisvai tinka, plaukiojantieji audiniai, malksnas, drapavimas ar kriauklės yra visi graikų stiliaus suknelės požymiai. Šį stilių gali padaryti mados dizaineriai: jie atšaukia rankoves ir vėl jas akcentuoja, eksperimentuodami su iškirpte visais įmanomais būdais, keisdami jo formą ir gylį.

Kad ši suknelė būtų tinkamesnė, galite pridėti įrišimo arba pasirinkti modelį su diržais.

Tiesioginis

Jei esate moderni ir stilinga mergaitė, jūs tikrai turite tiesią suknelę, kurios ilgis yra maksimalus.

Yra keletas priežasčių:

 • atvaizdo unikalumas, kuriam galite lengvai pasirinkti kitus drabužius ir aksesuarus;
 • moteriškas įvaizdis, kurio negalima abejoti;
 • maksimalus ilgis bus paslėpti kojų trūkumus.

Šiose suknelėse ji atrodo gerai giliai supjaustyta (priekyje ar užpakalyje), įdėta nėrinių ir putojančio dekoro. Tikrosios suknelės tarp jų yra tos tiesios suknelės, kurių kraštas yra tik ant grindų.

Tiesa, juose nėra daug malonumo, todėl apranga į grindis bus puiki galimybė dalyvauti renginiuose, oficialiuose renginiuose, kuriems nereikės nuolatinio ir aktyvaus judėjimo iš jūsų.

Atidaryti

Kai pasirodo ilga suknelė, kurioje nėra rankovių ar diržų, o iškirpimo linija yra tokia išraiškinga, kad neįmanoma žiūrėti, tada visi kiti modeliai išnyks ir eina į šoną.

Dėl sijono gali būti ne labai didelis, bet tvarkingas traukinys, ir gali eiti ant sijono ilgio. Tokie elementai atrodo tiesiog puošnūs kartu su plikais pečiais ir švariu kūnu. Dėl raudonojo kilimo - idealiausias variantas.Į viršų galima papuošti putojančiais papuošalais, kuriuos sudaro kristalai arba užuolaidos.

Su pjūviu

Su ilga vakarine suknelė su dideliu plyšiu galima pristatyti ploną merginos siluetą palankioje šviesoje. Jis ne tik bus nereikalingas ant sijono, bet priešingai - jis pridės viliojančio ir seksualaus įvaizdžio. Be to, tokia suknelė bus patogi judėti.

Šoninis pjūvis, matomas smalsioms akims tik judėjimo metu, atrodys glaustesnis. Drąsios moterys, turinčios puikiai plonas kojas, dizaineriai siūlo pasirinkti ilgas sukneles su plyšiu priešais.

Su asimetrine sijona

Visi gerai žinome, kad pasirenkant vakarinę suknelę turite sutelkti dėmesį į renginio pobūdį. Oficialaus stiliaus nebuvimas artėjančiam vakarui yra svarbi priežastis pasirinkti suknelę su asimetrija palei apatinę sijono liniją. Suknelės su traukiniu ir sutrumpinta sijono priekinė dalis yra labai populiarios. Čia koquettishness ir ekstravagancija bus lygiomis dalimis.

Atgal atidaryta

Jei jūsų senoji svajonė yra suknelė su plika nugara, tada leiskite jam būti ilgai, su uždaromis krūtimis. Patikėkite, kad nugarėlė bus pakankamai, kad vaizdas taptų seksualus, malonus, žaismingas ir jaudinantis paslaptis.

Šis apranga bus vienodai geras ne kiekvienai progai. Verta taupyti įspūdingą viešą išvaizdą. Tai gali būti vakarienė, vakarienė, pasaulinė premjera (arba bent nacionalinė), iškilmingi priėmimai. Decollete atrodo pažįstamas ir gana pavargęs. Tai dar vienas dalykas - supjaustymas ant nugaros. Jis turi intrigą, insolenciją ir žavesį.

Ilgos rankovės

Ilgomis rankovėmis suknelės tinka kiekvienam sezonui. Žiemos šventei tokia apranga yra daug tinkamesnė, atneš komfortą savo savininkui ir neleis jai įšalti. Vasarą dėvėdami tokią suknelę, galite palikti neįprastos suknelės ir kontrasto, kurį sukurs kitų svečių atviros suknelės, sąskaita.

Ilga suknelė su ilgomis rankovėmis liudys apie rafinuotą skonį ir padarys vaizdą paslaptingą. Dėl šios suknelės gali būti sugrąžinama skanioje viduramžių ponia. Vasaros galimybės sukurtos iš lengvų audinių, kurie leidžia organizmui kvėpuoti ir laisvai judėti. Tokios suknelės puikiai atrodo su ne itin dideliais gėlių motyvais.

Su nėriniais

Noras būti elegantiška, didinga ir ryški moteris yra įkvėpta per ilgą suknelę. Visų pirma tarp šių drabužių yra juodos nėrinių formos.

Kiekvienas jūsų dėmesys bus skiriamas jums: vyrai jus protingai nusirengs, o moterys kovoja su susižavėjimo ir pavydo jausmu.

Pasirūpinkite, kad tokia puiki suknelė neužgožtų jūsų. Tai turėtų būti tik brangakmenio kraštas.

Su traukiniu

Ar planuojamas labai svarbus įvykis, net galbūt svarbiausias ir svarbiausias jūsų gyvenime? Na, tada suknelė turėtų būti tinkama, itin prabangi, didinga ir puiki. Be abejo, visa tai reiškia vienintelę suknelę, kurioje yra traukinys.

Šis elegantiškas apranga netoleruos netinkamai pasirinktų batų ir netinka šukuosena. Šventė, kuriai jūs ketinate, turėtų apimti išmatuotus pasivaikščiojimus, švelniai šeriant šampaną iš akinių ir kalbant apie aukštas, bet ne aktyvias šokio ir triukšmingas įmones.

Traukinys, sudarytas iš nesvaraus audinio, gerai pasireiškia, nors kiti variantai neturėtų būti išmesti.

Skaidrus

Drąsių ir emancipacijų madoje turėtojai neturėtų paslėpti už tankių audinių ir uždarųjų elementų. Ilga suknelė, pagaminta iš permatomo audinio, puikiai atspindės jūsų nuotaiką ir parodys puikiai pastatyto kūno grožį.

Nėrinių, šifono, didelių gėlių juostelių ir dekoracijų, turinčių nuosėdų kompozicijų, elementai gali nusistovėti ant permatomo audinio.

Visoms merginoms

Išbaigtumas nėra priežastis dėvėti maišelius ir būti pilka pelė tarp gražiai apsirengusių grožybių. Daugelis dizainerių sukuria korekcines vakaro sukneles, kurios tinka sodrioms moterims daug daugiau nei madingiausi.

Su visais klubais, jums tikrai reikia ieškoti suknelės su V formos iškirpte. Nauda yra ta, kad tokių komplektų yra daug, o paieškos sunkumai jums neturės įtakos. Ar nepakankamai išraiškinga liemens linija? Platus diržas padės jį išryškinti ir padaryti kūno kreives aiškias. Kojų lieknas, bet viršutinė kūno dalis yra masyvi? Tada jums reikia pasirinkti ilgą suknelę su dideliu plyšiu.

Spalva

Juodos spalvos bet kuriuo sezonu išlieka aktualios, tačiau ateities mados tendencijose ji taps mėgstamiausia. Dėl pirmos vietos taip pat konkuruos mėlynos, mėlynos, violetinės ir garstyčios, plytų ir vyno atspalviai.

Jau keletą metų iš eilės šilkas su gėlių ornamentu nepalieka vakaro mados pasaulio. Stilius ir aristokratija tokioje suknelėje yra labiausiai. Negalima pernelyg apsvaiginti su atvirumu.

Šukuosena

Vakaras, kiek įmanoma ilgiau, suknelė ne su kiekviena šukuosena bus sujungta. Kalbant apie šukuosena, stenkitės išlaikyti pusiausvyrą ir sukurti harmoniją. Nėra jokio plataus masto ir sunkumo, nes kitaip visas toks moteriškumas, kuris buvo sukurtas su tokiu atkaklumu, sprogo kaip muilo burbulas.

Pirmasis moters įspūdis grindžiamas jos vakaro išvaizda, kuriai reikia tinkamai parinktos šukuosenos. Taisyklės padės išvengti dažniausių klaidų:

 • pūkuotai suknelei reikia sukurti nedidelį šukuoseną gražiai surinktų plaukų forma ir atsitiktinai išmestomis sruogomis;
 • kompaktiška suknelė, įskaitant graikišką, puikiai tinka palaidiems plaukams ir sudėtingiems nerijos;
 • jaunoms moterims nereikia nieko sukurti savo galvos, daug geriau parodyti natūralių plaukų grožį;
 • moterims, turinčioms tvirtą amžių, neturėtumėte prisiminti jaunimo, kuriame buvo ryškūs akcentai, super asimetriniai kirpimai ir suplėšyti kirpčiukai.

„Elegance“ nevyksta pernelyg daug, todėl nedvejodami pasiimkite priedus (tiesiog neužklijuokite), rankinę ir apdailą savo plaukuose, pagal savo vakarinę suknelę.

Būtinai pasiimkite išskirtinius batus su aukštais kulniukais ir leiskite jiems būti geresnės kokybės nei intriguojantis. Nors šiuolaikinio vakaro mados dėka galima pasirinkti mažus batus. Turi būti manikiūro ir vakaro makiažas.

Komentarai
 1. Polina
  17.12.2015

  Tai ilga vakarinė suknelė, kuri yra ypač iškilminga ir šventinė, net jei ir mažiau praktiška.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys