Vakarinės suknelės

Vakaro suknelės tos pačios spalvos ar skirtingų atspalvių pamergėms

Vakaro suknelės tos pačios spalvos ar skirtingų atspalvių pamergėms

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Bridesmaidų suknelės pasirinkimo niuansai
 2. Ta pati spalva
 3. Skirtingos tos pačios spalvos atspalviai
 4. Spalvotas raštas
 5. Į grindis
 6. Trumpas
 7. TOP 10 spalvų

Dabar vis daugiau dėmesio vestuvėms skiriama bridesmaidų vaidmeniui. Todėl, norint pasirinkti jiems tinkamus drabužius, yra garbės klausimas.

Bridesmaidų suknelės pasirinkimo niuansai

Jei jau nusprendėte, kad bridesmaids bus apsirengę panašiomis suknelėmis, renkantis drabužius, atsižvelgite į šiuos niuansus:

 1. Pradėkite pasirinkdami ilgius - trumpus arba ilgus variantus. Ilga versija yra iškilmingesnė ir grakštesnė, bet, žinoma, brangesnė. Trumpi modeliai sukuria lengvumo efektą, tačiau jie atrodo demokratiškesni.
 2. Dabar pagalvokite apie stilių. Yra daug galimybių, todėl turėtumėte atidžiai išnagrinėti kiekvieną iš jų.
 3. Nesistenkite naudoti vienodų suknelių visiems merginoms. Nepamirškite, kiekvienas turi savo savybes, savo stipriąsias ir silpnąsias puses. Visus tuos pačius, galite pabrėžti vienos malonumus, bet sutelkti dėmesį į kitos merginos trūkumus. Mažai tikėtina, kad ji dėkoja jums už tai. Tegul jūsų draugai nustato stilių, kuris puikiai tinka jų kūnui.
 4. Atspalvio klausimas nėra paskutinėje vietoje. Subtilios spalvos tinka vasarą ar pavasarį. Jei vestuvės planuojamos rudenį ar žiemą, tada merginos geriau nešioti tamsesnių atspalvių sukneles.

Ta pati spalva

Ši galimybė laikoma gana kategorišku ir griežtu, tačiau ji suteiks puikias nuotraukas.

Ir net jei tos pačios spalvos suknelė visiems, kiekviena mergina galės išsiskirti ir atrodyti individualiai, jei:

 • mergaitėms bus tokios pat ilgos suknelės, tačiau kiekvienos jų viršuje bus skirtingos;
 • Visos suknelės bus skirtingų stilių.

Skirtingos tos pačios spalvos atspalviai

Gražios merginos atrodo gražiai, apsirengusios skirtingų spalvų atspalvių suknelėmis. Ši parinktis padės vienu metu atskirti merginas iš kitų svečių ir sujungti juos, tačiau tuo pačiu metu kiekviena mergina išskiriama atskirai.

Jei suknelės yra skirtingomis spalvomis, galite sujungti merginas, siūlydami jiems tą patį stilių. Pavyzdžiui, suknelių atspalvis bus kitoks, o audinio tekstūra ir suknelės ilgis bus vienodi.

Spalvotas raštas

Spalvingi mergaičių apranga bus puikus pasirinkimas renginiui, kurio stilius apima spaudinius. Fantazija pasirinkus tokius drabužius nėra ribojama nieko - merginos gali apsirengti narve, polka taškuose, suknelėse su gėlėmis ir kitais piešiniais.

Jei mergaičių suknelėms pasirenkami skirtingi stiliai ir medžiagos, merginos gali būti sujungtos naudojant tuos pačius diržus, apyrankes, puokštes ir panašius niuansus.

Į grindis

Šios suknelės tinka tradiciniams šventėms restorane. Renkantis ilgas sukneles bridesmaids, svarbu atkreipti dėmesį į stilių. A-siluetas yra geras pasirinkimas. Jei pasirenkate komplektus su pilnu sijonu, tai padės paslėpti mergaičių figūrų trūkumus.

Trumpas

Jei mergaičių apranga pasieks trumpą ir sodrią, jie atrodys lengvai ir linksmai. Dėl griežtų klasikinių vestuvių geriausios mergaičių suknelės yra geriausios, tiesios. Suknelės, kurių ilgis šiek tiek žemiau kelio, turi labai elegantišką išvaizdą.

Ji neturėtų būti pasirinkta pernelyg siauroms ir trumpoms aprangoms, leiskite suknelėms būti patogi ir netrukdo šokti.Labai gilus skilimas taip pat nėra sveikintinas, tačiau pjaustymas ant nugaros gali virsti suknelės akcentu.

TOP 10 spalvų

Violetinė, violetinė ir levandų atspalviai

Kodėl gi ne gyventi ant alyvinės ar levandos vakarinės suknelės? Šie atspalviai yra populiariausi renkantis bridesmaidų sukneles, nes jie yra diskretiški, bet tuo pačiu metu įdomios spalvos, leidžiančios pabrėžti renginio svarbą, sutelkiant dėmesį į progos didvyrį.

Levandų suknelės bridesmaids puikiai papildo Provanso stiliaus vestuvės.

Ypač geras šis vaidmuo yra lengvesni atspalviai. Jie sukuria iškilmingą renginio atmosferą, o ne sutelkdami dėmesį į pagrindinius renginio dalyvius.

Pageidautina papildyti plaukus su šviežia gėlėmis, pageidautina rožine, violetine arba balta. Kaip papuošalai, čia idealus sprendimas yra taurieji metalai. Ir nesvarbu, ar tai sidabras, ar auksas.

Turkis

Ši spalva labai sultinga, todėl vestuvių ceremonijoje ji atrodo labai naudinga. Tendencija ir romantiškumas papildys tokius atspalvius kaip šviesiai turkis, akvamarinas, cianas ir kiti. Geriausia iš visų turkio atspalvių suknelių atrodo ant raugintos odos.

Jei šventė planuojama gamtai ar pajūryje, rinkitės šlapias ar šifono turkis su merginomis.

Kaip papuošalai, paprašykite savo draugų įdėti į baltas apyrankes ir patraukti plaukus baltais gėlių kirpimais. Batai turkis suknelės turėtų pasirinkti baltas, klasikinis juodas, smėlio, karštas rožinis arba sidabras.

Persikų

Šios spalvos suknelės atrodo šviesios ir šiltos, todėl jos puikiai tinka vestuvių šventei pavasarį ir vasarą.

Tokios suknelės yra ypač geros merginos, jei vestuvių apranga nėra klasikinis baltas, bet kepto pieno ir pan.

Persikų draugiškų drabužių komplektuose harmoningai su žaliu paletė, pavyzdžiui, mėtų tonu.

Raudona

Ypač įspūdingi yra tokios suknelės merginoms kartu su sniego balta apranga.

Nuotaka galės dėvėti raudoną diržą ir raudonus batus, taip pat papildyti vaizdą ryškiai raudonu puokštėliu. Ir šviesios vestuvės su spalvingomis nuotraukomis.

Elegantiški merginos atrodys ilgos raudonos šifono suknelės ar trumpos, ryškiai raudonos spalvos suknelės, turinčios pūkuotus sijonus.

Taip pat puikiai atrodys drabužiai iš vyno ir klarneto tonų.

Kalyklos

Ši spalva dabar yra labai populiari ir dažnai naudojama vestuvėms - tiek vasarai, tiek žiemai.

Mėtų atspalviai - švieži ir linksmi. Jie puikiai derinami su auksiniu atspalviu.

Geltona

Šios suknelės atrodo minkštos ir saulėtos. Geltona spalva akcentuos merginų grožį ir jaunimą. Jis bus geriausias pasirinkimas, jei tarp merginų yra daug blondinų.

Baltos, mėlynos, žalios ir pilkos spalvos padės atspindėti geltonus merginų drabužius. Geriausius geltonos spalvos paletės atspalvius pamergės suknelėms galima pavadinti citrina, šviesiai geltona, gintaru, auksine ir garstyčia. Ideali medžiaga geltonoms suknelėms būtų nėriniai, blizgus audinys, šilkas arba tiulis.

Mėlyna

Šios suknelės atrodo vėsios, vėsios, erdvios ir lengvos. Jie puikiai atrodys labai jaunoms mergaitėms. Jei sujungsite mėlynus tonus su pilku ar auksu, tuomet tokios suknelės ant merginų turės kilnumo ir elegantišką išvaizdą, o jei pridedate mėlynai rožinę, smėlio ar baltą atspalvį, gausite labai žaismingus ir labai žaismingus komplektus.

Geriausi atspalviai mėlynos spalvos paletei mergaičių suknelėms gali būti vadinami žydra, akvamarinu, grūdų žiedu ir mėlyna. Vasaros šventėms mėlynos suknelės turėtų būti šviesios ir tekančios, o žiemos šventės atveju suknelės turėtų būti papildytos mėlyna austi arba megzti.

Rožinė

Ši spalva teisėtai vadovauja pastelinėms vestuvėms.Ji pabrėžia moteriškumą ir švelnumą, taip pat tinka bet kokiai išvaizdai.

Dažniausiai pasirenkama ši spalva, jei nusprendžiama, kad jos draugai bus suknelę iš įvairių atspalvių.

Švelniai rausvos spalvos atspindi raminamą ir raminantį, o ryškūs atspalviai (neonas, fuksija) sukuria daugiau įdomumo.

Rožinė gamma puikiai derinama su mėlyna, mėlyna, aukso, šokolado ir mėtų.

Geriausias pasirinkimas tarp rožinės spalvos paletės tamsų kostiumėlių komplektams yra miltelių ir raudonų spalvų atspalviai, taip pat fuksija ir koralų tonai.

Baltos

Tai gana drąsus pasirinkti šią spalvą merginų suknelėms, nes jis gali supainioti kitus (jiems bus sunkiau išskirti nuotaką).

Taigi, kad baltos mergaičių suknelės nekonkuruotų su vestuvių suknelė, jos pasirinko kitą audinio tekstūrą, skirtingą atspalvį ir dažnai trumpą ilgį. Geras sprendimas yra suknelė visiems merginoms visiškai identiškomis suknelėmis, tada nuotaka bus lengva rasti tarp svečių.

Geras sprendimas būtų suknelės baltos spalvos su spaudiniais.

Geriausi baltos paletės atspalviai jaunavedžių merginų suknelėms bus pienas, dramblio kaulas ir grietinėlė, taip pat kiaušinių lukšto ir dramblio kaulo tonai.

Mėlyna

Ši spalva laikoma reprezentatyvia ir kieta, bet ne tokia griežta kaip juoda. Mėlynos suknelės atrodo elegantiškos ir kartu su daugeliu tipų. Jie bus ypač geras pasirinkimas, jei buvo pasirinktas klasikinis baltas apranga.

Tamsiai mėlynos merginos turėtų būti suteiktos ryškūs gėlių puokštės. Kad mėlyna nebūtų tokia šalta ir sunki, ji derinama su baltu, smėliu, koralu, mėlynu ir geltonu. Geriausios mėlynos spalvos tonai pamergių kostiumėliams bus safyras, džinsas, ultramarinas, žydras ir jūros banga.

Ir galiausiai, įvairių spalvų suknelių pasirinkimas kostiumėliams. Jis taip pat atrodo įspūdingas, ar ne?

Komentarai
 1. Olya
  29.08.2015

  Kaip man patinka ši tendencija - merginos beveik identiškomis suknelėmis! Vienodos spalvos turi būti tik priedai ir kitos vestuvių detalės. Tada viskas bus tobula.

 2. Svetlana
  11.08.2015

  Manau, kad galite pasirinkti tą patį audinį, bet leiskite kiekvienai draugei pasirinkti savo stilių, kitaip kai kurie turės trūkumų, o palyginimas nebus jų naudai.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys