Vakarinės suknelės

Vakarinės suknelės naujiems metams 2020

Vakarinės suknelės naujiems metams 2020

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Pasirinkite pagal formą
 2. Atrankos taisyklės
 3. Spalva ir stilius
 4. Įvykis

Naujieji metai visada sukelia neramumus, rūpesčius, malonius darbus ir nuotaikas, būdingą tik šiai atostogai. Bet ar pamiršote rinktis aprangą sau, kur susitiksite su pagrindine planetos švente? Mes bandėme, nes mums pavyko sumažinti vakarinės suknelės pasirinkimo problemą. Taigi, pradėkime savo svajonių suknelę.

Pasirinkite pagal formą

Naujųjų metų išvakarės kiekvienai moteriai yra galimybė parodyti su savo grožiu ir parodyti nuostabiausią suknelę iš visos drabužių spintos. Akivaizdu, kad suknelė turi būti tobula visais atžvilgiais, ypač atsižvelgiant į stiliaus ir jo savininko figūros derinį.

Taigi, rinkitės vakarėlio suknelę Naujųjų metų vakarėliui pagal figūrą.

Obuolys

Lankstytiems figūroms negalima pasirinkti siauros suknelės, kuri bus gerai pritvirtinta prie kūno. Tačiau apranga taip pat negali būti pernelyg laisva - nereikia paslėpti elegantiškų uniformų už kombinezono.

Geras pavyzdys - suknelė su kvapu ir apranga su pusiau greta esančiu siluetu, kuris pabrėžia viską, ką reikia pabrėžti.

Kriaušės

Kriaušės formos (trikampio) paveiksle reikia pasirinkti tokius komplektus, kurių pagalba būtų pridėta viršutinė kūno dalis, o apatinėje kūno dalyje būtų pašalinami papildomi centimetrai. Ploni juosmens su pabraukimu.

Idealiai tinka modeliams su amerikietiška kilpa arba pritaikyta įstrižai, pritraukiant dėmesį į pečius ar krūtinę. Draperijos, brėžiniai, pufai, gūžiniai yra svarbūs elementai, kurie sukuria reikiamą tūrį. Geras papildymas būtų bolero arba cape.

Apverstas trikampis

Su plačiais pečiais ir siaurais klubais, priešingai, tūris turėtų būti padaryta klubuose. A-silueto ir imperijos stiliaus komplektai padės jums. Be shuttlecocks, draperies, peplums ir pūkuotas sijonas, pavyzdžiui, baliono sijonas, yra būtinas.

Platus pečius vizualiai sumažins V-kaklą. Kvadratinis iškirpimas ir dirželiai nėra pageidautini.

Stačiakampis

Kai siauras pečių ir klubų, pirmiausia jums reikia pabrėžti juosmens. Visi dekoratyviniai elementai (karoliukai, blizgučiai, aplikacijos) yra jūsų. Idealiu atveju, reikia sukurti garsumą viršuje ir apačioje.

Mažai

Mažoms mergaitėms dizaineriai sukūrė trumpus įvairių variantų vakarinių suknelių modelius. Vienas iš jų yra aukštas juosmuo ir ryškios spalvos.

Sijonas turėtų būti tiesus arba šiek tiek užsidegęs. Iš didelio modelio ir sudėtingo pjaustymo reikėtų atsisakyti.

Suknelės grindyse taip pat yra leistinos, jei sijonas uždaro kulną, o siluetas yra tinkamas.

Jei į paveikslėlį pridedate aukštus kulnus, niekas nepastebės jūsų nedidelio augimo, ir jūs pats pamiršsite apie šią mažą jūsų kūno savybę.

Atrankos taisyklės

Reikia atkreipti dėmesį ne tik į figūros bruožus, bet ir pasirenkant vakarą. Yra keletas niuansų, kurie gali padėti rasti geriausią suknelę.

Mes pasirinkome jums patarimų sąrašą, po kurio lengva tapti Naujųjų metų vakaro karaliene:

 1. Pasirenkant drabužius, reikia remtis būsimo renginio forma. Vakarinė suknelė tradiciškai atstovaujama maxi ilgiui, bet ne kiekvienai mergaitei, kuriai ji tinka, ir netinka kiekvienai progai. Suknelės ilgis turėtų būti suderintas su jūsų kūnu - tai pirmasis. Ir antrasis - tai priklauso nuo šventės vietos.Klubo vakarėliui būtų malonu dėvėti kokteilių suknelę, o ne ilgą vakarinę suknelę, kuri, nors ir atrodo spalvinga, vis dar kelia judėjimo suvaržymus.
 2. Jūs neturėtumėte pasirinkti kelnių kostiumų, net jei kasdieniame gyvenime jūs nepripažįstate kitų drabužių. Nustebinkite kitus savo nauju vaizdu, užpildytu visiškai naujų emocijų. Jei nesate pasiruošę dėvėti drąsią ir net seksualią suknelę, tada yra daug romantiškų, mielų ir moteriškų modelių.
 3. Negalima persekioti mados tendencijų. Visų pirma, reikia atsižvelgti į jūsų figūros tipui būdingas savybes.
 4. Žaidžia ant kontrastų ir pasirenkant neįprastas spalvas dažnai duoda labiausiai nenuspėjamus ir nuostabius rezultatus. Atidžiai išnagrinėkite savo spalvų tipą - tai padės jums pasirinkti drabužių spalvą, palyginti su plaukų arba akių spalvos atspalviu.
 5. Atkreipkite dėmesį į bendrą įvaizdžio formavimą ir prisiminkite normos prasmę. Drąsus ir ekscentrinis apranga turėtų sušvelninti kuklesnę šukuoseną, mažiausiai papuošalų ir minkštą makiažą. Pavyzdžiui, jei jūsų pasirinkimas nukrito į nuostabų ir tiesiog nerealiai gražią suknelę iš kilnojamojo raudonojo vyno spalvos, tai atrodys gerai kukliai nudažyti plaukai ir nesukels makiažas, sukurtas iš bendrų jūsų vaizdo tonų.

Spalva ir stilius

Tai ne tik atsižvelgiant į didelių galimybių ilgį ir stilių, bet ir apie jūsų vakarinės suknelės spalvą Naujiems metams. Nors ryškūs atspaudai, net ir monochromatinis modelis, yra pagrindinis dalykas, kurį jums patinka apranga.

Nepriklausomai nuo to, kas gali pasakyti, bet minimalizmas niekada neišeis iš stiliaus, įskaitant vakarinius drabužius. Šios suknelės netgi gali būti vadinamos visuotinėmis, kai kalbama apie priedų pasirinkimą.

Netgi medžiagos pasirinkimas neturi specialių reikalavimų ir nėra griežtų apribojimų. Be to, labai madinga tendencija yra įvairių tekstūros medžiagų derinys viename apranga. Ryškiausias pavyzdys yra satinas ir nėriniai, puikūs ne tik tekstūros, bet ir spalvos.

Įvykis

Jūs negalite pamiršti Naujųjų metų partijos pobūdžio ir bendrosios temos. Tai pasakytina ne tik apie aprangos komfortą ir aktualumą, bet ir daro įtaką kai kurioms tradicijoms ir įspūdžiams.

Įmonės

Bendrovė reikalauja ne tik pagarbos padorumui ir apdairumui pasirenkant suknelę, bet ir rūpintis ateitimi. Tai yra atvaizdas, kuriame jūs sutinkate su Naujųjų Metų, jūsų būsimi pasiekimai ir pergalės priklauso.

Norėdami laimėti ir gauti naują, įdomesnį darbą, turėtumėte pasirinkti baltą suknelę. Tai simbolizuos naują jūsų gyvenimo laikotarpį, kurį galima pradėti nuo nulio. Tai gali būti darbinių kopėčių padidėjimas, naujos padėties atsiradimas arba esminis darbo pakeitimas.

Bus galima pasiekti darbo užmokesčio padidėjimą dėl savo drabužių metalo blizgesio arba brangiųjų papuošalų (aukso, platinos) buvimo vaizde.

Naujųjų metų šventės pobūvių tema yra puiki priežastis pasirinkti prabangią suknelę, kuri paprastai siejama su pasakomis. Pagalvokite apie tai, kaip nustebino jūsų kolegos, kurie matė jus kelnių kostiumais ir griežtu drabužiu.

Rimtiems tikslams reikalingas rimtas pasirengimas. Pažymėkite viršininko pareigas? Tada jums reikės griežtos vakarinės suknelės, iš austi iš elegancijos ir papuoštos brangiais papuošalais.

Moteris, turinti aukštą poziciją, neturėtų rinktis nešališkumo ar paauglių neatsargumo. Tačiau pernelyg didelis sunkumas yra nenaudingas. Išsaugokite mįslę, kuri gali būti įkūnijama plikais pečiais, ilga plyšiu į šlaunį, viliojanti iškirpte arba permatomomis įdėklomis. Pasirinkite vieną dalyką ir tada jūsų vaizdas bus pripildytas harmonijos, stiliaus ir rafinuotumo.

Klubo šventė

Klubo vakarėliui priklauso kelios tinkamos aprangos parinktys. Pavyzdžiui, kai kuriais atvejais būtų tinkama suknelę vidutinio ilgio.Nors daugeliu atvejų vis dar geriau rinktis iš kokteilių trumpų suknelių, kurios gali būti ryškios.

Jei jums patinka daugiau monofoninių komplektų, tada šviesūs priedai bus labai tinkami.

Šeimos susidūrimas

Šeimos apskrityje daugelis sutinka Naujųjų Metų, o ne pernelyg sumišę sau pasirinkdami suknelę. Šiuo atveju tinkamiausia būtų suvaržymas, tradicionalizmas, nedidelis vakaro aprangos kodas. Ilgis yra trumpas arba midi.

Visa tai yra gera, naudinga ir būtina, kad kiekviena mergina žinotų, bet visų pirma būtina klausytis savo širdies ir jausti kūną. Nepriklausomai nuo elegantiško aprangos, tačiau jis vis tiek turėtų būti patogus ir tuo pačiu metu beprotiškai kaip jūs, o paskui viskas.

Komentarai
 1. Polina
  20.10.2015

  Naujieji metai yra mano mėgstamiausia šventė! Kiekvienais metais aš nusipirkau suknelę šventei. Suknelės labai skiriasi viena nuo kitos stiliaus, spalvos. Bandau ne kartoti.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys