Vakarinės suknelės

Vakarinės suknelės 2019 - mados tendencijos ir dabartinės tendencijos

Vakarinės suknelės 2019 - mados tendencijos ir dabartinės tendencijos

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Minimalizmo stiliaus
 2. Barokas
 3. Pūkai ir plunksnos
 4. Turtingas dekoras
 5. „Fashion Ballroom“
 6. Madingi „nepriekaištingi“
 7. Metai
 8. Daugiau spalvų
 9. Spausdinimai ir programos
 10. Tiesa vyno
 11. Rankos ... sijonai

Kiekvienais metais kartojama ta pati nuotrauka: visas pasaulis seka mados šou su įkvėptu kvėpavimu. Kas yra geriausias sezono „rudens-žiemos“ ir „pavasario-vasaros“ suknelių rinkinys šiais metais? Kokie dizaineriai nustebins ir kokie nauji daiktai bus pateikti?

Minimalizmo stiliaus

Nesvarbu, kiek keičiasi mados tendencijos, klasika visada lieka. Netgi dideli mados dizaineriai su pavydėtinu reguliarumu siūlo moterims ir mergaitėms paprastus minimalistinius modelius.

Šį pasiūlymą pateikė Karolina Herrera ir Marchesa, Valentino ir Ralph Lauren. Visi šie modeliai pasižymi gausių dekoratyvinių papuošalų, ryškių spalvų ir sudėtingų detalių nebuvimu.

Klasika yra ne tik pjovimo, bet ir spalvų pasirinkimo. Todėl, juodos ir baltos spalvos - yra prioritetinės, nors vienos spalvos pastelinis gamas yra puikus.

Daugiau dėmesio skiriama juodos ir baltos spalvos deriniui. Galimybės yra tokios įvairios, kad suknelė ten patinka ir patys sudėtingiausioms mergaitėms.

Suknelės žirneliuose yra mados gėlė, kaip alternatyva. Taip pat išlieka tendencija, kad juose yra ir dryžuoti drabužiai.

Daugelyje kolekcijų yra kontrastingas pririštas aplikatas, karoliukai, atspaudai. Ir, žinoma, juoda apačia ir balta viršūnė nesumažina jo padėties.

Barokas

Viskas pasaulyje kartojama, įskaitant mados pasaulį. Taigi nėra nieko stebinančio, kai naujose kolekcijose matome kitų epochų aidus.

Tokie eksperimentai labai dažnai pasibaigia sėkme ir netgi triumfuoja, kaip įrodė baroko modeliai iš Yudashkin ir Reem Acra, Badgley Mischka ir Oscar de la Renta, Alberta Ferretti ir Louis. Dėl savo talento naujas gyvenimas gavo mados tendencijas, kurios buvo populiarios renesanso metu.

Baroko stilius reikalauja apsirūpinimo drabužiais. Tačiau tai neužkerta kelio jam atpažinti dėl spaudinių gausos, aukso siuvinėjimo ir įvairių užuolaidų buvimo. Dažnai suknelėse juostelės sujungiamos su raukšlėmis ar lankais.

Neįmanoma sukurti baroko aprangos ir išvengti medžiagų, tokių kaip brokatas, šilkas, aksomas, nėriniai, satinas ar gobelenai. Net jų aukšta kaina negali tapti kliūtimi. Šiam stiliui būdingas visiškas apribojimų trūkumas dėl pompos ir net kai kurių teatro.

Pūkai ir plunksnos

Nuo baroko stiliaus pradžios buvo apsvarstytos prabangios ir gausiai dekoruotos suknelės, leiskite jai ir toliau apsirengti plunksnomis ir pakraščiais. Naujojo sezono metu šioms medžiagoms tapo ryškus mados būdas.

Ši naujovė buvo pridėta prie kolekcijos, kurią pateikė Marchesa, Rodarte ir Carolina Herrera. Dėl švelnumo ir šventės tokie modeliai „pranoko“ viską, kas buvo žinoma mados pasauliui.

Turtingas dekoras

Vis dėlto dizaineriai neperduoda gausaus vakaro suknelės dekoro. Nuo karoliukų, blizgučių, stiklo karoliukų, monofoninių arba daugialypių, jie sukuria puikius komplektus.

„Fashion Ballroom“

Niekas negali užkirsti kelio jaunoms moterims svajoti apie nuostabią suknelę, kuri būtų tinkama lankytojui patekti į princą.

Todėl kiekvienoje kolekcijoje yra rutuliniai suknelės, o jų populiarumas pasižymi pavydėtinu nuoseklumu. Taip, ir galimybės jaustis kaip princesė ir dėvėti rutuliukus: baigimo mokyklos vakaras, studentų kamuolys, vestuvės.

Jaunajai poniai buvo suteikta galimybė reinkarnuoti kaip princesė kaip Karolina Herrera, Zac Posen, Zuhair Murad ir, žinoma, nepakitusi moterų Oscar de la Renta mėgstamiausia.

Madingi „nepriekaištingi“

Niekas ir niekas negali uždrausti moteriai būti seksualiam.Atvirumas drabužiuose jau seniai nustojo būti atvirkščiai. Čia ir dizaineriai, turintys galią ir pagrindinį, gali dirbti šia kryptimi, kiekviename šou pateikdami drąsus modelius.

Tik jūs nuspręsite, kaip galite būti sąžiningi. Jei žmogui leidžiama parodyti beveik plika krūtinę, kitiems tai yra leidžiama naudoti dideliu pjūviu, paryškintu gabalėliu arba plika viršuje.

Dėl kiekvieno skonio ir skirtingo atvirumo laipsnio galite rasti suknelę, jei atkreipiate dėmesį į tuos modelius, kuriuos sukūrė Donna Karan arba Yudashkin, Mugler arba Alberta Ferretti, Saint Laurent arba Zac Posen.

Pasirinkimas atvirų suknelių srityje yra didžiulis ir jūs negalėsite būti nematomas vakarėlyje.

Metai

Laikykitės visų minėtų stilių ir suknelių metų. Jų populiarumas nesumažėja ir nestovi - jis nuolat didėja. Kiekvienas mados dizaineris mano, kad yra pareiga sukurti savo moteriškos undinės suknelės interpretaciją.

Taigi, Zac Zac Posen, Badgley Mischka ir Oscar de la Renta visuomenei pristatė keletą modelių, kurie radikaliai skyrėsi vienas nuo kito. Buvo parodyti monochrominiai modeliai, kuriuose net apdaila buvo sumažinta.

Tačiau buvo ir kitų modelių - Pasakų, stebuklingų ir turtingai dekoruotų. Jie galėjo rasti viską, ko nori jūsų širdis: gėlės, plunksnos, siuvinėjimas, tiulis, spaudiniai ir netikėtas audinių derinys.

Daugiau spalvų

Sezoniškumą savo kolekcijose nebėra madinga, o rudens-žiemos kolekcija tai labai gerai patvirtina. Net atrodo, kad dizaineriai bando skambinti per blogus orus.

Tiek daug dizainerių tai padarė, tai rodo, kad moterys, nepaisant blogų oro sąlygų, suknelė ryškiomis ir turtingomis vakarinėmis suknelėmis. Elie Saab ir Emilio Pucci, Zac Posen ir Zuhair Murad, Versace ir Badgley Mischka skiedė achromatiką geltonomis, turkio, raudonos, mėlynos, rožinės ir žalios spalvomis.

Spausdinimai ir programos

Tačiau tik keletas dizainerių atrodė tik ryškios ir sodrios spalvos, todėl jie paėmė spaudinius, susijusius su vasaros kolekcijų paraiškomis. „Rosa Clara“ ir „Aire Barcelona“ prekės ženkluose matomi šviesūs aprangos modeliai.

Gėlių ornamentai ir įvairūs šiltų vakarinių suknelių modeliai atrodo stebėtinai svarbūs.

Pažvelkite į kolekcijas iš „Zuhair Murad“ arba „Marchesa“ komplektus. Dizaineriai savo darbe taip pat prisidėjo prie ryškumo.

Po šio pavyzdžio sekė Badgley Mischka ir Vivienne Westwood, kurie savo kolekcijose įkūnijo atspaudus ir siuvinėjimus su gėlių elementais.

Bet Valentino visiškai atsisakė geometrijos. Visų modelių paviršius užtvindė visus juodos ir baltos spalvos paveikslus ir neįprastas spalvas.

Ir netgi „Dolce & Gabbana“ netgi nenaudojo gėlių atspaudų, bet vaisių darinių.

Be to, kai kurie dizaineriai naudojo vaikų piešinius, taip pat garsiuosius paveikslus kaip puošmenų dekoravimo idėjas.

Tiesa vyno

Norint pridėti vaizdą, yra efektyvus būdas - kaip pagrindą naudoti vyno atspalvį. Ši taisyklė neturi jokių išimčių sezoniškumo, amžiaus arba priežasties, dėl kurios pasirenkama apranga.

Šiais metais tapo prioritetiniu „Marsala“ atspalviu, simbolizuojančiu tam tikrą Sicilijos vyną.

Rankos ... sijonai

Kaip pasaulis galėjo įsivaizduoti vakarinę suknelę su kišenėmis? Tačiau dizaineriai parodė, kad nieko neįmanoma, ir stereotipai mados pasaulyje neturi vietos. Todėl kasmet iš eilės podiumai yra pripildyti elegantiškais apranga su kišenėmis.

Audinio pasirinkimas čia visiškai nesvarbus, nes net ir šviesios šifono ar nėrinių suknelės gali turėti tokį įdomų elementą.

Komentarai
 1. Milana
  19.10.2015

  Man labai patinka Marsala spalva. Džiaugiuosi, kad šiais metais jis yra madoje.Sijinės kišenės - vėsios tendencijos man kišenėje) Kišenės padidina klubus, suteikia jiems tūrio. Man tikrai nepatinka, bet plunksnos yra labai įdomios)

 2. Olya
  04.10.2015

  Barokas yra gana sunkus stilius. Man labiau patinka minimalizmas.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys