Vakarinės suknelės

Vakaro suknelės dydis 50

Vakaro suknelės dydis 50

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Stiliai
  2. Pasirinkite pagal formą
  3. Spalvų pasirinkimas

Nestandartinis skaičius neturėtų trukdyti sukurti gražią vakaro išvaizdą. Net jei daugelis grožių susiduria su prabangių 50 dydžio modelių trūkumu, nes jie nebeatitinka standartinių dydžių, tačiau jie nėra pliuso dydžio. Nedaugelis dizainerių stengiasi sukurti naujus 50 dydžio modelius. Surinkome kai kuriuos jų darbo rezultatus. Naudodami šį pasirinkimą jums bus lengviau naršyti ir pasirinkti tą pačią suknelę, kuri padės kovoti su visais aplinkiniais.

Stiliai

Mergaitė, kurios dydis yra 50, vis dar sunku skambinti užbaigtu. Ir atsisakyti jį nuo plonų drabužių stilių ir stilių, tai nėra būtina. Vienintelis dalykas, kurį reikia ištaisyti dėl savo figūros. Pavyzdžiui, klasikinė apvalkalo apranga gali būti papildyta pailga striukė, pilvas gali būti paslėptas apvynioti suknelę, juosmenį reikia pabrėžti diržu, tačiau modeliai su pjovimo linija juosmenyje padalins figūrą į dvi dalis ir prideda nereikalingą tūrį.

Vasarą paprasta išsirinkti prabangaus grožio vakarinę suknelę. Galima rinktis iš laisvo pjovimo, A-silueto modelių, su nuostabiais sijonais, kurių ilgis pasiekia kelius. Puiki apranga su suknelės kostiumu, turinčia laisvą viršūnę ir gana siaurą sijoną, atrodo gerai. Tokios suknelės apačioje gali būti mažos užuolaidos arba sifonas ir spaudiniai.

Pasirinkite pagal formą

Džiaugiamiems tobulo figūros savininkams panašus į smėlio laikrodį, suprojektavo suknelių liniją su A-siluetu ir iškirptę „aikštę“. Platus diržas su plonu juosmens ir pūkuotas sijonas ant erdvių klubų atrodys gerai.

Negalima atmesti sijono trapecijos, kuri papildo drapiruotę po krūtine. Ši parinktis taip pat gerai atrodo ant kriaušės formos.

50 dydžių moterų, turinčių mažas krūtines, bet plačias klubus turėtumėte pasirinkti pūkuotą sijoną ir sumontuotą karkasą. Geriau pakeisti diržą pernelyg dideliu įdėklu. Toks žingsnis kuriant vaizdą padės nukreipti dėmesį nuo plataus apatinio kūno iki krūtinės. Dėl harmonijos leiskite sandalai ant stiletto ar aukštos mados batų atsakymo.

Jei jūsų figūra panaši į obuolį, turi pilnas šlaunis, mažą krūtinę ir nuobodu juosmens, tada jūsų pasirinkimas turėtų būti nukreiptas į tas sukneles, kuriose pjaustymas atliekamas po krūtimi arba juosmens. Karkasas gali būti drapuotas, o apykaklė - kaklaraištis. Tiesūs sijonai neturi kontraindikacijų ir taip pat gali tapti jūsų išvaizdos dalimi.

Su sodrią krūtinę Yra visa priežastis pasirinkti šifono ar viskozės suknelę su A formos raide. Gražus audinio modelis, kuris yra suknelės pagrindas, taip pat gali būti vakaro suknelės sprendimas. Kaip ir anksčiau, idealus pasirinkimas busty moterims yra trikampis iškirpte ir viršūnė su kvapu.

Draperies taip pat gali būti ant bodice, jie tarnauja kaip gražus dekoro visą aprangą.

Kalbant apie suknelės dugną, bus tinkama tiesi sijona, išsipūtusi ar pusė saulės.

Visiems tiems patiems kriaušių formos ar smėlio figūrų savininkams galite pasirinkti sukneles su dviem audiniais. Jis gali būti paprastas ruožas viršuje ir spalvotas šifonas apačioje, nėriniai ir šilkas. Pasirinkę dekoruotą karkasą, pažvelkite į trumpą rankovę, pavyzdžiui, tris ketvirčius.

Su švelniu juosmens ir 50 dydžio drabužiu Galite pasirinkti suknelę su kontrastingomis šoninėmis plokštėmis. Toks elementas gali būti tiesioje suknelėje arba vasaros saulėje.Toks apranga ilgą laiką išliks madoje, nes dizaineriai šią techniką naudoja kurdami ne tik vakarines sukneles, bet ir verslo kostiumus.

Čia svarbu pasirinkti jūsų formai reikalingų intarpų plotį. Pavyzdžiui, tos pačios juodos spalvos intarpai, esantys šviesioje suknelėje su gėlių atspaudais, bus dar blogesni. Ant "obuolių" figūrų gerai apsirengia riešutų suknelės su puikiu modeliu. Toks žingsnis nukreipia dėmesį nuo krūtinės ar klubo viršaus.

Negalima eiti aplink suknelės pusę su asimetrija apačioje. Smulkūs piešiniai, ryškūs atspaudai ir spalvingi motyvai - visa tai padarys jūsų šventinį vaizdą gražią ir originalią.

Spalvų pasirinkimas

Mergaitė, turinti prabangių formų, turėtų atkreipti ypatingą dėmesį į suknelės spalvas, nes netinkamai pasirinkta spalva ar modelis gali sugadinti vakaro išvaizdą. Įstrižainė, vertikalios juostos vizualiai padės ištiesti siluetą.

Gėlių spausdinimui geriau pasirinkti vidutinį dydį. Ryškus viršelis vizualiai prideda krūties tūrį, o tamsus bus šiek tiek paslėpęs platus pečius. Tai padės pasiekti horizontalias juostas ir pailgas ornamentus.

Nuomonė, kad balta spalva yra pilna, baugina gražius jaunus ponus. Ir veltui, nes kiek sėkmingų variantų paslėpta savaime suknelė balta. Ypač jei šventei pasirinkta vasaros suknelė. Baltos spalvos turi daug atspalvių, kurie prasiskverbia pilnatvę. Jei šviesioje suknelėje taip pat yra geras spausdinimas, tada tūris bus pertraukiamas.

Audinio pasirinkimas tokiam aprangai yra didžiulis: linas, medvilnė, viskozė ... Taigi jūs neturėtumėte bijoti baltų suknelių, tiesiog reikia tinkamai naudoti šios spalvos privalumus. Norėdami tai patikrinti, galite peržiūrėti pilnų modelių nuotraukų, apsirengusių lengvais vakaro suknelių modeliais, pasirinkimą.

Komentarai
  1. Larisa
    29.10.2015

    Turiu 50 dydžių, o forma labiau panašu į smėlio laikrodį. Man patinka suknelės su V-kaklu, aš nešiojau diržą. Tai pabrėžia juosmenį, o dėl išpjovos atrodo vizualiai plonesni.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys