Vakarinės suknelės

Vakaro suknelės graikų stiliaus

Vakaro suknelės graikų stiliaus

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Stiliaus funkcijos
 2. Šiuolaikinės suknelės interpretacijos
 3. Kad tiktų
 4. Trumpi modeliai
 5. Audinys
 6. Ką dėvėti

Senovės Graikija suteikė pasauliui ne tik didžiųjų mąstytojų atradimus ir darbus, bet ir gražią legendą, realistiškus mitus apie dievus ir kunigystes, kurie neišvengiamai apsirengė tekančiais drabužiais. Dizaineriai negalėjo pasipriešinti graikų deivių drabužiams ir nusprendė, kad šiuolaikinės moterys nėra blogesnės. Dabar graikų stiliaus vakarinės suknelės atkakliai atkuria savo vietas šiuolaikinės ponios garderoboje.

Stiliaus funkcijos

Graikų suknelė negali būti painiojama su kitais stiliais, nes tik tokią senovinę pusę pasižymi unikalios savybės:

 • audinys yra tik lengvas ir tekantis;
 • linijos yra lygios, šiek tiek kontūro figūros kontūrai;
 • pjovimas - laisvas, nesukuriant judesių suvaržymų;
 • juosmens - būtinai pripūstos.

Visų šių elementų derinys sudaro graikų suknelės, kuri dažnai susiuvama į tunikos vaizdą, kūrimo pagrindą. Tokius vaizdus vis dar galima priskirti „imperijos“ stiliui, kurio pagrindinė išskiriamoji charakteristika yra per didelė liemenė iki krūtinės lygio ir sijonas, kuris prasideda iš karto.

Šiuolaikinės suknelės interpretacijos

Šiuolaikiniai dizaineriai tvirtai įsitraukė į graikų suknelę, pakeitė, sukūrė nemažai naujų vaizdų, pridėjo detalių, kurios anksčiau nebuvo. Netgi asimetrija sėkmingai įsitraukė į graikų vakaro stilių. Kiekviena iš šių naujovių yra sėkmingai įsitvirtinusi ir suteikia suknelei kažkiek mėsos.

Mes nustatėme geras suknelių apžvalgas su drapuotu viršutiniu ar apatiniu elementu. Šifonas yra pranašesnis už visus kitus audinius. Petticoat metų modelio įkūnijimas sukelia sukneles tokias, kad jos iš karto supranta malonias jaunąsias moteris.

Kalbant apie visą graikų stiliaus vakarinę suknelę, variantai yra didžiuliai ir tiesiog nerealūs:

 • dirželiai yra vienviečiai, dvigubi, skirtingo pločio;
 • visiškas diržų trūkumas;
 • rankovių buvimas;
 • nėrinių, siuvinėjimų ir kalnų krištolas, išdėstyti visoje iškirptėje ir ant pripūstos juostos;
 • apdaila ir juostų rišimas iš nugaros.

Plunksnos buvimas smarkiai transformuoja mergaitę, pridedant prie karaliaus didybės įvaizdžio. Jei suknelė viršuje yra nėrinių, vaizdas iškart įgauna romantiką ir švelnumą.

Jei suknelė turi atvirą nugarą ir ši iškirptė nukrinta žemiau juosmens ir netgi puošia siuvinėjimas (pageidautina rankų darbo) ar šventės, tada sunkiau įsivaizduoti seksualesnį aprangą. Gerai, jei standūs puodeliai buvo įkišti į kėbulą stabilumui užtikrinti. Bus užtikrintas tokio vaizdo seksualumas ir švelnumas.

Vakaro suknelė, pagaminta graikų ar imperijos stiliaus, dažnai yra pagrindinis dekoro elementas. Dizaineriai nesistengia ir stengiasi įdėti kuo daugiau rafinuotų akmenų, karoliukų, blizgučių. Naudojami net Swarovski akmenys.

Šis sezono modelis, kurį sudaro ne vienas audinio sluoksnis, bet iš kelių, populiarėja ir aktualus. Šio sijono grožis užgožia viską, ką galėjote matyti anksčiau.

Graikų vakarinė suknelė atrodo originali, priešais trumpą ir atgal. Tai šiuolaikinis stiliaus aiškinimas.

Dabar rutuliniai suknelės gaminami graikų stiliaus. Yra keletas privalomų taškų, kurie turi būti šiame aprangoje:

 • suspaustas, išraiškingas, su daugybe dekoratyvinių elementų;
 • plati šifono sijonai;
 • nepastebimas srautas aplink mergautinių figūrų audinius.

Net užsukant yra tinkama vieta, ypač jei ji nukrenta ir visiškai uždengia kojas.

Kad tiktų

Moterų mados pasaulyje yra keletas unikalių drabužių, kurie tinka visiems ir išlygina paveikslo problemas. Pavyzdžiui, Indijos apranga yra sari ir, beje, graikų stiliaus suknelė.

 1. Kreivios figūros pasislinks už užuolaidų, kurios netgi liesos figūros dėka bus galimybė pridėti keletą kilogramų.
 2. Turėdamas smėlio laikrodžio formą, niekada nesirūpinkite - garantuojamas puikus vaizdas.
 3. Nėščios moterys dažnai renkasi graikų stiliaus sukneles dėl geros priežasties. Aukštas juosmens ir lengvas audinys - ko reikia komfortui ir laisvei, kuris išlaikomas bet kokio judėjimo metu. Net mažas pilvas nėra toks matomas po laisvai krintančiu sijonu.

Nė viena kita tokia palanki ir gerai suknelė pabrėžia krūtinę, todėl ji yra super seksuali. Yra daug priežasčių dėvėti tokią suknelę - iškilmingą progą: prizą, vakarėlį, svarbią jubiliejų arba kvietimą į vestuves. Netgi dėl nuotakos sukurta daugybė suknelių variantų.

Trumpi modeliai

Galbūt manote, kad graikų suknelės jau yra tokios moteriškos ir mielos, kad nė vienas elementas negali tapti dar tobulesniu. Ir ne! Eksperimentai, kurių ilgis parodė visiškai skirtingus rezultatus, parodė sutrumpintą graikų suknelę visam madingam pasauliui.

Pasirenkant ilgį, kuris pasiekia kelį arba nusileidžia šiek tiek žemiau, mergina siekia parodyti savo kojas, kurių grožis neleidžia jiems paslėpti už ilgų sijonų.

Sutrumpintuose modeliuose vis dar yra laisvi sijonai, kurie didžiuliais atvejais yra sukonstruoti šifonu. Liemens linijoje, kuri taip pat išlieka per didelė, gali būti papuošalų.

Savo universalumu ir praktiškumu graikiškos sutrumpintos suknelės nėra prastesnės už vadovavimo pozicijas, ypač jei modelis yra sėkmingai pasirinktas, tada jūs galite nešioti jį verslo susitikime, eiti į vakarėlį su draugais, romantišką datą arba netgi dalyvauti vakarėlyje.

Ilgomis rankovėmis, sukabintomis net ir šiais stiliais, sukurta praktiška rudos suknelės versija iš grynai vasaros versijos. Batai, skirti sutrumpinti suknelę, neturi turėti kulno, o ne mažiausio. Galite sutelkti dėmesį į situaciją ir pasirinkti iš valčių ar vidutinį kulną. Sankabos maišelis tinka bet kokiai išvaizdai, bet ypač tai.

Audinys

Vakaro mados graikų stilius lemia savo taisykles ne tik dėl stiliaus, bet net ir audinių pasirinkimas yra labai ribotas trijose pozicijose: satinas, šilkas, šifonas. Tai audinys, sėkmingai pasirinktas ir puikiai suderintas, kuris bus svarbiausias dalykas, kuris turėtų būti kiekviename apranga, ypač vakare.

Kur, jei ne graikiškoje suknelėje, turėtų būti įvairių spalvų rhinestones, sudėtingi nėrinių elementai, karoliukai, siuvinėjimai, blizgučiai, akmenys, ir viskas yra gražus, elegantiškas ir išgalvotas. Iš visų šio dekoro asortimento, jums reikia pasirinkti ne daugiau kaip du elementus, kad paprastumas būtų apsaugotas, o važiuojant be audinių.

Ką dėvėti

Jei susiduriame su graikų stiliaus klasika, batai tikrai turėtų būti šviesūs: sandalai, plonos juostelės ar juostos.

Dėl mažo augimo galima apsvarstyti sandalų pasirinkimą, tačiau jie taip pat turėtų būti šviesūs, be sunkių ir šiurkščių elementų. Batai, pleištai ir dideli kulniukai graikiškame vaizde nėra.

Tačiau renkantis papuošalus, galite šiek tiek praskiesti šviesos vaizdą masine apyranke ant rankos arba aukso rinkiniu (auskarai ir pakabukas). Šukuosena turėtų būti graikų kalba: galvos juosta, pynimas ar miniatiūrinė tiara. Maža rankinė nebus nereikalinga.

Nemanykite, kad suknelė su antikvariniu ženklu yra vienintelė vasaros galimybė, kurią galima išbandyti saulėtomis oro sąlygomis.Neleidžia užšaldyti skara, pavogė, kurią galima pritvirtinti sagė. Netgi kailis ar lietpalčiai gali būti derinami su graikišku ar imperijos stiliaus sukneliu, jei jų ilgis nėra sutrumpintas ir stilius nėra šiurkštus.

Komentarai
 1. Galina
  25.07.2015

  Graikų stilius įkvepia romantiką. Aš pats pasirinkau prabangą. Matyt, vėl gimtadienį pasirinksiu šį stilių.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys