Vakarinės suknelės

Mėtų spalvos vakarinė suknelė

Mėtų spalvos vakarinė suknelė

prisijungti prie diskusijos

 

Mėtų spalvos pavadinimas yra stebina, nes mėtų yra žalias, arčiau tamsos. Pavadinimas siejamas su augalų mėtų šviežumu.

Mėtų spalvos yra nuostabios. Medvilninis audinys atrodo švelnesnis ir kašmyras - kietas, atrodo įspūdingas šilkas, nėriniai ir šifonas.

Mėtų vakaro suknelė palankiai pabrėžia įdegį. Spalva yra universali, ją galima naudoti tiek kasdien, tiek vakare.

Deriniai

Papildomos spalvos:

  • balta;
  • smėlio spalvos;
  • juoda;
  • ruda.

Mėtų yra geriausia derinti su pastelinėmis spalvomis, todėl jūs gaunate labai švelnų vaizdą.

Vaizdo priedas

Aukso ir sidabro aksesuarai puikiai tinka mėtų suknelei. Jei norite sukurti šiltą išvaizdą, pasirinkite aukso papuošalus.

Makiažas turi būti minkštas, lengvas, švelnus. Tai papildys romantišką išvaizdą.

Mėtų spalva puikiai tinka blondinoms, todėl brunetėms geriau pasirinkti turkis vakarinė suknelė arba išsirinkite labiau prisotintą mėtų spalvos atspalvį.

Norėdami papildyti šviesiai nelygių mergaičių įvaizdį, geriau rinktis ryškius aksesuarus.

Paprastai drabužių apdaila turėtų būti derinama su priedais. Jei suknelė yra tvirta, geriau rinktis, jei norite pasimėgauti subtiliais ir šiltais atspalviais, pavyzdžiui, auksu.

Kaip jau minėjome, derinys su ruda spalva taip pat bus nepriekaištingas. Tai puikus sprendimas verslo stiliaus įvaizdžiui.

Galite rasti daugybę kalyklos vakarinės suknelės variantų, pasirinkti atspalvį, priklausomai nuo jūsų spalvų tipo ir formos. Tada jūsų vaizdas bus tobulas.

Komentarai
  1. Valeria
    31.07.2015

    Aš pirmą kartą pastebėjau šią spalvą, kai buvau draugo vestuvėse. Rauginta šviesiaplaukė mergina buvo kalyklos suknelėje. Kaip ji eina! Ir aš esu briunetė, ir kiek nemėginsiu tokių suknelių, tiesiog negaliu rasti savo tobulo atspalvio.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys