Vestuvės

Viskas, ką reikia žinoti apie antrosios vestuvių dienos organizavimą

Viskas, ką reikia žinoti apie antrosios vestuvių dienos organizavimą

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Tradicijos ir papročiai
  2. Atostogų idėjos
  3. Kaip svečius pasveikina?
  4. Meniu funkcijos
  5. Ką dėvėti?
  6. Kas suteikia jaunimui?

Antrosios vestuvių dienos šventė yra logiška visa vestuvių renginio pabaiga ir reikalauja kruopštaus pasirengimo ir tam tikrų finansinių išlaidų.

Tradicijos ir papročiai

Senovėje Rusijoje labai svarbi antroji festivalio diena. Su šia diena buvo siejama daugybė tradicijų ir ritualų. Vestuvės paprastai vaikščiojo tris dienas ir kartais užtruko savaitę. Šiandien įdomus laikas šiek tiek sumažėjo ir oficialiai švenčiamos tik pirmosios dvi dienos. Kai kurie ritualai ir ritualai buvo saugiai saugomi iki šios dienos ir yra plačiai naudojami rengiant atostogų scenarijus.

Dažniausiai papročiai kaimuose yra bendra jaunavedžių kelionė į rusų pirtį, kur jauni sutuoktiniai dovanoja savo berniukų šluota kaip dovaną, o po to patys sau, todėl išvalo nuo „bakalauro gyvenimo nuodėmių“. Po valymo ceremonijos jaunuolis grįžta į namus, o jos vyras įeina į pirmąją vietą. Tai reiškia jo vadovaujamą vaidmenį jaunoje šeimoje ir, dėl to, patriarchijos triumfą.

Kitame rituale, vadinamame „Gerąja šeimininke“, naujai sukurtas sutuoktinis demonstruoja savo įgūdžius visiems dalyviams. Norėdami tai padaryti, ji pradeda valyti namelį, o svečiai ir giminaičiai tuo pačiu metu pakrato ir užkerta kelią jaunuoliams išeiti. Pasibaigus „valymui“, žmona paima adatą ir pradeda siūti ar siuvinėti. Tuo pačiu metu įdomūs svečiai taip pat stengiasi užkirsti kelią tai, nuolat pakreipdami jaunus klausimus ar stengdamiesi stumti.

Ritualai mums atėjo į šiek tiek pakeistą formą.Pavyzdžiui, bandymai su siuvimu visai nevykdomi, o valant kambarį, jie išmeta saldainių pakuotę šalia saldainių šluotos, sumaišyto su mažais pinigais, kuriuos mergaitė turėtų rinkti. Nepamirštama ir apeigos su mumers, kuriuose du linksmi svečiai apsirengia nuotakos ir jaunikio kostiumais, sėdėti prie stalo galvos ir stebuklas ir džiaugsmas atsiskleidžia kaip tikri jaunavedžiai. Tuomet mumers paskatino jaunus žmones išlaikyti komiškus testus mainais už savo teisėtą vietą prie stalo, po kurio jie jį atiduoda, bet paprastai jie neima savo drabužių, kol baigsis vakaras.

Populiarus senas apeigas yra stiklų su alkoholiu, kuris turi jauną žmoną, pasiskirstymas. Tuo pačiu metu svečiai turėtų palikti monetą vietoj stiklo ant dėklo ir tada nusipirkti kitą blyną, kurį jaunuolis sutepė. Tačiau komiški testai apima ne tik žmonos dalyvavimą, bet ir vyrą, kuris turi parodyti savo protą ir įgūdžius. Taigi, sutuoktinis pjauna malkas, plaktukus naguose ir bando iškirpti savo mylimo iš faneros profilį.

Atostogų idėjos

Antrosios vestuvių dienos scenarijus, priklausomai nuo jaunų sutuoktinių pageidavimų ir pageidavimų, taip pat atsižvelgiant į tai, kiek pinigų planuojama išleisti antrajai atostogų daliai. Tarp šventės pratęsimo idėjų populiariausios yra susitikimai su draugais gamtoje, susitikimas kavinėje ar namuose.

Namai

Jei jauni ir tėvai yra šiek tiek pavargę nuo triukšmingo praėjusios dienos malonumo, tuomet galite surengti renginį namuose. Tokiu atveju ant stalo patiekiami naminiai patiekalai, o svečiams yra tik artimi žmonės.Namų šventė nereiškia audringos šventės, tačiau leidžia jums bendrauti su šeima ir draugais ramioje atmosferoje. Be to, namų susibūrimams nereikia kurti scenarijaus ir įsigyti naują aprangą, o šventinis banketas kainuos daug mažiau nei kavinėje ar restorane.

Kavinė

Šventė maitinimo įstaigoje yra ideali vieta triukšmingai ir linksmai kompanijai, taip pat pašalina poreikį organizuoti stalą ir papuošti butą su šventinėmis savybėmis. Restorano atostogų trūkumai yra didelės papildomos išlaidos, taip pat konkursų, viktorinų ir žaidimų laikymo grafiko sudarymas. Tuo atveju, kai yra daug svečių, kurie samdomi toastmaster arba paskiria savo lyderį. Jei įmonė yra maža, mes galime apsiriboti ne per triukšmingais susirinkimais su šokiais ir intymiais pokalbiais.

Mokėjimo už antrą šventės dieną klausimas, kiekviena šeima nusprendžia savaip. Tačiau bus gerai, jei jaunoji pora patirs dalį restorano išlaidų: jie gali mokėti už gėrimus ir vaisius, nepaisant to, kad tėvai mokės didžiąją dalį pinigų. Kiekvienam svečiui leidžiama mokėti atskirai už jų užsakymą. Tačiau šiuo atveju alkoholį reikia sumokėti ir gaunančiajai šaliai.

Gamtoje

Jei vestuvių renginys vyksta šiltuoju metų laiku, tada linksmas švęsti antrą dieną gali būti šviežio oro. Idealus variantas būtų piknikas šalyje arba kaime, kur svečiai ir jaunuoliai gali atsipalaiduoti po vakarinės šventės, kvėpuoti žolelių kvapu ir mėgautis geru oru. Tačiau, nesant priemiesčio hacienda, galite organizuoti iškylą gamtoje. Dėl to vaizdingas rezervuaro krantas yra gana tinkamas, arba pasivaikščiojimas ant motorinio laivo atviro denio.

Daugeliu būdų pasirinkimas antrosios dienos šventimui priklauso nuo metų laiko. Taigi, vasarą, be iškylų ​​gamtoje ir kaimo šventėse, galite organizuoti kelionę į kitą miestą jaunavedžiams ir jų artimiems draugams. Jaunimas, kaip taisyklė, mėgsta keliauti, ir toks įvykis jiems bus maloni staigmena. Jei po pagrindinės šventės liko nemažai lėšų, tada kaip alternatyvą ilgai kelionei galite pasiūlyti jauniems žmonėms ieškoti savo gimtosios vietos ar pasivaikščioti pramogų parke.

Žiemos vestuvėms reikalingos aktyvesnės pramogų formos, todėl, kaip antrosios dienos šventę, galite pasiūlyti svečiams, kurie slidinėjami iš kalno ar riedučiais. Jei leidžia techninė problemos pusė, galite mokėti už slidinėjimo trasą ir instruktorių visiems, kurie kviečiami, taip pat važinėti rogėmis ar snieglenčių sportu. Žirgais trimis žirgais svečiai taip pat prisimins labai ilgai, tačiau tokiam malonumui būtina įrengti kambarį šildymui ir karštų patiekalų organizavimui.

Ne sezono metu, jei oras leidžia, galite suorganizuoti važiavimą dviračiu ar žirgais jauniems žmonėms ir jų draugams, o rudenį visa įmonė gali eiti į grybus. Labai įdomi galimybė būtų surengti teminę šventę, susijusią su antrosios vestuvių dienos nacionaliniais ritualais ir tradicijomis. Tačiau tam būtina iš anksto kreiptis į šalies etnografinį muziejų ir koordinuoti programą.

Kai kuriais atvejais antrosios dienos šventė gali vykti be svečių. Dažnai jauni žmonės išeina į restoraną romantiškoms vakarienėms arba registracijos dieną išvyksta į medaus mėnesį. Ši šventės versija taip pat turi teisę egzistuoti ir yra laikoma labai dvasine ir pigesne.

Kaip svečius pasveikina?

Susitikimo svečiai yra daugelio ceremonijų, vykstančių antrosios dienos šventėje, dalis, o emocinis šventės atspalvis ir dalyvių nuotaika priklauso nuo to, kaip įdomu. Įdomi idėja būtų čigonų stovyklos pakviestas susitikimas.Galite pradėti svečius priimti čigonų dainomis, anekdotais, garsia muzika ir šokiais. Tačiau kviesti į šią tikrąją stovyklą nėra būtina. Paprastai kai kurie meniškiausi artimieji suknelė tautinius kostiumus, pasiima gitaras ir susitinka su kitais svečiais. Taip pat populiarūs kostiumai, kuriuose kiekvienam svečiui atvykus įteikiama keletas vaizdų priedų, o visą vakarą jis vaidina šį simbolį.

Galite organizuoti komišką medicininį patikrinimą, kuriam prie įėjimo yra gydytojas ir slaugytoja matuokite svečio pulsą, refleksus ir temperatūrą „po vakarinių“, naudodami muzikinį metronomą ir didelį kartono termometrą. Mažas impulsas, silpnas refleksas ir kūno temperatūra žemiau 40 laipsnių yra degtinės stiklas. Kitas komiškas variantas susitikti svečius yra stalo įrankių pardavimas, o ant stalų jie turėtų būti visiškai neįtraukti. Ir norėdami neturėti rankų, svečiai turės įsigyti šaukštus ir šakutes. Taip pat šakutės gali būti ant stalų, o tarnaujant skystiems patiekalams „staiga“ paaiškėja, kad jiems vis tiek reikia įsigyti šaukštų. Iš karto po to, kai svečiai įeina į kambarį, jiems gali būti pasiūlyta nusipirkti geriausia vieta prie stalo, kuris yra šalia jaunų sutuoktinių.

Meniu funkcijos

Nepaisant to, kad po pirmosios šventės dienos paprastai būna daug maisto, šviežia šviesa, tačiau tuo pačiu metu patiekiami nauji šventės patiekalai. Antrosios dienos maistas turėtų būti lengvai virškinamas ir liesas. Taip yra dėl galimų vakarinio apsvaiginimo ir alkoholinių gėrimų pasekmių. Venkite per didelio kaloringumo aštrūs maisto produktai, kuriuose yra didelis riebalų kiekis.

Geriau pasilikti daržovių užkandžių, žuvies ir vištienos patiekalų, taip pat žaliųjų salotų paruošimu, o ne tik majonezu, bet ir alyvuogių aliejumi. Žuvis ir vištiena paprastai virinami orkaitėje arba dvigubame katile, po to supilama į šviesos mažo kaloringumo padažą.

Be užkandžių, daržovių pjaustymo ir pagrindinių patiekalų, rekomenduojama paruošti sriubą. Tai gali būti ausies, marinuotojo arba hodgepodge, ir vienintelė sąlyga jo paruošimas yra mažai riebalų sultinio naudojimas.

Jei jaunuolis planuoja eiti į medaus mėnesį, antrą vestuvių dieną restorane galima paminėti šalies, į kurią jie vyksta, virtuvę. Taigi, sutuoktiniai simboliškai dalijasi kelionės dalimi su kiekvienu svečiu, gydydami juos nacionalinės virtuvės patiekalais. Jei nėra galimybės aplankyti nacionalinį restoraną, galite užsisakyti kelis patiekalus iš pristatymo paslaugos.

Organizuodami lengvą savitarnos stalą, galite apsiriboti kebabais, keptais su žuvimis arba dešrelėmis, virtomis ant grotelių. Daržovių salotos ir lengvi patiekalai turi būti patiekiami su mėsa. Kaip ir alkoholiniams gėrimams, geriausias variantas yra sausas vynas arba šampanas. Antrą dieną per daug stiprių gėrimų nevartojama.

Ką dėvėti?

Jaunų sutuoktinių ir svečių išvaizda visiškai priklauso nuo to, kur vyks šventė. Jei tai nėra restoranas, galite eiti į šventę paprastais ir patogiais drabužiais, ypač dėl to, kad prieš dieną jau rodėte savo geriausius drabužius, todėl neturėtumėte galvoti apie ką nors kita su savo spinta.

Į nuotaką

Jei nuspręsite organizuoti atostogas restorane, tada nereikia dėvėti vestuvių aprangos, o lengva, lengva suknelė būtų ideali galimybė.

Batai gali būti pasirinkti žemu kulnu, nes oficiali dalis ir sveikinimų priėmimas jau baigėsi, o jaunuoliai pagaliau galės visiškai atsipalaiduoti, šokti ir bendrauti su draugais.

Švenčiant gamtoje ar kituose neoficialiuose nustatymuose galite dėvėti lengvas sijonas ar kelnes, taip pat teminius pora marškinėliai su žodžiais „žmona“ arba kažkas panašaus. Antrasis, būtent tas pats marškinėliai, turėtų būti ant vyro ir turėti atitinkamą užrašą „vyras“.Šis ansamblis atrodo labai kietas, ypač jei marškinėlių dizainas yra kruopščiai suprojektuotas ir sukurtas tiesiogiai šiai porai.

Jaunikis

Restorane jaunuolis gali dėvėti lengvas kelnes ir marškinius be kaklaraiščio. Džinsai šiuo atveju yra nepriimtini. Marškiniai ant marškinėlės taip pat yra geriau pasirinkti ilgą, o jo spalva turėtų būti suderinta su sutuoktinio apranga. Bet iškyloje ar kaime galite nešioti džinsus. Kartu su pora marškinėlių jūs gaunate patogų ir praktišką aprangą, kuri netrukdys judėti ir leis jums gerai pailsėti gamtoje.

Svečiai

Svečiai taip pat turi pasirinkti savo drabužius pagal renginio sąlygas. Džinsai ir sportbačiai tinkami priemiesčio kelionei, o norėdami eiti į teminį renginį, turėsite apsirengti pagal nustatytą tvarką ir privalomas spalvas. Tačiau, jei tema yra siaurai sutelkta, pavyzdžiui, jūra, neturėtumėte įsigyti sau karinio karinio jūrų laivyno pareigūno kostiumo. Pakanka įdėti tam tikrą šviesų priedą, žymintį priklausantį bendram stiliui. Tokiu atveju jis gali būti beprasmiškas arba dryžuotas mėlynos spalvos kepurė aplink jo kaklą. Kad atitiktų spalvų temą, pakanka užklijuoti lanką arba imtis reikiamo spalvos baliono.

Kas suteikia jaunimui?

Paprastai antrą dieną didelės dovanos nebepateikiamos, tačiau jos aktyviai dalyvauja pinigų konkursuose ir juokais. Visa ši suma surenkama į jaunos poros šeimos biudžetą. Tačiau, savo nuožiūra, jūs vis dar galite parengti simbolinę dovaną. Tai galėtų būti nuotraukų albumas, rankšluosčių rinkinys, teminiai marškinėliai su juokingais užrašais arba puodeliai su jaunų žmonių nuotraukomis. Taip pat tinkamos yra rankų darbo dovanos. Tai gali būti juokingi amuletai arba minkšti talismanai, tačiau tokios dovanos turėtų būti dublikuotos ir suteikiamos tiek vyrui, tiek žmonai.

Toliau pateiktame vaizdo įraše aptariamos antros vestuvių dienos privalumai ir trūkumai.

Šiame vaizdo įraše pateikiami išsamūs patarimai, kaip praleisti antrą vestuvių dieną.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys