Vestuvės

Kaip pasirūpinti, kad vestuvės būtų mėlynos?

Kaip pasirūpinti, kad vestuvės būtų mėlynos?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Ką simbolizuoja ši spalva?
  2. Deriniai su kitais atspalviais
  3. Registracijos kvietimas
  4. Svečiai ir sutuoktiniai
  5. Dekoravimo idėjos
  6. Dizaino pavyzdžiai

Mėlyna spalva tampa svarbesnė vestuvių apdailai. Šis gilus atspalvis, kuris reiškia nuostabų derinį su kitais atspalviais ir spalvomis, atveria didelę kūrybiškumo erdvę šventės dizainui.

Ką simbolizuoja ši spalva?

Vakarų šalyse mėlyna spalva reiškia sielos pastovumą ir didybę. Ortodoksijoje tai yra nuoširdumo ir atsargumo, išminties simbolis. Manoma, kad ši spalva turi stebuklingą poveikį sutuoktiniams, padėdama jiems tapti kuo arčiau vienas kito. Jis atneša sėkmės, padeda išlaikyti lojalumą ir atsidavimą. Būtent tai reikalinga ilgam gyvenimui kartu laimė ir džiaugsmas.

Deriniai su kitais atspalviais

Yra didžiulis mėlynos spalvos atspalvių. Nuo dangaus iki rašalo. Norint, kad vienas ar kitas tonas būtų „žaisti“, jums reikia gražaus spalvų kontrasto palydovo arba dviejų ar trijų dizaino derinių. Klasikinio stiliaus vestuvės rodo baltos spalvos buvimą. Jis atrodo dar elegantiškesnis ir švaresnis mėlynos spalvos fone, tiek šviesoje, tiek tamsoje.

Geras draugas tai yra violetinė arba alyvinė. Šio derinio dekoras yra prisotintas ir ryškus. Viskas priklauso nuo to, kaip gerai subalansuota pusiausvyra tarp vienos ir kitos spalvos. Teisingu būdu vestuvės įgis tam tikrą paslapties aurą.

Ne mažiau stulbinantis yra fuksija santykis su safyru ar kukurūzų žiedu, pabrėžiant jaunų žmonių romantiką. Būtina atsižvelgti į tai, kad abi šios spalvos yra visiškai nepriklausomos. Todėl jų palyginimui reikalingas specialus subtilumas. Tas pats pasakytina ir apie derinį su mėtų tonais.

Malonus dizaino derinys su persikų ir kai kurių mėlynų atspalvių naudojimu. Kartais šis santykis yra atskiestas neutraliu baltu.

Stalo puošimas mėlynos persikų tonais atrodo labai patrauklus ir neįprastas. Tamsiai mėlynos spalvos yra pagrindinė šviesiuose kambariuose. Jei vestuvių vieta susideda iš Twilight, tai tampa svarbiau naudoti persikų spalvą.

Mėlyna su auksu derinys siūlo prabangą. Kadangi pagrindinė spalva pasirinkta iš mėlynos spalvos diapazono, detalės yra pabrėžtos auksu. Pavyzdžiui, servetėlė ar net kėdė gali būti ultramarinas, o dekorą galima padaryti auksu. Kad tai būtų išskirtinis, neturėtumėte nuvilkti auksiniais atspalviais. Turtas turėtų būti nedidelis.

Mėlyna ir geltona spalvų derinys taip pat atsiranda mados. Vestuvės tokios spalvos bus labai šviesios ir įsimintinos. Tai ypač tinka porai. Mėlyna ir Burgundija derinys yra klasikinis. Tinkama šių spalvų dalis šventė suvokiama kaip tikrai rafinuota ir reprezentatyvi.

Malonus ir simbolinis bus mėlynos ir žydros spalvos žydros spalvos arba kukurūzų žiedų derinys. Pasirodo, kad grynumas ir ištikimybė, pabrėžta pagrindiniu tonu, yra derinami su ramybe, užkoduota mėlyna spalva. Abu atspalviai puikiai matomi vienas prieš kitą, todėl nėra problemų dėl kambario, stalo ir mažų vestuvių atributų.

Registracijos kvietimas

Vestuvės prasideda kvietimų siuntimu. Jie turėtų atitikti bendrą projekto renginio projektą. Kad kvietimai atrodytų ypač įspūdingi, juos galima atspausdinti ant sunkios mėlynos spalvos popieriaus.Raidės turi atitikti antrą atspalvį, pasirinktą apdailai. Tas pats gali būti ir voko spalva, pabrėžianti kontrastą su kvietimo kortelės tonu.

Apvalkalo apdaila priklauso nuo to, kas perėmė šį verslą. Juostelės, rhinestones, kriauklės ir kiti reikmenys leidžia jums sukurti tinkamą kompoziciją. Vietoj tradicinio voko, galite pasirinkti pakuotę mažo butelio pavidalu, kuriame yra kvietimas į vamzdelį. Tokia galimybė turi teisę egzistuoti, jei, pavyzdžiui, visos vestuvės turėtų vykti jūroje arba piratų dvasioje.

Vestuvių kvietimai gali būti pateikiami kaip ritiniai, susieti su pagrindinės vestuvių spalvos juostelėmis ir atitinkamai papuošti.

Svečiai ir sutuoktiniai

Jaunavedžių vaizdai ir svečiai turi galvoti taip, kad jų kostiumai atitiktų bendrą šventės temą ir spalvų schemą. Ji atrodys įspūdinga dėl nuotakos suknelės safyro ar elektrinių spalvų. Jo stilius ir stilius priklauso nuo figūros ir skonio nuostatų savybių, taip pat nuo ceremonijos ir sezono. Iš audinių geriau rinktis šilko, satino, šifono ir guipure. Suknelė turi būti sujungta su avalynėmis ir aksesuarais, kurie yra mėlynos spalvos.

Klasikinė balta suknelė gali būti papildyta mėlyna juosta, siuvinėjimu ar įdėklais mėlynai arba kitokiu įdomiu atspalviu, taip pat atitinkamo tono papuošimais. Kalbant apie nuotakos puokštę, jums reikia paimti mėlynos ir baltos gėlės, pavyzdžiui, rožes ar laukus, sodo augalus tinkančiose spalvose.

Nuotakos manikiūras turėtų atitikti puokštės suknelę ir spalvą. Nagų galai gali būti dekoruoti mėlynu laku, arba jūs galite padaryti visus nagus šiame tone, papildydami dizainą su spindesiais, rhinestones ar atitinkamomis vestuvių temomis su piešiniais.

Be makiažas, taip pat reikia atlaikyti pagrindinius tonus. Jie puikiai tinka šviesiai ir tamsiai plaukams. Šiuo atveju geras variantas būtų naudoti vandeniui atsparų mėlyną skerdeną arba akių kontūrą, taip pat šešėlius. Lūpų dažams gerai pasirinkti tradicines spalvas - rausvą arba rudą. (Mėlyna lūpų dažai atrodytų pernelyg provokuojantis kaip vestuvių renginys).

Jaunikio kostiumas turėtų būti suderintas su nuotakos suknelė. Jei ji turi baltą suknelę su kukurūzų ar safyro priedais ir įdėklais, jaunikis turėtų turėti mėlyną kostiumą, o jei nuotakos suknelė yra mėlyna, tuomet jos pasirinkta geriau pasirinkti baltą kostiumą.

Jei vestuvės vyksta pajūrio metu šiltą sezoną, žmogus gali apsiriboti pasirinkdamas baltą marškinėlį su mėlyna liemenė ir atitinkamo atspalvio kaklaraiščiu.

Norint pabrėžti renginio stilių, rekomenduojama, kad bridesmaids pasirinktų tos pačios klasės sukneles. Jei nuotaka turi baltą aprangą, tai geriau toms mergaitėms pasirinkti tamsiai mėlyną arba, pavyzdžiui, dangišką suknelės toną. Savo fone progos herojus atrodys dar elegantiškesnis. Šiuo atveju nuotakos ir merginų kostiumai papildys vienas kitą. Draugiški jaunikiai gali būti apsirengę striukėmis smėlio spalvos atspalviu arba pilka-mėlyna. Arba tai gali būti šviesių kelnių ir mėlynų švarkų derinys.

Dekoravimo idėjos

Mąstydami, kaip galima organizuoti vestuves, ekspertai pataria atsižvelgti į metų laiką, kada įvykis vyksta. Dėl vasaros organizuotų vestuvių patartina nepamiršti jūros ar šalies švenčių temos. Dekoruojant šventės detales, galite naudoti koralus, žvirgždas, kriaukles ar kaimiškus atributus, tokius kaip šiurkščiavilnių audinių ir lauko gėlių.

Žiemą vyksiančios vestuvės visada sukelia Naujųjų metų pasakos temą. Todėl labai tikslinga naudoti paslaptingus mėlynus LED žiedus, žvakes, snaiges ir sniego meistrus.

Jei lauke yra šiltas, o registracija vyksta po atviru dangumi, vieta, kur atsitiks nuotaka ir jaunikis, turi būti papuoštas arka, naudojant mėlyną spalvą ir jam pasirinktas spalvas.Jis sukurtas naudojant žiedpumpurius, tiulius ar juosteles. Gera galimybė naudoti šį balioną - balta ir mėlyna arba mėlyna ir smėlio spalvos, priklausomai nuo pasirinktos spalvų schemos.

Svečių stalai yra dekoruoti bendru kortelių stiliumi, leidžiančiu svečiui orientuotis ten, kur jie priima savo vietas, taip pat mažus puokštes, atspindinčias spalvą ir puošia nuotakos puokštę.

Viduje galite naudoti kamuoliukus, gėlių komplektus, žvakes, kad sukurtumėte tinkamą atmosferą, taip pat užklijuokite kambarį su audiniais, kad sukurtumėte tinkamą foną. Šifonas, satinas, organza arba krepas-satinas yra labai tinkami. Jie gali papuošti ne tik sienas, bet ir lubas, įėjimo zoną.

Salės dekoravimui naudojamos gėlės turi būti kontrastuojamos viena su kita ir pabrėžti šventės svarbą. Norint sukurti reikiamą atmosferą, galite naudoti irisus, astrus arba, pavyzdžiui, delphiniums. Šie papuošalai gali rasti jų vietą ant sienų, lubų ir poilsio stalo.

Stalo indai turi būti atrinkti žydros ar safyro modeliu., pavyzdžiui, daržovių. Tinka dekoratyvinėms servetėlėms visiškai mėlynos spalvos. Bendras asortimentas papildys uogas ir vaisius vazose, paliekant tinkamą toną. Tai gali būti vynuogių, mėlynės, mėlynės ar slyvos.

Privalomas atostogų atributas yra šampano buteliai, akiniai (su tinkamo atspalvio dekoracijomis) ir vestuvių desertas. Dėl tokios atostogos būtų geriausias mėlynos arba mėlynos ir baltos spalvos pyragas. Įspūdingiausi yra desertai, kuriuose yra daug pakopų ir yra dekoruoti skirtingais mėlynos spalvos atspalviais, sklandžiai judančiais iš vienos į kitą. Pyragų formos gali būti labai skirtingos - apvalios, kvadratinės, širdies formos, dangtelio formos ir pan.

Dizaino pavyzdžiai

Štai keletas pavyzdžių, kaip organizuoti vestuves mėlynos spalvos.

  • Šventinės salės apdaila ir mėlynos spalvos stalas suteikia atmosferos intymumą. Tamsiai mėlyna staltiesė ant stalo, tamsiai mėlynos servetėlės ​​ant plokštės kontrastuoja su ryškiais raudonųjų rožių akcentais. Bendras vaizdas yra karališkai diskretiškas ir tuo pačiu metu sodrus.
  • Mėlynos ir baltos spalvos naudojimas banketų salės ir stalų apdailoje leidžia sukurti aiškią dekoro geometriją, pabrėžiant šventės iškilmingumą. Nuotaka ir jaunikis, būdami elegantiškos mėlynos spalvos užuolaidų stalelyje, jausitės kaip scenoje, pritraukdami visų dėmesį.
  • Mėlynos ir violetinės spalvos vestuvės užtikrina džiaugsmingus jausmus visiems dalyviams. Nuo pirmos minutės salės dizaino metu vyraujantys prisotinti tonai, šventinis stalas ir individualūs aksesuarai yra pritaikyti prie pageidaujamo režimo.
  • Mėlynojo persiko atspalvių dizainas, viena vertus, atrodo griežtai, o kita - labai švelniai. Jei kiekviena spalva gali atrodyti nuobodus, tokiu deriniu jie puikiai papildo vienas kitą ir sukuria iškilmingą šlovingą nuotaiką.

Kaip organizuoti vestuves mėlynos spalvos, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys