Vestuvės

Kaip suknelė svečiams vestuvėms?

Kaip suknelė svečiams vestuvėms?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Pagrindinės taisyklės
  2. Sezonai
  3. Priedai

Praktiškai kiekvienam renginiui visuomenėje yra nustatytos drabužių pasirinkimo taisyklės - nerašytas aprangos kodas, leidžiantis pabrėžti akimirkos svarbą ir iškilmingą situaciją. Nedarykite išimčių ir vestuvių ceremonijų. Ypatingas dėmesys skiriamas dabartinių ponios suknelėms, jų skonis ir elegancija taps unikaliu vestuvių paveikslo rėmeliu ir liks įsimintinose nuotraukose.

Sąžiningos lyties atstovams vestuvių ceremonija yra puikus pasiteisinimas jaustis kaip karališkasis rutulys ir pabandyti tapti įspūdingiausiu, po nuotakos, moteris šventėje.

Pagrindinės taisyklės

Svečiai, pakviesti į vestuves, svarbu ne tik pasirinkti tinkamas dovanas jaunavedžiams, bet ir pasirinkti tinkamą aprangą, kuri atitiktų situaciją, o ne įstrigti.

Pirma, turėtumėte pasitarti su būsimais jaunavedžiais, kokiu būdu jie planuoja surengti vestuves.

Pastaruoju metu tematikos vestuvės, lauko užsiėmimai, neįprastos ir neformalios šventės vietos įgijo didžiulį populiarumą.

Paprastai jaunoji pora iš anksto praneša apie pakviestus asmenis apie tokius niuansus, tačiau yra laikų, kai netgi klasikinėse vestuvėse galite jaustis nepatogiai, jei jūs nepasiekiate taško su apranga.

Atvirkščiai, aiškus supratimas apie tai, kur vyks šventė, kokio lygio ir statusas banketams, kokiam paros laikui skiriamas vestuvėms, labai palengvins aprangos pasirinkimą ir leis jums sukurti elegantišką ir pilną vaizdą, visiškai atitinkantį nustatymą.

Taip pat yra tam tikrų taisyklių, kurios turėtų būti laikomasi visose vestuvių ceremonijose. Vestuvių suknelės kodas moterims nėra griežtas ir nėra kritiškas. Ji apima keletą sričių, kurias jums reikia atsiminti renkantis suknelę.

Spalva

Vienspalviai baltos ir juodos spalvos yra tabu moteriškiems vestuviniams drabužiams.

Baltoji diena yra nuotakos privilegija, o juoda, pagal nusistovėjusią tradiciją, siejama su labai skirtingomis, niūriomis ceremonijomis. Tačiau šiuo atveju gali būti išimčių, jei nuotaka pasirenka ne baltos spalvos schemą savo aprangai.

Pavyzdžiui, nuotakos ir jaunikio vestuvių suknelė bus bordo arba mėlynos spalvos. Tuomet svečiui draudžiama užsidegti progos herojaus vaizdu su baltu apranga. Tačiau šiuo atveju svečio suknelė turėtų būti pakankamai kukli, kad nepriimtų akies, nes balta spalva automatiškai pritraukia svečių dėmesį, susijusią su nuotaka.

Kalbant apie juodą spalvą, mergaitė, kuri nėra iš artimųjų nuotakos draugų, leis į mažą juodą suknelę prancūziškai Coco Chanel. Šis vaizdas turi būti pasirinktas atsargiai, atsižvelgiant į paveikslo parametrus, pasirenkant elegantiškus nešvytingus priedus.

Amžius

Negalime pamiršti, kad kiekvienas amžius turi savo stilių, o vestuvės - tai tik tas įvykis, kuriame, jei įmanoma, turėtumėte laikytis savo amžiaus ribų. Jaunoms mergaitėms tinka šviesūs atspalviai, trumpi sijonai, švelnūs pėdkelnės ir kaklo linijos.

Tačiau turėtumėte vengti griežtų kostiumų, storų audinių ir turtingų tamsų atspalvių.

Moterys, pagyvenusios, atrodys elegantiškesnės iš tauriųjų gėlių drabužiais, turinčios mažiausiai ruches ir lankus. Moterys balzakovskogo amžiaus ir vyresni turėtų atsisakyti spalvingų spalvų, pigių papuošalų komplektų. Tačiau griežti kelnės kostiumai, pagaminti iš tankaus monofoninio audinio, atrodys labai garbingi.Vaizdą galima suminkštinti elegantiška skrybėlę, išskirtinius papuošalus.

Audiniai

Šventinio kostiumo audinio tekstūra yra tinkamai parinkta metų laikui, taip pat šventės vieta ir bendra renginio kryptis. Stiprus audinys vakaro suknelėms bus ypač tinkamas šalto sezono restorane, o vasaros vestuvėms - šviesios ar subtilios spalvos.

Stilius

Atostogų suknelės tipas parenkamas paveiksle ir išlaikomas padorumo pagrindu.

Pernelyg gilus skilimas, labiausiai grįžta į juosmenį, permatomos vestuvės nepriimtinos.

Tai nėra pernelyg estetiška renginiui, kuriame susirinks skirtingo amžiaus jaunavedžių giminaičiai, o dieną vestuvių ceremonijoje toks apranga atrodys vulgarus.

Nepriklausomai nuo figūros, svečio įvaizdis turi būti pilnas ir harmoningas, o drabužiai yra elegantiški ir suderinti.

Pilna moteris, net ir jaunuolis, neturėtų atsisakyti kelnių tik todėl, kad vestuvės yra skirtos nešioti sukneles ar sijonus. „Flying“ šviesūs audiniai, nemokama kelnių apranga kartu su švarku ar palaidine atrodys labai stilingi, o šeimininkė galės jaustis pasitikėjusi ir nenugalima.

Liudytojas

Liudytojo vaidmuo vestuvėse nebėra toks privalomas, tačiau daugelis nuotakų, tradiciškai, nori matyti geriausį draugą šalia jų. Ji bus visa šventė - vestuvių salėje, prie stalo, vestuvių nuotraukose. Todėl, jei mergaitė turi veikti kaip liudytojas, turėtumėte būti ypač atsargūs renkantis šventinį aprangą.

Pagrindinis uždavinys yra efektyviausiai pabrėžti nuotakos įvaizdį, Nepaslėpkite jo, bet neatrodykite. Kad nuotakos ir liudytojo tandemas padarytų tikrai nuostabų įspūdį, draugai iš anksto turėtų aptarti savo aprangą, stilių ir spalvų orientaciją.

Liudytojo suknelė visuomet bus subtilesnė, nei subtilesnė nei vestuvių vestuvinė apranga. Į klasikinį baltą krinoliną naujai išgarsėjęs liudytojas gali pasirinkti bet kurias pastelines spalvas, neryškias perlamutru ar daugiau prisotintų.

Gražus atrodo turkis, celadonas, subtilus rožinis, persikų ar alyvinis atspalvis.

Tačiau gilūs tonai, tokie kaip bordo ar raudonos spalvos, geriau vengti, kad šalia sniego baltos herojės nebūtų pernelyg niūrus.

Bridesmaids

Pagal vakarietišką madą, daugelis nuotakų nenori būti tik vieno liudytojo, bet pakviesti kelis merginas iš karto į artimą ratą. Sąvoka „bridesmaids“ reiškia merginas, kurių apranga turi kažką panašaus vieni su kitais stiliaus ar spalvos.

Paprastai tai yra įvairių stilių suknelės, tačiau tos pačios spalvos. Arba skirtingų spalvų, bet bendrų drabužių.

Tuo pačiu metu nuotaka gali turėti bet kokį priedą, kuris kalba apie šiai mergaičių grupei būdingą stilių. Dažniausiai - tai nuotakos puokštė, gėlė ant apyrankės arba tos pačios spalvos plaukų stiliaus, kaip ir merginos suknelė.

Tokie mergaičių pulkai primena ryškius drugelius ir yra vestuvių apdaila. Fotografijose jie atsidūrė nuotaka į baltą suknelę, sukurdami stilingą spalvų rėmą savo aprangai.

Sezonai

Kitas svarbus kriterijus pasirenkant suknelę vestuvių šventei yra sezoniškumas. Kiekvienas sezonas turi savo reikalavimus drabužiams, kurie palieka įspūdį apie audinių, stilių ir spalvų pasirinkimą. Dauguma moterų intuityviai suvokia tokius niuansus, tačiau geriau prieš saugų įvykį vėl būti saugu.

  • Vasaros sezonas. Šiltuoju metų laiku yra daugybė vestuvių šventėms skirtų drabužių. Vakaro ir kokteilių suknelės restorane, sundresses, šviesios palaidinės, oro audinio suknelės lauko vakarėliams.

Vasarą svarbu pasirinkti kvėpuojančius audinius, kurie nekliudo judėti ir nesukuria šiltnamio efektą.Šiltuoju laikotarpiu laukiami ryškūs saulės atspalviai, primenantys vasaros gėles.

Vasaros sezoną spalvų paletėje atspindi perėjimas nuo subtilių pavasario žiedų į ryškius vasaros tonus, o tada į šiltą ateinančio rudens atspalvį. Pasirinkę aprangą, rugsėjo mėnesį galite sutelkti dėmesį į tą mėnesį, kai vestuvės vyksta, ir apsirengti pastelinėmis spalvomis gegužės mėn.

  • Žiemos sezonas. Vestuvės, įrengtos žiemą, vėlyvą rudenį ar ankstyvą pavasarį, renkasi savo sąlygas pasirenkant tinkamus drabužius. Visų pirma, ji turėtų būti šilta, kad šventinė nuotaika vakarėlį netaptų šalta.

Tačiau tai nėra būtina pasirinkti storas megztines, švelniavilnių vilnos audinių, elegantiškų švarkų ir šilko sijonus, vakaro sukneles, pagamintas iš aksomo ir satino. Be to, banketų salės rūbinėje galite visada nusivilti viršutinius drabužius, pakeisti batų batus.

Net jei restorano salėje gerai veikia šildymas, pats žiemos sezonas nereiškia, kad yra vasaros suknelės, sundresses ir sandalai. Šiam metų laikui geriau pasirinkti garbingas kilniųjų audinių sukneles.

Priedai

Tai ne paslaptis, kad elegantiškos moters apranga yra tik dalis vaizdo. Papildomi ir galutiniai prisilietimai yra aksesuarai, papuošalai ir batai. Jie turėtų būti atrenkami atsižvelgiant į audinio spalvą ir tekstūrą, tinkamumą ir tinkamumą.

Papuošalai neturėtų būti per daug, o pigūs papuošalai yra tiesiog netinkami. Tegul jis bus nedidelis papuošalų rinkinys, bet iš brangiųjų metalų su natūraliais akmenimis. Gražūs papuošalai, pagaminti tuo pačiu stiliumi, atrodo daug pelningesni ir sklandesni nei mišrus metalų ir plastiko mišinys.

Batai turėtų būti idealiai tinka pasirinktam kostiumui, kad jie būtų tęsiami. Tačiau tuo pačiu metu labai svarbu, kad batai būtų patogūs, nes vestuvės yra labai ilgas laikas ir trunka nuo ankstyvo ryto iki vakaro. Visą dieną svečiui reikės vaikščioti, šokti, fotografuoti - turėtumėte iš anksto galvoti apie savo kojas!

Jei nenorite atsisakyti aukšto kulno, galite pasiimti porą kintamų batų, bet taip pat puikiai tinka suknelei ar kostiumui.

Geriau palikti didelės apimties rankinę iš restorano garderobos, o jums turėtų būti maža sankaba. Šokių metu patogu jį uždėti ant juosmens arba ant kėdės, o kišeninis veidrodis, servetėlės ​​ir lūpų dažai visada bus po ranka.

Jei vestuvės planuojamos bažnyčioje, svečias turėtų pasirūpinti galvos skara. Kad paskutiniu metu nebūtų galima įsigyti, ką gali pasiūlyti artimiausi pardavėjai, geriau pirkti iš anksto šviesią oro šaliką, kuri atitiktų suknelės spalvą.

Dar daugiau patarimų, kaip pasirinkti vestuvių vestuvę - kitame vaizdo įraše.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys