Vestuvės

Saldūs vestuvių stalai: kaip nustatyti ir papuošti?

Saldūs vestuvių stalai: kaip nustatyti ir papuošti?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Privalumai ir trūkumai
 3. Kur pradėti?
 4. Dizainas
 5. Rekomendacijos

Iki šiol vestuvių tortų pristatymo ceremonija buvo nuolatinė visų Rusijos vestuvių tradicija. Šis momentas simbolizavo perėjimą prie saldžiosios renginio dalies, o pats pyragas buvo pagamintas iš įvairių dydžių ir skirtingų apdailos variantų.

Tačiau prieš kelerius metus tokią ceremoniją spaudė vakarietiškos tendencijos, ir šiandien vadinamasis saldusis stalas įgauna didžiulį populiarumą.

Savybės

Saldūs staliukai yra atskira vieta banketų salėje, papuošti vestuvių šventės stiliumi ir užpildyti įvairiais saldumynais. Svarbiausia saldaus stalo idėja yra tai, kad svečiai gali jį pasiekti visą vakarą, nelaukdami arbatos gėrimo momento.

Vestuvių dizainerių terminologijoje yra saldainių baro sąvokatai tiesiog reiškia „saldainių juostą“ ir pasižymi įvairiais mažais saldumynais, pasirinktais pagal stilių ir spalvą.

Išplėstinėje versijoje saldus stalas apima įvairių krypčių konditerijas, nuo garbanotųjų pyragų ir daugiasluoksnių pyragų iki saldainių, saldainių, rytietiškų saldainių kaskadų.

Be to, ant arbatos stalo gali būti susiję gėrimai ir vaisiai. Šį staliuką puošia tokiu pat stiliumi, kaip ir pagrindinė nuotakos ir jaunikio lentelė, o likę poilsio stalai.

Privalumai ir trūkumai

Konditerijos kampe yra keletas privalumų vienu metu, mes juos apsigyvinsime išsamiau.

 • Jis yra papildomas dekoras. Gražiai įrengti saldumynai ant pjedestalo, papuošti vestuvių stiliumi, pritraukia visų dėmesį, sukurdami šventinę nuotaiką.
 • Galite pereiti prie stalo su saldumynais bendravimui ar tiesiog pasilepinti saldainiais ir pyragais, o karštai patiekalai ir užkandžiai vis dar vyrauja vestuvių stalo.
 • Iš pradžių papuoštas mini stalas tarnaus kaip iškilmingas renginys ir įspūdinga vieta fotografuoti.
 • Jaunai šeimininkei tai puiki proga parodyti savo kulinarinius įgūdžius arba atvirkščiai, nustebinti svečius išskirtiniu skoniu, užsakant neįprastus saldainius iš tam tikros šalies iš konditerijos virėjų.

Priimdami sprendimus organizuoti tokias madingas naujoves savo vestuvėse, jaunavedžiai turėtų žinoti kai kuriuos trūkumus, susijusius su saldus stalas. Visi jie susiję su „ekologiškumu“, kuris turėtų būti pasirūpintas iš anksto.

Saldainiai neturėtų:

 • išlydyti iš šilumos;
 • būti nulupti;
 • užpuolė vabzdžiai.

Saldaus stalo dizainas gali būti visiškai patikėtas profesionaliam restorano personalui, kuriame vyks šventė. Patyrę dizaineriai ir floristai pasirinks vestuvių stiliui tinkamas spalvas, atributus ir net saldainius. Bet jei turite savo kūrybinių idėjų, galite sukurti stilingą saldžią stalą su savo rankomis.

Kur pradėti?

Pirmiausia turėtumėte nuspręsti dėl bendros sąvokos, pateikti išsamų saldaus stalo meniu ir atsižvelgti į visus būtinus atributus. Taip pat svarbu nustatyti desertų lentelės vietą.

Jei planuojate tradicines vestuves, šventės pradžioje prieš registratorių, mini baras bus labai sveikintinas. Dažniausiai jis yra įrengtas nuotakos namuose, ty kur jis užima nuotaką. Gražiai papuoštu stalu svečiai pirmuosius skrudintuvus, nuotakos išpirkimo ceremoniją, pirmas atminties nuotraukas.

Restorane, kuris priims svečius tęsti šventę po vestuvių, saldus stalas tikrai turi atitikti bendrą salės orientacijos stilių. Tokia lentelė yra įrengta, kaip taisyklė, prie sienos, kad ji netrukdytų judėjimui, neužblokuoja erdvės. Be to, restorano salėje desertų stalas gali būti gana didelis, todėl patogu montuoti tvirtinimo įtaisus, kuriuose yra daugiapakopių konstrukcijų.

Jei norite vestuvėms lauke arba planuojate turėti antrą vestuvių dieną, reikia pasirūpinti, kad saldus stalas būtų apsaugotas nuo tiesioginių saulės spindulių, akių ir vabzdžių. Šiuo tikslu naudojami ažūriniai staliniai skėčiai, jie taip pat prideda savitą rafinuotumą ir lengvumą saldaus stalo dizainui.

Dizainas

Arbatos stalo dekoravimas iš esmės lemia vestuvių šventės organizavimo bendrą įspūdį. Todėl svarbu atkreipti pakankamai dėmesio į šio elemento dekorą. Be saldumynų, saldausje zonoje yra papildomų dekoratyvinių elementų: staltiesė, gėlių komplektai ir originalūs patiekalai. Priklausomai nuo temos, lentelę galima pridėti:

 • teminės vestuvių figūros;
 • kortelės su užrašais, vėliavomis ir rodyklėmis;
 • jaunavedžių nuotraukos;
 • karoliukai ir žibintai.

Indai

Geriausias variantas stalo dizainui bus porcelianas spalvose, kurios naudojamos salės dizainui, užuolaidoms ir staltiesėms. Jei tam tikra spalva nėra ryški, pastelinės spalvos laikomos klasikinėmis - subtilios patiekalų spalvos suteiks stalui „cukraus“ ir lengvumo.

Be paslaugų, apdailoje bus patogūs aukšti stikliniai stiklai, gėlių vazonai ant ilgų kojų, dekoratyviniai akiniai. Patogus į šį patiekalą įdėti saldainius, įdėkite lūpų ant ilgų užkandžių.

Pyragai yra išdėstyti ant plokščių plokščių arba didelių krovinių lentynų. Saldumynams be apvalkalo, pvz., Marmelado ir saldainių, jums reikia pateikti gilesnius saldainių patiekalus. Taip pat nedarys jokios įtakos spatulėms, skirtoms nedidelių tipų saldumynams, taip pat mini maišeliams. Juose svečiai gali paragauti skonio turkų, riešutų, želė saldainių.

Saldūs staliukai patiekiami iš apačios į viršų, kad aukšti daiktai neužblokuotų prieigos prie žemų vazų ar plokščių plokščių. Dėl apvalaus stalo, geriau staltiesiems iš anksto įrengti atramas keliose pakopose - ant jų atsiras nedideli skanėstai, o žemiau yra aukštų stiklų, gėrimų ir vazų vieta.

Stalo variantas šalia sienos, aukšti objektai yra išdėstyti tolimoje eilutėje ir šonuose, kad svečiai būtų patogiau pažvelgti į patiekalus.

Nedėkite patiekalų per arti vienas kito. Tvirtai pagamintos plokštės ir vazos suteiks stalui apkrautą išvaizdą, tarsi jie būtų iškrauti patiekalus dėl vietos trūkumo.

Saldainiai

Parduodamų saldainių įvairovė gali supainioti net ir labiausiai aistringą saldų dantį. Siekiant, kad nebūtų blogas pasirinkimas, ir tuo pat metu pateikti stalą su įvairiais gardumynais, verta iš anksto surinkti konditerijos gaminių sąrašą. Netgi paprastiausi „gizmos“ gali diversifikuoti saldų stalą, jei jie yra siūlomi asortimente.

Dėl saldainių stalo:

 • saldainiai (šokoladas ir karamelės);
 • įvairių spalvų marmeladas;
 • Rytų saldumynai;
 • mini-bandelės ar bandelės;
 • įvairių formų ir spalvų saldainiai;
 • riešutai ir džiovinti vaisiai glazūroje;
 • sausainiai ir vafliai;
 • marshmallow ir soufflé;
 • želė;
 • marshmallows ir meringues;
 • saldinti vaisiai.

Net mažiausias saldus stalas turėtų turėti savo kompozicijos centrą. Tam tinkamas didesnis saldus patiekalas - nedidelis pyragas arba naminis pyragas, dekoruotas grietinėlės ir uogų.

Patarimas: jei planuojate iškilmingai iškirpti jį paskutinėje banketų dalyje, neturėtumėte įdėti pagrindinio vestuvių torto ant saldaus stalo.Dėl desertų stalo geriau paruošti mažesnę kopiją iš anksto, kad tie svečiai, kurie nepasilieka iki šventės pabaigos, galėtų jį išbandyti.

Gėrimai

Svečių patogumui desertų staliukas turi būti pateikiamas kartu su gėrimais, kad jie galėtų pasimėgauti saldumynais. Tačiau butelių ir stiklų uždėjimas ant stalo ne visada yra estetiškai malonus, ir net po naudojimo jie turi būti pašalinti kažkur. Šiais tikslais netoliese yra naudojamas dar vienas mažas stalas arba desertų stalas, kuris yra užpildytas su stiklais ir puodeliais. Toje pačioje vietoje galima įdėti ir gėrimų konteinerius.

Gaivieji gėrimai, šalta arbata, vaisių sultys ir vaisių gėrimai, mineralinis vanduo yra pasirinkti iš gaiviųjų gėrimų. Šaltu laiku pageidautina karšta arbata ir kava, o šilumos talpyklose - ledo kubeliai. Tačiau ne visada įmanoma organizuoti, jei vestuvių šventė nebūtų laikoma restorane, kur laukia padavėjai.

Rekomendacijos

Keletas naudingų ekspertų patarimų dėl saldainių juostų dizaino bus naudingi tiems kuris tvarko saldus stalą su savo rankomis.

 1. Geriau nusipirkti laisvi ir gabaliniai saldainiai su rezervu, kad šventės metu stalas nebūtų staiga tuščias.
 2. Kulinarinių gėrybių veislių skaičius priklausys nuo stalo sudėties. Pavyzdžiui, toje pačioje lentelėje gali būti tik 3-4 skirtingų patiekalų tipai, jei jie yra dideli arba pagaminti tam tikru stiliumi. Dėl spalvingų spalvų galite pasirinkti 7-9 rūšis.
 3. Visi desertai ant savitarnos stalo turėtų būti patogūs, kad galėtumėte paimti rankas ir valgyti vienu metu. Todėl pirmenybė teikiama mažiems figūroms arba supjaustytiems gabalams, jei tai yra pyragas ar pyragas.
 4. Prieš tai turėtumėte rūpintis maisto popieriaus maišeliais ar dėžutėmis, kuriose svečiai gali su jais gydyti. Pajėgumai gali būti atliekami pagal užsakymą arba savo rankas, kad jie taptų tinkama stiliaus ir spalvų schema.
 5. Saldūs staliukai ar netoliese turi būti lentynos su servetėlėmis, kad svečiai nesulaužytų galvučių, nes po skanaus skanėsto jie nedažytų drabužių su saldžiais pirštais.

Kaip papuošti saldų stalą, žr. Toliau pateiktą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys