Vestuvės

Vestuvių vokai už pinigus: kaip pasirinkti ar daryti sau?

Vestuvių vokai už pinigus: kaip pasirinkti ar daryti sau?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Pasirinkimo funkcijos
 2. Kaip padaryti?
 3. Įdomios idėjos
 4. Patarimai

Be dovanų nėra vestuvių. Kažkas pristatys baldų rinkinius, rinkinius, įrangą namams ir kažkam - pinigus, kad jaunuoliai juos disponuotų savo nuožiūra. „Rustling“ dovaną galite nusipirkti gražioje atspausdintoje vestuvių vokoje arba padaryti tokį voką vestuvių pinigams savo rankomis.

7 nuotrauka

Pasirinkimo funkcijos

Produkto išvaizda turi atitikti atostogas: būti pompoziška, su nėrinių ir satino detalėmis, karoliukais, tūrio širdimis ir balandžiais, turi būti užrašai „Laimė“, „Meilė ir tarpusavio supratimas“, „Laimingos vestuvės“, komiški patarimai, kaip valdyti sumą ( Pavyzdžiui, „Padarykite ilgą laiką įvykusį svajonę“, „Pasiduokite mano dukrai ir sūnui“) ir kt.

Be pinigų, į voką galite įdėti bilietus į mėgstamiausio menininko koncertą, kelionės sertifikatą. Pagrindinis dalykas, kad produkto dydis buvo pasirinktas tinkamas.

Originalus vokas, pagamintas pagal jėgas, kad visi taptų. Svarbiausia yra turėti šiek tiek kruopštumo ir laiko. Tokia neįprasta dovana nebus ignoruojama jaunavedžių ir atostogų svečių. Produktą galite papuošti savo nuožiūra, pasiskolindami įdomias autorių idėjas viename iš teminių forumų arba kurdami kažką savo. Jaunų žmonių vardus ar tiesiog inicialus, esančius širdyse, galite įdėti į savo gaminį, ir jie tikrai žinos, kad šį šventinį aksesuarą naudojote tik šventėms.

Rankiniu būdu pagamintas vokas gali būti laikomas kūrybiniu šedevru. Jei nuotaka ir jaunikis yra kūrybingi žmonės, jie vertins tokią dovaną ir laikys jį vestuvių albume kartu su gražiausiomis ir brangiausiomis vestuvių nuotraukomis.

Rankų darbo apvalkalo kraštai gali būti ne tiesūs, bet banguoti, į priekinę pusę pridedami dideli papuošimai - tai prideda romaną. Spalvos dizainas turėtų būti vadovaujamasi pastelinėmis spalvomis: rausvos, šviesiai mėlynos, smėlio, baltos spalvos.

Kaip padaryti?

Labai gražūs ir neįprasti išvaizdos produktai, esantys „scrapbooking“ metodu. Metodo esmė yra trimatės formos pjaustymas iš storo kartono.

Šiam metodui valdyti paprasta. Galite žiūrėti kelis seminarus internete, praktikuoti ir pradėti kurti vestuvių voką.

Jums reikės:

 • modelis;
 • žirklės;
 • dekoratyviniai elementai;
 • Audiniai;
 • valdovas;
 • klijai;
 • pieštukas.

Pirmiausia reikia kruopščiai apskaičiuoti voko dydį, padaryti modelį, apibūdinti skylės vietą (standartinį arba šoninį), pagalvokite apie spynos variantą ir vokų kraštų reljefą.

Šio modelio pagrindas yra geriau paimti lygiakampį trikampį. Pažymėkite vidurį (centrą) ir sulenkite išorinius kampus į centrą. Viršutinio kampo posūkis. Tai turėtų būti vokų išdėstymas.

Naudojant modelį, nukirpkite panašų balto arba spalvoto kartono išdėstymą. Geriau, kad medžiaga nėra pernelyg tanki, bet ne „skysta“, kad forma būtų gerai, bet nebuvo pernelyg sunku sulenkti pažymėtomis linijomis. Klijuoti voko kraštus su „Moment“ klijais.

Dėl dekoro galite rinktis, ką matote tinkamu ir ieškoti rankdarbių parduotuvėje: karoliukai, satino juostelės, blizgus popierius, bespalvis klijai, karoliukai, rhinestones. Ant priekinio voko pusės galite piešti vestuvinius žiedus ir padaryti visus užrašus rašalu, pabrėždami monogramomis.Turtingas dekoras idealiai tinka šventiniam renginiui, o vokas atrodys labai stilingas ir elegantiškas.

Įrenginiai, kuriuos atliksite „scrapbooking“ technikoje, turi būti gerai apgalvoti. Tai susiję su visų elementų buvimu ir jų išvaizda. Dažniausiai vestuvių vokų dizainui naudojami gėlių motyvai, nėrinių ornamentas ir trumpi sveikinimo užrašai („Sveikiname“, „Laiminga vestuvių diena“, „Taryba ir meilė“, „Laimė“). Beje, gėlės gali būti gaminamos ne tik iš kartono, bet ir iš gofruoto popieriaus. Tokia „drebantis“ medžiaga gėlės taps beveik gyvos. Kad juos sukurtumėte, reikia sukabinti trikampį gofruoto popieriaus gabalėlį į kūgį ir išjungti kraštus, imituojant gėlių žiedlapius. Fiksuojant pakanka naudoti 1-2 lašus PVA arba „Moment“ klijų. Patartina padaryti keletą identiškų spalvų vienoje spalvoje (balta arba raudona) ir pritvirtinti juos ant voko. Galite pridėti „gėlių glade“ su nėriniais, blizgučiais ir dekoratyviniais akmenėliais.

Kad vokai atsitiktinai neatsidarytų prieš tai, kai jaunavedžiai ją laiko, geriau įdėti jį į mažą užraktą arba iškirpti liežuvį iš kartono. Taigi jūs būsite tikri, kad visas saugus ir patikimas turinys pateks į nuotakos ir jaunikio rankas, ir niekas nebebus žinomas iš to, kas buvo paaukoti vestuvių dėžutės apačioje už pinigus.

Viduje voką taip pat galite įdėti mini kortelę (įsigytą arba patys pagamintą) su trumpu poetiniu sveikinimo tekstu. Parašo davėjas yra sveikintinas. Jis gali būti padengtas rašalu naudojant trafaretą ir papuoštas auksiniu blizgesiu.

Jūs išmoksite, kaip padaryti gražų vestuvių voką už pinigus, žiūrėdami šį vaizdo įrašą.

Įdomios idėjos

Šiandien labai madinga laikyti vestuves Provanso stiliumi. Vestuvių voką taip pat galima gaminti pagal šventės temą.

Stiliaus funkcijos:

 • pasteliniai atspalviai (grietinėlė, violetinė, balta, šviesiai mėlyna, šviesiai žalia);
 • gėlių modeliai;
 • nėrinių elementai;
 • užrašai su monogramomis ir garbanomis;
 • levandų šakelė.

Kaip aprašyta pirmiau aprašytame voke, jis laikomas pagrindu. Nėriniai yra pritvirtinti prie gaminio priekinės dalies. Vokas yra susietas su virvėmis, o džiovintas levandas tvirtinamas vietoj tradicinio lanko.

Jei yra labai mažai laiko vokui gaminti, galite nusipirkti gėlių spaudą ir visiškai papuošti kartono paviršių. Užduotis vis dar gali būti supaprastinta, jei padarysite voką ne iš paprasto kartono, bet iš karto iš dizaino. Originalas atrodys kartono su geometriniu modeliu. Tam nereikės papildomų dekoracijų - pakaks tik trumpa sveikinimo užrašas. Jei pageidaujate, galite papuošti viršutinį voko atidarymą su gėlėmis ir karoliukais. Elementų tvirtinimui rekomenduojama naudoti klijų pistoletą.

Jei nesate simpatiškas geometriniam modeliui, galite paimti du skirtingo atspalvio lapus, papuoštus tuo pačiu modeliu. Vienas vokas yra pagamintas iš vieno lapo, o siaura juostelė dekoratyviniam užrašui, kuris yra klijuojamas ant priekinės gaminio pusės.

Piniginis vokelis vestuvėms su drugeliu atrodys labai švelnus. Vokas yra pagamintas taip, kaip aprašyta pirmiau, iš dizaino kartono. Ant vokų įvyniojimo reikės dar vieno kartono lapo. Kartono „vyniojimo“ centre reikia piešti gana didelį drugelį (dydis gali svyruoti nuo 5 iki 8 centimetrų). Viduje palei sparnus taip pat pateikiami kontūrai. Pirma, iškirpkite figūras ant išorinių kontūrų, o tada su aštriu raštinės peiliu viduje. Rezultatas - vokas su dideliu lanku. Abiejose drugelio pusėse supjaustykite dvi plačias juosteles (apie 2 cm pločio) „vyniojimo“ kartoninėje dėžutėje, klijuokite jas kartu. Drugelis gali būti papuoštas vienu ar daugiau karoliukų, kad atitiktų.

Pasidaryk pats gali padaryti originalų pašto voką. Norėdami tai padaryti, paimkite vidutinio tankio kartoną. Viena iš ateities vokų pusių nukirpta. Dekoratyviniam popieriui (pvz., Metalui arba dekupažui) kartono raštas yra išdėstytas išilgai kontūro ir iškirptas. Iškirpta dalis įterpiama į pašto voką, tvirtinama klijų pieštuku. Ant voko priekinės pusės galima dekoruoti bet kokiu būdu.

Tiems, kurie tikrai nori investuoti savo kūrinį į vestuvių šventę, bet nemėgsta kūrybinio darbo, galime rekomenduoti padaryti paprastą vestuvių voką. Pagrindas priimtas jau paruoštas, įsigytas iš anksto. Proporcingas dekoratyvinio popieriaus gabalas yra priklijuotas prie priekinės pusės (netgi gali būti tapetai) arba abstraktus geometrinis modelis naudojamas naudojant skaidrią klijų ir blizgesį. Ant viršaus pridedamas bet koks anksčiau užrašytas pasveikinimo užrašas: „Meilės jūra“, „Laiminga vestuvių diena“, „Laimė jaunimui“ ar kiti. Vokas puošia dekoratyvinio popieriaus ir gėlių elementų spalvos karoliukai.

Patarimai

Sukurti neįprastą vestuvių voką Būtina apsvarstyti specialistų rekomendacijas.

 1. Vyno gamybai geriau rinktis popierių ir šviesios spalvos kartoną.
 2. Pavyzdžiai gali būti padengti ant produkto paviršiaus rašalu, dažais arba helio pasta.
 3. Perforatorius gali padaryti angelų, drugelių, gėlių ir kitų figūrų. Nuspauskite juos iš dekoratyvinio popieriaus. Jie yra pritvirtinti prie gaminio priekinės dalies su klijų pistoletu bet kokia tvarka.
 4. Į viršutinę vokų viršutinę dalį įgyta originali forma, jums reikia naudoti dekoratyvines žirkles su banguotu kraštu arba siena.
 5. Nėrinių raštai taip pat gaunami naudojant dizainerių žirkles.
 6. Už voko priekio apdailą galite naudoti jaunų žmonių, jų giminaičių ir draugų nuotraukas. Svarbu, kad nuotraukos būtų spausdinamos paprastais, o ne fotopopieriais. Pastarasis bus sunku papuošti nuotraukas.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys