Vestuvės

Klausimai dėl nuotakos dėl nuotakos kainos - juokingi ir juokingi variantai

Klausimai dėl nuotakos dėl nuotakos kainos - juokingi ir juokingi variantai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Išpirkimo tradicija
 2. Viktorinų parinktys
 3. Kokius klausimus paklausti?
 4. Kitos testavimo formos

Nuotakos kaina yra viena iš įdomiausių vestuvių ceremonijų ir dažnai atspindi visą renginį. Programos akcentas šiame atostogų etape, žinoma, yra jaunikis, kuriam sutelkiamas visų dalyvių dėmesys. Todėl puikios svečių nuotaikos ir bendra šventės atmosfera priklauso nuo jo humoro, gebėjimo išlaikyti save, geranoriškumą ir išradingumą.

Išpirkimo tradicija

Paprastai laikyti nuotakos kainą prieš vestuves turi šaknis tolimoje praeityje. Tuo metu, suteikdama dukteriui santuoką, šeima prarado papildomą darbo vienetą ir pareikalavo kompensacijos. Ritualas pasiekė mūsų dienas šiek tiek pakeistos formos. Taigi, jei iki išpirkos prisiėmė bet kokio materialiojo turto, pvz., Pinigų, galvijų, brangių audinių ir namų apyvokos daiktų, pasiūla, šiandien ji veda į komiksus jaunikiams, daugybę įdomių konkursų ir sudėtingų klausimų.

Dalyvauja išpirkų, paprastai bridesmaidų, rengime. Jie puikiai žino nuotaką ir jaunikį, todėl stengiasi užduoti jaunikiui kuo daugiau klausimų. Taigi, giminaičiai gali įsitikinti, ar būsimam sutuoktiniui pavyko išsiaiškinti savo sužadėtą, ir ar jie jį patikimai perduoda.

Klausimai pateikiami miniatiūrinėse scenose ir dažnai pateikiami kaip įdomus viktorinas, prie kurio pridedami originalūs konkursai ir netikėti bandymai.

Viktorinų parinktys

Klausimai jaunikiui turėtų būti užduodami žaismingai ir žaismingai, o pati procedūra jokiu būdu neturėtų būti panaši į egzaminą. Norėdami tai padaryti, yra daug įdomių galimybių, glaudžiai susietų su piešimu, dainavimu ir komiškų gudrybių kūrimu. Vienas iš labiausiai paplitusių klausimynų pavyzdžių yra „Ramunė“. Organizatoriai piešia gėlę, kurioje yra daug žiedlapių ant didelio piešimo popieriaus, kurių kiekviename yra klausimas ar įdomus uždavinys. Ir jei jaunikis neturi problemų su žiedlapių plyšimu, kitoje klausimyno versijoje atrodo šiek tiek sudėtingiau, ir norint gauti atsakymą į klausimą, jis turėtų parodyti išradingumą ir išradingumą. Mes kalbame apie balionus, kurių viduje yra užrašai su užduotimis ir kurie siūlomi sprogti be rankų pagalbos.

Kitas, ne mažiau įdomus klausimyno variantas yra „Roulette“. Šiuo tikslu juostos matuoklis yra pagamintas iš spalvoto popieriaus ir kartono ir parengtas klausimų sąrašas. Jaunikis siūlo statyti pinigus ir sukti ratą. Teisingo atsakymo atveju pinigai liko ant kito klausimo, o jei atsakymas yra neteisingas, jie įskaitomi į nuotakos kainą. Kiekvienam teisingam atsakymui jaunikis gauna simbolį, ir norėdamas pereiti į kitą konkursą, jam reikia surinkti 5–7 tokius žetonus.

Kokius klausimus paklausti?

Paprastai visi jaunikio klausimai yra susiję su jo mylimuoju, tėvais ir jaunimo santykiais. Tačiau rengiant bandymų scenarijų, organizatoriai turėtų vengti neatskiriamų ir pernelyg asmeninių klausimų, taip pat ir tų, kurie gali įžeisti bet kurį iš dalyvių. Be to, klausimai neturėtų būti vulgarūs, susiję su išvaizdos ypatumais ir paveikti ankstesnius jaunų žmonių santykius. Žemiau pateikiami populiariausi klausimai, kuriuos galima derinti su komiškomis mini užduotimis ar įdomiais bandymais.

 • Nuotakos išvaizda. Sudarę klausimus, susijusius su šiuo bloku, organizatoriai turėtų apsigyventi tik bendruose taškuose, nesikreipdami į detales.Jei, pavyzdžiui, nuotaka turi šnipą, tai klausimai ar anekdotai turėtų būti griežtai draudžiami. Įdomu įveikti jo mylimojo akių spalvą, kur vietoj to, kad apibūdintų spalvą, jaunikis paprašė jį piešti. Ir norimas atspalvis tarp siūlomų pieštukų neturėtų būti. Tokiu atveju jaunikis turės būti protingas ir gauti norimą spalvą maišant keletą kitų. Žodiniai klausimai apie išvaizdą gali būti pakeisti mažais testais. Pavyzdžiui, parodyti jaunikiui keletą batų vidpadžių ir pasiūlyti pasirinkti jo, kuri priklauso jo nuotakai, arba pateikti keletą skirtingo ilgio juostelių ir leiskite jam nustatyti, kuris iš jų atitinka nuotakos juosmens dydį.
 • Bendros ateities planai. Šio klausimo rinkinio tikslas - išsiaiškinti, kaip jauni žmonės susitinka ir ar jų nuomonė dėl ateities šeimos sutinka. Šiame teminiame skyriuje galite paprašyti jaunikio apie vietą, kurią nuotaka nori aplankyti, ir kiek vaikų ji norėtų turėti. Taip pat galite sužinoti, kaip, pasak jaunikio, nuotaka paskambins po savo tėvų vestuvių. Įdomu paaiškinti, ar jaunikis žino būsimos žmonos svajonę ir ar jis gali ją įvykdyti.
 • Skaičiai ir datos. Šis blokas yra labai platus ir apima šiuos klausimus:
 1. Kokią dieną jaunimas susitiko?
 2. Koks buvo laikas pirmojo susitikimo metu?
 3. Koks buvo nuotaka?
 4. Kiek mėnesių po susitikimo buvo pasiūlymas?
 5. Kokio dydžio žieminiai batai dėvi nuotakos?
 6. Kiek langų nuotakos namuose ir kiek žingsnių veda į jos butą?
 7. Kiek minučių per dieną daroma kūgis prie veidrodžio?
 8. Kiek milimetrų augimo ateityje žmona?
 9. Nurodykite tikslų bridesmaids skaičių.
 • Nuotakos nuostatos. Šiame klausimo bloke galite paklausti, kokių gėlių ji nemėgsta, ar ji mėgsta vakarienę restorane prie kranto prie upės kranto, kokias savybes ji laiko vertingiausia žmonėms ir kokią muziką ji klausosi savo laisvalaikiu. Taip pat galite sužinoti, ar jaunikis žino, kodėl nuotaka įsimylėjo į ją, koks jo pomėgis, kaip ji mėgsta praleisti savo šventes ir ką ji neseniai naudoja. Teisingus atsakymus į šiuos klausimus reikia užrašyti organizatoriams. Už kiekvieną neteisingą ar netikslią atsakymą jaunikis suteikia simbolinę sumą arba sumoka saldumynus. Jei saldainiai ir pinigai baigsis, tada kaip kompensaciją už neteisingą atsakymą jaunuoliui siūloma dainuoti, šokti ar atlikti komiksų užduotį.
 • Klausimai su triuku. Šiame bloke naudojami sudėtingi klausimai, kuriuose siūlomi du ar daugiau teisingų parinkčių ir kartais išsamus atsakymas. Taigi, jaunikis dažniausiai užduodamas:
 1. Kokios dvasios ateityje naudojasi sutuoktiniu vasarą ir žiemą?
 2. Kokia yra nuotakos koja pagal Europos standartus?
 3. Kokia buvo savaitės diena, kai jauni žmonės kreipėsi į registrą?
 4. Kokie žaislai buvo meilė kaip vaikas?
 5. Ar nuotaka turi apdovanojimus ir sertifikatus?
 6. Kiek keturių metų yra mokyklos nuotakos pažyma ir kokie dalykai?

Sudėtingų klausimų variantai gali būti masiniai, tačiau rengdami klausimyną, organizatoriai turėtų pakaitomis juos pakeisti paprastesniais ir aiškesniais klausimais. Priešingu atveju jaunikis gali turėti nepilnavertiškumo kompleksą, o svečiai bus nuobodu.

 • Nemokama galimybė. Šio bloko klausimai neturi konkretaus dalyko ir taikomi visoms gyvenimo sritims. Be to, tiek pats klausimas, tiek atsakymas į jį turėtų būti lengvas, juokingas ir kartais panašus į baudą. Pavyzdžiui, galite paprašyti jaunikio, kodėl jis nusprendė tuoktis mūsų nuotaka, ir apskritai išvardykite priežastis, dėl kurių jis susituokė. Nesunku išsiaiškinti, kad jaunasis sutuoktinis norėtų ją miegoti: koldūnai ar kava? Jie taip pat paprašo jaunikio pasiūlyti, ką būsimoji žmona daugiau džiaugsis: bulvių maišelis ar rožių puokštė, ir ar ji pageidauja valyti namą prie poilsio paplūdimyje.Tada nuotakos ir jaunikis paprašys įvardyti dešimt būdų, kaip paslėpti lizdų kiaušinį bute, kaip atrodo nuotaka vasaros danguje ir surašyti visus galimus nuotakos kolegas vardais ir pavardėmis.
 • Motina ir teisės. Šiame bloke jaunikis paprastai paklausiamas, kokie buvo pirmieji žodžio motinos žodžiai, kai jie susipažino su savo būsimuoju sūnumi, kas savaitės diena švenčia savo gimtadienį ir kiek metų bandymo metu. Galite paklausti apie tai, ką netiesioginė motina sugėdins savo sūnų vakarienės vakarėlyje ir kokių šokių jai nepatinka.

Kitos testavimo formos

Be tiesioginių klausimų, komiksų viktorina gali būti diversifikuota sprendžiant pertvarkymus ir kryžiažodžius. Norėdami tai padaryti, organizatoriai parengia klausimų sąrašą, kuriame dalyvauja tik nedviprasmiški atsakymai, ir, remdamiesi šiais duomenimis, surašykite kryžiažodžių tinklelį. Vaikiškos perkrovos su dažytais gyvūnais ir žaislais atrodo originalios, o būsimosios žmonos hobis ar dabartinis hobis bus atsakymas.

Nuotakos kaina yra vienas ryškiausių vestuvių šventės epizodų.taigi jums reikia pabandyti jį paversti įdomiu ir įdomiu žaidimu, kurį ilgą laiką prisimins visi atostogų svečiai.

Apie tai, kokius klausimus prašyti jaunikio perkant nuotaką, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys