Vestuvės

Šeimos židinys vestuvėse - visos tradicijos subtilybės

Šeimos židinys vestuvėse - visos tradicijos subtilybės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Tradicijos ypatybės
 2. Žvakių pasirinkimas ir dekoravimas
 3. Ūkio subtilybės
 4. Ką sako ritualas?
 5. Ką daryti su židiniu po ceremonijos?

Šiandien yra daug galimybių vestuvių šventei. Kažkas, po Vakarų tradicijų, pirmenybę teikia išėjimo registracijai. Kažkas nori praleisti šią šventę tik artimuoju apskritimu. Tačiau dauguma jaunavedžių ir jų šeimų vis dar renkasi tradicinę versiją su šventine švente ir daugybe svečių.

Be šventės apimties, tradicinėms vestuvėms būdingas didelis ritualų skaičius.kad abu jauni sutuoktiniai ir pakviesti draugai bei giminaičiai. Mūšio ir jaunikio pūtimas su žiedlapiais ir monetomis, puokštė, nuotakos vagystė - visi šie veiksmai buvo populiarūs daugelį dešimtmečių. Ir viena iš simboliškiausių ir gražiausių tradicijų yra šeimos židinio uždegimas.

Tradicijos ypatybės

Židinio apšvietimas iš tiesų yra labai judantis veiksmas visiems dalyviams ir svečiams. Jaunavedžių tėvai iš savo žvakių užsidegė naują žvakę, savo vaikams duodami komfortą. Šviesa nuotakos ir jaunikio rankose simbolizuoja naujos šeimos formavimąsi, už kurią dabar atsako išauginti vaikai. Dažniausiai židinio apšvietimo ritualas yra nepagrįstai priskiriamas senovės istorijai. Iš tėvų namų į jaunuolių namus atnešė atvira ugnis, o krosnis buvo iš pradžių šaudoma.

Tiesą sakant, šis ritualas gyvena ne daugiau kaip šimtą metų, ir prieš tai nebuvo buvę ugnies ritualų vestuvėms.

Kai kurie žvakių žvakių šviesos apšvietimą sieja su vestuvių ceremonija bažnyčioje. Ir iš tiesų, per religines ceremonijas jauni žmonės laiko ilgas plonas žvakes, kai skaitomos vestuvių maldos. Tačiau šiuo atveju žvakės apšvietimas šventėje neturi jokio ryšio su krikščioniškomis vestuvėmis. Tuo pačiu metu, nepaisant turtingos istorijos nebuvimo, toks ritualas turi labai didelę reikšmę atostogų tvarkaraštyje, ir jam visada skiriamas ypatingas dėmesys. Artimiausias dalykas yra naujos šeimos ugnies uždegimas, kurį galima palyginti su tėvų palaima, kurią mylintys vaikai gauna prieš susiejant mazgą. Taigi santuokų sąjunga gauna neišsakytą patvirtinimą ir pritarimą visoms artimųjų ir draugų šeimoms.

Žvakių pasirinkimas ir dekoravimas

Šiuolaikinės vestuvės retai vyksta nuotakos ar jaunikio namuose. Dažniausiai atostogoms išnuomojamas restoranas, kavinė ar net visas šalies klubas. Taip, ir šiuolaikinės miesto butų šeimos židinys yra labiau simbolis nei tikras viryklė ar židinys, kuris suteikia šilumą ir leidžia gaminti namų ūkiui. Kaip toks simbolis yra šviečia žvakė, kurią galima įsigyti vestuvių salone arba pagaminti savarankiškai.

Silpnos šviesos, apšviestos šviesoje, suteikia drebėjimo ir paslapties momentą, kuris atitinka tokį ritualą. Joje turėtų dalyvauti ne mažiau kaip 3 žvakės: viena jaunimui ir viena - nuotakos ir jaunikio tėvams. Be to, svečiams galite duoti mažas žvakes, daug šviečiančių šviesų, šviečiančių porą, bus puiki fonas įsimintinoms nuotraukoms. Nepaisant to, kad perkant atributus nėra griežtų taisyklių, yra keletas rekomendacijų, į kurias geriau atsižvelgti perkant.

Jaunuolių židinys turi būti didesnis nei tėvų, arba turi būti puošniau dekoruotas.

Dažniausiai tai yra reguliariai apvali didelės skersmens žvakė, kurios aukštis yra apie 15-20 cm, o židinio forma gali būti visiškai bet kas ir apriboti tik vestuvių dekoratoriaus ar pačių jaunų žmonių vaizduotė.

Kai kurie nori apšviesti kitas žvakes, ne mažiau gražius ritualus. Pavyzdžiui, galima pakeisti paprastą židinį, pavyzdžiui, gražią skaidrią vazą, į kurią tėvai ir jaunavedžiai užpilkite spalvotą smėlį. Ši vaza atrodys puikiai miegamojo ar svetainės salėje ir primins sutuoktiniams atostogas. Kai kurie auga medį ar gėlę, simbolizuojančius naujos visuomenės ląstelės gimimą. Kitas gražus tėvų palaiminimo ritualas, kuris tarnauja kaip tradicinio ritualo pakaitalas, yra susieti jaunikio ranką su nuotakos ranka, kurią turi tėvai. Tokiu atveju mėgėjų riešai yra susieti su įvairiomis spalvomis.

Po ceremonijos nuotakos ir jaunikiai ir tėvai sugrįš į savo vietas, todėl žvakės geriausiai išnyks. Jei norite atostogų metu palikti degančias žvakes, turite iš anksto susitarti dėl trijų žvakidžių įsigijimo. Vienoje vietoje bus apšviesta naujai susituokusios poros žvakė, o dar dvi - jų tėvų žvakės.

Tokie aksesuarai taip pat turėtų būti derinami stiliumi ir dizainu, tiek tarpusavyje, tiek su kitais vestuvių dekorais.

Tai patogu apšviesti židinį ilgais, plonais lazdelėmis, todėl geriausia, jei nenorite išsirinkti suprato ar per mažų žvakių tėvams. Jūs neturėtumėte pakelti dekoro, geriau apriboti apatinę aksesuaro dalį, nes kūginės žvakės dega greičiau, o sintetinės juostelės ir plastikas yra lengvai užsidegantys. Ažūriniai raižyti žvakės atrodo gražiai, tačiau juos sunku padaryti be atitinkamos patirties. Geriausia pirkti tokius ruošinius, kurie jau supjaustyti ir papuošti.

Jei žvakių pasirinkimas parduotuvėje nėra patenkintas, galite savarankiškai atlikti visus reikiamus priedus. Žvakės puoštos karoliukais ir rhinestones, juostelėmis ir nėriniais, lankais ir mažais plastiko figūromis.

Monogramos yra išgraviruotos pirmųjų jaunų vardų raidžių pavidalu arba vestuvinių žiedų pavidalu ant tvirto vaško ar parafino. Tinkle yra daug seminarų apie tokių vestuvių kompozicijų originalą. Visos trys žvakės turėtų būti dekoruotos tuo pačiu stiliumi, o pagrindinis jų - nuotakos ir jaunikio žvakė. Ji turi būti dekoruota dar nuostabiau, ji turėtų būti šiek tiek didesnė už tėvų žvakes ir labiau matoma. Židinys, pagamintas bendromis nuotakos ir jaunikio pastangomis, ne tik priartins jaunąją šeimą, bet vėliau sukels daugiau švelnių jausmų nei baigtas aksesuaras, nupirktas salone. Gražus dizainas gali būti atliktas atlikus nedideles žingsnis po žingsnio instrukcijas.

 1. Ant popieriaus lapo pieškite arba atspausdinkite mažą širdį, supjaustykite žirklėmis.
 2. Pritvirtinkite nupjautą figūrą prie žvakės ir švelniai supjaustykite ją stora adata ant krašto, kad vaškas ar vaškas būtų pastebimai linijoje.
 3. Išilgai linijos arba ant jos išdėstykite gražius didelius karoliukus arba mažas karoliukus, klijuokite dirbtines gėles.
 4. Širdies viduje galite piešti adatą su pirmosiomis nuotakos ir jaunikio vardo raidėmis, taip pat papuošti juos dekoru.
 5. Uždėkite satino juostą aplink žvakės apačią ir padėkite gražią lanką.
 6. Panašiai, bet su mažesniu dekoro kiekiu, papuoškite tėvų žvakes.

Per paskutinį vakarą prieš ceremoniją nebūtina atidėti žvakių paruošimą, tačiau neturėtumėte jų per kelis mėnesius. Vaškas arba parafinas yra pernelyg kalibruoti, lengvai deformuojami ir visi klijuoti karoliukai gali nukristi. Be to, ryški saulės šviesa arba intensyvi šiluma gali papildomai sušvelninti ir net ištirpinti medžiagą. Geriausia padaryti dizainą 1-2 savaites iki ceremonijos ir laikyti priedus specialioje dėžutėje tamsioje vėsioje vietoje.

Apie tai, kaip padaryti, kad žvakės už šeimos židinį su savo rankomis, žiūrėti šį vaizdo įrašą.

Ūkio subtilybės

Dėl vestuvių dažniausiai yra atsakingas asmuo, specialiai pasamdytas šiam asmeniui, kuris vadinamas toastmaster. Kiekvienas vedėjas gali turėti savo idėjas apie iškilmingo ritualo sudėtingumą, tačiau bendras jo elgesio principas visuomet yra tas pats. Salės centre yra kviečiami jaunų tėvų, kuriems suteikiamos dvi ilgos, susuktos žvakės. Teisė užsidegti šeimos židinį tradiciškai suteikiama motinoms, nes tradicinėje kultūroje komforto ir šilumos išsaugojimas namuose yra moterų vaidmuo.

Tuo pat metu tėvai gali prisidėti prie ceremonijos, o šios žvakės šviečia. Vyrai, turintys rungtynes ​​ar cigarečių žiebtuvėlį, užsidega dagčiai ir perduoda žvakes į moterų rankas. Nuotakos ir jaunikio motinos atneša savo žvakę į didžiausią žvakę ir perduoda ugnį iš jų, nustatydamos saugiklį.

Pati židinys šiuo metu yra vieno nuotakos ar abiejų sutuoktinių rankose. Pasibaigus ritualui, jauni žmonės gali palikti degančią židinį ant specialaus dėklo ar žvakidės arba dėti ant stalo su dovanomis.

Padidinkite ritualo laiką ir jos iškilmingumas gali būti papildomas jaunų šokis arba apšviesti mažesnes žvakes iš židinio. Kiekvienas gali imtis mažų žvakių ir supa jaunimą. Nuotaką ir jaunikį užsuksite į svečius ir dalinsis jų židinio ugnimi, apšviečiant jų šviesas. Toks veiksmas reiškia, kad nuotaka atveria savo namus ir savo širdį savo naujai sukurto sutuoktinio giminaičiams. Ypač iškilmingai tokia ceremonija žiūri į sutemą, todėl geriau ją atidėti renginio pabaigoje.

Ką sako ritualas?

Norint tinkamai surengti naują židinį, nepakanka vienos gražios žvakės. Pirma, patartina pranešti pranešėjui apie tokios židinio apšvietimo tradiciją. Tai galima padaryti poetine forma, palyginimo forma, arba tiesiog papasakoti apie gražų ir simbolinį veiksmą. Antra, prieš apšviečiant žvakę sutuoktinių rankose, tėvai gali jiems papasakoti atsiskyrusius žodžius ir norus. Žvakės turi būti laikomos atsargiai, pakankamai lėtai, kad gaisras nekiltų iš oro judėjimo. Vestuvėje prarastas židinys laikomas bloga spalva, ir net jei pora nėra prietaringa, jie gali juos nuliūdinti nereikalingu šurmuliu.

Galiausiai, apšvietus šeimos centrą, jaunavedžiai gali ištarti vestuvių pažadus, jei jie dar nebuvo paskelbti santuokos registracijos metu. Be to, nuotaka ir jaunikis gali pasakyti padėkos žodžius savo tėvams ir kitiems svečiams. Ritualą geriausiai lydi graži melodija, pasirinkta iš anksto. Turėtumėte pasirinkti minkštą ir ramią muziką, kad svečiai galėtų išgirsti kiekvieną tėvų palaiminimo žodį ir nuotakos bei jaunikio atsakymo žodžius. Toks veiksmas bus gražus pabaiga visam renginiui ir puikus pabaiga šventinei dienai jauniems žmonėms.

Ką daryti su židiniu po ceremonijos?

Pagal tradiciją sutuoktiniai turėtų išlaikyti naujos šeimos židinį visais vėlesniais santuokos metais. Tai simbolizuoja pora supratimą ir meilę. Kai kurie žmonės kasdien šviečia šį simbolį keletą minučių vestuvių jubiliejaus dieną, kiti nori išlaikyti židinį daugiau įsimintinų datų. Pavyzdžiui, tokia data gali būti kūdikio gimimas arba vestuvių sukaktis. Tai bus graži tradicija parodyti jaunų žmonių židinius iš savo tėvų žvakių, kurie daugelį metų išsaugojo laimingas santuokas. Tokiu atveju gali tekti šiek tiek pakeisti seną dizainą, kad visos žvakės būtų dekoruotos tuo pačiu stiliumi.

Simbolinis ritualas puikiai atrodys šeimos albumo nuotraukose. Svarbiausia yra pasirinkti ir įspėti fotografuojančią vestuvių fotografą ar operatorių. Jie turi būti pasirengę iš anksto į vaizdo įrašą ir nuotraukas tamsoje, apšviesti tik žvakių kambariu. Tai suteiks aiškias nuotraukas, kurios gali būti ne tik dedamos į albumą, bet ir jų portretas. Vaizdą galima pakabinti ant sienos arba suteikti jaunų tėvų.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys