Vestuvės

Kaip padaryti ir organizuoti korteles sėdinčioms svečiams vestuvėse?

Kaip padaryti ir organizuoti korteles sėdinčioms svečiams vestuvėse?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Tikslas
 2. Svečių sėdimų vietų taisyklės
 3. Kortelės dizaino idėjos
 4. DIY kortelės
 5. Stalo dekoravimas

Vestuvės yra svarbus įvykis dviejų žmonių gyvenime, kurie nusprendžia sujungti savo gyvenimą. Kažkas pageidauja praleisti kuo vienatvę, o kas nors organizuoja daugybę svečių. Kviečiame draugus ir giminaičius į restoraną šio renginio proga, verta įsitikinti, kad kiekvienas iš jų turi vietą prie stalo. Tai padės jums planuoti ir korteles sėdintiems svečiams.

Tikslas

Dažnai pasitaiko, kad jaunavedžių giminaičiai nevyksta labai gerai, bet jūs negalite pakviesti ir ignoruoti kitų. Kad išvengtumėte ginčų festivalyje, galite organizuoti svečių sėdimą ypatingu būdu - pasodinti šalia vienas kito tik tuos, kurie tiesiog eina. Galų gale, šventėje, svarbi ir bendravimas tarp svečių, ypač kai jie sėdi prie to paties stalo.

Jei tai padarysite tiesiogiai atostogų metu, sukurkite neramumus. Ir jei yra daug svečių, tai gali užtrukti daug laiko. Prieš vestuves daug geriau suplanuoti, kas ir kur sėdės, užsirašys korteles su vardais ir duos juos padavėjams, todėl jie juos išleido. Arba, prieš vestuves, išsisklaido.

Taigi, sutaupysite laiko sėdėdami svečiams, taip pat papildysite vestuvių stalo apdailą su papildomu elementu. Be to, sodinukų kortelės gali tapti nedidelių dovanų dalimi, kurios tradiciškai jaunavedžiai savo svečiams suteikia suvenyrą.

Svečių sėdimų vietų taisyklės

Yra keletas taisyklių, kurios gali labai supaprastinti iškrovimo planavimo užduotį. Jie yra neprivalomi naudoti, tačiau atsižvelgia į žmonių psichologiją ir padeda užtikrinti patogią svečių viešnagę.

 1. Artimi giminaičiai sėdi arčiau nuotakos ir jaunikio.
 2. Vieni svečiai yra arčiau to paties amžiaus žmonių. Tas pats geriausiai tinka su giminaičiais - esant skirtingoms lentelėms, pagyvenę žmonės geriausiai apsodinami pagyvenusiais žmonėmis, vaikais su vaikais ir pan.
 3. Vaikams tikrai reikia surengti atskirą lentelę. Arba sodinti šalia savo tėvų, jei jie yra nedaug.
 4. Vienas vienišas svečias yra geriau pasodinti su tomis pačiomis singlėmis ir susituokusiomis poromis šalia kitų porų.
 5. Vyrai ir moterys turi pakaitomis, jei nėra jokios priežasties nutraukti šią tvarką. Tradiciškai moteris sėdi ant žmogaus dešinės.
 6. Kolegos ar artimi draugai jaučiasi patogiau netoliese.
 7. Tai geriau užsieniečiams auginti su tais, kurie gali bendrauti su jais.
 8. Jei esate susipažinę su svečių interesais, tai taip pat verta apsvarstyti.

Ir svarbiausia - stenkitės užtikrinti, kad visi svečiai galėtų pamatyti nuotaką ir jaunikį.

Jei salės išdėstymas apima kelias lenteles, jaunavedžiams paprastai suteikiama atskira lentelė pačioje svarbiausioje vietoje. Šiuo atveju taip pat naudinga sukurti gražiai suprojektuotą stendą, kuriame bus išvardyti, kas turėtų sėdėti prie stalo. Tada svečiams nereikės klajoti nuo stalo prie stalo, ieškodami savo vardo.

Būtinai įsitikinkite, kad svečiai turi vietą, kur reikia jų kortelių, kai jiems reikia vietos, kurią jie užima. Ypač jei šios kortelės eksponuojamos ant plokštelių. Šalia stalo turėtų būti laisvos vietos.

Kortelės dizaino idėjos

Kortelės su svečių pavadinimais gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų ir įvairių stilių. Viskas priklauso nuo jūsų vaizduotės ir bendro vestuvių stiliaus, nes kiekvienas jo elementas turi būti harmoningai sujungtas su kitais.

Yra keletas populiariausių parinkčių:

 • stačiakampio kartono arba popieriaus namas, kuris yra patalpintas į svečių asmeninę plokštelę;
 • plokštė ant stovo;
 • skaičius su pavadinimu;
 • juostelė ant servetėlių su pavadinimu;
 • meduolių su pipirais.

Jei tai yra kartonas, tai gali būti tradiciškai stačiakampio formos arba bet kuri kita. Pavyzdžiui, tokios kortelės gali būti pagamintos „širdies“, „žvaigždės“ arba kito figūros pavidalu, kuris bus simboliškai susietas su nuotaka ir jaunikiu. Jūs taip pat galite imtis įvairių formų vyrams ir moterims - iš tolo aišku, kas sėdi ten, kur ir paspartins sėdėjimo procesą.

DIY kortelės

Kai nuspręsite dėl „rassletnyh“ kortelių dizaino, atėjo laikas pradėti juos kurti. Lengviausias variantas yra užsakyti kortelių spausdinimą spaustuvėje. Jie tai padarys greitai, su bet kokiais šriftais, piešiniais ir netgi įspaustais ant kartono. Tačiau galite padaryti ir pasirašyti korteles patys.

Iš popieriaus ir kartono

Iš kartono ar popieriaus, kad jie būtų lengviausi. Galite spausdinti savo etiketes spausdintuve, paruošdami maketą grafiniame arba teksto redaktoriuje. Netgi pačios pagrindinės kompiuterinės programos leidžia ne tik rašyti tekstą, bet ir rėmelius ir pasirinkti gražų šriftą kiekvienam skoniui.

Jei norite kažką originalaus ir įsimintino, galite padaryti savo sodinukų korteles iš spalvoto popieriaus, naudodami origami techniką. Tai gali būti gėlė, valtis ar širdis. Įžymios japonų kranai yra labai populiarūs vestuvėse - jie simbolizuoja laimę ir pažadina jaunuoliams ilgą ir klestinčią šeimos gyvenimą.

Skaičių pavidalu

Jūs galite klijuoti polimero molio figūras - tai nedidelė dovana svečiams, kurie juos džiaugsis daugelį metų. Arba galite gaminti figūras iš valgomųjų medžiagų - tada jie taps maloniu desertu. Tai gali būti, pavyzdžiui, valgomoji mastika. Jo labiausiai skanūs variantai - nuo želatinos arba pelkės.

Meduoliai

Kita valgomoji sėklų kortelių rūšis, kuri jau mažai panaši į korteles, yra meduolių. Visi žinome glazūruotus Tula pipirus ir jų veisles. Pastaruoju metu jų įvairūs suvenyrų analogai tapo vis populiaresni.

Tokie pipirų sausainiai yra lengva padaryti sau naudojant orkaitę. Taip pat galite parašyti svečių vardus rankomis su apledėjimu ir tuo pačiu metu piešti simbolinį modelį šalia jų. Pavyzdžiui, širdis ar vestuviniai žiedai. Gingerbreads patys gali būti pagaminti iš širdies. Šiuos pyragus vis tiek galite supakuoti į skaidrią paketą - tada vardai bus matomi, o svečiai galės pervežti meduolius po atostogų namo.

Stalo dekoravimas

Geriau galvoti apie tai, kur ir kaip sėklų kortelės bus dedamos ant stalų prieš jas gaminant. Pavyzdžiui, jei tai yra įprastos kartoninės dėžutės, tikslinga jiems įsigyti papildomą priedą, kad jie neatrastų išvaizdos ir nebūtų panašūs į pigų restoranų rezervavimą.

Padėkliukai

Labiausiai paprasta galimybė pirkti specialias atramas popieriui. Jie parduodami visose biuro prekių parduotuvėse, kuriose yra įvairių formų, spalvų ir dydžių. Šie keltuvai atrodo kaip siauri vieno ilgio lazdelės arba labai elastingos spyruoklės. Klipo dėka, ant stalo pritvirtintas popieriaus gabalas nebus pritvirtintas prie viršaus.

Taip pat galite naudoti origami techniką ir sudėti didelius kubelius, krepšius ar kažką kito, prie kurio galite pridėti korteles. Arba ant popieriaus figūrėlės su pavadinimais gali būti dedamos ant plokščių, taip pat kabinamos ant šampano akinių.

Jei nuspręsite padaryti dėžutes, įsitikinkite, kad yra ir viduje. Pavyzdžiui, mažos dovanos. Tuščios dėžės - bloga forma ir pagal populiarius įsitikinimus yra naujagimių blogas ženklas.

Kita įdomi idėja, kaip sodinukų kortelės turėtojas, yra akmenukai. Galite imtis įprastų žvirgždų, paleisti į jūrą ir dažyti akrilo dažais. Tada apvyniokite akmenimis gražią virvę arba juostelę ir padėkite lapą su svečių pavadinimu po apvija.

Galite naudoti kažką valgomojo kaip stendą. Pavyzdžiui, išskleiskite plokštelių skardines. Prie lazdų pritvirtinkite juostelę arba vardo kortelę. Taigi svečiai gali ne tik rasti savo vietą, bet ir pabandyti kažką skanaus, kol jie atneš pagrindinius patiekalus.

Arba tai negali būti kanapė, bet maža tortas su lazdele, įdėta viduryje. Tą patį galima padaryti su kai kuriais sveikais vaisiais. Tai gali būti, pavyzdžiui, mandarinai, obuoliai, kivi arba persikai.

Gėlės

Gražios, jaukios ir labai tinkamos vasaros vestuvėms bus mažos gėlės. Norėdami tai padaryti, nereikia rizikuoti su supjaustytomis šviežiomis gėlėmis, kurios gali greitai garbanoti. Ir dirbtinės gėlės vestuvėse yra moveton. Todėl jums reikia pasiimti labai madingus mažus sukulentus vazonuose.

Šie dykumos augalai yra labai nepretenzingi, šiek tiek panašūs į kaktusus ir atrodo labai mieli. Tarp daugelio rūšių galite rasti tuos, kurie yra labiausiai tinkami spalva ir forma vestuvėms. Tikėtina, kad svečiai nesugebės pastebėti tokio originalaus priedo. Jie paims vestuvių gabalėlį į savo namus, ir ten ji ilgą laiką išliks svarbioje vietoje.

Žiūrėkite kitą vaizdo įrašą, skirtą meistriškumo klasei, kaip padaryti sėklos korteles.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys