Vestuvės

Kaip padaryti, kad vestuvių arka su savo rankomis?

Kaip padaryti, kad vestuvių arka su savo rankomis?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Funkcijos
 2. Reikalingi įrankiai
 3. Kaip sukurti rėmelį?
 4. Kaip padaryti?

Vestuvės yra nuostabus ir ilgai lauktas renginys, skirtas žmonėms, kurie mėgsta meilę, ir čia nėra smulkmenų. Puikią atostogų atmosferą sukuria ne tik įvairūs vestuvių reikmenys, bet ir gražus šventinis dekoras.

Populiariausias dekoratyvinis elementas, kurį pastaraisiais metais pripažino ne tik šventės dizaineriai ir dizaineriai, bet ir jaunavedžiai - vestuvių arka.

Funkcijos

Netgi senovės Egipte vestuvių arka buvo pagrindinė jaunų žmonių šventė ir simbolizavo dangaus skliautą. Manoma, kad mylėtojai, sudarę santuoką po arka, pritraukia laimę, meilę ir gerovę į bendrą gyvenimą. Užsienyje, be šio dekoro detalės, vestuvių šventė nedaroma.

Kai santuokos registracijos išvykimo ceremonija yra pagrindinis svetainės dekoravimo elementas. Šio įspūdingo dekoro elemento dizainas gali būti įvairių formų, dydžių, dekoruotas gėlėmis, juostelėmis ir karoliukais.

Šį gražų, bet ir brangų atostogų atributą galima išsinuomoti, užsakyti iš meistro arba parodyti vaizduotę ir būti su savomis rankomis. Vestuvių arkos registracija - varginantis, bet labai įdomus ir įdomus įvykis, kuris leis sutaupyti biudžetą žymiai praleidžiant atostogas.

Nedaug žino, kad nuo seniausių laikų, kai vedė vestuves, jaunos galvos buvo padengtos karūnu arba dangteliu, kad apsaugotų nuo blogų akių ir blogų jėgų. Šiuolaikiniame pasaulyje vestuvių arka daugiausia atlieka estetines funkcijas. Jis puošia vietą ir sukuria šventės atmosferą, tarnauja kaip puiki vestuvių ceremonijos dekoro dalis jaunų žmonių išvažiavimo ir fotografijos zonos srityje.

Šis vestuvių atributas neteko savo simbolizmo mūsų laikais. Daugelis mano, kad mėgėjų sąjunga, sudaryta po arkos arkos, bus klestinti ir laiminga. Dėl teminių vestuvių jis taps būtinu elementu, palaikančiu bendrą šventės idėją.

Šis produktas, panašus į vartai į pasaką, gali papuošti įėjimo į atostogas, poilsio vietą arba būti už jaunavedžių stalo, pabrėžiant keletą kitų šventės dalyvių.

Reikalingi įrankiai

Norėdami sukurti elegantišką dizainą su savo rankomis, jums reikės aplankyti techninę parduotuvę, audinių parduotuvę, rankdarbius ir, žinoma, įjungti vaizduotę.

Pirmiausia turite nuspręsti, kokią arkos dalį norėtumėte, nes jie būna visiškai kitokia forma. Remiantis tuo, bus parinkti įrankiai ir medžiagos. Bet kokiu atveju, turite atsargų su atsuktuvu, pastato džiovintuvu, metaliniu plastikiniu vamzdeliu, gipsu ar cementu, taip pat tuos priedus, kurie puošia būsimo dekoro elemento pagrindą: dirbtinės gėlės, žaluma, audinys, karoliukai, juostelės ar balionai.

Audinys apdailai yra geriau pasirinkti šviesą ir tekančią, kad nebūtų pasverta jau didelė struktūra. Visi elementai turi būti spalvoti, atsižvelgiant į bendrą šventės diapazoną. Ne tik ekonomiškas, bet ir praktiškas bus dirbtinių, o ne natūralių spalvų naudojimas. Be to, dirbtinė medžiaga nepadarys produkto rėmo sunkios. Skirtingai nuo stiklo karoliukų, apdailos plastikiniai karoliukai taip pat yra praktiškesni.

Kaip sukurti rėmelį?

Vestuvių arkos su savo rankomis priėmimas yra linksmas verslas ir užtruks gana daug laiko. Bet jei sekite žingsnis po žingsnio instrukcijas, rezultatas tikrai bus malonus.

Nėra tiek daug šio produkto tipų, tačiau rėmo tipas ir reikalingas medžiagų ir priedų rinkinys, kuris bus reikalingas darbui, priklausys nuo pasirinkto tipo.

Pasagos formos arka yra labiausiai susipažinusi galimybė išeiti iš registracijos arba puošti jaunavedžių stalą. Tai galima rasti beveik kas antrą kartą. Dažniausiai ši forma yra dekoruota sodriomis gėlėmis, lengvais audiniais ir lankais.

Manoma, kad pasagos pavyzdys turi simbolinę palaiminimo jaunojo dangaus prasmę, atneša sėkmės mėgėjų šeimos sąjungai.

Yra ne taip paplitęs, bet ne mažiau įdomus variantas - keturkampis vestuvių arkos ar aikštės. Išoriškai ji primena improvizuotą palapinę. Jis yra papuoštas šviesiais audiniais, o stelažai gali būti dekoruoti karoliukais ir juostelėmis. Jei pageidaujate, dizainą galima atlikti su stogu. Šią skliautą sudariusi šeimos sąjunga bus aistringa ir aistringa, o pora gyvens klestėjimu.

Širdies formos arka yra labai simbolinis vestuvių šventės dekoro elementas. Jis gali būti pagamintas tik iš širdies formos rėmo arba panašus tik į kontūro struktūrą. Dizainas gali būti dekoruotas gėlėmis, rutuliukais ir audiniu.

Jei vestuvės vyks senoviniu stiliumi, tinkamiausia arkinės konstrukcijos vykdymo parinktis yra kupolo formos. Ji vizualiai primena apvalią kupolą, iš kurios matoma atrama. Papuoštas tokiu produktu su gėlėmis ir lengvais audiniais. Šiuo atveju reikia rūpintis pagrindo patikimumu ir stabilumu, nes bendras konstrukcijos svoris bus įspūdingas.

Stačiakampis lankas yra klasikinė išvaizda, kuri yra labai lengva vykdant, turi paprastą pagrindą. Padaryti ne sunku net pradedantiesiems.

Šis atostogų atributas simbolizuoja mėgėjų santykių paprastumą, paprastumą ir lengvumą.

Bet kokių vestuvių arkos kūrimas prasideda ne tik su dekoro idėja. Pirma, būtina parengti brėžinį, kuriuo remiantis bus atlikti skaičiavimai ir sukurtas šis šventės atributas. Šiuo metu yra daugybė meistriškumo klasių, kuriančių įvairių formų arkos, kuriose visi veiksmai aprašomi etapais.

Produkto rėmo su būtinais įrankiais kūrimas yra labai paprastas.

 1. Būtina paimti plastikinį (arba metalinį) vamzdį. Jo ilgis turėtų būti apie 5-5,5 m.
 2. Tvirtai šildant centrinę vamzdžio dalį su plaukų džiovintuvu, jis turėtų būti sulenktas į lanką.
 3. Vamzdžio galai turi būti tvirtai pritvirtinti (platforma). Jie gali būti pagaminti iš kibirų arba gėlių vazonų, užpildytų gipso ar cemento skiediniu.
 4. Ant vamzdžio su klijų pistoletu ar skystais nagais klijuokite plastikinius žiedus, kurie bus pagrindas audinio tvirtinimui.

Pagal panašią schemą šis kvadrato formos vestuvių apdailos produktas gali būti pagamintas gerai sujungiant vamzdžio posūkius ir jungtis. Jei šventė vyks atvirame ore, kur įmanoma stiprių vėjo gūsių, kad būtų išvengta atsitiktinių ir smalsių situacijų, geriau rėmo atramas padaryti sunkiais, stabiliais pagrindais.

Galima sukurti rėmą iš seno restauruoto ekrano, sausų, susipynusių šakų ar ažūrinių kaltinių metalo konstrukcijų. Fantazija šiuo atveju neturi ribų.

Svarbiausia, kad šis gražus šventės atributas turėtų būti suderintas su bendrąja šventės dekoro idėja.

Kaip padaryti?

Kai vestuvių arkos rėmas yra paruoštas, galite eiti į įdomiausią sceną - dekoruoti. Norėdami tai padaryti, jums reikia klijų (klijų pistoleto) ir priedų. Tuo atveju, jei bazė yra pagaminta iš plastikinio vamzdžio, tada pagrindinė užduotis bus ją paslėpti po apdaila.

Skirtingų formų ir dydžių balionai - tai biudžetas ir gražus apdailos variantas. Jums reikės pačių kamuolių, elektros siurblio ir žvejybos linijos.Norėdami užpildyti rutulius nenaudokite helio, nes jie neišsaugos ilgo reprezentatyvios išvaizdos.

Su rėmo žaizdomis sužvejotų žūklės kamuolių pagalba, bandant išvengti tuštumų.

Vestuvių arkos dekoravimas su medžiaga yra labai elegantiškas ir šventinis dekoravimo variantas. Jei vestuvės organizuojamos vasarą, tada šviesūs audiniai bus būtini dekoravimo variantai: šifonas, organza, nėrinių tulžė ir chintz. Žiemos šventė leidžia naudoti tankesnius ir sunkesnius audinius, tokius kaip aksomas, veliūras.

Jei norite sukurti produktą su audiniu, jums reikės:

 • medžiagos pjaustymas - ne mažiau kaip 5 metrai;
 • satino juosta - 2 metrai;
 • karoliukai ant eilutės - 4 metrai;
 • dirbtiniai žiedpumpuriai tonas.

Apsvarstykite etapinį projektavimą:

 1. nepriklausomai nuo būsimo dizaino formos, audinys supjaustomas į dvi lygias dalis, jos kraštai apdorojami;
 2. šlifuokite vieną abiejų gabalų kraštą, kad galėtumėte praleisti juostą ir surinkti audinį;
 3. viršutiniame rėmo skerspjūvyje audinys yra pakabinamas kaiščiais arba užuolaidiniais žiedais;
 4. viduryje tarp drobių puošia gėlės, kurių pagrindas tvirtinamas izoliacine juosta ir viela;
 5. produkto pabaigoje yra granuliuotas.

Stačiakampio formos vestuvių lankas, papuoštas juostomis, atrodo labai lengvas ir atsitiktinis. Su tokių papuošalų sukūrimu susidorokite su bet kuriuo.

Būtina kaupti spalvotas satino juosteles, kurių bendras ilgis yra 80 metrų, ir dirbtinių gėlių pumpurai.

Dizainas yra toks.

 1. Atsižvelgiant į gaminio aukštį, juosta turi būti supjaustyta dvigubai ilgesniais segmentais, ty jei arkos konstrukcijos aukštis yra 2 metrai, reikės 4 metrų ilgio juostos.
 2. Juostos yra išmestos virš viršutinio skersinio. Norėdami juos pataisyti, galite prikibti ar pridėti karšto lydalo.
 3. Išlenktos konstrukcijos kampai puošia dirbtiniais žiedpumpuriais, naudojant žvejybos liniją arba vielą.

Vestuvių arka, puošta gėlėmis, šventei suteiks ypatingą žavesį ir žavesį. Šiuo atveju jis gali būti bet kokios formos, nes visas rėmo rėmas yra suformuotas gėlėmis. Iš pradžių konstrukcijos rėmas drapatuojamas audiniu, pavyzdžiui, tiule. Po to, iš dirbtinių gėlių sukurta girnelė, kuri kruopščiai apvyniota aplink audinį ir pritvirtinama statybiniu segtuvu arba karšto lydalo klijais. Didesnės gelsvos gėlės bus, tuo didesnis ir masyvesnis galutinis produkto variantas. Gėlių arka savo atspalvyje turėtų būti derinama su bendra minėjimo idėja.

Šviežių gėlių naudojimas dekoravimui yra problemiškesnis. Negalima be ekspertų pagalbos, nes būtina naudoti tik grūdintas gėles. Specialaus gydymo pagalba jie ilgą laiką gali išsaugoti savo gamtos grožį. Gėlės, kurios naudojamos gaminant gaminį, turi būti suderintos su nuotakos puokštė ir jaunikio boutonniere.

Ruduo vestuvės turi savo žavesį ir romantizmą. Gamta šiame nuostabiame metų laiku diktuoja savo mados tendencijas. Vestuvių arkos dekoras rudens šventei reikalauja tik spalvotų lapų, šakų ir gėlių pridėjimo tik šiltomis spalvomis. Daržovės gali būti puikios dekoravimo priemonės.

Norint sukurti rudens vestuvių arkos, reikės klevų lapų, plonų gluosnių šakelių, karoliukų ir krūmynų uogų. Nesvarbu, iš kurios medžiagos jis pagamintas.

Kūrimo algoritmas yra paprastas vykdant:

 1. Medžių šakos turi būti apvyniotos aplink rėmą, sujungtos tarpusavyje (patikimumui konstrukcija yra pritvirtinta naudojant karštą lydalą);
 2. klevo lapai yra tvirtai priklijuoti prie pagrindo;
 3. siekiant atskiesti kompoziciją, pridedamos geltono ir geltonųjų gėlių pumpurai;
 4. skaidrūs stiklo karoliukai, apjuostyti kaip lietaus lašai, yra pakabinti ant žvejybos linijos aplink viršutinę produkto dalį.

Dvigubo rėmo lankas atrodo neįprastas ir gražus.Audinių ir rankdarbių parduotuvėje reikia įsigyti karoliukų, dirbtinių žiedpumpurių, baltos megztos medžiagos, organza ar šifono dviem spalvomis: balta ir tonas su vestuvių švente.

Iš plastikinių vamzdžių poros reikės padaryti dvigubo pasagos formos rėmelį. Megztos medžiagos yra siuvamos forma, panaši į vamzdį, ir yra ištempta į konstrukcijos pagrindą. Norint gauti galutinį produktą, jo galai uždengiami lengvais audiniais. Norėdami tai padaryti, medžiaga yra supjaustyta trikampiais, o jo kraštai apdorojami nuo išpylimo. Susidariusios detalės siuvamos lygiomis eilėmis. Kompozicijos viršų puošia žiedpumpuriai. Ištrauka yra sudaryta iš dviejų spalvos šviesos audinio gabalų užuolaidų pavidalu. Karoliukai pakabinami ant viršutinės skliauto.

Vestuvės, skirtos „Chebbi-chic“ stiliui, gali būti pagamintos iš seno ekrano ar durų. Iš pradžių tokia idėja gali neatrodyti visiškai tinkama ir kvaila, tačiau rezultatas viršys visus lūkesčius. Čia jūs turite gauti senas duris ar ekrano dalis.

Kad jie būtų tinkamos formos, produktų paviršius turi būti visiškai šlifuojamas ir nudažomas baltu dažikliu arba tepinėlis su spalva, išsaugant senovės poveikį.

Nusausinus dažus, iš medinių lentų, ant kurių durys yra tvirtai pritvirtintos ir tvirtai pritvirtintos, yra sudarytas skeletas. Be to, gauta produkto bazė yra papuošta. Čia galite parodyti didžiausią vaizduotę ir papuošti duris su gražiais žiedpumpuriais, puokštėmis, žalumynais, audinių užuolaidomis, karoliukų karoliukais. Arkos pagrindu galite įdėti gėlių į krepšius.

Jei vestuvių šventė vyksta ekologiniu stiliumi, tai iš šakų pagamintas arkas taps būtinu atributu. Tokiu atveju reikės sunkiai dirbti, kad rastumėte barus, kurie gali lengvai sulenkti ir priimti tam tikrą formą. Jie išvalomi nuo pernelyg didelių dulkių ir nešvarumų, jei reikia, padengti baltu dažu. Geriausias variantas būtų dažai su aerozoliniu purškikliu.

   Filialai susukti ir pritvirtinti viela. Rėmo, kurį jie atlieka savarankiškai, vaidmuo. Siekiant užtikrinti tokio arkos stabilumą, jo pagrindai tvirtinami atramose, kurios gali būti pagamintos iš bet kokio didelio indo, pripildyto cementu. Apdaila gali būti karoliukai, medžiaga arba žali.

   Svarbu nepamiršti, kad nėra jokių sienų ir draudimų sukurti vestuvių arkos. Atsižvelgiant į bendrą šventės stilių, elegantiškas dizainas gali būti papuoštas kriauklėmis, vaisiais, šakomis su lapais ir net knygomis.

   Kaip padaryti, kad arka su savo rankomis, žr. Kitą vaizdo įrašą.

   Parašykite komentarą
   Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

   Mada

   Grožis

   Ryšys