Indai

Dvigubos sienos stiklo puodeliai: savybės ir gamintojų apžvalga

Dvigubos sienos stiklo puodeliai: savybės ir gamintojų apžvalga

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Gamybos ir priežiūros niuansai
 2. Įžymūs gamintojai
 3. Teigiamos ir neigiamos savybės

Karštų gėrimų mėgėjams, pavyzdžiui, arbatai ar kavai, stalo reikmenys nėra labai svarbūs. Galų gale, skanus ir aromatinis gėrimas, patiekiamas gražioje talpykloje, suteikia ne tik gastronominį, bet ir estetinį malonumą. Ypatingą populiarumą gauna dvigubo dugno termoparatas, kuris užtikrina maksimalų komfortą ir patogumą.

Paprasta ir tuo pačiu rafinuota puodeliai, akiniai, puodeliai ir kiti skaidrūs stiklo gaminiai puikiai tinka bet kurios virtuvės, restorano ar kavinės interjerui.

Gamybos ir priežiūros niuansai

Pagaminta kokybiška arbata borosilikatinio stiklosu aukštos šilumos atsparumo savybėmis. Jis gali atlaikyti aukštą temperatūrą (nuo -20 iki + 150 ° С). Tokio stiklo sudėtyje yra boro oksido, kuris suteikia medžiagai ypatingą jėgą ir skaidrumą. Borosilikatinio stiklo lydymosi temperatūra yra + 800 ° С, o paprastam stiklui - + 300 ° C, todėl gaminių gamyba iš jo yra Tai nėra lengvas procesas, kuris yra brangus.

Dažnai permatomi karščiui atsparūs patiekalai naudojami restoranuose ir kavinėse arbatos, karšto vyno ir šaltų gėrimų atveju. Ne tik puodeliai, bet ir karščiui atsparūs aukšti stiklai kavai yra labai populiarūs, nes puodeliai, pvz., „Latte“, airių kava, „Frappa“, atrodo labai originalūs permatomuose induose.

Madingas stiklo puodelis su dvigubomis sienomis turi unikalų dizainą, kurį sudaro du vidiniai ir išoriniai konteineriai, kurie yra tarpusavyje sujungti viršutinėje dalyje. Technologinis gamybos procesas yra sukurti vakuumą tarp dviejų indų sienų, remiantis termoso principu, kuris užtikrina ilgalaikes šilumos taupymo savybes.

Speciali borsilikatinio stiklo indų konstrukcija apsaugo pirštus nuo nudegimų, karštų gėrimų ilgiau karšta, o šalti gėrimai nešilsta taip greitai. Tuo pačiu metu ant išorinės stiklo dalies nėra kondensato, taigi taurelė išlieka skaidri.

Dviejų sluoksnių stiklo dirbiniai yra lengvai matomi plika akimi, ir jei jūs turite gėrimą tokioje puodelyje, susidaro įspūdis apie savo bejėgį skrydį. Nepaisant kokybinių savybių, Dvigubi stikliniai indai reikalauja tinkamos priežiūros. Rekomenduojama venkite jo naudoti mikrobangų krosnelėje ir orkaitėje.

Skalbimui būtina naudoti abrazyvinius ploviklius ir minkštą kempinę. Kai kurie produktai nerekomenduojami indaplovėje.

Įžymūs gamintojai

Šiandien yra daug vidaus ir užsienio gamintojų dvigubos sienų virtuvės įvairių kainų kategorijų. Įvairūs asortimentai leidžia pasirinkti šiluminį indą, atsižvelgiant į visus individualius pageidavimus. Populiariausi yra toliau aprašytų gamintojų arbatos gaminiai.

 • „Bodum“ bendrovė daugiau nei 60 metų užsiima Šveicarijos kokybiškų patiekalų gamyba arbatos ir kavos ruošimui ir naudojimui. Patiekalų gamybai naudojami aukštos kokybės nerūdijantis plienas, borosilikatinis stiklas ir plastikas. Produktų asortimentą sudaro įvairios arbatos ir kavos puodelių, puodelių ir stiklų su dvigubomis sienomis kolekcijos (Assam, Bistro, Bodum Canteen, Pavina, Pilatus serija).

Šviesus ir modernus dizainas, „Bodum“ stalo įrankių naudojimo galimybės kasmet pažymimos prestižinėse parodose.

 • Santykinai jauna anglų kompanija Wilmax Limited įkurta 2010 m., bet jau tapo viena iš geriausių porceliano gamintojų. Unikalios įmonės gamybos technologijos leidžia gaminti baltą porcelianą, kurio stiprumas gali būti aktyvus kasdieniame gyvenime. Visi „Wilmax“ produktai yra pagaminti iš ekologiškų žaliavų, neturinčių kenksmingų priemaišų, kaip liudija Europos kokybės sertifikatai. Bendrovės produktų asortimentas apima daugiau nei 350 įvairių reikmenų patiekalų, įskaitant dvigubo dugno šiluminius stiklus, pagamintus iš aukštos kokybės stiklo.
 • Britų prekės ženklas, turintis ilgą virtuvės amatų istoriją specializuojasi virtuvės reikmenų ir stalo reikmenų gamyboje. Šeimos gamybos įmonė buvo įkurta 1850 m., O šiandien ji yra viena didžiausių pasaulyje virtuvės reikmenų gamintojų. Įmonės kasdieniam naudojimui skirtų produktų asortimentas viršija 600 daiktų. Kolekcijoje taip pat yra sudėtingų dvigubų sienelių patiekalų: „La Cafetiere“ redaguotų keraminių kavos puodelių rinkinys, arbatos ar kavos rinkiniai iš skaidrių stiklinių puodelių LX.
 • Luigi Bormioli - Tai Italijos kompanija, viena iš pirmaujančių aukščiausios kokybės stiklo dirbinių ir stiklo stiklo gamintojų. Įmonė buvo įkurta 1946 m. ​​Ir sujungia senas Italijos stiklo gamintojų šeimos tradicijas. Produktų asortimentą sudaro įvairios vyno taurės, akiniai ir akiniai, dekoruoti klasikiniais ir moderniais stiliais.

Šiluminių indų kolekciją sudaro dvigubos sienos puodeliai ir aukštos borosilikatinės medžiagos stiklinės, pasižyminčios aukštu atsparumu ir atsparumu karščiui, todėl Luigi Bormioli patiekalai gali būti plaunami indaplovėje.

 • Sama doyo - Tai Kinijos prekės ženklas, skirtas gaminti dizainerių arbatos reikmenis. Įmonė gamina stiklo arbatinius puodelius arbatai, kavai ir kitiems gėrimams, talpykloms ir kitiems indams. Skirti naudoti borosilikatinio karščiui atsparaus stiklo, maisto kokybės plastiko, silikono ir antibakterinio nerūdijančio plieno gamybai.

Tai nėra išsamus aukštos kokybės karščiui atsparių dvisienių indų gamintojų sąrašas. Taip pat verta paminėti Čekijos kompanija „Simax“, prancūzų patiekalai „Pyrex“ ir visi mylimi „Luminarc“ - kiekvienas iš jų nusipelno ypatingo dėmesio. „Angel's Co“ elegantiškas, dvigubos karščiui atsparaus stiklo formos šiluminis kaklas papildys ypatingą romantišką nuotaiką arbatos gėrimui.

Pyrex
Luminarc

Teigiamos ir neigiamos savybės

Remiantis vartotojų atsiliepimais ir produkto savybėmis, skaidrūs borosilikatinės medžiagos indai turi šiuos privalumus:

 • palaiko aukštos ir labai žemos temperatūros sąlygas;
 • turi didelį stiprumą;
 • indo stiklo paviršius nepažeidžia svetimų kvapų;
 • dvigubos puodelių sienos ilgą laiką saugo skysčio temperatūrą;
 • per skaidrią konteinerio sieną galite pasigrožėti rafinuotomis gėrimo spalvomis;
 • tinkamas naudoti namuose, maitinimo įstaigoms, taip pat puiki dovana šventei.

Dvigubos sienos stiklo puodelių trūkumai nėra naudotojai. Vienintelis „nemalonus“ momentas yra didesnė kaina, palyginti su įprastu stiklu. Be to, ne visi produktai gali būti plaunami indaplovėmis. Visi šie nedideli trūkumai visiškai sutampa su daugybe kokybinių ir funkcinių patiekalų savybių.

  Pasirinkus puodelius ar akinius su dvigubomis sienomis, Svarbu atsižvelgti į produkto kokybę, pasirinkti išbandytus gamintojus, kurių ilgametė patirtis gali garantuoti tikrą patiekalų kokybę.

  Šiuolaikinis dizainas, įvairūs stiklo virtuvės rinkiniai išryškins individualumą, stiliaus jausmą ir papildo kiekvieną virtuvę su jaukia atmosfera.

  Dvigubų sienų stiklo puodelių peržiūrai žr. Žemiau.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys