Indai

Čekiški patiekalai "Žąsys"

Čekijos patiekalai Žąsys

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Išvaizdos istorija
 2. Savybės
 3. Pilnas rinkinys
 4. Kaip atskirti nuo klastotės?
 5. Priežiūros ir saugojimo sąlygos

Arbatos ir vakarienės rinkiniai iš Čekijos yra vienas iš labiausiai pageidaujamų pasaulyje. Aukštos kokybės, įdomus dizainas ir ilgas porceliano komplektų tarnavimo laikas pritraukia vis daugiau klientų. Įdomus ir neįprastas čekų patiekalų variantas yra „žąsys“. Šiame straipsnyje apžvelgsime porceliano rinkinio išvaizdą, pasakysime apie naudą ir pateikiame keletą patarimų apie šios linijos produktų priežiūrą.

Išvaizdos istorija

XVIII a. Pabaigoje Karlovy Varyje buvo atrasti kaolino indėliai. Aukšta medžiagos kokybė kartu su Vokietijos technologija leido gaminti produktus, kurie tuo metu nebuvo lygūs. Pirmoji indų partija buvo didžiulė sėkmė, buvo nuspręsta toliau plėtoti gamybą, tačiau sparčiau. Taigi XIX a. Pradžioje Čekijos patiekalai buvo lygūs su vokiečių ir anglų kalbomis, tačiau tuo pačiu metu produktų kaina buvo daug mažesnė, o tai dar labiau patraukė klientų akyse.

Kitas gamyklų žingsnis buvo modelių apdaila su tapyba, auksu ar reljefu.

Daugelis iš tų dienų sukurtų produktų vis dar yra populiarūs ir svarbūs, o populiariausi produktai buvo pradėti gaminti nuosekliai.

Vienas iš jų yra „žąsų“ kolekcija. Šis dekoras kilęs iš išskirtinio Čekijos ženklo - mėlynos spalvos lankai, kurie buvo dažyti ant lėkštės kepimui. Vaizdo autorius yra gatvės menininkas, vaizdavęs jį savo nuotraukoje. Gana atsitiktinai, gamyklos meistrai praėjo, kas patiko piešinį. Jie nusprendė ją perkelti į patiekalus, kurie vėliau sulaukė milžiniško sėkmės tarp miestiečių.

Stilistinis tvirtinimas prie Provanso, paprasta konstrukcija su baltu fonu ir dažytos žąsys, mėlynas apvadas su lankais - visa tai suteikia patiekalams tam tikrą „mėsą“ ir rafinuotumą.

Iki šios dienos Čekijos patiekalai „Žąsys“ yra lygūs su gerbiamu „Madonna“ ir turtingu „Hunt“.

Produktų iš šios linijos buvimas daug pasakys apie namo savininką, ypač žmonėms, kurie supranta porceliano gaminius.

Savybės

„Žąsys“ simbolizuoja aukštos kokybės medžiagas ir technologijas, būdingas geriausiems Europos augalams. Jau daugiau nei 200 metų Čekijos porceliano piešiniai vaizduoja turtus, gerovę ir gerą skonį. Pagrįsta arbatos ir vakarienės rinkinių kaina leido daugeliui namų šeimininkų gauti svajonių patiekalus. Didelė darbo kokybė leidžia naudoti prietaisus kiekvieną dieną, prieš juos atvykstant paslėpti juos lange. Įdomi nuotrauka bus patraukli ne tik suaugusiems, bet ir vaikams, jie valgys ir valgys su malonumu.

Didelis čekų patiekalų „Žąsys“ privalumas yra galimybė įsigyti produktus tiek individualiai, tiek kaip visą paslaugą.

Iš pradžių buvo planuojama parduoti kiekvieną modelį atskirai, bet vėliau gamyklos persvarstė savo poziciją šiuo klausimu ir pradėjo gaminti serijas, tačiau neatsisakė vieno klausimo. Kiekvienais metais išplečiama linijos sudėtis.

Į pagrindinį rinkinį galima įsigyti įdomių spenelių, pipirų maišytuvų, skaidres, druskų kratytuvus, servetėlių laikiklius, tortų semtuvus ir daug daugiau, arba galite sukurti savo skonį. Šis požiūris kartu su platų produktų asortimentu suteikia kiekvienai šeimininkei galimybę savarankiškai užbaigti savo šeimos paslaugą pagal savo poreikius.

Didelis žąsų serijos pranašumas, palyginti su kitais Čekijos patiekalais, yra tai, kad aplink kraštus nėra aukso ar sidabro sienos. Ši dekoro funkcija leidžia naudoti produktus mikrobangų krosnelėje arba orkaitėje.

Porcelianas yra atsparus aukštai temperatūrai, todėl galite nerimauti, kad mikrobangų krosnelėje patiekiami šilumos šaltiniai. Daugelis namų šeimininkių džiaugsis galimybe plauti indus induose, nes bijodami, kad vaizdas bus saugus. Jis nebus ištrintas, o spalvų sodrumas nebus išnyks ir išliks originalus daugelį metų.

Papildomas Čekijos rinkinių privalumas yra visiškas prietaisų ekologiškumas. Medžiaga, skirta gaminti ir saugiai sveikatai. Paviršius nereaguoja su maistu, todėl jūs netgi galite virti serijos modeliuose.

Kryžiui
Kepimo indas

Pilnas rinkinys

Šiandien paukščių formos patiekalus gamina keletas Čekijos gamyklų, kurių kiekviena užima pirmaujančią vietą savo nišoje. „Leander“, „BOHEMIA“ smulkūs porcelianai, Lubiana, Ceský porcelán, Moritz Zdekauer - visi šie prekių ženklai turi savo istoriją, kad patiekalai su žąsų mėlynais kepurėliais modelis.

Kartu jie sukūrė tikrą Europos kultūros simbolį, kuris iki šiol išeina iš mados.

Paprastai visų markių patiekalų rinkiniai „Žąsys“ turi panašų paketą. 6 asmenims skirtas stalas yra 25 elementai:

 • 2,5 litrų;
 • ovalus patiekalas - 36 cm;
 • apvalus patiekalas - 30 cm;
 • 2 salotos dubenys;
 • druskos kratytuvas;
 • keptuvė su stovu;
 • 6 desertų plokštės;
 • 6 plokštės pagrindiniams patiekalams;
 • 6 gilios sriubos.

12 žmonių rinkinys susideda iš 43 daiktų, panašių į ankstesnį, vienintelis skirtumas yra plokščių skaičius: kiekvienos rūšies yra 12.

Arbatos ir kavos komplektai taip pat yra skirti 6 ir 12 žmonių, jie susideda iš 15 ar 27 elementų, priklausomai nuo konfigūracijos:

 • virdulys 1,2 l;
 • pienas;
 • cukraus dubenėlis;
 • 6/12 puodeliai;
 • 6/12 lėkštutės

Ar kiekvienas rinkinys gali būti išplėstas perkant papildomus elementus.

Kaip atskirti nuo klastotės?

Deja, kai kurie nesąžiningi gamintojai pradėjo gaminti Čekijos porceliano patiekalus naudodami žemos kokybės medžiagas.

Šis kaulų porcelianas turi sniego baltą spalvą su šiek tiek pienišku atspalviu. Produktų korpusas turi būti plonas ir šiek tiek blizgesis per šviesą.

Produkto paviršius yra visiškai lygus.

Priežiūros ir saugojimo sąlygos

Norėdami ilgai tarnauti Kinijai, turėtumėte laikytis tam tikrų taisyklių, kurios padės pratęsti gyvenimą daugiau nei dešimt metų. Dėl ypatingų dekoro ypatybių „žąsys“ gali būti plaunamos indaplovėje, tačiau ne kiekvienas ploviklis. Kompozicijoje rekomenduojama rinktis produktus be abrazyvinių medžiagų, nes jie gali subraižyti paviršių.

Rankų plovimui naudokite minkštą kempinę ir būtinai nuimkite žiedus ir apyrankes, nes jie, kaip ir metalo kempinė, gali subraižyti modelį.

Švarius patiekalus reikia nuvalyti nedelsiant minkštu virtuvės rankšluosčiu, nes šaldyti lašai vėliau virsta negražiomis dėmėmis.

Praradus baltumą, pakanka tampono su vyno rūgštimi laikyti ant plokštelių ir jie vėl šviečia kaip nauji. Jei ant puodelių yra tamsių karštų gėrimų pėdsakų, juos reikia tiesiog pašalinti vandenyje ištirpintu actu arba soda.

Patiekalų „Žąsys“ peržiūra, žr. Toliau.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys